» »

Days Gone

Days Gone

««
6 / 10
»»

yayo ::

sem delal ono začetno nalogo kjer iščeš na pokopališču stash onega tipa, ki je ubil kolegico pa potem slediš helikopterju. Po vohunjenju hazmat enote sem se vrnil na pokopališče, da bi zažgal truplo, nakar sem moral porivati motor in se tepsti z zombiji, volkovi... Pa snajper me je streljal. Ayayay pobrecito hombre!

oo7 ::

Ce sem bil blizu kampa in brez bencina sem sel v kamp in recovery your bike. Ni drago. Ce sem bil pa dalec potem pa sem iskal kanto bencina.

Zdaj imam pa na motorju tank mislim da ze peti ce praznega tankam v kampu me pride skoraj jurja. Zdaj pa mi ne zmanjka vec :)

kitl76 ::

Horde pa še zdaj ne znam razbit. Kljub tistim trazistorjem, enostavno me vidijo in požrejo.

oo7 ::

Za horde treba malo planirati kam se boš umaknil nastaviti kakpno past in seveda imeti dobro strojnico in saržer :)

yayo ::

kaj se mi splača rešit vse points of interest na prvi mapi predem odpeljem na tisti zmenek s pajdaši nekje v božji materi (odnest moram oni stash, ki je bil skrit na pokopališču zraven kipa angela) ali naj reskiram čeprav bom moral nekje na poti vsaj trikrat tankat?

oo7 ::

Jaz sem tisti paket dal v drugi kamp kjer sem potem kupoval orožja v prvem pa sem rihtal motor.

oo7 ::

The survival horror game Days Gone has sold more copies in its first week in Japan than 2018's God of War during its first week in the same location.

kitl76 ::

Normalno če je vrhunski špil. Še zdaj ne razumem te umetnike, ki so ocenjevali kje so dobili tako slabo oceno.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem tisti paket dal v drugi kamp kjer sem potem kupoval orožja v prvem pa sem rihtal motor.

ja, mene zanima če spucat vsa zombie gnezda in hazmat postaje preden grem na zmenek, mislim, da v drugi kamp. Upgradal sem motor, samo boljši engine mi manjka. Drugače so mi vprašaji na mapi in napadi random roparjev nekam dolgočasni, ker je vedno enaka mehanika.

Gregex ::

Končal, naredil platino. Ocene na netu so realne tam okoli 75/100. Več si nikakor ne zasluži, čeprav je bil potencial za mnogo več. Škoda. Vseeno pa solidna igra, sem užival.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz sem tisti paket dal v drugi kamp kjer sem potem kupoval orožja v prvem pa sem rihtal motor.

ja, mene zanima če spucat vsa zombie gnezda in hazmat postaje preden grem na zmenek, mislim, da v drugi kamp. Upgradal sem motor, samo boljši engine mi manjka. Drugače so mi vprašaji na mapi in napadi random roparjev nekam dolgočasni, ker je vedno enaka mehanika.



Na prvi mapi imaš tri kampe kjer lahko kupuješ motorje in orožja ? Koliko kampov si že odkril ?

scipascapa ::

pa kako vam rata platina tako hitro no.

kitl76 ::

Kam se tebi mudi itak je zdaj naprej suša potem boš pa spet tarnal, da ni nič za igrat. Nazadnje PS4 nisi prižgal 9 dni :)) Počasi pa uživaj.

oo7 ::

Mislim, da se bližam koncu. Zdaj sem imel že drugi point of no return v igri. Zdaj imam spet celo mapo in na mapi ikone kje se nahaja kakšna horda.

Berserker ::

kitl76 je izjavil:

Normalno če je vrhunski špil. Še zdaj ne razumem te umetnike, ki so ocenjevali kje so dobili tako slabo oceno.


In Japan. Prodajne številke so vrjetno vseeno mizerne glede na gaming populacijo. Tipi pač niso tolk mahjeni na zahodne špile, tako kot mi nismo tolk na njihove. Razen nekaj izjem, veliko njihovih iger nikoli ne ugleda našega trga.

Kritike vrjetno letijo na tehnične težave in generičnost.

