» »

Kršiteljem varnostne razdalje je odklenkalo

Kršiteljem varnostne razdalje je odklenkalo

««
2 / 12
»»

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Točno ta bo dobil kazen.


ali je blendanje prepovedano?

Dobil jo bo zaradi varnostne. Malo razmišlaj no.


ne, če ima bmw dovolj varnostne razdalje. potem pa se uni vrine med tabo in tistega spredaj, da spusti bmw naprej in TI boš dobil kazen. doh.

razumeš? toleranca _mora_ biti. Ne pa da dobiš kazen zaradi 1 metra.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

ne, če ima bmw dovolj varnostne razdalje. potem pa se uni vrine med tabo in tistega spredaj, da spusti bmw naprej in TI boš dobil kazen. doh.

Zakaj bi se potem vrival, saj imaš večjo hitrost kot prehitevano vozilo. Pa valda tuk kmečke pameti, da ne boš zavil desno preden boš to lahko storil varno ? al ?

razumeš? toleranca _mora_ biti. Ne pa da dobiš kazen zaradi 1 metra.

Seveda razumem. Povečaš varnostno za 2m pa je, imaš 1m tolerance več.

BMW mora počakat na varnosti razadlji, to ve vsak, oz. naj bi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Thuban ::

me ne zanima kaj NAJ BI. vem kaj se dogaja vsakodnevno, sem dovolj na avtocesti da take scenarije vidim vsak dan. In ni pogojev da bom jaz plačal položnico, ker se je nekdo vrinil med mano in tistega spredaj, zato da je psustil nekoga naprej.

Ali pa ker jaz prehitevam s 130 in se mi nekdo s 100 kmh prilepi na prehitevalni pas in me izsili.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

b3D_950 ::

To merijo samo v naseljih?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

solatko ::

Pri sankcioniranju varnostne razdalje se upošteva, če se je avto spredaj priključil, na tistemu zadaj pa je, da varnostno razdaljo (predvsem zaradi lastne varnosti in ne zaradi kazni) zopet vzpostavi.

Tudi lestvica kazni je od primera do primera različna - glede na hitrost in metre. Ni enaka kazen za 2m ali 10m manjka.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

me ne zanima kaj NAJ BI. vem kaj se dogaja vsakodnevno, sem dovolj na avtocesti da take scenarije vidim vsak dan. In ni pogojev da bom jaz plačal položnico, ker se je nekdo vrinil med mano in tistega spredaj, zato da je psustil nekoga naprej.

Pa potem ti predlagam, da si kupiš kamero, ker večina kulturnih voznikov s tem nimamo težav.
Bolj ko greš proti severu evrope, manj je težav.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

torej če je za 1 meter 200 € je za 10 metrov .... giljotina?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Dr_M ::

Torej bo treba montirat racunalnisko podprt laserski meter v avto, da ti bo sproti racunal varnostno razdaljo.
Jeba je pa to, da sploh na AC tezko drzis pravo razdaljo, ker se, kot je ze mnogokrat omenjeno, vrivajo v vrsto. Torej moras konstatno zmanjsevat hitrost. Dober in sposoben voznik bi se v tem primeru kar ustavil na voznem pasu, ane m0LN4r.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Ali pa ker jaz prehitevam s 130 in se mi nekdo s 100 kmh prilepi na prehitevalni pas in me izsili.

Ja in pride spet Policaj Janez 007 TOP special agent, ki te bo točno to sekundo slikal.
:))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:



Me ne zanima kaj je po evropi, zanima me kaj je v sloveniji. In s tem me zanima kako zagotovijo, da kazni ne dobiš po krivici. Kako zagotovijo da so naprave za merjenje 100% natančne. Zakaj nimajo _nič_ tolerance?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

AndrejO ::

Thuban je izjavil:


razumeš? toleranca _mora_ biti. Ne pa da dobiš kazen zaradi 1 metra.

Potem pa si predstavljaj, da je varnostna razdalja x2 od dejanske, pa boš imel metre in metre tolerance.

m0LN4r ::


Me ne zanima kaj je po evropi, zanima me kaj je v sloveniji.

Saj sem ti povedal. Ni kulture. Toleranca bo to samo povečala, ne zmanjšala.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

ne, ker te bodo ljudje zaradi pretirane varnostne izsiljevali.

