» »

Katere proteine??

Katere proteine??

««
15 / 17
»»

Scaramouche3 ::

Badwolff je izjavil:

Mi znata razlozit kaj je razlika med whey protein 80 za 32/kg in true whey za 15/kg. Minimalno se razlikuje vsebnost beljakovin, 79 vs 74%.


Za unih par procentov več proteina/kg plačaš veliko več...

expresseo111 ::

GoFitness is my trusted platform for sports nutrition! Their online store provides a wide selection of products for a variety of needs. The quality of the products is top notch and I know I can fully trust the effectiveness and safety of GoFitness products. Fast shipping and excellent customer service have made my shopping here as convenient as possible. I recommend GoFitness to anyone looking for better athletic performance!

Matheus ::

Je kdo karkoli že naročeval preko Panthera Nutrition? https://panthera-nutrition.com/

Imajo dejansko stvari na zalogi, ali potem čakaš dva tedna na dostavo?

Hypathia ::

A lahko kdo priporoča kakšno znamko, ki ima bio sirotkine proteine brez okusa? Včasih je imel Tuš, verjetno svojo znamko, danes se jih tam ne dobi več, z okusi se mi pa ne dopadejo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Scaramouche3 ::

Hypathia je izjavil:

A lahko kdo priporoča kakšno znamko, ki ima bio sirotkine proteine brez okusa? Včasih je imel Tuš, verjetno svojo znamko, danes se jih tam ne dobi več, z okusi se mi pa ne dopadejo.


Bio je marketing, vzami nemške brez okusa..ceneje iz Nemčije kot v Slo!

Hypathia ::

Katera znamka, se dobijo na Amazonu? Ker tudi pri ne bio je takšne brez okusa kar izziv najti, vsaj v običajnih trgovinah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Scaramouche3 ::

Hypathia je izjavil:

Katera znamka, se dobijo na Amazonu? Ker tudi pri ne bio je takšne brez okusa kar izziv najti, vsaj v običajnih trgovinah.

https://gymbeam.si/protein-true-whey-gy...

Hypathia ::

Hvala, vidim, da imajo tudi "organic" varianto.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

musicfreak ::

leeon je izjavil:

kje dobit kakšne ugodne proteinske čokolade? iščem s čim manj sladkorja. hvala


na zalost niso ugodne, ampak dalec naboljse proteinske cokoladice na trgu (almond coconut moj favorit).

https://www.amazon.de/dp/B088CD7CJT/?sm...

na splosno vse kar sem probal od te firme je odlicno.

Horas ::

včeraj dopoldne na gymbeamu naročil daned dobil

za samo 98EUR sem dobil whey:2.5kg+2x 1kg

creatin 500g samo 10EUR!!

2x preworkout eden je blackwolf od activlab kateri je samo 12EUR, pri nas od 25EUR dalje. in pa thor stim free, odličen. tudi poceni 12EUR.

zraven dobil 3x bidone, 3x proteinske tablice 2x preworkout sample in 2x bcaa, 1x vit c šumeče

pri nas bi tole prišlo recimo na the nutrition,skor 200EUR.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

stara mama ::

Brzina je res njihova vrlina, v manj ko pol ure dobim že od GLSa naznanitev paketa.
Za 85EUR imam 5 kil sirotke v prahu, kup tablet in nekaj reklamne plastike za pit iz nje ven.
Myprotein so odleteli s cenami nekam na Himalajo...

Zgodovina sprememb…

undertacker ::

Kot vidim pošiljajo samo v Avstrijo in Nemčijo ali gledam drugo firmo?

J.McLane ::

Zakaj tako na veliko greste samo v Whey in Kazein? A zato ker so poceni, največ ponudbe in okusni?

A je kdo razmišljal kaj o tveganjih? Kot so hormonsko neravnovesje, akne... da kakšne Kitajske študije ne omenjam.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Horas ::

J.McLane je izjavil:

Zakaj tako na veliko greste samo v Whey in Kazein? A zato ker so poceni, največ ponudbe in okusni?

