» »

DiaDens Terapija

DiaDens Terapija

Dajarra ::

Pozdravljeni,

pozna kdo tole zadevo? Je to alternativna in še malce nepreizkušena metoda, ali je to povsem preizkušeno in deluje?
Dosti se ukvarjam rekreativno s športnom, in vsake toliko pride kakšna manjša poškodba, vnetje, bolečina na različnih delih telesa (sem malo bolj nagnjen k temu). Pa razmišljam, da bi za domačo uporabo kupil nekaj, da bi si lahko sam pomagal, in ne hodil k fizioterapevtu, ki mi bodisi pomaga z Ultrazvokom ali temle Diadensom, ki pa ga ne poznam..

Torej za domačo uporabo, tole, ali DiaDens?
Za kaj točno je najboljši eden ali drugi?

Hvala

http://www.denas.si/index.php?page=shop...

next3steps ::

Skip

paraboŁa ::

Ne poznam, vendar mi zadeva zelo deluje kot snejk oil =) http://www.urbandictionary.com/define.p...

Veliko ljudi, ki se rekreativno ukvarja s športm, pri tem pretirava in si ne vzame časa, da bi se telo spočilo - regeneriralo. Marsikateri rekreativec trenira skoraj, kot profesionalec, med njima je ta razlika, da ima eden za sabo kuharje, fizioterapevte, maserje, trenerje....drugi pa službo in še tono drugih obveznosti poleg vadbe.

Na tvojem mestu bi preden posežeš za dragimi orodji, ki obljubljo čudeže rajši začel z navidez lahkimi in nepotrebnimi vajami, ki zastavijo dobro podlago za težje in intenzivnejše vaje, vendar jih velika večina ljudi spregleda. Ne pozabi pa tudi na raztezanje in gibljivost ter pravilno tehniko vsega kar počneš. Pred vadbo pa se obvezno dobro ogrej, če boš sledil tem receptu, lahko možnosti za poškodbe drastično zmanjšaš.

Na spletu imaš kar nekaj dobrih virov na to temo, meni osebno se dopade portal breakingmuscle.

Zgodovina sprememb…

Dajarra ::

Ja, lahko rečem, da dokaj dobro poznam vse zadeve, ki si jih naštel.
Pri svojem športnem udejstvovanju ne pretiravam nič kaj bolj, kot kolegi (3-4krat na teden ukvarjanje s športom). Vseeno pa sem precej bolj nagnjen k raznim "niggles" vseskozi, zaradi česar sem nato po mesec dva zunaj. Zato sem razmišljal o neki zadevi, ki bi mi vsaj pospešila okrevanje.

Je ultrazvok boljša zadeva, za doma?

mat xxl ::

Sem sam raziskoval zadeve zelo podrobno, ker me je zanimala zadeva, s katero me je seznanila neka slovenska zelo priznana akupukterologinja, ki deluje v Ljubljani, za to metodo DiaDens oziroma aparate Denas pa je izvedela na nekem svetovnem simpoziju akupunkterologov na Kitajskem. Ker sam poslovno zelo veliko delam na Ukrajinskem in Ruskem trgu, jo je zanimalo, če lahko tam zadeve bolj raziščem in cene.....

............. no stvari sem se lotil iz stališča, da njej in sebi dokažem, da gre za nateg .... in ja bolj, ko sem preverjal zelo verodostojne klinične študije bolj sem spoznaval, da kot kaže le ne gre za nateg, saj je naprava imela dokumentirane rezultate kliničnih študij. Naprava in terapija se uporablja na sila različnih področjih, od mišic, bolečin, zmanjševanja sladkorja v krvi, pri diabetesu tipa 2, tudi pri psihičnih terapijah......

No da skrajšam..... kasneje sem ugotovil, da obstajajo slovenske publikacije o uporabi te naprave, sam sem jo sicer kupil direktno na trgih, kjer je cenejša, res pa, da nima ang. menijev, vendar to ni problem.

