» »

Nvidia GeForce GTX 1060 prihaja prihodnji teden

Nvidia GeForce GTX 1060 prihaja prihodnji teden

AnandTech - Nvidia je predstavila svojega konkurenta AMD-jevemu RX 480, ki sliši na ime GeForce GTX 1060. Kartica iz družine Pascal je formalno cenejša in okleščena verzija večjih bratcev GTX 1080/1070, po zmogljivosti pa gre pravzaprav za nadgradnjo GTX 980. Novinka bo v izdelavi partnerjev stala 250 dolarjev in bo na voljo od 19. julija, Founder's Edition neposredno iz Nvidie pa bo stala 300 dolarjev. To priča o razplamtevanju boja med AMD-jem in Nvidio, saj so šibkejše verzije navadno izhajale od nekaj mesecev do pol leta po večjih bratih (npr. GTX 960 štiri mesece po 980 ali GTX 660 pol leta po 680), sedaj pa je minil vsega mesec.

V GTX 1060 tiktaka 16-nm procesor GP106 (tehnologija FinFET), ki ima 1280 jeder CUDA in takt do 1,7 GHz, kadar je to potrebno, kar naj bi brez težav omogočalo navijanje do 2 GHz. Ima 6 GB pomnilnika GDDR5 pri 8 Gb/s (in ne GDDR5X kakor GTX 1080), priključek HDMI 2.0b in tri priklope DisplayPort 1.4. To je povsem dovolj, da poganja pripomočke za navidezno resničnost Oculus Rift ali HTC Vive. Kdor je razmišljal o ugodni rešitvi, saj bi z vezavo dveh kartic v SLI pridobil zelo dostojno računsko moč, bo razočaran, saj SLI-ja GTX 1060 ne podpira. Glede na aktualne razprave o požrešnosti RX 480 je zanimiv podatek, da GTX 1060 porabi samo 120 W energije.

Podatkov o dejanskih sposobnosti še ni. Zanje bo treba počakati do prvih preizkusov, ki bodo na voljo prihodnji teden.

205 komentarjev

«
1
2 3
...
5

Isotropic ::

In terms of performance, NVIDIA hasn’t published any internal benchmarks, but they have been rather explicit that they’re targeting GTX 980 performance.

:D

koliko bodo potem gtx 970 na bolhi (realno), 120-150e?

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Realno je verjetno še to preveč, stara grafa, bolj požrešna, slabši performance, če bo 1060 res dosegla 980. Ampak to ljudi ne bo prepričalo, da jih ne bi prodajali po 200 € :P

batista ::

za ceno 1060 raje kupim 2x 970 rabljene...

Dr_M ::

PrimozR je izjavil:

Realno je verjetno še to preveč, stara grafa, bolj požrešna, slabši performance, če bo 1060 res dosegla 980. Ampak to ljudi ne bo prepričalo, da jih ne bi prodajali po 200 € :P


Uf, koliko so potem zgubile sele AMD graficne. Treba placat za odvoz nevarnih odpadkov. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gddr85 ::

ne ne, amd ima pa gcn, to se bolje stara in manj zgubi na vrednosti/performancu + driver podpora, edino poraba je mal večja :P

DarwiN ::

Kako prihaja prihodnji teden, Matej? 19. julij je oddaljen slaba dva tedna. :)

Anyways. Če bi sklepal po predstavitvah kartic partnerjev, bodo custom 1060 prej na voljo kot custom 480 (šele proti koncu meseca?). Od slednjih sem videl slikane samo Powecolorjevo in Sapphirjevo, medtem ko je 1060tk že poln internet.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Napajalc ::

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.
011011100111010101100010

gddr85 ::

bolje za amd, da bojo 1060ke dražje, ker če bo tole že stock vsaj 980 performance + še dober oc, zna bit kr boljši nakup od 480ke

Markoff ::

Isotropic je izjavil:

In terms of performance, NVIDIA hasn’t published any internal benchmarks, but they have been rather explicit that they’re targeting GTX 980 performance.
koliko bodo potem gtx 970 na bolhi (realno), 120-150e?

