» »

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Temo vidijo: vsi
««
21 / 63
»»

Slovenistan ::

pa djupe. Ti se tako obnašaš do vsakega slovenca 8-)
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

lexios ::

Dobro jutro banda! :)

Eh, džupe ima certifikat in licenco za tovrstno početje, koga drugega bi "objektivni" admini že vrgli iz teme. ;)

Kako pa ta fatwa zgleda v praksi? ;O) Zmerni muslimani izrečejo fatwo radikalnim muslimanom in potem se dalje pobijajo med sabo? Zanimiva religija miru, ni kaj! A to pomeni, da so zmerni muslimani, ki bodo izpolnjevali fatwo hkrati radikalni ali je to pol ok, ker fatwo dopušča Allah akbar? ;)

Slovenistan ::

Dobro jutro iz dežele vzhajajočega sonca ! :D

Žal nekateri vstajajo kot mučeniki že bolj zgodaj 8-)

BAGHDAD:
A suicide bomber killed at least six people outside a Shia mosque in the Iraqi capital on Wednesday, according to police and medical sources, in an attack claimed by Islamic State.


"The suicide attacker was trying to enter the mosque before a guard stopped him, but he blew himself up," said one policeman near the scene of the attack.
http://tribune.com.pk/story/1006909/isl...

:D
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

lexios ::

Tko izgleda ta fatwa? :D

Slovenistan ::

Se je kar sam povabil na gostijo :D
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

jype ::

Slovenistan> Ti se tako obnašaš do vsakega slovenca 8-)

Seveda se ne. Saj ni vsak Slovenec nacist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Slovenistan ::

Seveda da se :D
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

yero7 ::

Slovenistan je izjavil:

Dobro jutro iz dežele vzhajajočega sonca ! :D

Žal nekateri vstajajo kot mučeniki že bolj zgodaj 8-)

BAGHDAD:
A suicide bomber killed at least six people outside a Shia mosque in the Iraqi capital on Wednesday, according to police and medical sources, in an attack claimed by Islamic State.


"The suicide attacker was trying to enter the mosque before a guard stopped him, but he blew himself up," said one policeman near the scene of the attack.
http://tribune.com.pk/story/1006909/isl...

:D

on je želel narediti eksplozive entrance8-)

Jarno ::

nagobčnik je izjavil:

Jarno je izjavil:

kunigunda je izjavil:

Nehite ze s tem islamom. Je razlika med religijo in izvajanjem religije. Muslimani jo pac bolj dosledno izvajajo.
Sicer je biblija dosti bolj kruta kot pa koran.


Eh, prišel je en tip, ki je izjavil, da naj pisma ne jemljemo preveč zares.:)


Prej obratno


To je samo mnenje. Generalna publika je presodila drugače, kar je razvidno iz dejanskega stanja krščanskih vernikov.:D

jype ::

Jarno> kar je razvidno iz dejanskega stanja krščanskih vernikov

Iz stanja krščanskih vernikov je razvidno predvsem to, da resno ne jemljejo niti papeža.

SimplyMiha ::

Resneje kot tebe pa že.

nagobčnik ::

Jarno je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Jarno je izjavil:

kunigunda je izjavil:

Nehite ze s tem islamom. Je razlika med religijo in izvajanjem religije. Muslimani jo pac bolj dosledno izvajajo.
Sicer je biblija dosti bolj kruta kot pa koran.


Eh, prišel je en tip, ki je izjavil, da naj pisma ne jemljemo preveč zares.:)


Prej obratno


To je samo mnenje. Generalna publika je presodila drugače, kar je razvidno iz dejanskega stanja krščanskih vernikov.:D


Ni mnenje, ampak je tko Jezus reku, so citati zraven. Mi je pa všeč, da kristjani ne jemljejo resno svojega dolgolasega puščavskega hipija, tako kot mi je všeč, da muslimani ne jemljejo resno svojga puščavskega karkol-že-je.

Shegevara ::

nagobčnik je izjavil:

Jarno je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Jarno je izjavil:

kunigunda je izjavil:

Nehite ze s tem islamom. Je razlika med religijo in izvajanjem religije. Muslimani jo pac bolj dosledno izvajajo.
Sicer je biblija dosti bolj kruta kot pa koran.