A je kdo razmišljal kaj o tveganjih? Kot so hormonsko neravnovesje, akne... da kakšne Kitajske študije ne omenjam.


o kakšnih tveganjih ti to?? za 1-2x na dan ni nič takega. je nadomestek obroka, vsebuje kalorije torej je hrana. spet en ko bi rad stigmatiziru...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

J.McLane ::

To znanstveno z "double blind placebo controlled studies" nikoli ne boš dokazal, ker jih je nemogoče izvesti. Lahko gledaš samo dolgoročne opazovalne študije na ljudeh, to pa seveda lahko vsak otrok izpodbija, da je miljvažnt drugih faktorjev v ozadju. Da ne rečem da je folku nedoumljiva verjetnost in statistika.

Poglej samo zgodovino dokazovanja škodljivosti kajenja, prvim znastvenikom se je o škodljivosti kajenja sanjalo že v 20. letih prejšnejga stoletja, prepoved kajenja v zaprtih prostorih smo pa dosegli kdaj?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Goran's Blog ::

Kdaj se je prepoved dobilo za kajenje v notranjih prostorih se ve, da zelo pozno, se pa je že veliko prej poznalo slabe učinke.
Ne moreš pa primerjati če 1x dnevno vzameš 40G prahu/sirotke, z škatlo cigareti.

J.McLane ::

Indeed, a review of 14 studies found a significant link between milk and acne development and severity in both teenagers and adults:
https://www.healthline.com/nutrition/do...
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2977851...

The milk protein, casein, promotes the proliferation of prostate cancer cells such as PC3 and LNCaP.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2977851...

Še vedno pijem mleko, predvsem kefir, ampak da bi pa v svojo dieto dodajal koncetrirane količine mlečnih beljakovin, pa pač raje ne.

Pač zanimivo mi je bilo, da v temi "katere proteine" ni bilo omenjene niti ene alternative za Whey/Casein, nič drugega, nadaljujte svojo debato.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

ZveeZ ::

Goran's Blog je izjavil:


Ne moreš pa primerjati če 1x dnevno vzameš 40G prahu/sirotke, z škatlo cigareti.

Zakaj pa ne raje pojesti 4x po eno jajce na dan za tako "malo" dozo?

Groot ::

J.McLane je izjavil:


Pač zanimivo mi je bilo, da v temi "katere proteine" ni bilo omenjene niti ene alternative za Whey/Casein, nič drugega, nadaljujte svojo debato.


Ja daj, če si tako načitan, pa ti ponudi kakšno alternativo. Ampak res alternativo, ne voditi ven z idejami o raznih sojah in podobnih neumnih idejah.

J.McLane ::

No saj to, vi kar nadaljujte debato.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Goran's Blog ::

ZveeZ je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:


Ne moreš pa primerjati če 1x dnevno vzameš 40G prahu/sirotke, z škatlo cigareti.

Zakaj pa ne raje pojesti 4x po eno jajce na dan za tako "malo" dozo?


Ponavadi jajce ješ zjutraj 3-4 pa imaš potem zadosti jajc za črez dan.
Pač sirotka je veliko bolj hitro narejena in priročna za nošnjo.

Groot ::

J.McLane je izjavil:

No saj to, vi kar nadaljujte debato.


Ah ja, še en trol, ki nima dejanskih argumentov.

uvodV?? ::

Ne pozabit da ste na slotechu, kdaj je nazadnje kdo kle dobil pametno informacijo? Že leta ne.

Horas ::

ZveeZ je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:


Ne moreš pa primerjati če 1x dnevno vzameš 40G prahu/sirotke, z škatlo cigareti.

Zakaj pa ne raje pojesti 4x po eno jajce na dan za tako "malo" dozo?


zato ker včasih nimaš apetita, zato ker pač enostavno lahko? včasih so se promovirali razni sokovoi, sploh pomarančni, ki so sam cuker. ali pa včasih smo pili veliko kakava. maš whey z veliko paleto okusov in pridobiš željeno dnevno dozo beljakovin lažje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

ZveeZ ::

Lazje kot skuhat 10 jajc vsak drugi dan?
Eno trdo kuhano jajce oz vsaj beljak pa je ja lazje in hitreje pogoltnit, kot pa pol litra mleka a?

Sicer vsakemu svoje, vem da so beljakovine v prasku cenejse, but damn.

