» »

Grafična kartica

Grafična kartica

««
170 / 170
»
»»

matobeli ::

Pomojem pa ne.

45cal ::

Sheteentz je izjavil:

Če mu uspeva prodajat 3060 za 599€, medtem ko iz njemačke isti model dobiš za 498,96€ + poštnina, potem je ta človek zmagovalec.

Na njihovi strani je tista RTX 3060, ki je imela garancijo do aprila 2023 že prodana, ampak ena GTX 3060 za 599€ pa je še ostala na bolhi, če kdo želi.
https://imgur.com/a/0Ho8tMo
Sem pa na hitro pogledal, če najdem podobno 3060 še kje v SLO ampak ne vem, če je boljša ponudba:|
https://imgur.com/a/CKv5fyw

tikitoki ::

Zato ceno dobis 3060 ti....

KOMPONENTKO ::

MetalLord je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Na Mindfactory pošlješ in dobiš po enem tednu novo grafo. Ne blatit nemških trgovin. Raje dajte vi bolj normalne cene, kot pa da blatite druge.

No to ni res, 17.1.2022 sem kupil 6900 XT, 2.5.2022 sem dobil denar iz eBay, 1 mesec čakaš samo da ti nakažejo na račun, 3 mesece in pol da sem dobil 1100EUR od prvotnih 1500EUR.
Mindfactory je zadnja trgovina, ki bi ti kar tako dala novo grafično, pa še izrecno sem napisal da hočem denar. Sploh pa v teh kriznih časih kjer imajo preveliko izgubo s čimerkoli drugim kot prodajo novih grafičnih in zamenjavo v RMA. Če hočeš vrniti v 14 dneh ti samo banajo račun. Potem sem dobil RMA kartico s svojo originalno embalažo in sem jo moral tudi oglaševati kot tako.
Sploh AMD top SKU-je ne priporočam da se kupuje iz Nemčije, kar poglejte si RMA procente za 6800 XT in 6900 XT na Mindfactory, očitno je tudi 2% več kot dovolj da sam narajmaš zanič kartico. Dobre kartice imajo lepo 0.0% RMA, malo slabše pa do 0.5% RMA.

Glede Komponentka, pa verjetno daje take cene da še lahko prodaja, ne vem komu na čast naj bi prodajal pod ceno. Vsaj eden, ki se je znašel v teh kriznih časih. DE več kot očitno ni enako SLO, očitno jih veliko ne kupuje v DE.

To smo slišali že od kar nekaj strank. Na celoten refund proces so čakali slaba 2 meseca. Me veseli, da nekdo razume našo politiko poslovanja, saj se trudimo ponuditi največ za svojo ceno :) Zaenkrat so naše stranke zelo zadovoljne, pa tudi sicer na vse stvari nudimo garancijo in 95% servisnih zahtevkov rešimo v roku 48 ur, kar verjetno redko katera trgovina.

V vsakem primeru ste vsi vabljeni v naše prostore na kavo - ravno danes jo je pohvalila stranka:)
Prodaja in odkup računalnikov in računalniških komponent - www.komponentko.si
Prodaja električnih koles znamk ADO in XIAOMI HIMO - www.komponentko.si
Najugodnejše licence Windows 10 in Windows 11 v Sloveniji - www.komponentko.si

Zgodovina sprememb…

45cal je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

Če mu uspeva prodajat 3060 za 599EUR, medtem ko iz njemačke isti model dobiš za 498,96EUR + poštnina, potem je ta človek zmagovalec.

Na njihovi strani je tista RTX 3060, ki je imela garancijo do aprila 2023 že prodana, ampak ena GTX 3060 za 599EUR pa je še ostala na bolhi, če kdo želi.
https://imgur.com/a/0Ho8tMo
Sem pa na hitro pogledal, če najdem podobno 3060 še kje v SLO ampak ne vem, če je boljša ponudba:|
https://imgur.com/a/CKv5fyw

GPU Pricing Update
MSRP Lowest Price April
GeForce RTX 3070 $500 $730
GeForce RTX 3060 Ti $400 $580
GeForce RTX 3060 $330 $500
GeForce RTX 3050 $250 $315

bo potrebno gledati cene za 2.4., torej april, ko je grafična bila objavljena :) me pa veseli, da se igrate detektiva na naših artiklih. Obiščite nas v poslovalnici, ne bo vam žal
Prodaja in odkup računalnikov in računalniških komponent - www.komponentko.si
Prodaja električnih koles znamk ADO in XIAOMI HIMO - www.komponentko.si
Najugodnejše licence Windows 10 in Windows 11 v Sloveniji - www.komponentko.si

Zgodovina sprememb…

Bi pa sicer radi pokazali par naših stvaritev
 PC

PC

PC

PC

PC

PC