Eh, prišel je en tip, ki je izjavil, da naj pisma ne jemljemo preveč zares.:)


Prej obratno


To je samo mnenje. Generalna publika je presodila drugače, kar je razvidno iz dejanskega stanja krščanskih vernikov.:D


Ni mnenje, ampak je tko Jezus reku, so citati zraven. Mi je pa všeč, da kristjani ne jemljejo resno svojega dolgolasega puščavskega hipija, tako kot mi je všeč, da muslimani ne jemljejo resno svojga puščavskega karkol-že-je.


kar je dandanes res, je v bistvu irelevantno. Raven radikalizacije določene religije je nepredvidljiva in skozi zgodovino pada, narašča, pada in narašča. Za prihodnost se preveč pogosto napoveduje pozitivne trende, ampak nismo pač vsi optimisti, jebi ga. Vse bi dal, da bi živel tako kot vi, v svojem svetu, v katerem bi verjel, da bo prihodnost enaka ali še boljša sedanjosti. Tako kot vi, bi se zanašal na posmehljivo kratek trend prejšnega in sedanjega stoletja in na podlagi tega ocenil, da bo situacija čez 100 let taka, kot ga ta trend nakazuje.

Pa nismo vsi tako naivni.

Zgodovina sprememb…

jype ::

SimplyMiha> Resneje kot tebe pa že.

Potem morajo sprejeti begunce.

sheeshkar ::

Shegevara je izjavil:

kar je dandanes res, je v bistvu irelevantno. Raven radikalizacije določene religije je nepredvidljiva in skozi zgodovino pada, narašča, pada in narašča. Za prihodnost se preveč pogosto napoveduje pozitivne trende, ampak nismo pač vsi optimisti, jebi ga. Vse bi dal, da bi živel tako kot vi, v svojem svetu, v katerem bi verjel, da bo prihodnost enaka ali še boljša sedanjosti. Tako kot vi, bi se zanašal na posmehljivo kratek trend prejšnega in sedanjega stoletja in na podlagi tega ocenil, da bo situacija čez 100 let taka, kot ga ta trend nakazuje.

Pa nismo vsi tako naivni.

In od kje tebi kristalna krogla, da lahko zase trdiš, da nisi naiven ali da ne živiš v "svojem svetu"? Saj tukaj nihče ne trdi, da pozna prihodnost. Tisti, ki so sposobni normalne debate pač svoje trditve ali napovedi podkrepijo s kakšnim argumentom ali logičnim sklepanjem. To pa še ne pomeni, da "živijo v svojem svetu" ali da so naivni (vsaj ne bolj kot ti ali tisti, ki se z njimi ne strinjajo) - takšne izjave so zelo podcenjujoče in nevredne nekoga, ki je v OPju želel kulturno debato.

jype ::

sheeshkar> In od kje tebi kristalna krogla, da lahko zase trdiš, da nisi naiven ali da ne živiš v "svojem svetu"?

Verjetno ni pričakoval tiste fatve proti teroristom. Slaba kristalna krogla, če je še v garanciji, bi jaz nesel zamenjat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Slovenistan ::

Tebe bi morali starši nesti zamenjat đjpe :))
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Matako ::

Jypeitis je zmerno nevarna a zelo kužna bolezen spletnih debat, ki se prenaša z neodgovornim debatiranjem. Več bi morali vlagati v izobraževanje spletnih komentatorjev in promocijo uporabe ustreznih mentalnih zaščit.

"Pomisli, preden stisneš Odgovori!"

(povej naprej!)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Slovenistan ::

Ni res. Nacizem je naša kultura !

jype je rasist !
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Shegevara ::

sheeshkar je izjavil:

Shegevara je izjavil:

kar je dandanes res, je v bistvu irelevantno. Raven radikalizacije določene religije je nepredvidljiva in skozi zgodovino pada, narašča, pada in narašča. Za prihodnost se preveč pogosto napoveduje pozitivne trende, ampak nismo pač vsi optimisti, jebi ga. Vse bi dal, da bi živel tako kot vi, v svojem svetu, v katerem bi verjel, da bo prihodnost enaka ali še boljša sedanjosti. Tako kot vi, bi se zanašal na posmehljivo kratek trend prejšnega in sedanjega stoletja in na podlagi tega ocenil, da bo situacija čez 100 let taka, kot ga ta trend nakazuje.