Sam sem bil osebno zelo presenečen, ko sem si odpravil blažje stalne bolečine v kolenih, hrbtenici in pa celo malenkost znižal nivo sladkorja v krvi, sicer slednje težko dokažem, ker lahko vsak reče pač si zmanjšal vnos sladkorja v telo.....

Če koga kaj več zanima, pa brez neumnih vprašanj, me lahko kontaktira na ZS, pa povem še kaj več, pisati se mi pa ne da.

next3steps ::

kinezio trakci, akupunktura, akupresura, meditacija, soda bikarbona, zeleni čaj, ir obsevanje (toplota), stretching, gajba piva, kokain, masaže, fizioterapije, pravilna prehrana, počitek, povoji, savna, elastični povoji, hladna voda, dvignjen oboleli del telesa, trening maska, ...
Od vseh teh izbereš najdražjo zadevo? Zakaj?

[D]emon ::

Smells like bullshit. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Dajarra ::

mat xxl lahko še tukaj kaj napišeš?

Katere študije so bile to?
V slovenščini ni kaj dosti infotov o tej zadevi..

Moj fizio resda uporablja tudi tole, ampak mu ne zaupam ravno dosti.
Danes že vsak nekaj "muti" in je zares težko filtrirat zadeve.

next3steps ::

Izvoli
Osnovne frekvence: 10, 20, 60, 77, 140, 200 Hz
Modulirane frekvence: "77 10" (kombinacija 77 in 10 Hz), "77 AM" (amplitudna modulacija 77 Hz)
Nove "ultra-počasne" frekvence od 1.0 do 9.9 Hz (z najmanjšim korakom 0.1 Hz). Potrebno frekvenco si lahko izberete sami odvisno od bolezni ali težave.

Ultrasound is a method of stimulating the tissue beneath the skin's surface using very high frequency sound waves, between 800,000 Hz and 2,000,000 Hz, which cannot be heard by humans.

Stimulation via CC devices usually applies potentials of 1-10 V at frequencies of 20-200 kHz. The resulting

Although multiple randomized trials exist to support the variety of bone stimulation modalities, all are small and limited to primarily radiologic endpoints. There remains a need to conduct, large, and definitive trials that use patient-important outcomes before widespread (and universal) acceptance of such modalities will occur.

Kupim napravo za 5 eur.
/thread

mat xxl ::

Demon, mirno greš lahko mimo, tudi sam sem bil velik skeptik, če pa ti misliš, da diši po nategu, pa res najbolje, da se zadevi izogneš v največjem loku.....

Dajarra, Neodvisne klinične študije izvedene na uglednih inštitutih , bolnišnicah. Žal v slovenščini tega ne boš našel, na Googlu pa je masa tega pred vsem z Kanadskega področja, USA, iz Ruskega področja, še nekako najmanj iz EU področja, ker v EU je pač nepisana doktrina in zaželeno s strani farmacije .. za vsako težavo obstaja zdravilo in bog ne daj kako samozdravljenje , kaka terapija brez zdravil..... Torej pogooglaj.

3much5me, išči, če boš kje našel za 5 eur, sicer pa lahko doma probaš tudi prste v 220 v vtakniti, nekaj terapije bo, pa nekje v okviru teh tvojih 5 eurov, kolikor bo stala potem zamenjava varovalke. ;)

next3steps ::

Na DX.com imaš cel kup te šare, ki je morda celo uporabna.
Če si pa sam sebi lažeš, dabzadeva funkcionira, pa tudi prav.

DarwiN ::

Že sama cena sproži alarm in da vedeti, da gre za nateg.. 600€ za kos plastike.. GTFO.. Če bi zadeva dokazano funkcionirala, bi konkurenca na trgu naredila svoje in bi tole koštalo ~50€.
225€ DiaDENS-Cardio za nižanje krvnega pritiska. :))

In potem še na tako prefinjeno zakonit načit namigujejo, da ta jajca zdravijo vse od raka do AIDSa:

Sodobna medicina tega ne upošteva, zato veliko večino bolezni ni sposobna pozdraviti (prehlad, gripa, migrene, sladkorna bolezen, AIDS, rak, skleroza multipleks...).