Smo v sloveniji, opravke imamo s slovenskimi vozniki. če bi bili v UK bi bilo drugače. Pa nismo. če boš v sloveniji imel preveliko varnostno se bo pač nekdo vrinil vmes. Tisti zadaj pa ti bo blendal in hupal in te verjetno prehitel.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

AndrejO ::

Thuban je izjavil:

ne, ker te bodo ljudje zaradi pretirane varnostne izsiljevali.

Če voziš po omejitvi, bodo prej oni plačali zaradi prehitre vožnje, kot pa ti zaradi premajhne varnostne razdalje.

Thuban ::

AndrejO je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ker te bodo ljudje zaradi pretirane varnostne izsiljevali.

Če voziš po omejitvi, bodo prej oni plačali zaradi prehitre vožnje, kot pa ti zaradi premajhne varnostne razdalje.


izsiljevanje pomeni tudi speljevanje iz križišča, ne samo prehitevanje. doh.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

m0LN4r ::

Lahko daš na 25m razdalje 10 metroc tolerance, pa mi lahko verjameš, da boš še vedno našel "balkanca" ki se bo vrinil v to lukno,
edino ne razumem "balkanca" zakaj bi to delal. Razen če je mal pribit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

torej trdiš da v sloveniji ni pribitih voznikov, ki bi se vrivali? imam drugačne izkušnje. Imam izkušnje tudi z nenadnimi zaviranji pred križišči, ker vozniki ne uporabljajo smerokazov. Pogosto tudi brez zavor ampak z menjalnikom, da tisti zadaj nima opozorila.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Smo v sloveniji, opravke imamo s slovenskimi vozniki.

In slovenskimi nesposobnimi policaji, ne pa TOP Sniperisti iz Afganistana.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Smo v sloveniji, opravke imamo s slovenskimi vozniki.

In slovenskimi nesposobnimi policaji, ne pa TOP Sniperisti iz Afganistana.


torej trdiš da slovenski policisti niso sposobni. Zakaj torej ni tolerance, če niso sposobni natančno izmeriti?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

AndrejO ::

Thuban je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ker te bodo ljudje zaradi pretirane varnostne izsiljevali.

Če voziš po omejitvi, bodo prej oni plačali zaradi prehitre vožnje, kot pa ti zaradi premajhne varnostne razdalje.


izsiljevanje pomeni tudi speljevanje iz križišča, ne samo prehitevanje. doh.

Potem je pa govora o izsiljevanju, kar je tudi bolj "proračunu prijazen" prekršek za obravnavo.

Sploh pa si poglej metodologijo merjenja varnostne razdalje.

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Smo v sloveniji, opravke imamo s slovenskimi vozniki.

In slovenskimi nesposobnimi policaji, ne pa TOP Sniperisti iz Afganistana.


torej trdiš da slovenski policisti niso sposobni. Zakaj torej ni tolerance, če niso sposobni natančno izmeriti?

To trdite vi, ki se bunite. Kokr vem, meri naprava.
Še enkrat:
Saj sem ti povedal. Ni kulture. Toleranca bo to samo povečala, ne zmanjšala.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

AndrejO ::

Thuban je izjavil:

torej trdiš da v sloveniji ni pribitih voznikov, ki bi se vrivali? imam drugačne izkušnje. Imam izkušnje tudi z nenadnimi zaviranji pred križišči, ker vozniki ne uporabljajo smerokazov. Pogosto tudi brez zavor ampak z menjalnikom, da tisti zadaj nima opozorila.

Vse od naštetega je policistu enostavno za opaziti in obravnavati kot prekršek, še preden se bo poglobil v tvojo varnostno razdaljo, ki si jo ravnokar "pokuril", da si se izognil nesreči.

Thuban ::

http://svet24.si/clanek/novice/slovenij...

Policija nas na cestah že nekaj časa lovi in globi z radarji za varnostno razdaljo, toda niti eden nima certifikata, brez katerega država ne dovoli nobene naprave, sebi pa mirno pogleda skozi prste. Ali torej policisti kar sami teptajo zakon in pišejo nezakonite položnice?

radarji brez cerfitikata in 0 tolerance.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

SeMiNeSanja ::

windigo je izjavil:

facepalm je izjavil:

to da nimajo nic tolerance je ze malo v k..
ampak jebiga.. v prekrsku je pa bila:)
mimogrede, pri 46km/h bi morala biti minimalna razdalja 25.5m in ne 25m kot pise tam:)

Če ima kdo kaj časa in veliko denarja, bo to lahko izpodbijal. Dejstvo je, da so meritve vzorčenja s pogreški, ki jih je potrebno obravnavati kot taka, recimo pri 99.999% meritev, ki bi pokazale 46 km/h je bila dejanska hitrost vozila med 36 in 56 km/h, v 99% med 42 in 50 km/h, v 95% meritev med 45 in 47 km/h in tako dalje. Vse to je odvisno od vsake merilne naprave posebej.