Pa nismo vsi tako naivni.

In od kje tebi kristalna krogla, da lahko zase trdiš, da nisi naiven ali da ne živiš v "svojem svetu"? Saj tukaj nihče ne trdi, da pozna prihodnost. Tisti, ki so sposobni normalne debate pač svoje trditve ali napovedi podkrepijo s kakšnim argumentom ali logičnim sklepanjem. To pa še ne pomeni, da "živijo v svojem svetu" ali da so naivni (vsaj ne bolj kot ti ali tisti, ki se z njimi ne strinjajo) - takšne izjave so zelo podcenjujoče in nevredne nekoga, ki je v OPju želel kulturno debato.


Mislim, da problem leži v tem, da svoje argumente preveč ceniš in se celo sklicuješ na neko logično sklepanje, ki ga pa ne samo ti, tudi jype in ostali bazirate glede na trenutne razmere.

Če bi morda poskušal razumeti zadnjih nekaj mojih odgovorov v tej temi, bi morda razumel, da sem komentiral ravno te vaše argumente, ki praviš, da so tako logični in tako smiselni. Zgodovina je ciklična in se ne zmeni kaj preveč na zakone, običaje in kulturo imperijev in sodobnih držav, ko se njihova moč enkrat vselej konča.

sheeshkar ::

Shegevara je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Shegevara je izjavil:

kar je dandanes res, je v bistvu irelevantno. Raven radikalizacije določene religije je nepredvidljiva in skozi zgodovino pada, narašča, pada in narašča. Za prihodnost se preveč pogosto napoveduje pozitivne trende, ampak nismo pač vsi optimisti, jebi ga. Vse bi dal, da bi živel tako kot vi, v svojem svetu, v katerem bi verjel, da bo prihodnost enaka ali še boljša sedanjosti. Tako kot vi, bi se zanašal na posmehljivo kratek trend prejšnega in sedanjega stoletja in na podlagi tega ocenil, da bo situacija čez 100 let taka, kot ga ta trend nakazuje.

Pa nismo vsi tako naivni.

In od kje tebi kristalna krogla, da lahko zase trdiš, da nisi naiven ali da ne živiš v "svojem svetu"? Saj tukaj nihče ne trdi, da pozna prihodnost. Tisti, ki so sposobni normalne debate pač svoje trditve ali napovedi podkrepijo s kakšnim argumentom ali logičnim sklepanjem. To pa še ne pomeni, da "živijo v svojem svetu" ali da so naivni (vsaj ne bolj kot ti ali tisti, ki se z njimi ne strinjajo) - takšne izjave so zelo podcenjujoče in nevredne nekoga, ki je v OPju želel kulturno debato.


Mislim, da problem leži v tem, da svoje argumente preveč ceniš in se celo sklicuješ na neko logično sklepanje, ki ga pa ne samo ti, tudi jype in ostali bazirate glede na trenutne razmere.

Če bi morda poskušal razumeti zadnjih nekaj mojih odgovorov v tej temi, bi morda razumel, da sem komentiral ravno te vaše argumente, ki praviš, da so tako logični in tako smiselni. Zgodovina je ciklična in se ne zmeni kaj preveč na zakone, običaje in kulturo imperijev in sodobnih držav, ko se njihova moč enkrat vselej konča.

V bistvu sploh ne razumeš, kaj sem ti želel povedati. Tukaj nisem želel trditi, da so moji argumenti boljši ali bolj logični in smiselni, to sploh ni bistveno, ker ne gre za tekmovanje, temveč za izmenjavo mnenj (če si temo ustvaril z namenom, da se boš na koncu razglasil za zmagovalca, se oproščam). Zmotilo me je samo to, da si vse tiste, ki se ne strinjajo s tvojimi argumenti označil za naivne in da živijo v svojem svetu - to je nespoštljivo ter malce žaljivo. Dejansko si ti tisti, ki svoje argumente s tem označuje za superiorne, ostale pa kot manjvredne in naivne.