Na bolhi je rabljena oprema realno dražja od nove. Sam sem doslej rabljene grafe kupoval izključno preko malih oglasov na S-T.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

66speeder66 ::

Me prav zanima če bodo zadeli oglaševanih 120 w porabe glede na ogromen hladilnik. To bodo cene spet letele blizu 360 -400 v evropi. V glavnrm meh.
Ne moreš imeti vsega verjetno... al pa ja no, ampak... mogoče...
ne vem...
la toya

Machete ::

Težko bo 400 eur, če bo 1070 kmalu 450 (sedaj 500 +-). 300 bo kar dobra ocena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

za 120-150 kupim gtx 970, kje so kandidati?

Telbanc ::

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.


In zdej eni pričakujejo, da se bojo teli defektni čipi, v bistvu ostanek proizvodnega procesa vrteli na 2.1 ghz. Ko najboljši yeldi 1080 ne morejo držat konstantnega boosta na 2ghz.

Telbanc je izjavil:

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.


In zdej eni pričakujejo, da se bojo teli defektni čipi, v bistvu ostanek proizvodnega procesa vrteli na 2.1 ghz. Ko najboljši yeldi 1080 ne morejo držat konstantnega boosta na 2ghz.


Sanljala svinja kokuruz.....dva puta na dan. čez 14 dni bomo vsi ugotovili, da rx 480 ni slaba kartica.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

dexterboy ::

Uf Uf, ali to pomeni, da nas čaka ATIexit na področju grafičnih?
:) :D :))
on topic; preberite si v zadnji številki revije Svet Kompjutera njihov test od gtx 1080; bruhuhu...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Isotropic ::

Machete je izjavil:

Težko bo 400 eur, če bo 1070 kmalu 450 (sedaj 500 +-). 300 bo kar dobra ocena.

škoda, 960 je bila 200e. ;(

Machete ::

dexterboy je izjavil:

Uf Uf, ali to pomeni, da nas čaka ATIexit na področju grafičnih?
:) :D :))
on topic; preberite si v zadnji številki revije Svet Kompjutera njihov test od gtx 1080; bruhuhu...


Kaj so pa napisali, če malo povzameš?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jst ::

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.


Vprašanje: če imaš "defektne čipe" (ali pa normalne samo z izklopljenimi enotami), se poraba zniža proporcionalno?

Vprašanje 2: Poraba GDDR5x je manjša od GDDR5. Prebral sem pa conflicting reports za koliko. Od 10% do 30% manj. Kateri številki je bližje?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FireSnake ::

120W. Tole je pa zelo mamljivo.

Zna bit dobra zamenjava za mojega HD 7950. Rad bi zbil porabo.

Odvisno od končne cene ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

hojnikb ::

Vprašanje: če imaš "defektne čipe" (ali pa normalne samo z izklopljenimi enotami), se poraba zniža proporcionalno?

Ne.

Vprašanje 2: Poraba GDDR5x je manjša od GDDR5. Prebral sem pa conflicting reports za koliko. Od 10% do 30% manj. Kateri številki je bližje?

Tole bo težko ugotovit brez meritev..
#brezpodpisa

tikitoki ::

Dobro da ne bo res sele jeseni. Kar se hitrosti tice bomo pa videli.

Jst ::

hojnikb je izjavil:

Vprašanje: če imaš "defektne čipe" (ali pa normalne samo z izklopljenimi enotami), se poraba zniža proporcionalno?

Ne.


I had a feeling. Osnovan, na logičnem razmišljanju, ampak se mi je zdelo potrebno, da se to izpostavi.

Čeprav so v zadnjih letih naredili ogromno R&D v varčnost, in se tako deli čipa kar najhitreje izklopijo ali preklopijo v low/idle/sleep/... power mode, ko končajo svoje delo (wiki:"race to idle"), je zadaj vseeno malo bolj zapletena logika, da ne moreš reči "pol čipa bom izklopil = pol manj porabe."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hojnikb ::

štos je, ker se ponavadi na jedru "porežejo" kvečjemu shader jedra, ostalo pa ostane enako. Tako da če čipu z 1024SP jedri porežeš 512 jeder, neboš s tem zbil porabo iz 100W na 50W, ker bodo določene stvari ostale še vedno enake (memory controlerji, ropi, itd)
#brezpodpisa

klinker ::

Pa dobro a vi res upostevate Sonicove besede, ko je jasno da nima pojma in je le prebral par zadev po spletu in je za profesor.
Pa predator in d3m vsaj nekaj res znata in kaksno nizko lahko spustita, Sonic in Alien pa sta nic vec kot obicna trollasa samo za ignore.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

Unknown_001 ::

Ajga kdaj bo pa kaj novega na področju kartic za Workštacion ne pa samo igračkanje?

