» »

Legalizacija marihuane 2016

Legalizacija marihuane 2016

««
17 / 19
»»

louser ::

BivšiUser2 je izjavil:

Na petrolu bi naj začeli prodajat industrijsko v vršičkih? Je to samo za čaj al kaj več?

Zmotaš, skadiš. Meni je ta sicer bolj pri srcu, ker jo uživam zaradi učinkov CBDja.

Hempman ::

Na petrolu mislim da je švicarska konoplja. Predvsem italijani so zmešani na te "easy joint-e", vendar jih trenutno je** zakonodaja in so vsi prestrašeni kako in kaj naprej. Je pa zanimivo, da so te CBD sorte bolj drage kot pa domačica ali skunk pri lokalnem dilerju.

Machete ::

Za koliko pa jo prodaja petrol? Street cena je od 5-8 3ur..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Seveda. Ampak mentalnih problemov žal ne zdravi, tako da boš moral obiskati kakšno drugo temo za tovrstne težave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

49106 ::

Drži. Ko se ga napoha, misli, da je jypetov alter ego. Ko pa ne, pa predlaga izbrise >:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: chokolino ()

shadeX ::

Dobra :D

stara mama ::

Pa je že kdo vidu to konopljo na petrolu?
Ker je niti uslužbenka petrola ne najde.

Mercier ::

stara mama je izjavil:

Pa je že kdo vidu to konopljo na petrolu?
Ker je niti uslužbenka petrola ne najde.
Potem pa mogoče ni tako zanič.

s1ck ::

Machete je izjavil:

Za koliko pa jo prodaja petrol? Street cena je od 5-8 3ur..

Das cifro?

49106 ::

s1ck je izjavil:

Machete je izjavil:

Za koliko pa jo prodaja petrol? Street cena je od 5-8 3ur..

Das cifro?



Še meni, prosim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: chokolino ()

Machete ::

A vas za več lupijo? v naših koncih je 10ka 60-70 že 10 let.. Potem je pa res zadnji čas za legalizacijo, ker od teh cen, četudi so očitno nizke, ni ddvja..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

49106 ::

Dj ti raje na ZS številko od teh, ki dilajo desetke za 60, če že nimaš od takšnih, ki dilajo gram za 5-8 eur.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: chokolino ()

Machete ::

Growerji jo v bulk kolicinah oddajajo za 3-4 eur. Vse nad tem so neobdavčeni profiti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Sem slučajno zasledil iz knjige Theodora Baroody-a, z naslovom "Alkalize or Die" naslednjo stran o drogah, predvsem se je spodtaknil ob marihuano.

Kakšna so vaša mnenja na tole:



MrStein ::

Resno? :D
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Steinkauz ::

Zakaj bi se karkoli oziral na te blodnje?

louser ::

Moraš jest 3 mesece sadje, da razkisaš telo.
Pa amputirana noga ti nazaj zraste.

radmannsdorf ::

ginekk ::

Ko preberem zakisanost telesa, vem da gre za idiotizem. Telo zelo natančno uravnava celični Ph in že zelo majhna odstopanja vodijo v komo in smrt.

Edino kar bi mogoče bilo res, da marihuana vpiva na hormonski sistem.

Zdaj vidim da imam post pobrisan od prej. WTF sem te zmotil Machette?

49106 ::

shadeX je izjavil:

Sem slučajno zasledil iz knjige Theodora Baroody-a



shadeX ::

Vseeno nekdo, ki je že leta 1991 vedel, da marihuana lahko oslabi imunski sistem in zmanjšuje simptome vnetja - ki imajo načeloma same po sebi namen. In vsekakor nekdo, ki skoraj zagotovo ne trola. Vprašanje, ki se tukaj poraja ni ali govori resnico, vprašanje je koliko on to zadevo napihuje.

1 joint na mesec, da tako oslabi imunski sistem, da ne morem pričakovati "pravega" zdravja? Kaj sploh je "pravo" zdravje?

Ne vem, po 2-3 letih uporabe 2x tedensko, se mi zdi da sem še vedno na vrhuncu svojih sposobnosti, moči.. zbolel pa tudi še nisem že nekaj let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MrStein ::

Vsak kadilec reče "ful se počutim, zbolel nisem že N let".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein je izjavil:

Vsak kadilec reče "ful se počutim, zbolel nisem že N let".
Mnogi med njimi se počutijo odlično, dokler ne zbolijo, ampak na tem forumu je statistična pismenost itak na psu, tako da ni presenetljivo, da nihče ničesar ne razume.

imagodei ::

MrStein je izjavil:

Resno? :D

Ni dost drugač kot neomajna vera v Elona Muska. Nekateri mu pravijo Bog, drugi Alah, tretji... Well, Elon Musk.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

jype ::

Mislim, da se pravilno zapiše Felon Musk.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

spegli ::