To, da se pa meni MOJI argumenti zdijo bolj logični, je pa povsem normalno, kar pa ne pomeni, da sem absolutno prepričan, da imam jaz prav in ti ne (glede na to, da govorimo o hipotetičnih scenarijih v prihodnosti in ne o nečem, kar je dokazljivo z izračunom ali kaj podobnega). Problem bi bil, če bi jaz tvoje argumente označil za naivne ter trdil, da živiš v nekem svojem svetu. Do sedaj je bilo ravno nasprotno, tvoje argumente sem sprejel, tudi če se z njimi nisem strinjal. Vendar glede na to, da se vedno bolj izkazuje, kako ti niso jasne osnove debatiranja ter da nisi sposoben sprejeti nasprotnih argumentov (to ne pomeni, da se moraš z njimi strinjati), mislim, da je vrednost tvojih argumentov vedno nižja, s tem pa tudi raven debate, ki si jo želel vzpostaviti v OPju.

Če pa se vrnemo na prvotno debato - prosim razloži mi, kako gresta skupaj sledeči trditvi:

Tako kot vi, bi se zanašal na posmehljivo kratek trend prejšnega in sedanjega stoletja in na podlagi tega ocenil, da bo situacija čez 100 let taka, kot ga ta trend nakazuje.


Zgodovina je ciklična in se ne zmeni kaj preveč na zakone, običaje in kulturo imperijev in sodobnih držav, ko se njihova moč enkrat vselej konča.


Torej tebe moti, da se zanašam na trende v katerih se premikamo zadnjih 100 ali več let (čeprav to še zdaleč ni edina, niti glavna stvar, na kateri baziram svoje mišljenje), potem pa nadaljuješ s tem, da je zgodovina ciklična, torej da se nekatere stvari ponavljajo in na podlagi tega TRENDA, ti napoveduješ, da bo Evropa sčasoma podlegla islamizaciji? Ti torej lahko moje trende zavrneš kot naivne, tvoj trend ponavljanja zgodovine pa te niti malo ne moti, čeprav je veliko težje določljiv in po mojem mnenju sploh ne drži, ker zgodovina ni ciklična in se ne ponavlja (ampak to je bolj stvar za drugo debato).

jype ::

Matako> "Pomisli, preden stisneš Odgovori!"

Mogoče bi to moral postati moto slo-techa. Saj jaz nisem nerazumen človek, samo poskušam se nekako zlit z množico - mogoče bi pa skupaj z ostalimi tudi jaz lahko začel upoštevat ta preprost in učinkovit nasvet.

Slovenistan ::



Torej tebe moti, da se zanašam na trende v katerih se premikamo zadnjih 100 ali več let (čeprav to še zdaleč ni edina, niti glavna stvar, na kateri baziram svoje mišljenje), potem pa nadaljuješ s tem, da je zgodovina ciklična, torej da se nekatere stvari ponavljajo in na podlagi tega TRENDA, ti napoveduješ, da bo Evropa sčasoma podlegla islamizaciji? Ti torej lahko moje trende zavrneš kot naivne, tvoj trend ponavljanja zgodovine pa te niti malo ne moti, čeprav je veliko težje določljiv in po mojem mnenju sploh ne drži, ker zgodovina ni ciklična in se ne ponavlja (ampak to je bolj stvar za drugo debato).


Islam je najhitreje rastoča vera v evropi
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

jype ::

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

Vsekakor - a zgolj zato, ker ateizem ni vera.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Slovenistan ::

Daj kakšen podatek za to tvojo trditev
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

pirat ::

jype je izjavil:

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

Vsekakor - a zgolj zato, ker ateizem ni vera.


Nekateri pravijo, da je biti ateist preprosto - do prve resne turbulence v letalu na 10.000 metrih :-)

jype ::

Slovenistan> Daj kakšen podatek za to tvojo trditev

http://www.pewforum.org/files/2015/03/P...