Kmalu bom rabil eno grafo pa me že v žepu srbi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MacGyver141 ::

Unknown_001 je izjavil:

Ajga kdaj bo pa kaj novega na področju kartic za Workštacion ne pa samo igračkanje?

Kmalu bom rabil eno grafo pa me že v žepu srbi.


Če imaš možnost stestiraj, če se ti workstation grafična sploh splača in če je res tak boost v primerjavi z navadno geek grafično.

Unknown_001 ::

MacGyver141 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ajga kdaj bo pa kaj novega na področju kartic za Workštacion ne pa samo igračkanje?

Kmalu bom rabil eno grafo pa me že v žepu srbi.


Če imaš možnost stestiraj, če se ti workstation grafična sploh splača in če je res tak boost v primerjavi z navadno geek grafično.


Ko bodo na vrsti sestavi se bo navadni igračarski kartici pošteno kolcalo. Trenutno gonim svojo staro gtx560ti ampak ko se imel šanso sprobat kako zadeva teče na delovni postaji podobne starosti nimaš več 2x za razmišljat. SSD je pa na primer že must have postal čeprav sem dolgo časa HDD je zagovarjal.

Saj dela ampak vprašanje je kako dela.

Pa double precision je tud fajn met. Gre že za resne zadeve izven učnega programa faksa za katerega zadošča že 5let star prenosnik. Zarad simulacij pa to...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

hojnikb ::

fino je vedet točen workload oz. software ki ga uporabljaš. Niso vse gamerske grafične zanič v tem oz. profesionalne dobre...
#brezpodpisa

scipascapa ::

Nvidia has just got in contact to reveal European and UK prices for the GTX 1060. We're looking at a base price of ?239 for the card, translating into a 280 Euro price tag for those in France and Germany. Meanwhile, the Founders Edition card sees prices rise to ?275/319 Euros. All prices include VAT.

+ ptt iz nemčije pa je to 300€

hojnikb ::

280e, tko kot sn reku :)
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

hojnikb je izjavil:

fino je vedet točen workload oz. software ki ga uporabljaš. Niso vse gamerske grafične zanič v tem oz. profesionalne dobre...


Solid edge pa Mastercam X7 največ
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GrimReaper ::

Isotropic je izjavil:

In terms of performance, NVIDIA hasn’t published any internal benchmarks, but they have been rather explicit that they’re targeting GTX 980 performance.

koliko bodo potem gtx 970 na bolhi (realno), 120-150e?

Sam sem dal konec junija 250€. GTX 1060 bo pri nas nekje 300€, v tujini verjetno mal čez 250€.
Ampak na Bolhi ne vem če se bo stanje tako hitro popravilo, po izidu GTX 1060 mogoče, da boš dobil 970 za 220€.
Kakorkoli že, glede na trenutno stanje cen rabljenih 970, bi se v vsakem primeru splačalo počakat na novo GTX 1060. Ampak kdo bi lahko vedel, da bo tako hitro izšla, sam sem jo pričakoval proti koncu leta.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

MacGyver141 ::

Unknown_001 je izjavil:

MacGyver141 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ajga kdaj bo pa kaj novega na področju kartic za Workštacion ne pa samo igračkanje?

Kmalu bom rabil eno grafo pa me že v žepu srbi.


Če imaš možnost stestiraj, če se ti workstation grafična sploh splača in če je res tak boost v primerjavi z navadno geek grafično.


Ko bodo na vrsti sestavi se bo navadni igračarski kartici pošteno kolcalo. Trenutno gonim svojo staro gtx560ti ampak ko se imel šanso sprobat kako zadeva teče na delovni postaji podobne starosti nimaš več 2x za razmišljat. SSD je pa na primer že must have postal čeprav sem dolgo časa HDD je zagovarjal.

Saj dela ampak vprašanje je kako dela.

Pa double precision je tud fajn met. Gre že za resne zadeve izven učnega programa faksa za katerega zadošča že 5let star prenosnik. Zarad simulacij pa to...