Ker je meritev hitrosti v tem primeru dvakrat bistvena, prvič za izračun potrebne varnostne razdalje, drugič pa najbrž še za meritev dejanske razdalje med voziloma, so pogreški in potrebne tolerance še toliko večji. Priznane tolerance pri meritvi hitrosti so tako nekje okrog 10%, pri meritvi razdalje pa ne priznajo niti slabih 7%?

Od vseh komentarjev, ki zgolj nekaj filozofirajo, se mi zdi, da ta še najbolj zadane srž problema.

Že mogoče, da so najsodobnejše merilne naprave zelo natančne, ampak resno dvomim, da so natančne na 10cm - ob tem, da se meritev lahko še dodatno popači, če policist ne meri pod idealnim kotom ali celo v kakšnem ovinku.

Pa ne narobe razumeti - tudi jaz sovražim voznike, ki se ti nalepijo na odbijač in jim privoščim sočno kazen. Ampak ravno v takšnih mejnih primerih, kot je zgoraj navedeni, je še toliko bolj pomembno, da se pri meritvah pravilno upošteva vsa možna odstopanja in tolerance merilnih naprav. Merilni protokol mora biti jasen tudi za nekoga, ki ni študiral matematiko ali fiziko, moral pa bi biti priložen obvestilu o kazni, tako da se lahko vsak sam prepriča, če obstaja sum v nepravilnost meritve. Nedopustno se mi zdi, da moraš osporavat kazen, da bi se dokopal do podatkov o meritvi, ob tem pa ti gre polovička...

facepalm ::

na AC je ta "radar" dejansko neuporaben. sam po AC vozim po omejitvah (med 110 in 130) in ne mine 10min voznje, ko nebi dobil vsaj enega "prehitro" na svoj pas. tudi ce ga nihce ne dohiteva. pac prehitro se vkljuci. torej, ne drzim varnostne razdalje. zaviram seveda ne, ker bi na tak nacin menjal ploscice vsak mesec.
pac taka voznja po AC je del slovenske kulture in se ji ne da vec izognit.

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

http://svet24.si/clanek/novice/slovenij...

Policija nas na cestah že nekaj časa lovi in globi z radarji za varnostno razdaljo, toda niti eden nima certifikata, brez katerega država ne dovoli nobene naprave, sebi pa mirno pogleda skozi prste. Ali torej policisti kar sami teptajo zakon in pišejo nezakonite položnice?

radarji brez cerfitikata in 0 tolerance.

Kolko položnic pa ? Maš kake številke ?

Predvsem me zanima kolko položnic izdajo iz takih ekstremnih primerov, kot jih omenjaš. Resno daj neke cifre. Pa za kolko miljonov napolnijo s tem proračun, kot to radi rečete.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

me ne zanima koliko jih dajo in koliko napolnijo proračun. Zanima me kako zagotovijo da jaz po krivici ne dobim položnice. ker ima kak policist slab dan recimo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Temu se reče, relativna napaka, ki bo VEDNO in vsepovsod prisotna. Tega ponavadi v fiziki ne uporabljamo, ko računamo zadeve.
Ti se pa naslanjač samo in izključno, na to, kot da je to pravilo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Thuban ::

ne zanima me tvoja relativna napaka. Zanima me kako lahko zagotovijo da ne dobim kazni ker je tisti spredaj toliko upočasnil da sem jaz za 10 sekund imel premajhno varnostno razdaljo za točno 1 meter. Ali pa ker se je nekdo vrinil pred mano in me je policist slikal, ker je imel slab dan.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

l0g1t3ch ::

Počasi bo potrebno "zgubiti" prednjo tablico >:D

SeMiNeSanja ::

Če te dobijo na stacionarni radar, ti tudi pošljejo fotografijo (vsaj mislim, da ti jo, ker tega primera do danes osebno še nisem imel).