At the same time, however, the unaffiliated are expected to continue to increase as a share of
the population in much of Europe and North America.
In the United States, for example, the
unaffiliated are projected to grow from an estimated 16% of the total population (including
children) in 2010 to 26% in 2050.


pirat> Nekateri pravijo, da je biti ateist preprosto - do prve resne turbulence v letalu na 10.000 metrih :-)

Ja, marsikaj pravijo, ampak na 10.000 metrih so turbilence v resnici precej šibke in tisto, kar človeka resnično prestraši, je resna turbulenca na 50 metrih. Ampak samo prvih parkrat, potem se navadiš.

Poleg tega pravijo tudi da bi bog, če bi želel da ljudje letijo, zrihtal kakšna krila, ane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

pirat ::

jype je izjavil:


http://www.pewforum.org/files/2015/03/P...
At the same time, however, the unaffiliated are expected to continue to increase as a share of the population in much of Europe and North America. In the United States, for example, the unaffiliated are projected to grow from an estimated 16% of the total population (including children) in 2010 to 26% in 2050.


Manipulator s svojo levo agendo, samo to ti bom rekel. Iz pdf dokumenta si skopiral točni tisti del teksta, ki ti ustreza! Dejanski podnaslov dokumenta je namreč:
Why Muslims Are Rising Fastest and the Unaffiliated Are Shrinking as a Share of the World’s Population
še direkten link: http://www.pewforum.org/2015/04/02/reli...

pirat ::

Pa še del teksta, ki se nanaša neposredno na število muslimanov v Evropi in migracije:
In Europe, the Muslim share of the population is expected to increase from 5.9% in 2010 to 10.2% in 2050 when migration is taken into account along with other demographic factors that are driving population change, such as fertility rates and age. Without migration, the Muslim share of Europe's population in 2050 is projected to be nearly two percentage points lower (8.4%).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

sheeshkar ::

Slovenistan je izjavil:



Torej tebe moti, da se zanašam na trende v katerih se premikamo zadnjih 100 ali več let (čeprav to še zdaleč ni edina, niti glavna stvar, na kateri baziram svoje mišljenje), potem pa nadaljuješ s tem, da je zgodovina ciklična, torej da se nekatere stvari ponavljajo in na podlagi tega TRENDA, ti napoveduješ, da bo Evropa sčasoma podlegla islamizaciji? Ti torej lahko moje trende zavrneš kot naivne, tvoj trend ponavljanja zgodovine pa te niti malo ne moti, čeprav je veliko težje določljiv in po mojem mnenju sploh ne drži, ker zgodovina ni ciklična in se ne ponavlja (ampak to je bolj stvar za drugo debato).


Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

In kaj ima to veze z delom, ki si ga citiral?

lexios ::

pirat je izjavil:

Pa še del teksta, ki se nanaša neposredno na število muslimanov v Evropi in migracije:
In Europe, the Muslim share of the population is expected to increase from 5.9% in 2010 to 10.2% in 2050 when migration is taken into account along with other demographic factors that are driving population change, such as fertility rates and age. Without migration, the Muslim share of Europe's population in 2050 is projected to be nearly two percentage points lower (8.4%).


Glede na to, da je dokument/študija nastala pred t.i. "begunsko krizo" se postavlja vprašanje kako so ekstrapolirali. ;)

nagobčnik ::

pirat je izjavil:

jype je izjavil:

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

Vsekakor - a zgolj zato, ker ateizem ni vera.


Nekateri pravijo, da je biti ateist preprosto - do prve resne turbulence v letalu na 10.000 metrih :-)


Tako je. Od takrat naprej pa moliš sveti ponvi in piskru, ne pa nekim lažnim puščavskim bogovom.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

nagobčnik je izjavil:

pirat je izjavil:

jype je izjavil:

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

Vsekakor - a zgolj zato, ker ateizem ni vera.


Nekateri pravijo, da je biti ateist preprosto - do prve resne turbulence v letalu na 10.000 metrih :-)


Tako je. Od takrat naprej pa moliš sveti ponvi in piskru, ne pa nekim lažnim puščavskim bogovom.


Saj to ni pomembno kako se bog imenuje. Ce molis k cemerkoli, potem nisi vec ateist.

razerznak2 ::

Verujemo v thora
Vesoljec nacist

jype ::

pirat> Saj to ni pomembno kako se bog imenuje. Ce molis k cemerkoli, potem nisi vec ateist.

