» »

Days Gone

Days Gone

««
5 / 10
»»

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Nič jasni tisti modri klicaji.


Tisti klicaji te opozorijo, da sem tam v okolici nekaj dogaja. Včasih je v kakšnem avtu ujet kakšen človek, ki ga napadajo Frikerji in če ga rešiš ga potem pošlješ v kamp in dobiš denar in poviša se ti zaupanje tistega kampa.

kitl76 ::

Pri meni so vprašaji.

scipascapa ::

No saj vprašaji, pardon. Samo ko pridem do njih nič.

kitl76 ::

Prepozen si.

oo7 ::

Ko se približaš vprašaju potem izgine in moraš malo naokoli pogledati.

kitl76 ::

M-Power daj me dodaj na PS kitl1976, da ko bo možno multi igrat, da se zmenimo.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

M-Power daj me dodaj na PS kitl1976, da ko bo možno multi igrat, da se zmenimo.


Lahko te dodam samo povej kako :)

kitl76 ::

Friend search tam vpiši kitl1976 pa invite stisni.

yayo ::

Sem preigral začetek do točke, ko dobiš črpalko goriva za motor. Trenutno se mi igra zdi ok, malce motijo tank kontrole, posebno pri vožnji. Žal sem preskočil prvo opcionalno zombie gnezdo, ker sem mislil, da se lako vrneš potem, ko najdeš črpalko za gorivo, pa me zgodba povlekla naprej. Upam, da se kssneje lahko vrnem na lokacijo.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Friend search tam vpiši kitl1976 pa invite stisni.


Sem dodal.

yayo je izjavil:

Sem preigral začetek do točke, ko dobiš črpalko goriva za motor. Trenutno se mi igra zdi ok, malce motijo tank kontrole, posebno pri vožnji. Žal sem preskočil prvo opcionalno zombie gnezdo, ker sem mislil, da se lako vrneš potem, ko najdeš črpalko za gorivo, pa me zgodba povlekla naprej. Upam, da se kssneje lahko vrnem na lokacijo.


Lahko se vrneš kamor koli. Edino kasneje v igri tam kjer sem zdaj jaz te igra sama opozori ali želiš nadaljevati - point of no return.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Odlično.

kitl76 ::

M-Power nisem dobil nobene prošnje za prijateljstvo. Daj ti meni nickname tvoj od PS.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

M-Power nisem dobil nobene prošnje za prijateljstvo. Daj ti meni nickname tvoj od PS.


Sem poslal še enkrat. Zgleda včeraj nisem pritisnil send. Mislim, da bi moral zdaj dobiti ?

kitl76 ::

Zdaj pa je :)

oo7 ::

Kako daleč ste že ?

kitl76 je izjavil:

Zdaj pa je :)


:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

chucki ::

Zakaj je na dolocenih postojankah ZzZ napisan? Mislim tam, ko vklopis generator in porezes zvocnike
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

chucki je izjavil:

Zakaj je na dolocenih postojankah ZzZ napisan? Mislim tam, ko vklopis generator in porezes zvocnike


Tam lahko prespiš :)

chucki ::

Da mine tema?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kitl76 ::

Ja.

chucki ::

Drugače pa igra več kot odlična. Ne vem zakaj takšne ocene? Doživljam občutke, kot iz Last of Us :D Pri God of War in RDR2 nisem tako padel v igro..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

chucki je izjavil:

Drugače pa igra več kot odlična. Ne vem zakaj takšne ocene? Doživljam občutke, kot iz Last of Us :D Pri God of War in RDR2 nisem tako padel v igro..


Edini večji problem je, da se v prvem delu začne malo ponavljati, ko imaš enkrat odkrite kampe. Drugače pa ja je dobra igra.

kitl76 ::

Mene je pa ta model ustavil sovražim ga

yayo ::

jaz sem šele na začetku. Ne razumem točno, ko ti pokaže tiste procente opravljene naloge. A to pomeni, da se naloga sestoji iz več delov in, da se nadaljuje v naslednji lokaciji? Npr, ko sem iskal sterilne povoje za pajdaša s osmojeno roko in sem jih našel v tisti bazi s škripečimi zvočniki mi je pokazalo 52%. A to pomeni, da se naloga nadaljuje (morda rabim še kake antibiotike za tetoviranega idiota) ali nisem na 100%, ker ob odhodu nisem poklal še zadnje zombije, ki so se pojavili na koncu? Headshoti so mi kar zajebani, ker so merki (vsaj na začetku) precej neprecizni.

kitl76 ::

Boš jih rabil samo kasneje. Prepusti se zgodbi ne glej procentov.

Berserker ::

Zapravil ene 10h v špil.

Trenutno mi kr dogaja špil. Po malem me ful spominja na Dead Rising in Last Of Us.

Grafika je kr solidna, dialogi in cutscene so kr na nivoju, zgodba zaenkrat vleče.

Ostalo pa je bolj kot ne povprečno. Se vidi da so devi bolj zelena ekipa.

Svetu enostavno manjka nekaj življenja, sicer je nekaj random situacij, sam lahk bi se mal več dogajalo, trenutno sploh ni razloga za raziskovanje, ker dobiš vse dobrote z misijami in pri prodajalcu.

Iz gameplay trailerjev sem pričakoval mal več razčefuka, trenutno pa morem prav pazit na strelivo in obstojnost orožja, ker so zombiji mal preveč trdoživi. Si ne predstavljam, kako se naj spravim na hordo z ene 100 metki, nožem in nekaj molotovkami.