Goran's Blog ::

Zakaj bi pa pogoltnil pol litra mleka, s čim, ne razumem ?

ZveeZ ::

Goran's Blog je izjavil:

Zakaj bi pa pogoltnil pol litra mleka, s čim, ne razumem ?

Mleko, voda, viski whatever tekocino uporabis za zmesat napitek. Al je govora o konzumiranju praska z zlico v usta? V tem primeru verjamem, da je enostavneje kot kuha jajc:)

Goran's Blog ::

Aaa, no ker nikoli še pil Wheya z mlekom, že z vodo pridejo presladki za moj okus.

cordoba ::

Whey proteine pijem že 15 let, mi je super kot dodatek. Na zadnjem službenem pregledu, zdrav kot riba. Treniram 2 do 3 x na teden, samo ohranjam postavo. Tko da meni je to top. So pa šle cene res v višave, če je kak predlog kje kaj vzeti? Prej sem vsa leta vzemal v maxximum shop....

Goran's Blog ::

Jaz malo gledam kje je kakšna akcija kje.
14 dni nazaj sem v gymbeam vzel, ma mislim da nimajo več akcije trenutno je 22,95 za 1kg in 39 za 2kg.

Kodrnusa ::

Ja sirotka škodi vsem športnikom po svetu, miljone mrtvih... kake mate eni.
Sirotka (beljakovine) in sploh bcaajke so nujno potrebne za rast mišic in pridobivanje moči. Zdej a boš pojedel kilo piščanca na dan al pa sirotko le kaj je bol zdravo? Včas so sirotko stran metal ker je noben ni hotel ker je ostajal pri pridelavi mlečnih izdelkov, zdej jo pa sfiltrrajo in zapakirajo, kaj je kle slabega ne vem. Lahko jajca ješ (beljake) sam boš prdel k pr norcih :)
V starih cajtih smo hodil na tržnco po beljake v kozarcih pa tist žrl po treningih haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Horas ::

ZveeZ je izjavil:

Lazje kot skuhat 10 jajc vsak drugi dan?
Eno trdo kuhano jajce oz vsaj beljak pa je ja lazje in hitreje pogoltnit, kot pa pol litra mleka a?

Sicer vsakemu svoje, vem da so beljakovine v prasku cenejse, but damn.


trdo kuhano jajce jest vsak drug dan je jebeno, jaz sem jih opustil že pred leti.

raje jem omleto s popečenim pišč mesom al mletim mesom, raje jem french toast... seveda več beljakov kot rumenjakov.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Kdor ma rad jajca, je jajca. Men dost bolj pase mlecna baza, mesam skyr/jogurt /mal rastlinskega mleka in merco proteinov s kosmici in sadjem. Kadar mi paše meso grem bl na stejk/pšanca

Steinkauz ::

cordoba je izjavil:

So pa šle cene res v višave, če je kak predlog kje kaj vzeti?


Sam sem ponavadi vzel na myprotein, ma s cenami k so zdej majo folk za norce.
Sem naročil gymbeam https://gymbeam.si/protein-true-whey-gy... in je kul.
Vanilija je tak poceni sladoled okus, zmeša se tudi lepo (pijem sicer z mlekom), je več pene kot od myprotein (men je to +, določenim ne)

Likalnik ::

jaz sem prejšni mesec vzel tole https://www.the-nutrition.com/izdelek/1...

takrat je bila cena 53€ za to količino (4kg)

potrebno je spremljati in ko je kakšna akcija se nabavi

Jovann ::

Ali kdo ve kdaj bo na Myprotein 80 % popust na aminokisline in podobne izdelke?

Groot ::

Nikoli?? 80% pa res še nikoli niso imeli, max je 50% oziroma kaksen % več s posebnimi kodami influencerjev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Badwolff ::

S kodami influencerjev ne povečaš popusta, ki je že večji.
Trenutno majo 40%, kar je kr max.

Likalnik ::

v Lidlu se je vrečka Whey proteinov podražila na 16€....trenutno je pa kao akcija in je 12€....še ne dolgo nazaj je bila to redna cena

Groot ::

Badwolff je izjavil:

S kodami influencerjev ne povečaš popusta, ki je že večji.
Trenutno majo 40%, kar je kr max.