To je vrjetno najbolj gličast in nespoliran AAA špil na konzoli, ki sem ga igral kadarkoli. Dlje časa igraš bolj se mi zdi, da ima igra težave s framerate in nalaganjem tekstur. Sprva so težave pri vožnji motorja, potem se nekatere teksture sploh ne naložijo, ali pa se respawnajo znotraj drugih tekstur, med cutscenami govor ni usklajen in zaostaja. Ugotovil sem da moram vsake tri ure rebootat PS4( imam navadno verzijo), potem problemi za en čas izginejo.

kitl76 ::

Res je zdaj tudi jaz framerate drope doživljam in to, kar pogosto pa imam PRO. Pa kak objekt se, kar ne izriše potem se pa, kar na enkrat pojavi. Škoda lahko bi si vzeli še dva meseca pa bi bil špil popoln. Drugače, če ozuzamem te probleme je pa zgodba in grafika na visokem nivoju.

yayo ::

imam en glup moder vprašaj nekaj deset metrov južno od Copelandovega kampa kjer mi se prikaže morda cona okoli kupa gorečih trupel. Plošček začne tresti pred eno nekajmetersko desko naslonjeno na drevo, ob njej je škatla z žeblji. Deska se tudi pobarva rumeno ko pritisneš "detektivski vid" ampak se potem čisto nič ne zgodi, nobenih stopinj za sledit, ničesar zanimivega v bližini. Je kdo srečal? Rešil?

oo7 ::

yayo je izjavil:

imam en glup moder vprašaj nekaj deset metrov južno od Copelandovega kampa kjer mi se prikaže morda cona okoli kupa gorečih trupel. Plošček začne tresti pred eno nekajmetersko desko naslonjeno na drevo, ob njej je škatla z žeblji. Deska se tudi pobarva rumeno ko pritisneš "detektivski vid" ampak se potem čisto nič ne zgodi, nobenih stopinj za sledit, ničesar zanimivega v bližini. Je kdo srečal? Rešil?


To mi pa ni znano.

oo7 ::

Jaz sem igro preigral :)
Ko je igre konec se začnejo napisi kdo je igro delal... se splača potem še naprej igrati kakšno uro, ker tam v bistvu dokončate še 4 misije in ena je direktno za Days Gone 2 če bo ;)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Res je zdaj tudi jaz framerate drope doživljam in to, kar pogosto pa imam PRO. Pa kak objekt se, kar ne izriše potem se pa, kar na enkrat pojavi. Škoda lahko bi si vzeli še dva meseca pa bi bil špil popoln. Drugače, če ozuzamem te probleme je pa zgodba in grafika na visokem nivoju.


Ja potem je podobno kot pri meni.
Npr zadnjih, ko sem igral dlje časa in je bil moj PS4 že kar segret so se tla spremenila kot bi igral minecraft in vhod od votline se je kar zaprl, da nisem mogel iti notri. Naprej recimo 30 metrov je bilo pa vse normalno samo ena flika je bila kot minecraft. Sem šel drugi dan je bilo pa vse normalno.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zgodbo bi lahko bolje zaključili. Tukaj so zajebal.


Kaj se zgodba ni zaključila so pustili za nadaljevanje ?


Zgodba je ok. Ko prideš do konca se bova pogovarjala. Mene je zmotilo v sami zgodbi nekaj povsem drugega.



Zdaj lahko poveš :)

SPOILER!!!!

Kaj bi bila fora, da bi bil Deacon okužen zaradi tistih NERO inekcij, ki si jih je celo igro ubrizgaval za zdravje, stamino in focus in bi postal kot Obrain na koncu, ko je snel čelado :)

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Res je zdaj tudi jaz framerate drope doživljam in to, kar pogosto pa imam PRO. Pa kak objekt se, kar ne izriše potem se pa, kar na enkrat pojavi. Škoda lahko bi si vzeli še dva meseca pa bi bil špil popoln. Drugače, če ozuzamem te probleme je pa zgodba in grafika na visokem nivoju.


Ja potem je podobno kot pri meni.
Npr zadnjih, ko sem igral dlje časa in je bil moj PS4 že kar segret so se tla spremenila kot bi igral minecraft in vhod od votline se je kar zaprl, da nisem mogel iti notri. Naprej recimo 30 metrov je bilo pa vse normalno samo ena flika je bila kot minecraft. Sem šel drugi dan je bilo pa vse normalno.