Za pograjat pa je framerate, res ne razumem kaj so tu čarali, da pade vse skupaj na diapozitive, ko si na motorju.

yayo ::

btw, ko sem prišel do tistega gozdarskega stolpa kjer imata glavna lika bazo sem takoj pomislil, da gre za poklon igri Firewatch.

oo7 ::

yayo je izjavil:

jaz sem šele na začetku. Ne razumem točno, ko ti pokaže tiste procente opravljene naloge. A to pomeni, da se naloga sestoji iz več delov in, da se nadaljuje v naslednji lokaciji? Npr, ko sem iskal sterilne povoje za pajdaša s osmojeno roko in sem jih našel v tisti bazi s škripečimi zvočniki mi je pokazalo 52%. A to pomeni, da se naloga nadaljuje (morda rabim še kake antibiotike za tetoviranega idiota) ali nisem na 100%, ker ob odhodu nisem poklal še zadnje zombije, ki so se pojavili na koncu? Headshoti so mi kar zajebani, ker so merki (vsaj na začetku) precej neprecizni.


Glede % ne rabiš nič skrbeti, ko bo igra hotela boš prišel na 100% in opravil tisto nalogo do konca.

kitl76 ::

Igra meni postaja bolj všeč kot RDR2. Naredili so res dober špil tako, da Rockstar ni nekaj kar nihče ne zmore.

oo7 ::

Berserker je izjavil:


Za pograjat pa je framerate, res ne razumem kaj so tu čarali, da pade vse skupaj na diapozitive, ko si na motorju.


Res je.
Ko je cela horda dela vse normalno, ko si pa na motorju pa cčasih kar slika zamrzne za par sekund.

chucki ::

Mogoce jaz ne opazim drope, ker imam pro in freesync tv? :/
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

chucki je izjavil:

Mogoce jaz ne opazim drope, ker imam pro in freesync tv? :/


Možno.
Men ponavadi začne, ko sem malo dlje časa v igri. mogoče se Ps preveč segreje ?

scipascapa ::

Kako hudiča nabirate XPje čim hitreje?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Kako hudiča nabirate XPje čim hitreje?


Počasi gredo tile XP-ji.
Prva stopnja hitro druga še gre tretja pa se vleče in vleče.

Največ Xp dobiš od opravljenih misij potem če rešiš kakšnega človeka in ga pošlješ v kamp potem pa še ušesa od frikerjev, živali in rastline.

oo7 ::

Ko odkriješ tri kampe moraš vedeti, da imas vsak kamp svoje Xp in denar, ki ga lahko porabiš. Tako, da je najbolje prodajati vse v enem kampu se pravi ušesa, rastline in živali, da čim prej prideš na tretjo stopnjo. Jaz sem to prodajal v kampu kjer so mi prodajali orožje. Ker, ko enkrat zmanjka misij in te igra opozori, da gre v novo regijo se tja ne moreš več vrniti in v novi regiji gre spet vse od začetka. Zato priporočam, da v prvi regiji kjeri maš tri kampe vsaj v enem taboru prideš, do stopnje 3 in tam pokupiš vse. Jaz sem tam kupil mitraljez, uzi in za vsa orožja extended magazine. Sem pa ene 2 ure samo nabiral stvari, da sem prišel, do level 3 se pravi 25000 in nakupil opremo in potem šel v novo regijo.

scipascapa ::

to je tako bedno in jadno, da je adijo pamet ja.

kitl76 ::

Temu se reče špil.

Gregex ::

Zalotim hordo, ki gre po cesti. Skočim v prvi grm in zmečem tri atraktorje in tri frage, da jo zrečim, preostalih 10 pa s strojnico. Ni jim blo čist nič jasno, kaj jih je zadelo. Izi pizi. :))

scipascapa ::

na atraktorje se sploh nisem spomnil hudiča lol.

chucki ::

Kaksne atraktorje? Jaz se hord izogibam :|
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

chucki je izjavil:

Kaksne atraktorje? Jaz se hord izogibam :|


Atraktorji so zvočne naprave z katerimi zamotiš frikerje.

kitl76 ::

Jao sploh nisem vedel, da jih imam :))

oo7 ::

Se mi zdi, da je drugi del igre boljši kot prvi :)

kitl76 ::

Meni je že prvi TOP. Še dober, da sem nabavil PS4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

Sej je tudi prvi dober ampak se začne malo vlečti.

chucki ::

Prvi del česa? A potem je druga mapa?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

chucki je izjavil:

Prvi del česa? A potem je druga mapa?


Mapa je ista samo se poveča. Ampak se potem ne moreš več vrniti nazaj, do tistih treh kampov. Te pa igra opozori kdaj je to.

kitl76 ::

Aja še to se zgodi. To je pa škoda pri RDR2 si lahko uporabljal celo mapo.

yayo ::

ampak je jeba, ko ostaneš brez bencina...

oo7 ::

Ja se kar splača kupiti večji tank za bencin.

kitl76 ::

yayo je izjavil:

ampak je jeba, ko ostaneš brez bencina...


Samo enkrat sem ostal pa nikoli več. Sem rinil motor med zombiji kot nor :)
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013895 (450) dolenc
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454531 (155) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114567 (4318) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144575 (9758) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812461 (5632) yoco

Več podobnih tem