V Kanadi so jo legalizirali par mesecev nazaj. Zakaj moram v Amsterdam ?

gendale2018 ::

podpiram legalizacijo vseh psihoaktivnih (in ostalih sedaj prepovedanih snovi recimo anabolnih steroidov) snovi pod pogojem, da je kupec polnoleten in zmožen odloćanja o sebi

prodajal bi jih pa v specializiranih trgovinah (nekako tako kot lekarne), ki bi bile pod enako strogim nadzorom kot lekarne kar se tiče čistoče, pravilnih oznak, ....

vse bi moralo imeti označenega proizvajalca, vsebino (aktivno snov + primesi), čistost (vsaj 99%), in zraven navodila glede doz, ravnanja v primeru zaužitja prevelike količine...

kake bolj obskurne reči bi moral naročit vnaprej in počakat na dobavo, dovolj pogosto prodajane pa bi imeli na zalogi

isto časno bi mo zdravniki morabli biti bolj izobraženi na to temo
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

pa kupci bi morali biti zabeleženi (kdo si, kaj/koliko/kdaj si kupiil) v šifriranih obliki, ki bi se jo smelo dešifrirat (samo tvoj del) v primeru utemeljenega suma kaznivega (o tem bi odločalo sodišče) dejanja (preprodaja mladoletnim, doziranje drugih brez njivoega soglasja, vožnje pod vplivom, ...), drugače pa bi bile te evidence nedostopne vsem razen tebi (vsak bi zase lahko pridobil izpisek, brez navedbe razloga) in bi se brisale vsakih par let

cene, izbira in dobavni roki za redke zadeve bi morale biti konkurenčne internetu/ulici, da bi ljudje kupovali na ta način

del cene bi predstavljal davek, ki bi šel direktno za zdravljenje vseh negativnih učinkov uporabe in farmakološke raziskave novih snovi (oziroma starih za katere vsi podatki še niso na voljo)

posebej neverne bi morale imeti na vidnem mestu opozorilo o potencialnih tveganjih (in verjetnosti za njih v kolikor so le te na voljo), kupec pa bi moral podpisati, da se zaveda in sprejema možnost znanih in neznanih stranskih učinkov

kupcem bi moral biti na voljo tudi način poročanja o morebitnih stranskih učinkih in zahtevek za trenutno nedostopne reči (v primeru dovoljšnega št. zahtevkov se proizvodnja financira iz fonda za raziskave novih snovi, v primeru premajhnega št. zahtevkov pa bi imel možnost plačila za sintezo iz lastnega žepa (plačaš pol v naprej in pol ob dobavi, s tem da v primeru neuspeha pri sintezi dobiš povrnjene vse stroške), v primeru da se reč prime dobit odstotek od vsake prodaje za določeno časovno obdobje)

ravno tako bi vse farmacevtske raziskave o teh snoveh postale javno dostopne za osebno uporabo (se pravi če mene zanimajo raziskave Parke-Davisa o raznih analogih ketamina/pcpja/... jih lahko dobim na internetu brez plačno, za komercialne potrebe bi pa veljala enaka pravila kot danes

ravno tako bi postale javno dostope vse raziskave, (tudi samo delno) financirane iz javnih sredstev, tako za osebno kot komercialno uporabo
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

imagodei ::

gendale, kva pa je zdej to? A imaš samo dobre dni, al si se odločil, da je dost trolanja? :)
- Hoc est qui sumus -

gendale2018 ::

preveč trolanja in mi modi izklopijo postanje v temi s trolanjem (pritožit se pa itak ne morem zaradi naziva) + zgoraj napisano se mi zdi dost premišljena in pametna reč, politično trenutno seveda popolnoma nerealna... mogoče ko trenutno generacijo politikov zamenjajo mlajši

mislim pač dejstvo je da so trenutno droge (oziroma njihovi analogi, ko so tehnično gledano legalni), dostopni vsakomur ki se potrudi z iskanjem, zgoraj napisani predlogi bi pa izboljšali varnost uporabnikov, prinesli dosti novih znanstvenih odkritji, kriminalnim združbam stopili na prste kjer najbolj boli (denarnico), dali kaj ekstra denarja za denarja nove raziskave/zdravstvo, povečali izobraženost zdravnikov... ne vidim nobene slabe posledice in same dobre
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

louser ::

MrStein je izjavil:

Vsak kadilec reče "ful se počutim, zbolel nisem že N let".

kaj pa vem. Bolan sem že žnj let (kronične bolečine), včasih zližem kaj s CBDjem obogatenega in sem čist kul(turen).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

gendale2018 ::

jst sem imel pred kratkim orng gnojno vnetje v popku, pomagalo ni nobeno cbd olje, ampak antibiotiki in redno previjanje

če bi šel zdravnici par dni kasneje bi bi bilo verjetno potrebno kirurško zdravljenje
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MrStein ::

spegli je izjavil:

V Kanadi so jo legalizirali par mesecev nazaj. Zakaj moram v Amsterdam ?