Holistika my ass..Lepo vas prosim.

600€ in dobiš placebo.. Sej placebo do neke mere pomaga, mat xxl. Brez skrbi. Ampak raje bi si kupil placebo magične kamne ali kaj podobnega za 20€. Ali pa homeopatske tablete.. So poceni in isto pomagajo tu in tam, še posebej če si dovzeten (khmmm khmmm naiven) na te zadeve.

Ljudje pač. Milijoni ljudi enostavno želijo verjeti. In kjer je povpraševanje, tam je ponudba. Foter ravno pred dnevi kupil Pest reject odganjalec škodljivcev. Preprosto se ni pustil spravit k pameti.. Nekaj ga je gnalo in nenazadnje je dobil dva komada za ceno enega.. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mat xxl ::

3much4me, Ne ljubi se mi pregovarjati, verjami, kar koli želiš, najdi pa mi vsaj kako študijo tistih naprav z Dealextrema ......

Darwin, Saj cena je samo pri nas in ja tudi po EU, tako visoka, ker želijo naši zaslužiti. Tam, kjer jih delajo in je cel inštitut samo za preučevanje te terapije ( BTW stvar se razvija že mnogo let, u bistvu je šlo za ruski vesoljski program, kako zdraviti astronavte, brez zdravil.... ) tam so cene veliko bolj prijazne.

Moram pa reči, da sem tudi sam verjel, da gre za nateg, potem sem sebi malo pomagal, več sem pa pomagal nekemu sorodniku, ki je imel take bolečine v kolenih, da skoraj ni mogel hoditi, sedaj je sicer veliko bolje bolečine so pa še in čaka na operacijo....

Vsem skeptikom, ja zelo pravilno je, da ste skeptični, vendar pogooglajte in preberite kaj več o tej napravi in odprla se vam bodo nova obzorja..., sam se pa umikam iz teme, ker se mi ne da prepucavati z nikomer, lahko me označite tudi za vernika, vendar sam vem, da se motite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

next3steps ::

mat xxl je izjavil:

3much4me, Ne ljubi se mi pregovarjati, verjami, kar koli želiš, najdi pa mi vsaj kako študijo tistih naprav z Dealextrema ......

Darwin, Saj cena je samo pri nas in ja tudi po EU, tako visoka, ker želijo naši zaslužiti. Tam, kjer jih delajo in je cel inštitut samo za preučevanje te terapije ( BTW stvar se razvija že mnogo let, u bistvu je šlo za ruski vesoljski program, kako zdraviti astronavte, brez zdravil.... ) tam so cene veliko bolj prijazne.

Moram pa reči, da sem tudi sam verjel, da gre za nateg, potem sem sebi malo pomagal, več sem pa pomagal nekemu sorodniku, ki je imel take bolečine v kolenih, da skoraj ni mogel hoditi, sedaj je sicer veliko bolje bolečine so pa še in čaka na operacijo....

Vsem skeptikom, ja zelo pravilno je, da ste skeptični, vendar pogooglajte in preberite kaj več o tej napravi in odprla se vam bodo nova obzorja..., sam se pa umikam iz teme, ker se mi ne da prepucavati z nikomer, lahko me označite tudi za vernika, vendar sam vem, da se motite.

Prilepi ti svoje studije o tej tvoji napravi, pa ti jaz prlepim tiste, ki dvomijo, da se 10 x drazje naprave ne pomagajo.
Gov linki prosim.

DarwiN ::

En sucker ga na bolhi prodaja po angebote ceni 350EUR in še gotovo spusti ceno na 250EUR, samo da se ga znebi. Navalite. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

mat xxl ::

Ta, ki se prodaja, je ultra stara verzija, v bistvu zastarel.... napram današnjim, zato ga tudi ne more prodati.

jype ::

Zdaj pa že mene zanima kakšen link na klinične študije.

mat xxl ::

http://lmgtfy.com/?q=diadens denas clinical studies

Vpiši vse 4 besede v Googla, ne vem zakaj link potegne samo prvo.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

DarwiN ::

Boš moral dat kak neposreden kredibilen link... Ta tvoj search najde samo URL-je, ki vsebujejo diadens, miracle, denas-store, ipd... Najde pa en blog članek za soroden oz. enak produkt: SCENAR and the Pathology of a Scam.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

jype ::

mat xxl> Vpiši vse 4 besede v Googla, ne vem zakaj link potegne samo prvo.....

