» »

EU za čistejši svetovni splet

1
2
3

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

mtosev ::

49106 je izjavil:

Tako kot npr. uporabniki prefiltriraajo nekvalitetne vsebine? Raja posveča več časa, denarja in moči kardashianom, kot najbolšim znanstvenikom.

Tole je kr žalostno. Jaz na srečno ne poznam ljudi kateri bi to gledali. Fotr pa zelo rad gleda znanstvene oddeje na discovery science in na NGCju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

_dice7 ::

mtosev je izjavil:

49106 je izjavil:

Tako kot npr. uporabniki prefiltriraajo nekvalitetne vsebine? Raja posveča več časa, denarja in moči kardashianom, kot najbolšim znanstvenikom.

Tole je kr žalostno. Jaz na srečno ne poznam ljudi kateri bi to gledali. Fotr pa zelo rad gleda znanstvene oddeje na discovery science in na NGCju.


Ne vem koga skrbi da bojo na spletu prepovedali Murkota, Kardašian ali pa razne članke o nevarnosti patriarhije, krščanstva, islamofobije, porastu neonacizma, klintonove govore...

Ukinilo se bo izključno stvari ki so nevarne uspehu iztrebljenja neo nacistične rase.

49106 ::

In jih oznacis za carovnico, pardon, naciste, ker pedofili ne morjo bit usi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

_dice7 ::

49106 je izjavil:

In jih oznacis za carovnico, pardon, naciste, ker pedofili ne morjo bit usi.


Saj s pedofilijo ni nič narobe. Če si proti pedofiliji je v bistvu to že islamofobija.

D3m ::

bambam20 je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Potem sistem SFRJ-a ni bil slab?
Dober le za elito, ravno tako kot tale jajca tule



Si pogrešal Milko čokoljad, pralni prašek persil, pomivalno sredstvo Pril, kinder jajce, Levis za prave moške, rumove kroglice?

Vem. Same pomembne zadeve so nam primanjkovale.


Tudi, če je ni ne boš umrl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Manu ::

Razmišljam tako.

V redu, sem za sledljive javne komentarje.

Ampak istočasno zahtevam zasebne pogovore (dva ali več oseb zaprtega tipa) strogo zasebno. Niti javnost, niti vlada, niti podjetja nimajo pravico vedet, kaj se pogovarjam zasebno.
---
Torej naj se loči med javno in zasebno komunikacijo na vseh platformah. Javna naj bo javna za vse. Zasebna pa naj bo zasebna in nevidna ostalim.

Če na primer na FB nekaj napišem javno, to vidijo vsi. Če pa na FB pošljem komentar konkretno eni ali več osebam zasebno in ni namenjeno javnosti, potem naj bo ta komentar zaseben in neviden javnosti in vladam.
---

Kaj pravite na ta koncept? Javno je možno identificirati, zasebno pa je strogo anonimno za ostale neudeležence.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

D3m ::

"Živela EU jebemti boga!"

"To Joža to"

:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

zigavlecetic ::

mtosev je izjavil:

Upam pa, da se zadeve same "prečistijo" in da uporabniki ignorirajo tiste kateri širijo razne bolane ideje po internetu. Da ne bo potrebe po takšnih ukrepih. Tole je drugače skrajen ukrep

Tole je čisto normalen ukrep. Toliko normalen, kot je bil nacizem in klanje v Tretjem rajhu.

A. Smith ::

Bolje, da se centri moči vprašajo, ali res želijo s silo zatirati svobodo govora.

Lahko se zgodi, da bodo še medijski portali in forumi zaplavali v p2p vode in potem ne bo nihče več cenzuriral ničesar. Pravzaprav se to že dogaja (wikileaks + torrenti), samo pospešilo se bo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

mtosev ::

Saj so že razni forumi na dark/deep webu. Tak, da že zdaj to obstaja samo, da zdaj mainstream folk nima gor kaj početi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gruntfürmich ::

Kakšna je vaša projekcija bližnje prihodnosti? Na evropski ravni se krepitev skrajne desnice in umikanje na okope nacionalnih držav zdita skorajda neizogibna.

