» »

Ford c max 2013 - Kia ceed ?

Ford c max 2013 - Kia ceed ?

Alessio983 ::

Pozdrav,

Ima mogoče kdo ta model C maxa 1.6 tdci - letnik gledam 2013, po možnosti titanium ali pa tredn. Kako ste zadovoljni. Kupujemo za drug avto. Je za ta denar še kaj boljšega. Kia ceed wagon mogoče ?

bambam20 ::

Bolje C-max ... ga boš tudi lažje prodal kot Kijo.

Alessio983 ::

ja sej se nagibljemo k njemu, samo so vsi iz tujine Francija, Nemčija ... Moti me to ker neveš a so preverteni km. Vsi imajo okoli 100 k prevoženih.

harmony ::

Alessio983 je izjavil:

ja sej se nagibljemo k njemu, samo so vsi iz tujine Francija, Nemčija ... Moti me to ker neveš a so preverteni km. Vsi imajo okoli 100 k prevoženih.

LoL. Kaj mislis, da so slovenski kaj boljsi? Vzem kaksnega potem iz Avstrije - tu je manj prevar. Ga bos pa seveda vec placal.

Alessio983 ::

Gledal pri KMV, d.o.o. ter AC bežigrajska. Menda so veliki nateguni kolikor bereš pio forumih glede prevrtenih km. Nisem nek ekspert da bi lahko to šov preverjati. Edino AVTO edo mi ostane kjer ima takšen c max. Drugje jih ni ...

Utk ::

Kupi tistega, ki ga dobiš v boljšem stanju. Kaj ti pomaga na splošno boljši ford, če dobiš takega s 300 jurji, pa tega ne veš? Pa še to vprašanje, če je res boljši.

Silvo ::

Imam takega C-maxa 1.6 tdci titanium SLO in sem super zadovoljen po trenutno 50K kilometrov :)
Silvo

Alessio983 ::

ja nekako mi je uspelo dobiti testno vožnjo z novim 2016 letnikom. Avto gre super. Doma imam Mondea 2011 titanium 2.0 164 km, se seveda ne more primerjat samo za 2 avto za ženo in otroka je cool. Zdaj moramo še probati kio ceed. Pa pozor pri kupovanju. Gleda sma šla 2 rabljena 2013 po števcu kao 90 Tisoč km a ta avto jih ima definitvno več. Izrabljeni sedeži, celo strgani, armaturka obrabljena (kako nevem) uglavnem katastrofa, v oglasu pa objavla Odličen avto , in sem se k njemu vozil 100 km da sem se lahko obrnil že po 1 minuti... to so idijoti

Tribal ::

Mam privat kio ceed in službeno kio ceen wagon. Avto je odličen, nimam kaj drugega za pripomnit. Poskusi vožnjo z njim in se odločaj po tem. Če si pa za forda pa kupi forda, ker fordaši so tako kot hondaši hvalijo in prisegajo samo na svojo znamko... Je ni besede ki bi to spremenila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

Alessio983 ::

pa mene znamka ne moti ... če bo ok in bo po želji žene :) definitivno nebomo oklevali glede firme :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320727 (14161) sass628
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21462628 (46394) kljhjkhkjh
»

Ford b-max vs c-max

Oddelek: Na cesti
145885 (5500) LordNacho
»

Dost mam Kie, kupujem drug avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413850 (11671) Djuro
»

Kateri avto kupiti (čist na kratko)? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
254131893 (123435) Valvoline

Več podobnih tem