Prvič, elektrostimulacija živčevja je dobro dokumentirana metoda zdravljenja.

Drugič, če nekdo prodaja naprave, ki naj bi izvajale takšno stimulacijo, pa je v resnici ne, je to goljufija.

Tretjič, klinične študije ne povedo ničesar o takšnih napravah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mat xxl ::

Scaner in Denas ... zadeva je taka, to so skupaj razvijali v Sovjetski zvezi, ko je ta razpadla se je projekt razvijal ločeno, v UA in ločeno v RUS. Tako je sedaj na trgu zelo dragi Scaner in ugodnješi Denas.

Sam nič ne prodajam, in mi je povsem vseeno, kaj kdo verjame, sam uporabljam in sem zadovoljen, je pa res, da zadeva ni čudežna škatlica, kar bi si morda kdo želel, tudi na njihovih straneh imaš prognoze, kje lahko pomaga in s kako verjetnostjo.

mat xxl ::

Nekaj najdenega, kako leto nazaj, ko sem sam to aktivno raziskoval, sem našel ene 4 študije in jih prebral ena je bila povsem iz področja psihiatrije , ena iz bolečin v mišicah..... nekaj za prevbrati

npr. na kakih kongresih razpravljajo o takih, kot nekdo od vas misli scam napravah ...

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...

Tu je nekaj, sam sem našel takrat PDF : http://www.staples.com/The-St-Vincents-...

Pač si je treba čas vzeti, sam sem si takrat ga in ja se strinjam med mnogimi tudi povsem reklamnimi sporočili najti verodostojne, in nato te informacije ovrednotiti z rezervo.

next3steps ::

A slučajno nisi razumel, kaj pomenijo gov/edu linki?
.gov @ Wikipedia
.edu @ Wikipedia

mat xxl ::

Sem, samo če ena neruska in ne ukrajinska državna bolnica piše o tem, npr. v Canadi ja je sigurno zarota po tvojem, ja če je pa privat bolnica, potem pa tako ali tako imajo globoke žepe. Skratka, projekt teče od 60 let dalje torej, več, kot 40 let, če še misliš, da je zlagan, pač misli tako. Sam nimam prav nič od tega če ti temu ne verjameš, pač .... sem pa sam tudi velik skeptik, samo zadeva po mojem pije vodo, ne bom pa rekel, da je čudežna....

next3steps ::

Jaz sem te povprašal po linkih edu/gov in ne po fantazijskem spisu.
Bo šlo tokrat?
Na tebi je namreč, ki trditev postavljaš, da to trditeš dokažeš

mat xxl ::

Sem ti že odgovoril, pogooglaj , vzemi si nekaj ur in vse ti bo jasno.

Pa BTW državne klinike so verjetno od koga odvisne .....

mat xxl ::

Pa vseeno, saj ti boš spet nekaj, našel, kar ti ne bo všeč .... samo po tvojem gre za nateg, preiznaš vsaj, da so dobri, ko nategnejo tako zdravniško srenjo po celem svetu ? In hkrati to delajo že 40 let ?

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...

http://forum.oekotest.de/cgi-bin/YaBB.p...

Kaj pa ti verjameš ali kaj ne pa ni moj problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioresonanca (zastarana borelija) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1068681 (6148) OutOfTheBox
»

Biomagnetna terapija - vaše mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8639749 (9945) K0l1br1
»

Homeopatija (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
83897560 (48440) tikitoki
»

Stvarna napaka za placebo napravo? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21349148 (45323) imagodei
»

Klinične študije zdravil

Oddelek: Znanost in tehnologija
213408 (2906) Sc0ut

Več podobnih tem