Tu je treba biti pazljiv. Postaviti se na okope nacionalne države po mojem mnenju ni nič slabega. Še več, v resnici gre za svojevrstno nasprotovanje neoliberalizmu, ki je protinacionalističen in kozmopolitski in kot tak popolnoma imun na kritiko kozmopolitskih levičarjev. Če bo kdo v prihodnosti znal formulirati alternativo nacionalni državi, ki bo hkrati tudi alternativa neoliberalističnemu kozmopolitizmu, tudi dobro. Toda kar tako nastopiti proti nacionalni državi je voda na mlin neoliberalizmu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SambaShare ::

Še to se nam manjka, da razni SJW yjpeti dobijo možnost cenzurirali internet. Kot da trolanje in potem zaklep teme z strani SJW moderatorjev ni dovolj.

Še pomnite serijsko zaklepanje tem o beguncih? Krasni novi svet.

torentino ::

Če ne bom mogel na netu povedati yipetu, da je bedak, ga bom pač v real-lifu na gobec? Net je varnostni ventil, tega se ne zapira, ker potem so pizdarije!

bambam20 ::

D3m je izjavil:

bambam20 je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Potem sistem SFRJ-a ni bil slab?
Dober le za elito, ravno tako kot tale jajca tule



Si pogrešal Milko čokoljad, pralni prašek persil, pomivalno sredstvo Pril, kinder jajce, Levis za prave moške, rumove kroglice?

Vem. Same pomembne zadeve so nam primanjkovale.


Tudi, če je ni ne boš umrl.


jaz ne. :) ...

BigWhale ::

AC_DC je izjavil:

PaX_MaN
Ja pač, desni kleronacifašisti.

Tipičen troll (tako kot smrekar), ki začne žaliti, ko ostane brez argumentov.


Tale razprava pod novico je tipicen primer tega, da bi nekateri radi prav vsako stvar opravicili s 'free speech' etiketo. Tudi free speech ima svoje meje. Jaz se recimo ne strinjam z nikakrsnim omejevanjem, dokler se ne dogaja krsenje pravic drugim ali pa pozivanje h krsenju pravic.

Free speech je, da lahko crncu reces nigger in zgolj raskiras, da te kak crnc butne na gobec. Ni pa vec free speech, ko pozivas k zapiranju mej in deportaciji vseh crncev. Ali se kaj hujsega.

Ampak eni tega enostavno ne razumejo. Tako kot ne razumejo, da otroci ne dozivljajo travm, ce vidijo golo zensko ali golega moskega na televiziji.

49106 ::

Klicati crnca niger je svoboden govor, zaprimo meje pa sovražen? Morda si mislil obratno. To, ali pa se ti je skisalo.

tikitoki ::

Meni se ne zdi nic narobe, ce bi bilo sirjenje lazi, katerih namen je povzrocanje nestrpnosti kaznivo dejanje. Kdo rabi gledati to sranje in lazi.

Ce je nakaj resnicno pa bi seveda moralo biti javnosti znano. Sem proti preveliki regulaciji, sam zal nekateri zlorabljajo svoej pravice na skodo drugih.

Markoff ::

Ne morem verjet, da so pozabili na pedofilijo kot največji problem 21. stoletja. Za otroke gre, madona! :O

Pa naj še kdo reče, da ne obstaja levi fašizem in da ni povsem enako škodljiv svobodni, demokratični družbi, kot "klasični, desni" fašizem. EU = sodobna fašistična ječa narodov.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

BigWhale ::

49106 je izjavil:

Klicati crnca niger je svoboden govor, zaprimo meje pa sovražen? Morda si mislil obratno. To, ali pa se ti je skisalo.


Ne razumes. Jaz teb lahko komot recem, da si debil. Za posledice bom sicer sam odgovarjal. Ne smem ti pa reci, da si debil, in da imas za potomce same debile in da nocem, da bi Slovenija postala dezela debilov in te je treba zaradi tega izseliti. Tebe in vse, ki so ti kakorkoli podobni.