Če ti kakšen program zna dobro izkoristiti Quadro, potem veselo vzameš. Ni pa quadro zmeraj idealna rešitev. Recimo od Autodeska programi podpirajo DirectX. Sam sem pa testiral PTC CREO 3.0 (šele 3.0 je začel normalno uporabljati grafično...), ki ima pod priporočeno FirePro ali Quadro. Testiral sem en zelo velik assembly, ki ima veliko različnih kosov in porabi skoraj 6gb rama (ga tudi odpira ene 2 minute na i5 ali i7 processorju + SSD). Grafične, katere sem testiral pa so: Intel HD 530 in 4600, nvidia Quadro 4000 in 3000M, GTX 650 ti boost in zdej še na GTX 1070. Razlike so bile pa minimalne.

PrimozR ::

batista je izjavil:

za ceno 1060 raje kupim 2x 970 rabljene...

Much logic, morda boš dobil malce boljšo zmogljivost (odvisno od SLI podpore) za BISTVENO višjo porabo (nekje 3x porabo), potencialne težave z driverji in kompatibilnostjo, obenem boš pa potreboval še dražjo matično.

SLI se na mid-range grafah ter kot podaljševanje življenjske dobe starih kartic ni nikoli splačal, niti se ne splača sedaj.

Dr_M je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Realno je verjetno še to preveč, stara grafa, bolj požrešna, slabši performance, če bo 1060 res dosegla 980. Ampak to ljudi ne bo prepričalo, da jih ne bi prodajali po 200 EUR :P


Uf, koliko so potem zgubile sele AMD graficne. Treba placat za odvoz nevarnih odpadkov. :))

Efektivno, ja.

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.

Telbanc je izjavil:

In zdej eni pričakujejo, da se bojo teli defektni čipi, v bistvu ostanek proizvodnega procesa vrteli na 2.1 ghz. Ko najboljši yeldi 1080 ne morejo držat konstantnega boosta na 2ghz.


Razen tistega majhnega detajla, da to ni GP104, temveč GP106. Torej 'popolnoma' drug čip, ne samo odrezan GP104 (GP104, kljub razlikam v stream procesorjih, zaseda enako površino tako na GTX 1070 kot na GTX 1080, GP106 je manjši).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Telbanc ::

PrimozR je izjavil:

batista je izjavil:

za ceno 1060 raje kupim 2x 970 rabljene...

Much logic, morda boš dobil malce boljšo zmogljivost (odvisno od SLI podpore) za BISTVENO višjo porabo (nekje 3x porabo), potencialne težave z driverji in kompatibilnostjo, obenem boš pa potreboval še dražjo matično.

SLI se na mid-range grafah ter kot podaljševanje življenjske dobe starih kartic ni nikoli splačal, niti se ne splača sedaj.

Dr_M je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Realno je verjetno še to preveč, stara grafa, bolj požrešna, slabši performance, če bo 1060 res dosegla 980. Ampak to ljudi ne bo prepričalo, da jih ne bi prodajali po 200 EUR :P


Uf, koliko so potem zgubile sele AMD graficne. Treba placat za odvoz nevarnih odpadkov. :))

Efektivno, ja.

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.

Telbanc je izjavil:

In zdej eni pričakujejo, da se bojo teli defektni čipi, v bistvu ostanek proizvodnega procesa vrteli na 2.1 ghz. Ko najboljši yeldi 1080 ne morejo držat konstantnega boosta na 2ghz.


Razen tistega majhnega detajla, da to ni GP104, temveč GP106. Torej 'popolnoma' drug čip, ne samo odrezan GP104 (GP104, kljub razlikam v stream procesorjih, zaseda enako površino tako na GTX 1070 kot na GTX 1080, GP106 je manjši).


Meja za tole bo tam ko sem napisal. Že.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrimozR ::

Čestitke, citiral si za višino monitorja teksta in za češnjico še zgrešil point tistega dela, na katerega si ciljal (no, lahko tudi poveš, kje sem govoril kaj o navijanju). Da ne omenjam, da sem moral vsaj 5x prebrati tvoj post, da sem približno dojel, kaj si želel povedati.

dexterboy ::

@Machete; na hitro; precenjena too much, v sli gresta NAJVEČ dve, za več moraš kontaktirati direktno vidijo da ti pošljejo kodo, za 4K še vedni ni to, kar bi moralo biti, skratka, VR je še uporaben, drugače pa sploh ne najdejo uporabnega smisla, da bi človek kupil 1080. Če pa želiš, ti pa pošljem na PM poslikan tekst :)

Za tole 1060 pa ni možno SLI? Qou Vadis, nVidia?
Da blokade njihovih funkcij ob sočasnem bivanju AMD grafike sploh ne omenjam. Človek bi jih moral tožiti zaradi tega!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrimozR ::

Zakaj bi pa želel spariti dve 1060 v SLI? Kot sem rekel, performance praktično nikoli ni *2, je skoraj vedno manj, poleg drugih težav, torej je edino smiselno, da kupiš eno močnejšo grafično.