A če rečeš "porkaduš" ko se po prstih usekaš s kladivom nisi več ateist? Moraš nujno rečt "pizdu mater", da ti ne odvzamejo članstva?

pirat> Manipulator s svojo levo agendo, samo to ti bom rekel.

Jaz sem manipulator?

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi

Očitno nisem, če je brezverje v Evropi raste hitreje kot islam, z ali brez imigracije.

Slovenistan ::

Očitno nisem, če je brezverje v Evropi raste hitreje kot islam, z ali brez imigracije.


Daj podatke
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

fantasycamp ::

Slovenistan je izjavil:

Očitno nisem, če je brezverje v Evropi raste hitreje kot islam, z ali brez imigracije.


Daj podatke


tudi če ateisti ratajo malo večja populacija, to ne bo pomagalo pri miru na zemlji, ker so muslimani bolj agresivni pri uvajanju svojih ''pravic'' in kamorkoli pridejo se družijo kot celota, ateisti so pa ker ne rabijo moralne podpore kot vera in nimajo potrebe po konsultaciji z vero glede svoje identitete večinoma na svojem, kar je pa problem ker ko islam pride v sosesko se ljudje odselijo ven...

By 2050, only 13 percent of the world’s population would not be religiously affiliated, as opposed to over 16 percent in 2010, according to a new Pew Research Center study published Thursday. The survey, which forecast a rise in the number of religious people globally over the next three decades, said that by 2050, the ranks of all major religions, expect Buddhism, would expand -- with Islam leading the trend.

According to the study, by 2050, perhaps for the first time in history, the number of Muslims would nearly equal the number of Christians. While Christianity would remain the world’s largest religion, with 2.92 billion believers, the population of Muslims would grow rapidly -- from 1.6 billion in 2010 to 2.76 billion in 2050.

http://www.ibtimes.com/pew-survey-predi...

jype ::

fantasycamp> ko islam pride v sosesko se ljudje odselijo ven...

Ne, v resnici se ne.

MasterTade ::

Vse bolj opažam, da številni ateisti podpirajo in se postavljajo na stran Kristjanov. Kar ne pomeni, da bi kakorkoli sprejeli njihovo ideologijo ali jo na kakrkšenkoli način podpirali, ampak vejo, kdo je najbolj proti islamskim fanatikom in ''sovražnik mojega sovražnika je moj prijatelj''. Ker vsi vemo kdo Evropi predstavlja največjo grožnjo
Mors omnia aequat

lexios ::

Kdo? Jypetitis?

Slovenistan ::

jype je izjavil:

fantasycamp> ko islam pride v sosesko se ljudje odselijo ven...

Ne, v resnici se ne.


Trdi tip, ki je spizdil ko so se začele masovne migracije skozi slovenijo :))
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

pirat ::

jype je izjavil:


pirat> Manipulator s svojo levo agendo, samo to ti bom rekel.
Jaz sem manipulator?

Slovenistan> Islam je najhitreje rastoča vera v evropi
Očitno nisem, če je brezverje v Evropi raste hitreje kot islam, z ali brez imigracije.


Ja, si manipulator.
Na forum si nalepil link (katerega očitno vendarle nisi dobro prebral, saj so podatki v resnici drugačni kot jih ti interpretiraš tukaj).. in potem ko to ugotoviš se sklicuješ na izjavo Slovenistana. Zakaj ne več ne www.pewforum.org. ?
Celoten dokument, ki si ga linkal je tale: http://www.pewforum.org/2015/04/02/reli...
in podnaslov pravi Why Muslims Are Rising Fastest and the Unaffiliated Are Shrinking as a Share of the World’s Population

Del, ki se nanaša konkretno na Evropo pa je tukaj: http://www.pewforum.org/2015/04/02/euro...
in pravi naslednje: Europe’s Muslim population is projected to increase by 63%, growing from 43 million in 2010 to 71 million in 2050. The religiously unaffiliated population in Europe is expected to grow by about 16%, from 140 million in 2010 to 162 million in 2050.
Skratka: islam +63% oz. +28 mio ljudi (pa so tole raziskavo delali še pred trenutnimi migracijami!)
Ateizem: + 16% oz. +22 mio ljudi

sheeshkar ::