49106 ::

Izselit me brez posledic ne mores, ker sem drzavljan. Če bi zaprosil/imel vizum, bi drzava imela pravico, da mi ga zavrne oz. ne podaljsa. Vseeno pa lahko pomagas ustvariti klimo iz katere se bom pobral kar sam.

Je pa situacija z begunci sila podobna tisti v Rogu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BigWhale ::

Hm.

Torej, izseliti te ne smem, jasno. A smem pa pozivati vse ostale, da je tebe, in taksne kot si ti, potrebno izseliti za vsako ceno? Zato, ker samo skodite drzavi in ker bi bila drzava brez vas boljsa, lepsa, cistejsa in bolj pametna. Pa recimo, da nahujskam dovolj ljudi in zacnemo hujskati se poslance, da je potrebno sprejeti zakon, ki vam bo vzel drzavljanstvo.

mtosev ::

Jaz se strinjam, da preveč ljudi zlorablja free speech in da okoli trosi hate speech.
Tudi tu na slotechu je vsaj eden napisal, da so metki cenejši kot plačevanje nastanitev beguncev v SLO. Rezultat? Temo so zaklenili po tem postu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

BigWhale je izjavil:

Hm.

Torej, izseliti te ne smem, jasno. A smem pa pozivati vse ostale, da je tebe, in taksne kot si ti, potrebno izseliti za vsako ceno? Zato, ker samo skodite drzavi in ker bi bila drzava brez vas boljsa, lepsa, cistejsa in bolj pametna. Pa recimo, da nahujskam dovolj ljudi in zacnemo hujskati se poslance, da je potrebno sprejeti zakon, ki vam bo vzel drzavljanstvo.


Ce nekoga ne sprejmes, ga tudi izseliti ne mores. In če te lahko izselijo iz stanovanja in vrzejo na cesto, nevem zakaj bi bilo z begunci kaj drugace.

Matako ::

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Klicati crnca niger je svoboden govor, zaprimo meje pa sovražen? Morda si mislil obratno. To, ali pa se ti je skisalo.


Ne razumes. Jaz teb lahko komot recem, da si debil.


Ne, če je musliman.
/\/\.K.

BigWhale ::

49106 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Hm.

Torej, izseliti te ne smem, jasno. A smem pa pozivati vse ostale, da je tebe, in taksne kot si ti, potrebno izseliti za vsako ceno? Zato, ker samo skodite drzavi in ker bi bila drzava brez vas boljsa, lepsa, cistejsa in bolj pametna. Pa recimo, da nahujskam dovolj ljudi in zacnemo hujskati se poslance, da je potrebno sprejeti zakon, ki vam bo vzel drzavljanstvo.


Ce nekoga ne sprejmes, ga tudi izseliti ne mores. In če te lahko izselijo iz stanovanja in vrzejo na cesto, nevem zakaj bi bilo z begunci kaj drugace.


Kdo govori o beguncih? Jaz govorim o tebi. Konkretno. Recimo, da se zavzemam za to, da izselimo vse, katerim se nickname zacne na crko M. Zato, ker njihova bedna zivljenja niso vredna tega, da zivijo v nasi drzavi. Zivijo tle in delajo krivico vsem tistim, katerim se nickname zacne na crko N. Povsod se rinejo naprej in pol se zgovarjajo na abecedo in podobne bedarije.

Ti nisi begunec, si samo nekdo, ki ima napacen nickname. Zakaj bi blo zdej narobe, da jaz hujskam in lobiram zato, da se te izzene iz drzave?

Matako je izjavil:

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Klicati crnca niger je svoboden govor, zaprimo meje pa sovražen? Morda si mislil obratno. To, ali pa se ti je skisalo.


Ne razumes. Jaz teb lahko komot recem, da si debil.


Ne, če je musliman.


