» »

Days Gone

Days Gone

««
4 / 10
»»

Gregex ::

Mene pa sploh ne vleče igrat. Upam, da me jutri zagrabi.

kitl76 ::

Mene pa samo še služba ovira. Ko pridem domov takoj namestim in igram dokler bo šlo. :)

kitl76 ::

Evo 3 ure igranja za mano. Igra na začetku mi je delovala kot RDR2 samo z drugo tematiko namesto konjev motorji namesto kavbojev pa biker-ji vse dokler ne pridejo mrtveci. Nekako imam odpor igrati igre s to tematiko vendar so v tej igri predstavljeni drugače nekako me sploh ne motijo. Špil vizualno izredno lep, zgodba do sedaj odlična igralnost pa tudi na splošno zelo zadovoljen.

oo7 ::

Zaenkrat je tudi meni vredu edino nalaglani časi so nekam dolgi.

kitl76 ::

Kje si nabavil špil?

oo7 ::

Kaj igrate ? Tole tankanje bencina je malo utrujajoče pa če te ubijejo izgubiš vse stvari drugače pa zaenkrat kar vredu igra. Edino Deacon zna biti na trenutke prav tečen.


kitl76 je izjavil:

Kje si nabavil špil?


Najbrž tam kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

Meni je pa ravno tale tankanje bencina všeč, da se ne moreš vozit tja v nedogled. Na kateri težavnostni stopnji pa igraš? Jaz igram na normal pa nič ne izgubim ko me ubijejo. Drugače pa špil ga seka po RDR2 končno nekaj dobrega.

oo7 ::

Najhujši so volki. Vedno se priplazijo in napadejo. Hočem zažgati gnezdo in ravno ko hočem vršt molotovko me napadeta dva volka. Ali pa, ko se spravim na 2 ali 3 frikerje pa zdraven pride še volk :))

kitl76 ::

Mene je pa včeraj napadel volk ko sem se vozil na bikeu me podrl po cesti in tudi se mi je že zgodilo ko sem zbikeom vozil s polno hitrostjo me je zadel sniper in vola motor pade po cesti jaz pa v boj. V glevnem full dogaja Sony se je zopet odlično odrezal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Leprechaun ::

Še en slovenski opis. https://hop.si/2019/04/28/days-gone-rec... .

Mislim, da igra meni ne bi odgovarjala, ker naj bi bil stealth sistem precej osnoven, prežanje iz senc najbrž odpade?
Ne vem kaj bi si mislil :) , morda nabavim rabljeno, ko boste največji navdušenci obrnili :) .
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Tudi jaz počakam, da pade pod 40€.

oo7 ::

Men je pa igra dobra. Edino kar me moti je dretje deacona, ko je na motorju in , ko kliče Bozerja ali pa, ko odkrije kakšen kamp takrat ima človek neke psihične težave :)) drugače pa gameplay mi je dober grafika je super dolgčas mi zaenkrat ni niti malo...

kitl76 ::

M-Power enako jaz glede na napisano imava očitno edino midva to igro.:)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

M-Power enako jaz glede na napisano imava očitno edino midva to igro.:)


Far Cry z boljšo zgodbo + zombiji.

Sem pa naletel na en bug. Skrival sem se v grmovju vrgel kamen in kar naekrat se jeo koli mene naslikala cela horda :))

bambam20 ::

Zgodbo bi lahko bolje zaključili. Tukaj so zajebal.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Zgodbo bi lahko bolje zaključili. Tukaj so zajebal.


Kaj se zgodba ni zaključila so pustili za nadaljevanje ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zgodbo bi lahko bolje zaključili. Tukaj so zajebal.


Kaj se zgodba ni zaključila so pustili za nadaljevanje ?


Zgodba je ok. Ko prideš do konca se bova pogovarjala. Mene je zmotilo v sami zgodbi nekaj povsem drugega.

kitl76 ::

A to ste že vsi obrnil pa to ste pravi friki:)

bambam20 ::

kitl76 je izjavil:

A to ste že vsi obrnil pa to ste pravi friki:)



Ah kje. jaz sem samo cutscenes pogledal.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



Zgodba je ok. Ko prideš do konca se bova pogovarjala.


Zmenjeno :)

scipascapa ::

če je kdo obrnil, ZS kupim :)

oo7 ::

Ne še. Po občutku bi rekel, da je tole kar dolga igra.

bambam20 ::

Samo cutscenov je za 5 ur. Koliko je potem šele igralnega časa?

kitl76 ::

Čim dlje naj traja.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Čim dlje naj traja.