MasterTade je izjavil:

Ker vsi vemo kdo Evropi predstavlja največjo grožnjo

Če govoriš o ksenofobiji, ki na podlagi verskega prepričanja posameznike izključuje iz družbe, ki jim onemogoča normalno integracijo, ki jih diskriminira pri zaposlovanju in ki jih označi za manj inteligentne, potem se pa čudi, da se slabo izobraženi brezposelni posamezniki povežejo v določenih okoljih ter da je tam stopnja kriminala višja, kar pomeni tudi večjo možnost radikalizacije, potem ja, se strinjam, to Evropi predstavlja največjo grožnjo.

Slovenistan ::

sheeshkar je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Ker vsi vemo kdo Evropi predstavlja največjo grožnjo

Če govoriš o ksenofobiji, ki na podlagi verskega prepričanja posameznike izključuje iz družbe, ki jim onemogoča normalno integracijo, ki jih diskriminira pri zaposlovanju in ki jih označi za manj inteligentne, potem se pa čudi, da se slabo izobraženi brezposelni posamezniki povežejo v določenih okoljih ter da je tam stopnja kriminala višja, kar pomeni tudi večjo možnost radikalizacije, potem ja, se strinjam, to Evropi predstavlja največjo grožnjo.



Kakšne krivice jim delamo. Sem so prišli SAMI.

kot da bi jih na vagone dali in prisilno pripeljali.

Če jim kaj ni všeč, lahko spokajo stran.

Aja ne.
Je državna socialna zizika preveč okusna :D
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

harmony ::

Slovenistan je izjavil:


Trdi tip, ki je spizdil ko so se začele masovne migracije skozi slovenijo :))

Joj ubogi tisti, ki zivite v Sloveniji. Vam je sedaj hudo? Sigurno ste veliko trpeli tele mesce, ko ste gledali kolono ljudi, ki hodijo cez ozemlje Slovenije?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

sheeshkar ::

Slovenistan je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Ker vsi vemo kdo Evropi predstavlja največjo grožnjo

Če govoriš o ksenofobiji, ki na podlagi verskega prepričanja posameznike izključuje iz družbe, ki jim onemogoča normalno integracijo, ki jih diskriminira pri zaposlovanju in ki jih označi za manj inteligentne, potem se pa čudi, da se slabo izobraženi brezposelni posamezniki povežejo v določenih okoljih ter da je tam stopnja kriminala višja, kar pomeni tudi večjo možnost radikalizacije, potem ja, se strinjam, to Evropi predstavlja največjo grožnjo.



Kakšne krivice jim delamo. Sem so prišli SAMI.

kot da bi jih na vagone dali in prisilno pripeljali.

Če jim kaj ni všeč, lahko spokajo stran.

Aja ne.
Je državna socialna zizika preveč okusna :D

Ali hočeš povedati, da ksenofobija ni krivična? Da nekomu na podlagi vere otežuješ življenje, ga diskriminiraš pri najbolj osnovnih zadevah, da jih izenačuješ z največjimi izmečki človeštva samo zato, ker berejo enako versko knjigo, ni krivično? Resnično upam, da te nikoli ne doleti kaj takšnega.

fantasycamp ::


Ali hočeš povedati, da ksenofobija ni krivična? Da nekomu na podlagi vere otežuješ življenje, ga diskriminiraš pri najbolj osnovnih zadevah, da jih izenačuješ z največjimi izmečki človeštva samo zato, ker berejo enako versko knjigo, ni krivično? Resnično upam, da te nikoli ne doleti kaj takšnega.


ti to resno?

Kdo komu dela krivico, muslimani ki ženske zavirajo,podijo žide iz svojih okrožij?
geje na podlagi vere uničujejo..



sheeshkar ::

fantasycamp je izjavil:


Ali hočeš povedati, da ksenofobija ni krivična? Da nekomu na podlagi vere otežuješ življenje, ga diskriminiraš pri najbolj osnovnih zadevah, da jih izenačuješ z največjimi izmečki človeštva samo zato, ker berejo enako versko knjigo, ni krivično? Resnično upam, da te nikoli ne doleti kaj takšnega.


ti to resno?