Lahko je tudi budist. Al pa pastafarianec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

D3m ::

mtosev je izjavil:

Jaz se strinjam, da preveč ljudi zlorablja free speech in da okoli trosi hate speech.
Tudi tu na slotechu je vsaj eden napisal, da so metki cenejši kot plačevanje nastanitev beguncev v SLO. Rezultat? Temo so zaklenili po tem postu.


Gledano cenovno je to res. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

N4g4c3N ::

mtosev je izjavil:

Jaz se strinjam, da preveč ljudi zlorablja free speech in da okoli trosi hate speech.


Jaz se pa strinjam, da preveč ljudi zlorablja hate speech, da okoli trosi cenzuro.
V normalni družbi posameznika, ki dela sovražni govor že družba sama izolira (glej strip, ki ga je prilepil PaX_MaN).

Edit: EU komisiji gre pa iz dneva v dan na slabše. S kakšnimi predlogi prihajajo ven zadnje čase, jao!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: N4g4c3N ()

mtosev ::

Aha. Pol je rešitev katero je napisal nebivedu se tebi zdi primerna, da se jih lepo postreli?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m ::

To je tvoja rešitev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

D3m je izjavil:

To je tvoja rešitev.

Ne trollaj. Jaz sem samo povzel kaj je nebivedu napisal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

N4g4c3N ::

@mtosev Prdvidevam, da se to nanaša na migrantsko krizo? V tisti temi se pojavljajo samo še skrajna mnenja - eni bi vse meje odprli, drugi bi pa vse postrelili. Jaz se ne strinjam ne z enimi, ne z drugimi.

Matako ::

Prispevek bi bolj kot v rubriko Novice/NWO spadal v Novice/SJW.

N4g4c3N je izjavil:

@mtosev Prdvidevam, da se to nanaša na migrantsko krizo? V tisti temi se pojavljajo samo še skrajna mnenja - eni bi vse meje odprli, drugi bi pa vse postrelili. Jaz se ne strinjam ne z enimi, ne z drugimi.


Hm... to so res skrajnosti. Kaj pa če se nekaterim odpre meje, nekatere pa postreli?

Samo vprašam! Ne se sprožiti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

49106 ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz se strinjam, da preveč ljudi zlorablja free speech in da okoli trosi hate speech.
Tudi tu na slotechu je vsaj eden napisal, da so metki cenejši kot plačevanje nastanitev beguncev v SLO. Rezultat? Temo so zaklenili po tem postu.


Gledano cenovno je to res. :D



Strogo gledano je to le dejstvo(če ni na drug načih pozival k temu). Kaj pa če izjavim, da so stroj cenejši od delavca? Mar s tem pozivam k odpuščanju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mtosev ::

N4g4c3N je izjavil:

@mtosev Prdvidevam, da se to nanaša na migrantsko krizo? V tisti temi se pojavljajo samo še skrajna mnenja - eni bi vse meje odprli, drugi bi pa vse postrelili. Jaz se ne strinjam ne z enimi, ne z drugimi.

Da, se nanaša na tisto temo. Drugače pa je post bil namenjen za D3s.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Markoff ::

Vprašanje: ali bi lahko po novih predpisih ovadil SD-jeva Židana in Vebra ter DeSUSovega Ehjavca za ksenofobijo, kadar kričijo v kamero, da bodo družinsko (zarjavelo) srebrnino pokupili grdi, zlobni, tatinski tujci?

Ali pa vse skrajne forumske ksenofobne levičarje (hahaha), ki ju pri tem podpirajo?

Ali pa razne mirovniške inštitutarje, ki vsepovprek vsakega drugače mislečega apriori označijo za rasista in nestrpneža, lahko njih ovadimo za ksenofobijo (strah/sovraštvo do drugačnih)?

It goes both ways, you know.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

joze67 ::

Fantje (in seveda morebitno dekle),

tukaj suvate mimo. Predlog ni levo-desno, naprej-nazaj ipd. Gre za nadzor nad čredo. Če se ovce pri tem prepoznajo kot bele in črne in začno prerivati med sabo, je pastirju toliko bolje, in lažje.

