» »

samodejni zagon filma (divx, xvid,...)

samodejni zagon filma (divx, xvid,...)

freserovski ::

.No, torej naslov že pove skoraj vse :D . Kako bi naredil, da ko nekdo vstavi cd z filmom, da se film avtomatsko zažene z podnapisi po možnosti :) Na računalniku ni codeca, niti kakega pametnega playerja. Mam za žlahto, bi mali rad gledal neke risanke, stari pa nimajo pojma o računalniku, meni se pa tudi ne da tak daleč vozit 8-)
Iščem kako pametno rešitev, ki bi vsaj približno delala :\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

globoko grlo ::

nared eno bližnjico filma na desktop, pol nej da pa sam cd not pa bližnjico 2x klikne pa probej če dela, al pa kkšno skripto al kj podobnga, sam ne vem kako se to dela, tko da ti bo še kdo ddrug kej več povedal

gumby ::

poglej na doom9, pod skupino "launchers"...

BaRtMaN ::

Probaj MicroDVD (ga najdeš na doom9, prav tam, kjer je rekel t.g)

freserovski ::

okey, bom probal par verzij, upam, da bo delalo vsaj pod približno :D
thnx
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Alkoman ::

ce hoces, da ti podnapise avtomatsko nalozi, moras poimenovati film in podnapis z enakim imenom... pa kaksen autorun na cd-ju pa bo:D

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

swar ::

HA!Sem se ze 1x igral in sem uporabil program,ki ni zastonj in je proizvajalec indigo rose al neki tazga v glavnem naredil sem kompletno zadevo,ko je vstavil cd se mu je odprlo okno kjer je imel moznosti izbire instaliranja codeca ali pa kar da takoj zazene film(celo plaeyer je vkljucen bil in sicer windows media player 6.4)Dobra zadeva sam prevec casa sem porabil da sem skupaj sestavil vse...

BaRtMaN ::

Ja, to je autorun. Sam jih sicer delam s Make CDROM, ker je Auto Menu Studio (od Indiga) preobsežen.

Alkoman ::

najbolj "zastonj" ti je, da sam napises programcek, v katerem imas na izbiro instaliranje kodeka in pa zagon filma (seveda moras imeti kodek posneti zraven na CDromu), ce seveda vsaj malo poznas kaksen programski jezik... autorun pa tak ni noben problem...

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158485 (13633) BaRtMaN
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116991 (9876) GrimReaper
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412165 (10020) Jst
»

Izšel je DivX 6

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
445847 (3881) Metabond
»

XP - media player - DivX problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
151127 (948) freserovski

Več podobnih tem