Kdo komu dela krivico, muslimani ki ženske zavirajo,podijo žide iz svojih okrožij?
geje na podlagi vere uničujejo..

Ti muslimani so neizobraženi kreteni, tako kot tisti, ki vse muslimane mečete v isti koš. Rešitev je izobrazba in integracija, ne pa ksenofobija in izključevanje. Vedno in povsod pa bodo obstajali tudi tisti, ki so kreteni ne glede na izobrazbo in integriranost, razen če meniš, da v Sloveniji ni homofobov, ki pretepajo geje, da ni moških, ki tepejo ženske in da ni ksenofobov, ki ljudi diskriminirajo na podlagi verskega prepričanja. Slednji se na tem forumu množijo kot ščurki.

fantasycamp ::

sheeshkar je izjavil:

fantasycamp je izjavil:


Ali hočeš povedati, da ksenofobija ni krivična? Da nekomu na podlagi vere otežuješ življenje, ga diskriminiraš pri najbolj osnovnih zadevah, da jih izenačuješ z največjimi izmečki človeštva samo zato, ker berejo enako versko knjigo, ni krivično? Resnično upam, da te nikoli ne doleti kaj takšnega.


ti to resno?

Kdo komu dela krivico, muslimani ki ženske zavirajo,podijo žide iz svojih okrožij?
geje na podlagi vere uničujejo..

Ti muslimani so neizobraženi kreteni, tako kot tisti, ki vse muslimane mečete v isti koš. Rešitev je izobrazba in integracija, ne pa ksenofobija in izključevanje. Vedno in povsod pa bodo obstajali tudi tisti, ki so kreteni ne glede na izobrazbo in integriranost, razen če meniš, da v Sloveniji ni homofobov, ki pretepajo geje, da ni moških, ki tepejo ženske in da ni ksenofobov, ki ljudi diskriminirajo na podlagi verskega prepričanja. Slednji se na tem forumu množijo kot ščurki.


ti hočeš povedat kot da oni hočejo integraijo pa jim jo ne dajo, medtem pa živijo isto kot so prišli, govorijo arabsko, malo švedsko, forsirajo svoje območje v katerega rabiš dovoljenje.
torej so Švedi po naravi zelo agresivni in so jim dali vse, potem jih pa pridejo v ta območja zafrkavat da vsak ki ni musliman rabi spremstvo?
Vsakič te dokazi potisnejo še bolj v krivdo in opravičevanje za ksenofobijo kjer je sploh ni!

sheeshkar ::

fantasycamp je izjavil:

ti hočeš povedat kot da oni hočejo integraijo pa jim jo ne dajo, medtem pa živijo isto kot so prišli, govorijo arabsko, malo švedsko, forsirajo svoje območje v katerega rabiš dovoljenje.
torej so Švedi po naravi zelo agresivni in so jim dali vse, potem jih pa pridejo v ta območja zafrkavat da vsak ki ni musliman rabi spremstvo?
Vsakič te dokazi potisnejo še bolj v krivdo in opravičevanje za ksenofobijo kjer je sploh ni!

Govoriš, kot da živiš na Švedskem in poznaš situacijo iz prve roke. Nažalost pa so tvoji "dokazi" samo selektivni YouTube posnetki, ignoriraš pa seveda vsa tista območja, kjer se je muslimanska skupnost in posamezniki uspešno integrirala v bližnji in daljni preteklosti in to po vsej Evropi, ne samo na Švedskem (ta območja so seveda povsem nezanimiva za snemanje ali gledanje, pa tudi če bi jih videl, bi jih ignoriral). Nikjer nisem trdil, da je krivda za neuspešno integracijo izključno pri ksenofobih, definitivno je del krivde na vsakem posamezniku, njegovih starših, skupnosti v kateri odrašča, voditeljih njihove manjšine itd. Vendar to še ne pomeni, da imate pravico opravičevati svojo ksenofobijo, kjer vse muslimane, ki danes prihajajo v Evropo označujete za grožnjo.
««
21 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25241918 (38023) zee

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998148189 (133852) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419199762 (159583) Alencica

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547949 (6875) Mavrik
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22936281 (31682) guest #44

Več podobnih tem