AndrejO ::

Predvsem pa ne enačiti cenzure države s cenzuro "privatnikov". Ko začne drek mešati država, je heca konec. To pa zato, ker je potem edina preostala "konkurenca" samo še tujina.

Sodna pot je muz z dobrim razlogom in, če so zadeve res nujne, so na voljo tudi začasne odredbe, medtem, ko sodni mlini premlevajo, če je nek govor vredno zaščititi pred napadom države, ali pa morda le ne.

Markoff ::

joze67 je izjavil:

Fantje (in seveda morebitno dekle),

tukaj suvate mimo. Predlog ni levo-desno, naprej-nazaj ipd. Gre za nadzor nad čredo. Če se ovce pri tem prepoznajo kot bele in črne in začno prerivati med sabo, je pastirju toliko bolje, in lažje.

Gre se bolj za skrajno hinavščino, ne toliko za politično prepričanje. Zaradi raznoraznih LDS LGBT mirovnikov je biti lev pokvarjeno, zaradi raznih Ivanov pa biti desen neumno.
Žal se zaradi takih včasih počutim pokvarjeno, včasih neumno, najraje pa sem tasrednji (ki pa ga vsi na obeh stranih kolektivno pljuvajo). Zagotovo nisem edini.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

bambam20 ::

49106 je izjavil:

[

Ce nekoga ne sprejmes, ga tudi izseliti ne mores. In če te lahko izselijo iz stanovanja in vrzejo na cesto, nevem zakaj bi bilo z begunci kaj drugace.


če ga sprejmeš, ga tudi izseliš. Pravica je na tistemu, ki ja gospodar.

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Hm.

Torej, izseliti te ne smem, jasno. A smem pa pozivati vse ostale, da je tebe, in taksne kot si ti, potrebno izseliti za vsako ceno? Zato, ker samo skodite drzavi in ker bi bila drzava brez vas boljsa, lepsa, cistejsa in bolj pametna. Pa recimo, da nahujskam dovolj ljudi in zacnemo hujskati se poslance, da je potrebno sprejeti zakon, ki vam bo vzel drzavljanstvo.


Ce nekoga ne sprejmes, ga tudi izseliti ne mores. In če te lahko izselijo iz stanovanja in vrzejo na cesto, nevem zakaj bi bilo z begunci kaj drugace.


Kdo govori o beguncih? Jaz govorim o tebi. Konkretno. Recimo, da se zavzemam za to, da izselimo vse, katerim se nickname zacne na crko M. Zato, ker njihova bedna zivljenja niso vredna tega, da zivijo v nasi drzavi. Zivijo tle in delajo krivico vsem tistim, katerim se nickname zacne na crko N. Povsod se rinejo naprej in pol se zgovarjajo na abecedo in podobne bedarije.

Ti nisi begunec, si samo nekdo, ki ima napacen nickname. Zakaj bi blo zdej narobe, da jaz hujskam in lobiram zato, da se te izzene iz drzave?

Matako je izjavil:

BigWhale je izjavil:

49106 je izjavil:

Klicati crnca niger je svoboden govor, zaprimo meje pa sovražen? Morda si mislil obratno. To, ali pa se ti je skisalo.


Ne razumes. Jaz teb lahko komot recem, da si debil.


Ne, če je musliman.


Lahko je tudi budist. Al pa pastafarianec.


Torej hočeš nam povedat, da si ti moralna avtoriteta in boš določil kaj se sme in kaj se ne bi smelo govorit?

Če nekdo podpihuje nasilje je pač tvoja naloga, da ga ignoriraš in prepričaš druge, da je full of shit.
V povprečju pri nas, takih ni dosti. Če pa jih nekje večina taka, pol se raje odseli in vrži nukco tam. Oh snap...i did it...didn't i...?