Skratka - pri meritvi, ki je še toliko bolj kočljiva in tehnično 10x bolj zahtevna, pa nebi prilagali nobenih dokazov?

m0LN4r ::

Čakaj a ti lahko neke pravljice pišeš, mi pa ne smemo?
Kokr vem radar naredi X slik / sekundo iz katerega je razvidno marsikaj. In ne to ne pošljejo avtomatsko, kot reklamo za novo viagro preko mejla.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Čakaj a ti lahko neke pravljice pišeš, mi pa ne smemo?


ni pravljica, to so primeri ki se mi dogajajo vsak dan ko se peljem v službo. Se vozim z varnostno razdaljo in se mi nekdo na križišču vsili. Zato imam naslednjih n sekund premajnno varnostno razdaljo.
Vozim s 130 kmh po avtocesti in se mi nekdo vrine iz prehitevalnega pasu s hitrostjo 132 kmh, zato imam jaz naslednjih n sekund premajhno varnostno razdaljo.

kako zagotovijo da ne dobim kazni po krivici?

waw. v 3 slikah na sekundo se bo pa res videlo da sem jaz potem zaviral kot malo nor, da sem nazaj zagotovil da nimam slučajno 1 meter premajhno varnostno razdaljo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Čakaj a ti lahko neke pravljice pišeš, mi pa ne smemo?


ni pravljica, to so primeri ki se mi dogajajo vsak dan ko se peljem v službo.

Pa si torej že dobil 200+ položnic ? Bogi ti.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aha, ker na avtocesti se nikdar ne zgodi da voziš 100 kmh po voznem pasu in se ti nekdo vrine pred tabo sredi prehitevanja, ker mu zadaj blenda nekdo z BMW. Sploh ko se voziš v službo zjutraj.
To pa ja, vendar je kratkotrajne narave, ker je ta vedno hitrejši, ostali pa pazimo na varnostno razdaljo.

Thuban ::

1 položnice nisem dobil v življenju, letno naredim 50k km.

Aston_11 je izjavil:

Thuban je izjavil:

Aha, ker na avtocesti se nikdar ne zgodi da voziš 100 kmh po voznem pasu in se ti nekdo vrine pred tabo sredi prehitevanja, ker mu zadaj blenda nekdo z BMW. Sploh ko se voziš v službo zjutraj.
To pa ja, vendar je kratkotrajne narave, ker je ta vedno hitrejši, ostali pa pazimo na varnostno razdaljo.


torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

....
waw. v 3 slikah na sekundo se bo pa res videlo da sem jaz potem zaviral kot malo nor, da sem nazaj zagotovil da nimam slučajno 1 meter premajhno varnostno razdaljo.

em ja. poglej malo kako live camero za promet, se vidi. Večja kot je hitros večje bodo razlika na slikah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

ne, ker te bodo ljudje zaradi pretirane varnostne izsiljevali.

Smo v sloveniji, opravke imamo s slovenskimi vozniki. če bi bili v UK bi bilo drugače. Pa nismo. če boš v sloveniji imel preveliko varnostno se bo pač nekdo vrinil vmes. Tisti zadaj pa ti bo blendal in hupal in te verjetno prehitel.
Torej rešitev je a) tolerance ali b) da oni zadaj ostane, tam kjer je, ko bo imel priliko, bo že šel mimo.

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

....
waw. v 3 slikah na sekundo se bo pa res videlo da sem jaz potem zaviral kot malo nor, da sem nazaj zagotovil da nimam slučajno 1 meter premajhno varnostno razdaljo.

em ja. poglej malo kako live camero za promet, se vidi. Večja kot je hitros večje bodo razlika na slikah.


pri 46 kmh kot v našem primeru, se to vidi?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

m0LN4r ::

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?

A zdaj pa gremo iz dveh sekund na minute? lol
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?
Najbrž jo dobiš, če te zmeri. Potem jokaš po forumih, kako si bogi.

Thuban ::

Aston_11 je izjavil:

da oni zadaj ostane, tam kjer je, ko bo imel priliko, bo že šel mimo.


smo v sloveniji, se dogaja da gre pač mimo tudi če ni prilike.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

da oni zadaj ostane, tam kjer je, ko bo imel priliko, bo že šel mimo.


smo v sloveniji, se dogaja da gre pač mimo tudi če ni prilike.
Tudi dobro, važno, da ni v riti.

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?