Si že ščistil kakšno hordo ? Jaz še ne sem pa že srečal dve. Čakam, da bom imel v kampu kjer kupujem orožje priljubljenost level 3, da kupim težko strojnico :D

kitl76 ::

Nisem še sem v toplicah v sredo nadeljujem.

scipascapa ::

evo downloadamo DAYS GONE :)

kitl76 ::

Ja bravo da si se pa ti za digital odločil je pa že čudež. :|

chucki ::

Digital sux :D Najboljsi je vonj po novi embalazi:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

Dobra igra edino med igro naš lik se dere v tri krasne ali pa ko naleti na kakšen kamp se mu čisto strga ali pa, ko je konec prenosa po radiu 8-O

scipascapa ::

kitl76: čudeži so možni :)

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

evo downloadamo DAYS GONE :)



Koliko GB je pa velika igra?

oo7 je izjavil:

Dobra igra edino med igro naš lik se dere v tri krasne ali pa ko naleti na kakšen kamp se mu čisto strga ali pa, ko je konec prenosa po radiu 8-O



Deacon je malo vizuelno podoben Marcusu iz Gears of war.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

scipascapa ::

skoraj 70GB

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

skoraj 70GB


Igra + patch ?

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Dobra igra edino med igro naš lik se dere v tri krasne ali pa ko naleti na kakšen kamp se mu čisto strga ali pa, ko je konec prenosa po radiu 8-O


Tale dretje je res malo moteče sploh ko uporabljaš slušalke. So pa ti volkovi zelo nepredvidljivi te sklati tudi, če se pelješ z motorjem. Drugače pa meni vzdušje odlično. Nekako se mi zdi kot bi igra RDR2 z drugo tematiko. Pa nekako sem se navadil manual saving kot pri RDR2 se mi zdi, da je dosti lažje. Drugače igram pa na noramal. Pa danes sem opazil, da se da med bojem tudi uporablati "dead eay", da ti zadevo malce olajša. Pa tudi sem opazil, da špil zelo slabo laufa na nanavadnih PS4 medtem ko na PRO ni problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

Mapa je ogromna. Jaz sem pri tretjem kampu. Malo me moti, ker imaš pri vsakem kampu svoje XP-je in je kar težko priti, do 3 stopnje, kjer lahko kupiš boljša prpžja in opremo.

scipascapa ::

da igra + patch toliko.

kaj je to "dead eay"?

kitl76 ::

Ko pritisneš R3. Dead eay se je imenovalo pri RDR2.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:




Deacon je malo vizuelno podoben Marcusu iz Gears of war.


Drugače ga igra talem - https://www.imdb.com/name/nm1022429/?re...

kitl76 ::

A je kdo že medveda ubil?

oo7 ::

Ja in ga ni težko ubiti. Tistega na misiji tam v mestu sem z strehe zakuril z molotovko kjer moraš pospremiti tisto tamalo punco. Drugače pa ga streljam, ko pride, do mene preval in stečem malo stran in ga spet streljam in spet preval...

kitl76 ::

Pol je en velik bug. Jaz sem mu prav tam vrgel tri molotovke spraznil 3 sržerje pa še ni umrel. K sreči se je zataknil tam za ograjo, da sem ga pokončal z nožom.

oo7 ::

Danes sem imel eno večjo borbo in potem cutscen in je moj PS4 se je zelo mučil. Liki so bili normalni okolica v cutscenih pa čisto zabrisana.

kitl76 ::

Igra je grafično zelo zahtevna to sem videl pri kolegu, ki ima PS4 slim mu deluje na trenutke zelo počasi medtem ko na mojem pro-ju tega še nisem zapazil. Razen enkrat v kampu je lagalo pa ne vem zakaj, ker naslednič pa ni.

yayo ::

ok, se inštalira. Zvečer začnemo...

kitl76 ::

Uživaj. Bolj igram bolj se mi zdi, da so RDR2 kopiral kot norci.

yayo ::

samo kako, ko je igra izšla le po krajšem časovnem obdobju? Morda je kak developer prešaltal firmo?

kitl76 ::

Ne vem boš sam ocenil jaz vidim veliko podobnost. Samo tematika je druga.

oo7 ::

Men je igra po ne vem koliko preigranih urah še vedno dobra :) Dobra grafika dober gameplay zaenkrat vredu zgodba se pa začne po tolikem času malo ponavljati in tudi misije so raztreščene enkrat te kličejo z tega kampa potem z drugega tako, da moraš skakti sem ter tja. Mapa je pa res velika in tisto, kar vidite na začetku je samo en košček ;)
Aja pa glavni lik kot sem že večkrat omenil ne med cutsceni ampak med igro ga večkrat strga in se kar dere tja v 3 pm :))

Sem pa mučim, da bi vsak pri enem kampu dosegel zaupanje 3 stopnje, da bi dobil boljšo opremo ampak ne gre tako hitro. Zdaj imam pri vseh treh stopnjo 2. Pri enem kampu imam zdaj 21000 rabim pa 25000 za odklep 3 stopnje zaupanja. Tam so pa orožja in oprema za horde. Ampak, ko enkrat ni več misij na tistem območju potem pa moraš prodajat ušesa frikerjev ampak 4000 se pravi bi moral pospraviti vsaj 1000 frikerjev.

scipascapa ::

Nič jasni tisti modri klicaji.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013895 (450) dolenc
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454531 (155) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114568 (4319) oo7
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144580 (9763) dolenc
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812461 (5632) yoco

Več podobnih tem