» »

Kraja v trgovini

Kraja v trgovini

emaemaemaema ::

Ahoj!
Imam eno vprašanje ki je mogoče dovol sramotno da pišem pod anonimnim imenom :)
Nekaj časa sem kradla v eni trgovini (jajca,meso,kako čokolado..) in danes so me dobili (!). Prodajalka je rekla naj pridem z njo v pisarno, tam sem odložla to kar sem ukradla (za cca.3€, tako da se kraja res ni splačala) in najprej je rekla da bo poklicala policijo potem pa se je odločla da ne ker se kao škife predolgo čaka in da mam prepoved vrnitve v to trgovino.. Rekla pa je da ima zbor posnetkov iz videokamere kako kradem in da ve da to ni bilo prvič. Rekla da je bo predala te posnetke policiji in da naj pričakujem kazensko ovadbo.. Čudno mi je da si ni zapisala niti imena pa priimka in da nima nobenih podatkov o meni ... je možno da bom ovadena samo na podlagi posnetkov?

Hvala za odgovore in lp ;)
in ja, vem, kraja se ne izplača
  • zaklenil: bluefish ()

Machete ::

Poglej jo, že jubilejno temo.

tole si preberi: pravna pomoč - tatvina

Tema pa naj se zaklene, ker bo 12 strani gostilniških, po možnosti čistih trollfood odgovorov :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bluefish ::

Res je. Zaklepam.

Magic1 ::

Težko te bodo ovadili, če nimajo tvojih podatkov. Razen če nisi policijska redna stranka in te bodo takoj prepoznal. Boš pa morala nehat s tvojo kleptomanijo, ker zdaj imajo tvojo sliko s kaznivim dejanjem in bo nasljednič kazen za vse.
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pravna pomoč - tatvina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522089 (10638) nezz6548k
»

Čudno nihanje računa za elektriko

Oddelek: Loža
356831 (4385) next3steps
»

Tatvina - pravna pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520120 (14837) 111111111111
»

Policija & državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15939470 (29772) Mehmed
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229153 (23404) fosil

Več podobnih tem