Upam, da igro z naslednjim patch-om optimizirajo do te mere, da se to ne bo več dogajalo.

yayo ::

Igra je v glavnem prijetna za igranje, primeš plošček, ko imaš kaj časa, narediš misijo ali dve in sejvaš ob motorju. Ko jo enkrat spoznaš ni neke velike raznolikosti ampak, kot sem rekel, je prijetna. Klasičen problem vseh novejših open world akcionerjev: okolje, taborišča ipd. so lepo narejeni ampak le kulisa, žal nimaš tam kaj za počet. Niti quest giverjev kot v rpgjih ne najdeš. Malo preveč je klanja ljudi, posebno žensk, haha. Ok, želijo bit enakovredne moškim v medijih, to je tudi del tega. Se motim ali so v igri samo belopolti?

yayo ::

oo7 je izjavil:



To mi pa ni znano.

sem šel potem prespat v kamp, petdeset metrov od točke, v upanju da gre za nek glitch, ki se bo sam popravil. Drugo jutro ni bilo več modre cone, niti deske prislonjene ob drevo, niti škatle z žeblji. Morda gre za kak random event, ki se bo ponovil še kdaj kje drugje.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Igra je v glavnem prijetna za igranje, primeš plošček, ko imaš kaj časa, narediš misijo ali dve in sejvaš ob motorju. Ko jo enkrat spoznaš ni neke velike raznolikosti ampak, kot sem rekel, je prijetna. Klasičen problem vseh novejših open world akcionerjev: okolje, taborišča ipd. so lepo narejeni ampak le kulisa, žal nimaš tam kaj za počet. Niti quest giverjev kot v rpgjih ne najdeš. Malo preveč je klanja ljudi, posebno žensk, haha. Ok, želijo bit enakovredne moškim v medijih, to je tudi del tega. Se motim ali so v igri samo belopolti?


Ja igra se začne ponavljati sploh v prvem delu. Drugi del je sicer krajši se zna tudi ponavljati ampak je pa več zgodbe več ne bom napisal, da ne bo spoilerjev :)

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:



To mi pa ni znano.

sem šel potem prespat v kamp, petdeset metrov od točke, v upanju da gre za nek glitch, ki se bo sam popravil. Drugo jutro ni bilo več modre cone, niti deske prislonjene ob drevo, niti škatle z žeblji. Morda gre za kak random event, ki se bo ponovil še kdaj kje drugje.


Čisto možno. Jaz sicer nisem veliko iskal teh ? še najraje sem videl, da sem koga rešil in poslal v kamp, da sem dobil več zaupanja. Do tretje stopnje zaupanja je kar dolga pot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

včeraj zvečer igram DG, v Belknap kampu mi ona šefica naroči naj pripeljem nazaj eno najstnico, ki se je spuntala proti disciplini v kampu in zbežala proti radijskemu stolpu na severozahodu mape. Grem pa sproti odločim, da bom prej obiskal oni memorialni kamen Deaconove preminule morože. Počistim zombije in neke odpadnike tam, ura bije eno zjutraj, ko jaz pripeljem do oddajnika DIREKT V HORDO, ki se tam ponoči potika. Za obračat motor ni prostora pa šibam skozi zombije naprej pod oddajnik, hop dol z motorja in po lestvi do vrha. Hvala bogu niso plezali za mano, drugače sem upal, da jih bom na vrhu lahko sekal enega po enega z gasilsko sekiro (dokler ne potrošim ves scrap material). Najdem pupo privezano na oddajnik, nekaj se pogovoriva in ona pravi, da ko me jebe, gre ona po svoje... Hop po lestvi dol proti hordi :)) Seveda je bilo skriptirano, da ji nič ne morejo in je izginila. Jaz pa gor čakam, da se horda spoka. In se je po treh zjutraj. Gledam skozi daljnogled, zombiji se valijo proti dolini, nakar jih igra začne brisati iz slike. Počakam do sončnega vzhoda, da se razredči skupina tistih, ki so ostali pred oddajnikom, grem dol, jih pobijem 4-5, poberem motor in oddrvim proti naselju. Zopet DIREKT V HORDO, ki je še potovala proti svoji ljubi Postojnski jami. Igra jih je kar naenkrat narisala pred menoj. Jaz začnem zavijati spet v klanec, oni vsi za mano. Naredim krog okoli griča in direkt proti kampu z vso brzino. Sem se bal, da bodo šli za mano do kampa, pa sem hvalabogu uspel narediti nekaj razdalje med njimi in mano tako, da so se naveličali tekanja. Gays Gone...

oo7 ::

