» »

Edonkey2000 POMOČ ker znoritis dobivam!

Edonkey2000 POMOČ ker znoritis dobivam!

R@C@ ::

E stvar je taka....z Edonkeyom sem downloadal en film na dveh CDjih, prvega mi je naredil Completed, drug file pa je sicer presegel velikost za nekaj kb, samo mi ni naredilo Completed, tako da mi že dva dni išče tisti konček filma. A je možno kako zaključit ta file, ker so verjetno to samo napisi na koncu filma? Če pogledam v mapo, je prvi CD že Media player file, drugi pa je še v mapi Temp in piše samo part4 dve datoteke in je ni mižno odpret z nobenim programom!


Kater program uporabljate vi za DL Divx?

BigFoot ::

pejt na www.divx-digest.com, dol si potegni programcek DivFix in z njim popravi film.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

R@C@ ::

Hvala care

Borci ::

Ti samo ta fajl preimenuj v fajl s končnico AVI.
Moral pa boš verjetno v Command Promtu, ker ga bodo windowsi preimenovali nekako takole *.AVI.PART

R@C@ ::

Ufff, s tistim programom res nisem nič naredil.....Borči a mi lahko mal bl razložiš ker ne vem kako rename-at v command promptu
0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R@C@ ()

TESKAn ::

Lahko narediš tko:
- v folder properityes odkljukaš 'hide extensions for known file types'
- pol pa sam v windows explorerju dvakat počas klikneš fajl, da ti da kot rename, pol pa sam napišeš inefajla.avi, pa je.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

zile ::

File samo preimenuješ iz part v avi. To nardiš v windowsih. Pa drugič si preber FAQ :D.

Borci ::

RENAME stari_fajl.xxx novi_fajl.yyy

R@C@ ::

E tako....sem čist pozabu da je command prompt le emulator DOS-a, sem že zrihtal...stari dobri ukazi Rename, Del, copy, ....:D

Santa ::

Vidim, da ne veste ravno kako funkcionira eDonkey...
Štos je v tem, da je odkril napako pri kakšnem paketku in ga prenaša ponovno. Tega na noben način ni dobro skenslat!
Včasih pa deluje, da eDonkey ugasneš pa še enkrat zalaufaš. Takrat ti bo pokazal tudi pravo prenešeno dolžino. Pa ponavadi tudi kmalu zaključil file.

zile ::

Santa: Kaj narediti v primeru ko ti napise insufficient disk space (prostora na disku je pa vsaj še 10GB).
Primer: dl-jam film in ga posname 300MB recimo. Ko ponovno poženem osla pa javi tisto napako zgoraj.
Kaj mi je storiti ?

Santa ::

zile, poznam težavo. Ti pa ne znam povedat kako jo brezpogojno odpraviti. Na eDonkey forumu svetujejo imet defragmentiran disk in prostora vsaj dvakrat več kot je file. Ponovni zagon včasih pomaga včasih tudi ne.
Enkrat se mi je to zgodilo pa sem ostale tri fajle skenslu, pa temp pobrisu za njimi, pa mi je šlo naprej. Včasih pomaga da daš na fajlu 'pause' pa pol takoj 'resume'.

Upam da bo šlo...Če ne pa začni še enkrat z downloadom. 300 MB ni veliko. :\

zile ::

Santa: maš prov, 300MB je glih dobra ura pa pol downloada. Vseeno hvala za nasvet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558424179 (7463) Freakylion
»

AVI preview v eDonkeyu???

Oddelek: Programska oprema
111934 (1743) BigWhale
»

eDonkey in TEMP datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
121112 (893) Sumo
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524943 (3469) Mr.B
»

DiVX filmi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141774 (1320) cyber

Več podobnih tem