Seriously, ko začneš z omejevanjem je to slippery slope. Poglej v angliji, tam že rečeš "musliman" in si rasist.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kronik ::

zmaugy je izjavil:

Fašisti v polni ofenzivi. Je treba ljudem zapret goflje, ker se jih ne da zamenjat. Vse za maksimiziranje dobička korporacij - seveda ob podpori butastih ali pokvarjenih "SJWjev".


Fašisti = levičarji. Case closed.

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:


Torej hočeš nam povedat, da si ti moralna avtoriteta in boš določil kaj se sme in kaj se ne bi smelo govorit?


Kje si pa to prebral!?

vostok_1 je izjavil:

Če nekdo podpihuje nasilje je pač tvoja naloga, da ga ignoriraš in prepričaš druge, da je full of shit.


Ko si v manjsini je to precej tezje, kot si ti mogoce predstavljas. Zidom v 2sv to ni uspelo. Bummer, a ne? Se zgodi.

vostok_1 je izjavil:


V povprečju pri nas, takih ni dosti. Če pa jih nekje večina taka, pol se raje odseli in vrži nukco tam. Oh snap...i did it...didn't i...?


A to si hotu izpast saljivo nagajiv al kaj?

vostok_1 je izjavil:

Seriously, ko začneš z omejevanjem je to slippery slope. Poglej v angliji, tam že rečeš "musliman" in si rasist.

Hate speech je nekaj kar je tezko definirat. Jaz se z nekimi pavsalnimi zakoni, ki bi omejevali posameznike ne strinjam, vendar pa vseeno potrebujemo mehanizme, ki bodo manjsinam omogocili iste svobode in pravice, kot jih ima vecina.

PS: Takoj naslednji post je kr dober indikator kaksno je stanje. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

AC_DC ::

BW
PaX_MaN je nehal, kit ga nadomešča ?
Nasedel si.

Ko si v manjsini je to precej tezje, kot si ti mogoce predstavljas. Zidom v 2sv to ni uspelo. Bummer, a ne? Se zgodi.



http://www.wintersonnenwende.com/script...

Nekako v stilu "russia wants war"



BW ko vrhovni razsodnik, Trumpov privrženec kot hate speech, itak ker je proti establishmentu, ki skupinsko kot zombi laja v Luno.
http://archive.is/FQyJh
Ukrepi pod 1,2,3 so tipično sjw nabijanje, ko bi radi samo cenzuro in miselno policijo, vendar jih je to strah priznati.


Hate speech je nekaj kar je tezko definirat. Jaz se z nekimi pavsalnimi zakoni, ki bi omejevali posameznike ne strinjam, vendar pa vseeno potrebujemo mehanizme, ki bodo manjsinam omogocili iste svobode in pravice, kot jih ima vecina.

Cigani in muslimani imajo v Eu de facto več pravic kot domorodci.
Še več pravic bi jim dal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

nevone ::

Če nekdo podpihuje nasilje je pač tvoja naloga, da ga ignoriraš in prepričaš druge, da je full of shit.


To je edina učinkovita strategija.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

blink ::

Vedno ko se birokrati vtikajo v www nastane eno sranje. Kar spomnite se kolikokrat do sedaj ste morali že klikniti na "Strinjam se s piškotki"? In kakšna je korist od tega?

bambam20 ::

blink je izjavil:

Vedno ko se birokrati vtikajo v www nastane eno sranje. Kar spomnite se kolikokrat do sedaj ste morali že klikniti na "Strinjam se s piškotki"? In kakšna je korist od tega?



ne klikam. je ni.

BigWhale ::

AC_DC je izjavil:

PaX_MaN je nehal, kit ga nadomešča ?
Nasedel si.


Nasedel? Cemu?

AC_DC je izjavil:


Ko si v manjsini je to precej tezje, kot si ti mogoce predstavljas. Zidom v 2sv to ni uspelo. Bummer, a ne? Se zgodi.