Days Gone Sales Prove Reviews Don't Matter
http://cantinaclub.co.uk/ms1.html




yayo je izjavil:

včeraj zvečer igram DG, v Belknap kampu mi ona šefica naroči naj pripeljem nazaj eno najstnico, ki se je spuntala proti disciplini v kampu in zbežala proti radijskemu stolpu na severozahodu mape. Grem pa sproti odločim, da bom prej obiskal oni memorialni kamen Deaconove preminule morože. Počistim zombije in neke odpadnike tam, ura bije eno zjutraj, ko jaz pripeljem do oddajnika DIREKT V HORDO, ki se tam ponoči potika. Za obračat motor ni prostora pa šibam skozi zombije naprej pod oddajnik, hop dol z motorja in po lestvi do vrha. Hvala bogu niso plezali za mano, drugače sem upal, da jih bom na vrhu lahko sekal enega po enega z gasilsko sekiro (dokler ne potrošim ves scrap material). Najdem pupo privezano na oddajnik, nekaj se pogovoriva in ona pravi, da ko me jebe, gre ona po svoje... Hop po lestvi dol proti hordi :)) Seveda je bilo skriptirano, da ji nič ne morejo in je izginila. Jaz pa gor čakam, da se horda spoka. In se je po treh zjutraj. Gledam skozi daljnogled, zombiji se valijo proti dolini, nakar jih igra začne brisati iz slike. Počakam do sončnega vzhoda, da se razredči skupina tistih, ki so ostali pred oddajnikom, grem dol, jih pobijem 4-5, poberem motor in oddrvim proti naselju. Zopet DIREKT V HORDO, ki je še potovala proti svoji ljubi Postojnski jami. Igra jih je kar naenkrat narisala pred menoj. Jaz začnem zavijati spet v klanec, oni vsi za mano. Naredim krog okoli griča in direkt proti kampu z vso brzino. Sem se bal, da bodo šli za mano do kampa, pa sem hvalabogu uspel narediti nekaj razdalje med njimi in mano tako, da so se naveličali tekanja. Gays Gone...



Na lokaciji kjer si rešil tisto žensko zavezano na stolpu. Sem jaz čakal v grmovju bilo je nekaj frikerjev nato pa vržem kamen, da bi zamotil kar naekrat sem se znašel na sredi horde od nikoder so se pojavili :)) bil je bug ampak na srečo samo enkrat.

yayo ::

jaz igram šlampasto kot ponavadi, kamnov in dimnih bomb mislim, da še nisem uporabil. (za kaj so sploh primerne dimne bombe?) Pa dodge gumb sem šele odkril, do sedaj nisem niti vedel, da obstaja, težko se bo navadit po kakih dvajsetih urah. 8-O

kitl76 ::

A to R1 gumb misliš? Si pa podoben meni ko na youtube gledam jaz pol stvari sploh nimam :)) Enako je bilo pri RDR2 pa sem jo ravno tako končal.

yayo ::

ja, pri melee combatu sem pizdil kako pritiskam R2, Deacon izvede serijo udarcev potem zgreši in ga nasprotnik takoj poči nazaj. Kaka glupa mehanika, da nimaš načina se izogniti ali parirati. Potem na Youtubetu vidim kako se Deacon lahko tudi izmika napadom. Pogledam pod kontrole in najdem, da je R1 dodge (razen, ko voziš motor in z njim streljaš). V RDR2 sem jaz bil čisti drogeraš, ker sem v bitkah bil stalno v slou moušnu.

kitl76 ::

Haha lej važno je, da človek uživa.

oo7 ::

Posebej pri medvedu pride prav dodge. Tista zverina potrebuje kar veliko strelov v glavo predno pade. Edino sniperca 50 kalibra zadostujeta 2-3 streli.

yayo ::

Patch 1.08

Progression Issues

Fixed an issue where players wouldn't be able to save, fast travel, or pause after triggering the cinematic to "I've Had Better Days"
Fixed the issue that prevented players from completing "Afraid of a Little Competition?". Players may need to move as far back to where the Bounty Collector Merchant resides and return to the mission objective to trigger the cinematic
Fixed an issue where players were unable to complete "Searching For Lisa". Players that were impacted will now see the Mission Complete screen



General Fixes

Overall improvements have been made to streaming and performance
Audio desync issue during cinematics have been resolved
Auto-save function will now save the correct number of saves to your save cloud account
With this update, we did not delete any of your current auto-saves. You can go into (Settings) > [Application Saved Data Management] > [Auto-Upload] to manage your auto-saves for Days Gone
The game should no longer crash when attempting to overwrite the oldest auto-save
Patch updates now retain your Difficulty settings
Fixed various bugs and miscellaneous crashes



The current plan for our team is to slow down the amount of patches we release but to add more fixes, features, and optimizations with each patch.

