» »

Days Gone

Days Gone

««
7 / 10
»»

Berserker ::

kitl76 je izjavil:

Itak, da morjo nadaljevat. Samo, da je tako majhen team naredil tako obširno dobro igro pa kapo dol. Me prav zanima kakšen honorar, da Sony za takle izdelek, očitno ogromen, da se firma odloči, da bo samo eksluziva, ker v nasprotnem primeru bi bilo prodanih izvodov še toliko več.


Ma možnosti imajo veliko, sploh če je prodaja uspešna, bo to pomenilo večji budged in več sposobnega kadra za nadaljevanje.

kitl76 ::

Zopet nov update 1.09. Fantje so resno prijeli za delo. Update velik 12.827 GB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Berserker ::

Končal igro. Igri dam oceno 80. Super se igra, zgodba je solidna, preveč tehničnih težav, mrtva mapa, brez nekih inovativnosti in prodrobnosti(horde zombijev smo klali že v Dead Rising davnega 2006). Avtorji niso upali tvegat ali pa so bili omejeni časovno in pri proračunu. Vsekakor je za pričakovat sekvel.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Končal igro. Igri dam oceno 80. Super se igra, zgodba je solidna, preveč tehničnih težav, mrtva mapa, brez nekih inovativnosti in prodrobnosti(horde zombijev smo klali že v Dead Rising davnega 2006). Avtorji niso upali tvegat ali pa so bili omejeni časovno in pri proračunu. Vsekakor je za pričakovat sekvel.


Si igral čisto, do konca še kake pol ure po tistem, ko se zvrtijo napisi kdo je delal na igri ?

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Končal igro. Igri dam oceno 80. Super se igra, zgodba je solidna, preveč tehničnih težav, mrtva mapa, brez nekih inovativnosti in prodrobnosti(horde zombijev smo klali že v Dead Rising davnega 2006). Avtorji niso upali tvegat ali pa so bili omejeni časovno in pri proračunu. Vsekakor je za pričakovat sekvel.


Si igral čisto, do konca še kake pol ure po tistem, ko se zvrtijo napisi kdo je delal na igri ?


Ja, do Obrian scene, kr imam še nekaj trofej za pobrat.

oo7 ::

Berserker je izjavil:



Ja, do Obrian scene, kr imam še nekaj trofej za pobrat.


To sem mislil ja :)

yayo ::

;(( me matra kdaj bom dobil recept za cevaste bombe, da se končno začnem igrati s hordami.

kitl76 ::

Horde jaz tako potolčem, da jim ujidem do hiše splezam na nadstrešek in jih potem počasi v miru obmetavam z municijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

;(( me matra kdaj bom dobil recept za cevaste bombe, da se končno začnem igrati s hordami.


Če se prav spomnim v drugem delu igre.

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Horde jaz tako potolčem, da jim ujidem do hiše splezam na nadstrešek in jih potem počasi v miru obmetavam z municijo.

pa kaj ne plezajo gor kot pri čiščenju "gnezd"?
drugače pa so modri vprašaji pogosto zbugani, drvim v njihovo smer in nič. Verjetno ravno zato ker pripeljem prehitro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Ne najdeš nadstrešek in si varen.

Berserker ::

A je kdo počistil vse horde, ki se prikažejo na mapi, pa mu še vedno kaže 90%.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

A je kdo počistil vse horde, ki se prikažejo na mapi, pa mu še vedno kaže 90%.


Jaz sem jih bolj malo. Ko sem zaključil z zgodbo sem igral mogoče še pol ure.

kitl76 ::

No pa sem jo tudi jaz zaključil. Odličen špil dobra grafika in odlična zgodba. Upam na nadaljevanje. Z zadnjim patchom so pa še večino hroščev pobili. Vreden nakupa.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

No pa sem jo tudi jaz zaključil. Odličen špil dobra grafika in odlična zgodba. Upam na nadaljevanje. Z zadnjim patchom so pa še večino hroščev pobili. Vreden nakupa.


Si dobil vse 4 konce ali si nehal, ko so se vrteli napisi ?

kitl76 ::

V bistvu sem po tistih napisih šel samo še prstane iskat na otok pol sem šel spat. Ja koliko je pa še potem do dejanskega konca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

V bistvu sem po tistih napisih šel samo še prstane iskat na otok pol sem šel spat. Ja koliko je pa še potem do dejanskega konca?


Ja prstani so eden od štirih koncev. Igraj še ene pol ure in boš naredil še preostale tri.

kitl76 ::

OK bom, hvala.

yayo ::

uff, eem na jugu, pri milici. Sem upal, da se bodo stvari malce pohitrile pa je isti šmoren, Nero postojanke, bountiji, gnezda freakerjev... Samo vse skupaj težje, dokler ne pridobim zaupanje kampov za močnejše orožje...

oo7 ::

yayo je izjavil:

uff, eem na jugu, pri milici. Sem upal, da se bodo stvari malce pohitrile pa je isti šmoren, Nero postojanke, bountiji, gnezda freakerjev... Samo vse skupaj težje, dokler ne pridobim zaupanje kampov za močnejše orožje...


Zato pa je dobro, da v prvem delu igre prideš v eni postojanki tam kjer imaš orožje, do tretje stopje.

yayo ::

to sem naredil. Nisem pa še šel nad nobeno hordo, ker se mi zdi pain in the ass. Tudi nisem razumel, če se respawnajo potem, ko jih počistiš ali pa ne. Baje se ne, če greš nadnje po koncu zgodbe, ko so lokacije označene na mapi.

oo7 ::

Tudi nad hordo ali dve boš moral iti zaradi zgodbe in mislim, da je ravno tista največja :)

yayo ::

update 1.10, 16,5gb. Še pol ure ne bom mogel igrat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

In kje si trenutno z zgodbo ?

yayo ::

delam misije za Witch Island, rešil sem onega ugrabljenega debila, ki mu odrežejo uho. Še nič ne vem o polkovnikovih skrivnih načrtih a sumim, da se bo izkazal za psihopata. Nabiram tudi šaro za "čarovnico".

oo7 ::

Zakaj pa čarovnica ? :))

yayo ::

Zaradi spoilerjev, če je kdo še na začetku igre. Tako jo sicer kličejo nekateri npcji v igri.

oo7 ::

Aja tega pa sploh nisem opazil v igri.