In tudi nisem napisal da s kodami influencerjev povečuješ popust, ampak da kode influencerjev prinesejo večji popust. Ponavadi so razne MYP50, od influecerjev pa dobiš npr. SPELA52 in podobno.

Se pa sicer na MYP ne izplača več kupovati ker so za vse tako navili cene, da tudi s kodami ne prideš na nivo nekaterih drugih ponudnikov.

Djole ::

Groot je izjavil:

Badwolff je izjavil:

S kodami influencerjev ne povečaš popusta, ki je že večji.
Trenutno majo 40%, kar je kr max.


In tudi nisem napisal da s kodami influencerjev povečuješ popust, ampak da kode influencerjev prinesejo večji popust. Ponavadi so razne MYP50, od influecerjev pa dobiš npr. SPELA52 in podobno.

Se pa sicer na MYP ne izplača več kupovati ker so za vse tako navili cene, da tudi s kodami ne prideš na nivo nekaterih drugih ponudnikov.
true, vcasih si dobil s popusti za npr 44€ 5kg, pa postopoma gor proti 50€ in cez, zdaj pa niti priblizno niso ugodni. Gymbeam je zaenkrat cenovno ok, pa na vsake toliko the nutrition, ki pa ima vsaj zame zanic okus :)

Jovann ::

Groot je izjavil:

Nikoli?? 80% pa res še nikoli niso imeli, max je 50% oziroma kaksen % več s posebnimi kodami influencerjev


Ne, ne, dejansko je res bilo 80 % znižano na nekatere artikle, vsaj na britanskem Myproteinu je bilo tako pred par leti. Včas sem naročal iz britanskega Myproteina, sedaj se to več ne da.


Tle maš primer kako je to zgledalo.

A ma kdo kakšne imformacije katerega mesca je to ponavad, pa če bo še?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jovann ()

Jovann ::

Primer, 360 kapsul vitamina D3 sem včas v tej akciji naročil za pod 5 funtov (neke dobre 5 evrov), sedaj je ista količina 25 EUR brez akcije in 15 EUR z akcijo. Ranga 3x dražje z že upoštevanim 38 % popustom, ki je trenutno na Myprotein. Lih zato me pa zanima kdaj je ponavad ta akcija, črni petek, pred novim letom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jovann ()

Groot ::

No po mojih izkušnjah ko sem zadnjih cca. 8 let do lani redno naročal na MYP si upam trditi, da za Slovenijo nikoli in nikdar ni bilo akcije, ki bi presegla 55% popust. Pa verjemi, da sem imel naštudirane njihove popuste v nulo (npr. ponavadi začnejo z nekih 45% in šele potem naknadno prideš na 50+%, ampak po drugi strani je pa potem že kdaj zmanjkalo zaloge). Tako da si kar upam trditi, da več kot cca. 50% ne boš videl, pa kolikor spremljam maile še to zadnje čase res redko dobiš in je vedno samo okrog 40%.

Steinkauz ::

Predlagam, da začnete kej druzga k myprotein kupovat, ker so šle njihove cene v višave.

Klamzi ::

Ti top seller na gymbeam so kar ugodni, 32€/2,5kg... Se je poglabljal kdo v sestavo?

musicfreak ::

Ali ve kdo kako nujno je jemat kot dodatek Omega 3 kapsule za pridobivanje misicne mase, ce ne jes rib in ne dobis preko tega dovolj omega 3?

Horas ::

ni nobene potrebe po razmetavanju denarja za to, raje dodaj olivno olje k solati, jej mlečne izdelke, jej mandlje, indijske oreške, tudi navadne arašide in pistacije lahko.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kodrnusa ::

Omega 3 ni za mišice. Je za srce in ožilje...
Tako da ni nujno. Je pa vseeno zdravo omega 3 jemat, ce ne jes dosti rib in oresckov, olivnega olja
Jaz vzamem 3x do 4x na teden po treningu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša trgovina za športne(prehranske) dodatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8712745 (1155) Kekokekič
»

whey proteini

Oddelek: Loža
395443 (2745) VladarP
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037183 (14353) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818906 (7483) ramiz?!

Več podobnih tem