We can't thank you guys enough for your support. Please keep sharing fun clips and photo mode screenshots. We will continue to review your feedback in the comment section, and please submit any bugs you encounter in the comment section below.

kitl76 ::

Končno!

oo7 ::

Se kaj pozna ?

kitl76 ::

Sem na hitro probal z bike-om sem imel občutek da se lepše vozi.

scipascapa ::

kje hudiča je zadnji ambush camp?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

kje hudiča je zadnji ambush camp?


Na katerem delumape ? Mogoče ga boš dobil z misijo.

kitl76 ::

Vi ste tole že vsi obrnili, ker imate očitno dosti časa jaz sem po moje nekje na polovici. Je pa to spet en tistih špilov zaradi katerega mi ni žal, da sem kupil PS4. Takih iger manjka na Pc-ju žal.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:




Zdaj lahko poveš :)

SPOILER!!!!

Kaj bi bila fora, da bi bil Deacon okužen zaradi tistih NERO inekcij, ki si jih je celo igro ubrizgaval za zdravje, stamino in focus in bi postal kot Obrain na koncu, ko je snel čelado :)


No, men je bil konec vseeno zanimiv in dober. Ostalo si pa sam povedal.

yayo ::

Opa, prišel sem do onega velikega šefa pri razbitinah letala na ripper teritoriju. Če mi je igra tekla gladko do sedaj na hard težavnosti (komaj, da sem kdaj umrl, če sem sem po lastni neumnosti) je tole kar ena lekcija. Problem je v glavnem, da hitro ostaneš brez stamine pa te obritoglavec dohiti mimogrede, če se obračaš da boš ustrelil kak eksploziv ali vrgel molotovko. Bomo že kako rešili, hvalabogu tole ni Sekiro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Tam najdi en tunelček. Mislim, da greš takoj desno in ob tisti steni je prehod na desni. Jaz sem skozi tisti prehod hodil iz ene strani na drugo in vsakič ko sem prišel ven sem ga počakal in spraznil sržer. Ubil sem ga v manj kot minuti. Ne rabiš sploh aktivirat pasti in bomb in tudi teči ni potrebno.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



No, men je bil konec vseeno zanimiv in dober. Ostalo si pa sam povedal.


Nastavljeno za Days Gone 2. Prodaja je zelo dobra tako, da ne dvomim, da ne bi nadaljevali.

yayo je izjavil:

Opa, prišel sem do onega velikega šefa pri razbitinah letala na ripper teritoriju. Če mi je igra tekla gladko do sedaj na hard težavnosti (komaj, da sem kdaj umrl, če sem sem po lastni neumnosti) je tole kar ena lekcija. Problem je v glavnem, da hitro ostaneš brez stamine pa te obritoglavec dohiti mimogrede, če se obračaš da boš ustrelil kak eksploziv ali vrgel molotovko. Bomo že kako rešili, hvalabogu tole ni Sekiro.


Takoj, ko ga opaziš imaš na desni strani luknjo v steni in tam spodaj se lahko splaziš . Prvo ga streljaj, ko se ti približa pojdi na drugo stran on bo šel okoli za tabo pa ga streljaj pa, ko se ti bo približal spet pojdi na drugo stran čez luknjo...

Naprej v igri jih boš srečal še veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Itak, da morjo nadaljevat. Samo, da je tako majhen team naredil tako obširno dobro igro pa kapo dol. Me prav zanima kakšen honorar, da Sony za takle izdelek, očitno ogromen, da se firma odloči, da bo samo eksluziva, ker v nasprotnem primeru bi bilo prodanih izvodov še toliko več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

133-136 zaposlenih tudi ni tako malo ?

kitl76 ::

Vem samo za tako obširno igro, če samo mapo pogledaš se kamot kosa z RDR2 tudi koncept igre in grafika. Sicer je RDR2 ob izidu prišla bolj izpiljena z manj bug-i ampak, če bug-ov ne bi bilo bi lahko rekel, da je boljša od RDR2.

yayo ::

sem ravno hotel 15 minut odigrati pa vidim, da igra ne sejva trajno, ko si na ozemlju ripperjev. Celo misijo še enkrat, zvečer...

kitl76 ::

Saj ni cela tam od mosta dalje greš 3 minute igranja do tja.

yayo ::

važno da dobim mitralez...

kitl76 ::

To pa pri unemu, ki te z njim nažiga, ga lepo ubiješ in mu ga vzameš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013895 (450) dolenc
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454531 (155) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114568 (4319) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144580 (9763) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812461 (5632) yoco

Več podobnih tem