» »

kde-gnome

kde-gnome

vojkoz ::

Zanima me kako odtrsniš gnome 1.4.0.5 iz debiana?
In namestiš kde 3.1.2 na debian iz cd-ja?
L.p.
  • spremenil: vojkoz ()

vojkoz ::

za kde imam na cd-ju zapečeno tako:
-dists
-incoming
-pool
in
readme :)
l.p.

mile ::

apt-get remove gnome-core

zdej ne vem, če ti bo odstranil tudi ostale paketke, moral bi jih, če se navezujejo

gnome-applets gnome-control-center gnome-help-data gnome-panel
gnome-panel-data gnome-session gnome-terminal gnome-utils,...

Bos videl, drugace jih pa rocno ostrani

Dej si ze adsl zrihti, pa KDE lepo iz neta potegn, iz CD-ja nism nikoli zadeve instaleru, sem vedno uporabljal net-install CD


aja, zakaj za vsako tako malenkost odpiras novo temo, a ti una sticky ni dost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

vojkoz ::

hm
dpkg-was interputed, you must manually run 'dpkg--configure-a' to correct the problem..
hm.. bom rajš kr ročno..
Zato odpiram novo temo, ker mogoče je še kdo ki kaj neve in da nebo vse pomešano :)..
Ja če me še adsl ker nekaj jebe.. vse nstavim ppoeconf zalaufam pa de je vse ok, naj bi blo ok.. pol pa ko čem it na eno stran pa napiše uknowk host (al nekaj takega)!

roscha ::

Tkole en priateljski nasvet: Daj raje flikni vse skup dol, pa na novo inštaliraj vse skup. Gandalfar je ZELO dobro opisal v oni sticky temi kako in kaj. Saj vem, da se da tale šmorn ki si ga naredil rešit, ampak sam ga ne boš (ker zaenkrat še ne znaš dovolj), mi ti ga bomo pa z drobci podatkov še težje. Saj če bi se lahko vsedel za tvojo mašino, bi ti verjetno zadevo popravil relativno hitro, samo tega pač ne morem.. Tako da po moje ni vredno truda.
Ko sem se sam šele začel spoznavat z Linuxom sem tudi naredil nekajkrat inštal jovo na novo. Je bilo lažje in sploh hitreje kot ugotavljat kaj VSE je šlo z mojimi poizkusi k vragu. Ok saj če ti ne dela samo 1 ali 2 stvari se nov inštal ne izplača, ampak pri tebi imam občutek da si zafural kar precej stvari...
Tko pač je, saj se Windo$ov tudi nisi naučil v enem dnevu, inštaliral si jih pa že KOLIKOKRAT?


by!

vojkoz ::

roscha: hvala za nasvet in sem ga že tud upošteval.. windowse že skoraj poznam natanko (taga sicer nemore.. pač pa veliko)..
gledde teh zafukanih linuxov (taenkrat) pa nimam kaj dosti pojma.. kaj moraš, trba se je učit..
no problem sem že rešil z novo inštalacijo :)
problem imam še samo z adsl :), ki je v nekem drugem topiku :)
tnx
L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Ubuntu 12.04 LTS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13435924 (29067) panteist
»

Debian Gnu/Linux kot workstation (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1960117227 (32901) RedDrake
»

Debian bo odslej izhajal na dve leti

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
393665 (2428) Poldi112
»

Bi Linux? Bi Debian? Ubuntu! (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Operacijski sistemi
53032780 (20321) Trubadur
»

Linux File Manager - Konqueror (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
753790 (3006) d0rK

Več podobnih tem