» »

Nakup vinjete - ugodnosti?!?!?

Nakup vinjete - ugodnosti?!?!?

solatjek ::

Številni ponujajo različne ugodnosti nakupa vinjete (npr. popust, če nekje zavaruješ avto). Tema je namenjena temu, da sporočite vsem nam, če naletite na kakšno takšno ugodnost. 110€ za marsikoga izmed nas ni majhen zneskov in če se da kjerkoli kakšnih 10 ali 20 € prihraniti, bo marsikomu to veliko pomenilo.

Lp
Matjaž

milica ::

Se pridružujem, ker tudi jaz varčujem.

rdecaluc ::

Tuš mobil ima letos spet za podaljšanje naročnine vinjeto poceni. Vidu na kuponkotu.
Est modus in rebus. ,typos

Arctander ::

Generali ima neko akcijo, če skleneš/podaljšaš AO zavarovanje pri njih.

fosil ::

Mercator/Triglav imata navezo.
Če kupiš vinjeto v Mercatorju dobiš popust pri zavarovanju, ali obratno, če skleneš zavarovanje dobiš popust pri vinjeti.
Tako je!

SkIDiver ::

Jaz sem dobil pri triglavu kupon v vrednosti 20€ za nakup vinjete v mercatorju.

Invictus ::

fosil je izjavil:

Mercator/Triglav imata navezo.
Če kupiš vinjeto v Mercatorju dobiš popust pri zavarovanju, ali obratno, če skleneš zavarovanje dobiš popust pri vinjeti.

To velja samo za nove zavarovance. Za stare to ne velja ... Oz. za obnovo zavarovanja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fosil ::

Invictus je izjavil:

fosil je izjavil:

Mercator/Triglav imata navezo.
Če kupiš vinjeto v Mercatorju dobiš popust pri zavarovanju, ali obratno, če skleneš zavarovanje dobiš popust pri vinjeti.

To velja samo za nove zavarovance. Za stare to ne velja ... Oz. za obnovo zavarovanja.

Velja tudi za stare in obnovo. Samo dobiš manj kot za nove.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

JanK ::

Invictus je izjavil:

fosil je izjavil:

Mercator/Triglav imata navezo.
Če kupiš vinjeto v Mercatorju dobiš popust pri zavarovanju, ali obratno, če skleneš zavarovanje dobiš popust pri vinjeti.

To velja samo za nove zavarovance. Za stare to ne velja ... Oz. za obnovo zavarovanja.


Seveda velja. Pri podaljsanju zavarovanja za avto in stanovanje sem dobil bon za 20 EUR.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

kmetek ::

še kje drugače?

...:TOMI:... ::

Treba je vedeti, da vsi te popusti pridejo nekje noter nazaj. Zakaj izbrati to drago zavarovalnico in dobiti tistih 20€, če lahko drugje dobiš recimo 100€ cenejše zavarovanje, kot pri Triglavu.
Tomi

bluefish ::

Če gledaš le na ceno zavarovanja, potem so nedvomno cenejše možnosti.

...:TOMI:... ::

In kaj je treba gledati še, če imaš samo obvezno zavarovanje?
Tomi

gruntfürmich ::

triglav drag?
in je treba še gledati koliko imaš težav pri uveljavljanju škode. pri triglavu načeloma nobene...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

...:TOMI:... ::

Če imaš samo obvezno, te boli k...c, saj se itak mora drug ukvarjati s tem, nikoli ne koristiš svojega zavarovanja, saj ni namenjeno temu. Pri kasku je drugače.

Jaz sem prihtanil 100€, s tem, da imam že 50 % bonus. Pri novi zavarovalnici imam še odkup prve škode, se pravi, če naredim eno nesrečo, še vedno ohranim bonus.
Tomi

Heisenberg ::

Obujam to temo, ker me zanimajo kakšne so letos 2015/16 ugodnosti za nakup vinjete?!?!!?

Trenutno vem samo za Pike pri Mercatorju...

Samson ::

In pa 6€ na amzs seveda ce si clan.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

miko22 ::

Je še kje kaka akcija za nakup cenejše vinjete?

BorutK-73 ::

Mislim da ne. Telemach je imel do konca februarja.

SG_101 ::

Ima mogoče kdo bon, ki se je dobil ob nakupu vinjete v mercatorju in ga je pripravljen podariti. Gre pa za bon za zavarovalnico triglav (do 40 EUR popusta).

"Vsi, ki ste ob nakupu vinjete v Mercatorju med 1. 12. 2015 in 15. 2. 2016 prejeli kupon za ugodnejšo sklenitev zavarovanja, lahko tega unovčite vse do 30. 11. 2016."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta 2019

Oddelek: Na cesti
468759 (4117) Machete
»

Vinjeta 2017

Oddelek: Na cesti
132422 (1747) AapocalypseE
»

Popusti pri nakupu vinjete. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6212578 (9348) Mare2
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22349314 (32911) Mare2
»

Osnovno zavarovanje za avto

Oddelek: Na cesti
162394 (1869) Utk

Več podobnih tem