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:



Če se ne motim je edina ekskluziva na sliki samo Days gone.

kitl76 ::

Saj ni noben rekel, da je več eksluziv :) Tudi PS4 Hits niso eksluzive.

oo7 ::

Vem vem samo tako pravim :)

yayo ::

:)) kurba od igre. Grem ponoči usposabljat ono Nero/Neo bazo v študentskem centru, šuljam se, šunjam se, pozvpnem se na konteiner potem pa skočim dol in to direkt v hordo, ki se je spawnala od nikoder v trenutku, ko sem prista na tla. V trenutku, ko sem skakal je bil cel plac prazen, kakor sem pristal in obrnil kamero so bili okoli mene. Juriš na motor, spat v najbližjo postojanko in pri belemu dnevu nazaj, končat nalogo.

oo7 ::

To se je tudi meni enkrat zgodilo :) Se plazim vidim ene 5 frikerjev vržem kamen, da bi jih zamotil in kar naekrat sem bil sredi horde :))

kitl76 ::

Meni na srečo nikoli.

yayo ::

končno sem prišel do konca, še secret ending mi ostane. Igra je ok, zame preveč razvlečena, tudi ker sem delal prav vse stranske naloge. Počistil sem sedem-osem hord, z ostalimi se ne mislim ukvarjati, ker je nabiranje materialov za izdelovanje eksplozivov in molotovk ena ogromna zguba cajta. Pa zanimivo kako nespektakularno sem sam opravljal s hordami v primerjavi z nekaterimi posnetki na Youtubu kjer vidiš lik, ko teče in teče, se izmika, vmes pa vrže granato in kosi s strojnico. Jaz sem se samo nekam skril in jih čistil iz stealtha z eksplozivi. Če jih je zmanjkalo sem jih bajtal do roba njihovega teritorija, poćakal, da so začeli hoditi nazaj in ponovil taktiko. Tudi konec mi je bil bolj smotan. Narediš genocid nad milico preživeli pa te takoj slavijo kot rešitelja... Days Gone bi lahko primerjal z enim solidnim B filmom, opraviči ceno kinovstopnice ni pa noben presežek. Imel pa je potencial biti precej boljši. Vendar ok, marsikdo si želi prav B movie za sprostitev. Jaz sem tudi užival kar nekaj časa, sigurno pa to ni igra za platiniranje ali za večkrat preigrati.

oo7 ::

Tudi jaz sem tako potolkel hordo pri žagi. Prvo sem se približal hordi v hordo vrgel molotovko ali bombo potem pa stekel, do mostu in jih od tam streljal horda je šla samo, do določene lokacije in nato se je umaknila nazaj. In nato spet dokler nisem pobil cele horde.

yayo ::

Rabi kdo?

dragonlord ::

yayo je izjavil:

Rabi kdo?

Cena?

yayo ::

35, nakaži mi na TR pa pošljem na svoje stroške.

dragonlord ::

Ok hvala za info. Ti javim. Pa sory za pozen odgovor. Nisem bil zraven.

yayo ::

Ni blema, na Bolhi se mi non stop oglašajo, pa bi vsak igro kupil za petnajst evrov ali sumi, da sem z blu rayem gramoz prekladal. :))

kitl76 ::

Jazu sem ga prodal za 30 EUR plus 3 EUR PTT stroški.

oo7 ::

Jaz za 40 eur plus jaz sem kril poštnino. Ampak jaz sem jo prodal po 2 tednih v 1 uri takoj, ko sem jo preigral.

yayo ::

za 60 sem dal Days Gone in A Plague Tale, tako mi ni potrebno dvakrat na 30+ stopinj hodit na pošto.

oo7 ::

Days Gone Patch 1.30 Released for PS4; Packs New Free DLC Challenges Alongside New Accessibility features & More
https://wccftech.com/days-gone-patch-1-...

kitl76 ::

Žal že prodan.

ahac ::

Amazon.fr spet leaka PC porte Sony ekskluziv?

https://twitter.com/Nibellion/status/12...
Amazon France is listing Days Gone for PC
https://www.amazon.fr/Sony-Days-Gone-Ed...

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

Amazon.fr je "leakal" še Persona 5, Gran Turismo, Last of Us in Uncharted za PC.... kar je malo verjetno, da je resnično.

Jaz imam sicer butasto teorijo, da poskušajo skriti en resničen leak v množici fake leakov.
Ampak v vsakem primeru se pa ne bi preveč zanašal na ta leak.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Amazon.fr je "leakal" še Persona 5, Gran Turismo, Last of Us in Uncharted za PC.... kar je malo verjetno, da je resnično.

Jaz imam sicer butasto teorijo, da poskušajo skriti en resničen leak v množici fake leakov.
Ampak v vsakem primeru se pa ne bi preveč zanašal na ta leak.


Povej kakšno teorijo imaš ti :) ?


Glede na to, da prihaja na PC death stranding in Horizon zero Dawn se ne bi čudil če bi še kakšna. Ampak tisti hardcore PS igralci ne bodo preveč veseli.
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013895 (450) dolenc
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454531 (155) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114566 (4317) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144567 (9750) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812461 (5632) yoco

Več podobnih tem