Nekako v stilu "russia wants war"


A lahko razlozis kaj bi rad povedal s tistimi casopisnimi izrezi? Da so se tudi Zidi drli, da zna Hitler kej groznega nardit? In da jih je zaradi tega pac dal pobiti? Aja, to pol nardi stvar legit. Sorry, my bad.

Anti-Nazi boycott of 1933 @ Wikipedia

AC_DC je izjavil:


BW ko vrhovni razsodnik


Hm, kje ti beres te zadeve, ki jih jaz ne vidim? A si v resnici sploh prebral kar sem napisal?

AC_DC je izjavil:


Trumpov privrženec kot hate speech, itak ker je proti establishmentu, ki skupinsko kot zombi laja v Luno.


Nevem sicer kaj ima Trump z vsem tem skupaj ali pa novica, ki si jo prilepil. Lahko se jaz kaksno novico o lovljenju atlantskega sleda nalepim, da bo red herring res herring. :)

AC_DC je izjavil:


Hate speech je nekaj kar je tezko definirat. Jaz se z nekimi pavsalnimi zakoni, ki bi omejevali posameznike ne strinjam, vendar pa vseeno potrebujemo mehanizme, ki bodo manjsinam omogocili iste svobode in pravice, kot jih ima vecina.

Cigani in muslimani imajo v Eu de facto več pravic kot domorodci.
Še več pravic bi jim dal ?


Kje sem rekel, da bi komurkoli dal vec pravic? Kdaj? A me lahko citiras? Ker drugace ne vem zakaj si pritrobil s tole izjavo. Ce ne razumes stavka, ki sem ga napisal, ti ga z veseljem razlozim ali pa napisem z bolj preprostimi besedami, ce je blo kej kaj nejasno izrazeno.

Koliko pravic imajo cigani in muslimani v EU pa v to temo pravzaprav ne sodi ampak, glede na to, da pravis, da jih imajo vec, bos najbrz lahko podal kak pameten argument za to izjavo. Ceprav, raje ne, ker je off-topic.

nevone je izjavil:

Če nekdo podpihuje nasilje je pač tvoja naloga, da ga ignoriraš in prepričaš druge, da je full of shit.

To je edina učinkovita strategija.


Torej, ne bos imela nic proti, ce te sosedje oklicejo za carovnico in predlagajo kar sezig na grmadi? Al pa test v vodi, da ne bomo tako barbarski? Free speech pa to. Bos ze celo vas prepricala, da nimajo prav, ce ti pa ne bo uspelo, pa pac tough luck?

blink je izjavil:

Vedno ko se birokrati vtikajo v www nastane eno sranje. Kar spomnite se kolikokrat do sedaj ste morali že klikniti na "Strinjam se s piškotki"? In kakšna je korist od tega?


Off topic si. Poleg vsega pa se problematike cookijev ne poznas dovolj dobro. Ce bi jo, ne bi klatil taksnih neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

nevone ::

Torej, ne bos imela nic proti, ce te sosedje oklicejo za carovnico in predlagajo kar sezig na grmadi?


Moja izjava implicira to, da bi večina, ki se s tem ne strinja s svojim odnosom do te problematike to preprečila.

Sicer je pa sežiganje na grmadi kaznivo dejanje (zločin), za čarovnico me pa komot okličejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

loveJDM ::

bambam20 je izjavil:

49106 je izjavil:

Raja posveča več časa, denarja in moči kardashianom, kot najbolšim znanstvenikom.



kaj ti raje gledaš.. Ženske ali moške?


Se mi zdi da je že povedal posredno...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EU napoveduje kazni za ponudnike, ki ne bodo brisali terorističnih vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8114368 (10962) jb_j
»

Nove oblike spletne cenzure (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6930046 (23878)          
»

Spletno oko za cenzuro interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
33873707 (64826) Mr.B
»

Googlovi zaposleni obsojeni zaradi spornega posnetka na Google Video

Oddelek: Novice / Tožbe
216633 (5450) met
»

Spletno oko ne zagotavlja anonimnosti?

Oddelek: Novice / Zasebnost
376381 (4306) winifred

Več podobnih tem