Vprašaj se: Koga sem volil?
In boš dobil odgovor.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

gendale2018 je izjavil:

pa kupci bi morali biti zabeleženi (kdo si, kaj/koliko/kdaj si kupiil) v šifriranih obliki, ki bi se jo smelo dešifrirat (samo tvoj del) v primeru utemeljenega suma kaznivega (o tem bi odločalo sodišče) dejanja (preprodaja mladoletnim, doziranje drugih brez njivoega soglasja, vožnje pod vplivom, ...), drugače pa bi bile te evidence nedostopne vsem razen tebi (vsak bi zase lahko pridobil izpisek, brez navedbe razloga) in bi se brisale vsakih par let


Strinjam se, da moramo to najprej uvesti za najbolj razširjeno in bolj nevarno drogo. Ni sprejemljivo, da se toliko mladoletnikov zadeva z alkoholom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

jype ::

O, lej, gendale je levičarsko platformo prevzel: Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi

Kdaj se boste pa ostali spametovali?

49106 ::

Seveda, če se pa tudi sam drogira z alkoholom. Žal je precej bolj strog pri manj nevarnih drogah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

gendale2018 ::

49106 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

pa kupci bi morali biti zabeleženi (kdo si, kaj/koliko/kdaj si kupiil) v šifriranih obliki, ki bi se jo smelo dešifrirat (samo tvoj del) v primeru utemeljenega suma kaznivega (o tem bi odločalo sodišče) dejanja (preprodaja mladoletnim, doziranje drugih brez njivoega soglasja, vožnje pod vplivom, ...), drugače pa bi bile te evidence nedostopne vsem razen tebi (vsak bi zase lahko pridobil izpisek, brez navedbe razloga) in bi se brisale vsakih par let


Strinjam se, da moramo to najprej uvesti za najbolj razširjeno in bolj nevarno drogo. Ni sprejemljivo, da se toliko mladoletnikov zadeva z alkoholom.

podpiram tudi za alkohol (zanimivo recimo če seštejemo smrti povezane z alkoholom in vse ostale alkohol zmaga)

je pa pri problemu en problem pri takem sledenju, alkohol ti naredi vsak doma (sicer zna bi zadeva ogabna za pit, zadane pa čisto ok)

recimo metaqualon pa ne

jype je izjavil:

O, lej, gendale je levičarsko platformo prevzel: Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi

Kdaj se boste pa ostali spametovali?

to je bilo vedno moje stališče glede drog
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

jype ::

Kaj je "vutre"?

matobeli ::

Ne, Hrvaška beseda za travo.o

matobeli ::

Kje pa ima drugi "a"?

Vutra je hrvaška beseda za travo in ni nobena premetanka.

gendale2018 ::

>Whataboutism at it's finest. Semena je res težko dobiš, predvsem zato, ker je prodaja legalna, saj ne vsebujejo thc-ja.
ja v max security zaporu res enostavno dobiš semena

pač alkohol je lažji za proizvest
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

gendale2018 ::

kupiš

a veš kaj je razlika med kupiš pa sam narediš

pa ne vem kaj si se zapičil v to, tudi trave ni ravno težko pridelat

ampak je alkohol lažje

to je pač dejstvo

sej nekje pod isto kategorijo kot trava spada še opij, nore gobe (z malo truda se jih da še celo prepričat, da ne delajo 4-po-dmtja in 4-ho-dmtja ampak katere druge 4-po in 4-ho triptamina, meskalin, dmt, kokain

potem jih imaš še cel kup, ki jih je, če imaš ustrezne prekurzorje zelo enostavno naredit

potem pa še take, ki jih tudi z bližnjimi prekurzorji ni enostavno naredit
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Ja no, srbo-hrvaška premetanka je. Sej clo na wikipediji piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

spegli ::

Ravno testiram domoljubno vzgojenko. Je fajn. Kle kr dober uspevajo.

spegli ::

Ravno testiram domoljubno vzgojenko. Je fajn. Kle kr dober uspevajo.

shadeX ::

Očitno tud fejst prime :)

Strain?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

spegli ::

Sour Diesel. Tko kt avto.

Machete ::

AK47 prebije dizel avto.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

spegli ::

Hvala za predlog. Bom testiral. Ocene so res top.

jype ::

https://www.bbc.com/news/world-us-canad...

Prepoved drog je tako učinkovita, da imajo ZDA po 20 letih ofenzive zoper produkcijo opiatov zdaj doma epidemijo zasvojenosti, produkcija je pa zrastla bolj kot crypto in financirala celoten ISIS.

Bravo Nixon, thanks Obama.
««
17 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013767 (7916) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741463 (29732) jype
»

Peticija za legalizacijo konoplje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
64752105 (30778) MrGTO
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676052 (67290) Okapi

Več podobnih tem