A zdaj pa gremo iz dveh sekund na minute? lol


ja nevem :) sprašujem kako zagotovijo, že 2 strani na tem forumu. in še vedno težiš namesto da bi odgovoril.

naša tema govori o 1 metru premajhni varnostni razdalji pri hitrosti 46 kmh. Torej policist ni videl da ima prenizko ampak je meril kar vsepovprek in vsem pošiljal položnice.

Na položnici ne piše da je nekaj sekund vozil s povprečno varnostno razdaljo n metrov. Ampak piše da je na 1 točki imel toliko i ntoliko varnostne. razumeš?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?

A zdaj pa gremo iz dveh sekund na minute? lol


ja nevem :) sprašujem kako zagotovijo, že 2 strani na tem forumu. in še vedno težiš namesto da bi odgovoril.
Prekršek nastopi takoj, snajperji pa morajo biti na mestu, da ga zaznajo, če pa so običajne narave ljudi, s ustreznim reakcijskim časom in pripravo, bodo rabili tja do pol minute, da namestijo opremo in da te zmerijo, če si še vedno v prekršku. Tak da ni pitanje sekund.

m0LN4r ::

pri 46 kmh kot v našem primeru, se to vidi?

Če nisi slep se ja. 30kmh je cirka 3 metre na 0,3s. MFG
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

pri 46 kmh kot v našem primeru, se to vidi?

Če nisi slep se ja. 30kmh je cirka 3 metre na 0,3s. MFG


ti lahko iz razdalje ... recimo 50 metrov na uč izmeriš razdaljo med dvema točkama na 3 metre natančno? bravo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?

A zdaj pa gremo iz dveh sekund na minute? lol


ja nevem :) sprašujem kako zagotovijo, že 2 strani na tem forumu. in še vedno težiš namesto da bi odgovoril.

naša tema govori o 1 metru premajhni varnostni razdalji pri hitrosti 46 kmh. Torej policist ni videl da ima prenizko ampak je meril kar vsepovprek in vsem pošiljal položnice.

Na položnici ne piše da je nekaj sekund vozil s povprečno varnostno razdaljo n metrov. Ampak piše da je na 1 točki imel toliko i ntoliko varnostne. razumeš?

Če govoriš točno o tem primeru, potem ne vleči ekstremne primere v ta primer.

1m varnostne lahko voznica zelo zelo zelo hitro pridobi s pravilno vožnjo in spremljanjem prometa.
Lažje, kot bit sniper.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BlaY0 ::

Slabe dve leti nazaj je bil cel pogrom glede tega, izkazalo se je da policisti s tistima dvema radarjema v tem času niso kaj dosti merili.

Dr_M je izjavil:

Torej bo treba montirat racunalnisko podprt laserski meter v avto, da ti bo sproti racunal varnostno razdaljo.

To je že. Dosti letošnjih modelov avtov ima radarski tempomat že serijsko vgrajen...

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

torej če je kratkotrajne narave pa ne dobiš kazni? ok, to pomeni da ti mora policist slediti nekaj minut, da vidi da si bil v prekršku dalj časa?

A zdaj pa gremo iz dveh sekund na minute? lol


ja nevem :) sprašujem kako zagotovijo, že 2 strani na tem forumu. in še vedno težiš namesto da bi odgovoril.

naša tema govori o 1 metru premajhni varnostni razdalji pri hitrosti 46 kmh. Torej policist ni videl da ima prenizko ampak je meril kar vsepovprek in vsem pošiljal položnice.

Na položnici ne piše da je nekaj sekund vozil s povprečno varnostno razdaljo n metrov. Ampak piše da je na 1 točki imel toliko i ntoliko varnostne. razumeš?

Če govoriš točno o tem primeru, potem ne vleči ekstremne primere v ta primer.

1m varnostne lahko voznica zelo zelo zelo hitro pridobi s pravilno vožnjo in spremljanjem prometa.
Lažje, kot bit sniper.


1 meter lahko voznica zelo zelo zelo hitro izgubi če tisti spredaj nenadoma upočasni za 10 kmh.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvoj hitrosti na cestah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16519665 (16362) Utk

Nesreča na primorski avtocesti (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Na cesti
632105045 (87847) dzinks63
»

Novi laserski merilniki in kazni za prekratko varnostno razdaljo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35865892 (58681) BlaY0
»

Plačilni nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5312870 (11262) St235

Policijska kazen

Oddelek: Loža
4711749 (10360) Gandalfar

Več podobnih tem