DarwiN ::

Sej prav, da ne omogočajo SLIja pri teh low-mid karticah, ker ne dosežeš nič, razen višje porabe. Industrija in svet kot takšen gre zadnja leta nekak v zeleno smer, manjša poraba, manj onesnaževanja okolja. Če ti torej 1060 ni dovolj, prodaj in kupi 1080. Zakaj bi kuril ~300W, če lahko ~200W za isti rezultat?

Medtem pa gre AMD bojda v nasprotno smer.. Dual GPU RX 490 s 300W, 85 stopinj in 1070+ performance. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gddr85 ::

če bo cenej kot 1070, zna folk kr grabit, pa za zimo bo dobra :))

hojnikb ::

pa muh dx12 pooowa ane
#brezpodpisa

Dr_M ::

Cenej bo ja. Prej 2.5x rx480, kot samo 1.5x.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

Frekvence ravno ne bodo mogli boostat na dual kartici, sicer bo takoj na 95 stopinjah. Zna bit kr malo nižja frekvenca od single 480tke.

Evo, kaj lahko okvirno pričakujemo, če dajansko res izdajo takšno rx 490 z dual čipom: RX 480 crossfire vs GTX 1080 benchmark. V 4k kar seka, medtem pa v 1080p katastrofa. Zanimivo, da je tako velika razlika.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m0r4l1z3d ::

Dosti več bo za napisat, ko bosta rx 480 in 1060 na mindfactory v aib variantah ter polno testov, zdaj je le hype
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

DarwiN je izjavil:

Frekvence ravno ne bodo mogli boostat na dual kartici, sicer bo takoj na 95 stopinjah. Zna bit kr malo nižja frekvenca od single 480tke.

Evo, kaj lahko okvirno pričakujemo, če dajansko res izdajo takšno rx 490 z dual čipom: RX 480 crossfire vs GTX 1080 benchmark. V 4k kar seka, medtem pa v 1080p katastrofa. Zanimivo, da je tako velika razlika.


Bo že. Čez ene par driverjev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Spock83 ::

Napajalc je izjavil:

Se jim je pa hitro nabralo defektnih čipov. Dobesedno polovica čipa gtx 1080 z navadnim gddr 5. Čudi me da ni tudi poraba polovična.


Ali pač Nvidia noče da AMD pobere nižji razred. Kar je verjetno to razlog.

D3m0r4l1z3d ::

sploh ni isti čip, niti ne revizija tega čipa, ampak je nov in sicer gp106, to bi morali vedeti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m0r4l1z3d ::

suggested european price je 279 EUR z VAT vključenim http://www.guru3d.com/news-story/nvidia... Nvidia released the recommended retail prices in euros of the GeForce GTX 1060 . The cheapest custom cards have a suggested retail price of 279 euros, while the Founders Edition retails at 319 euros including VAT.

torej v Nemčiji za isti dnar kot stock rx 480, kar pomeni boljši P/P, mogoče Hat Trick tokrat naredi Nvidia, le 2gb manj rama bo verjetno še argument proti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Vprasanje, koliko bo dejansko tistih 2GB vec pomagalo rx480, ce je cip sploh dovolj zmogljiv, da bi naredilo razliko. To se bo videlo takrat, ko ta dva modela niti ne bosta vec v prodaji verjetno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Senitel ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

sploh ni isti čip, niti ne revizija tega čipa, ampak je nov in sicer gp106, to bi morali vedeti

Imaš pa visoka pričakovanja od določenih posterjev tle gor. :)
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98271107640 (2005) easyrider3
»

Gtx 1060 ali RX 480 (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Kaj kupiti
1395191427 (155139) Predator X
»

Nvidia GeForce GTX 1060 prihaja prihodnji teden (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
20547166 (38669) m0LN4r

AMD Radeon R9 400 Series (strani: 1 2 3 4118 119 120 121 )

Oddelek: Strojna oprema
6004667936 (524592) gddr85

Več podobnih tem