» »

Kršiteljem varnostne razdalje je odklenkalo

Kršiteljem varnostne razdalje je odklenkalo

««
4 / 12
»»

Thuban ::

toliko, kot kolona. V našem zakonu nu opredeljeno kako htiro se kolona premika. lahko je to 1 kmh, lahko 130 kmh. več pač ne.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Trololololol ::

BlaY0 je izjavil:

Trololololol je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Thuban je izjavil:

seveda. te obtožujem da si včeraj vozil 250 od Kranja do Kopra.

Če bo moj avto na posnetku potem lahko. Pa če si policist...

Ne ne, ti moreš dokazat, da tebe ni bilo včeraj na destinaciji Kranj-Koper

Seveda. Ko bo on (policist) mene obtožil, bom jaz dokazal da me takrat ni bilo tam.

Tega ti ni potrebno.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

telen ::

BlaY0 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:


Merilcev v vozilih pa zaenkrat še nimamo, da bi te opozorili na premajhno varnostno.

Mamo. Reče se jim radarski tempomat...

Seveda. Vsak avto ga ima. Tako kot števec hitrosti.

AndrejO ::

Thuban je izjavil:

da jaz tej meritvi ne verjamem. Ni zagotovitve da je realna. Kje je dokaz? Kje je natančna meritev obeh vozil s časom zapisanim na 1 stotinko natančno?

1) to ni ena meritev, temvec zaporedje meritev.
2) Vsaka posamicna meritev ima upostevno toleranco v tvojo korist.
3) Podatke lahko das izracunati tudi osnovnosolcu v zadnjem letu devetletke.

m0LN4r ::

da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti;

Dej en realen primer prosim (posnetek), da se bo vedlo o čem se pogovarjamo. Glede na to da praviš, da je vsakodnevno ne bi smelo biti težko.
Pa najdi še en posnetek, kjer policaj slika tako isto kolono.
Potem pa še položnico iz tega primera.

Rekel si da je vsakodnevno*št voznikov, torej nebo težko najt izmed 100.000 primerov, samo iz enga leta.

Pa potem gremo predebatiramo ta primer.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

BlaY0 ::

Trololololol je izjavil:


In kje si bil? Že kontaktiram znanca sodnika, da ti domov pošlje položnico.

Na zadevo se bom pritožil, ko bom v kaslc dobil to kar obljubljaš...

telen je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:


Merilcev v vozilih pa zaenkrat še nimamo, da bi te opozorili na premajhno varnostno.

Mamo. Reče se jim radarski tempomat...

Seveda. Vsak avto ga ima. Tako kot števec hitrosti.

Nekateri tudi števca za hitrost nimajo, se pravi se lahko po tvoje prehitro vozijo? Skratka kupi si tak avto ki bo imel to in te nima za kaj skrbeti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti;

Dej en realen primer prosim (posnetek), da se bo vedlo o čem se pogovarjamo. Glede na to da praviš, da je vsakodnevno ne bi smelo biti težko.
Pa najdi še en posnetek, kjer policaj slika tako isto kolono.
Potem pa še položnico iz tega primera.

Rekel si da je vsakodnevno*št voznikov, torej nebo težko najt izmed 100.000 primerov.


(3) Ne glede na prvi odstavek tega člena se ob dobrih prometnih razmerah, kadar se oblikuje kolona, ki vozi z zmanjšano hitrostjo, varnostna razdalja lahko zmanjša, vendar ne sme biti manjša od razdalje, ki jo vozilo pri hitrosti, s kakršno vozi, prevozi v eni sekundi (minimalna varnostna razdalja).

Zmanjšana. Torej to je lahko malo pod omejitvijo. Na avtocesti bo to menda 120 kmh dovolj zmanjšano.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Kje je na sliki dokaz da temu ni bilo tako?
Piše - v naselju KP, omejitev torej 50 km/h, vozila s hitrostjo 4 km/h nižje, zakon pa pravi,"kadar se oblikuje kolona, ki vozi z zmanjšano hitrostjo" -ergo, ker ni vozila z zmanjšano hitrostjo, ne pride v poštev pravilo 1 sek. Kak težko. Potem imaš dlakocepce, ki ugotavljajo in modrujejo, kaj ta zmanjšana hitrost pomeni. Tle pa so na vrsti forumski pametnjakoviči.

Thuban je izjavil:

toliko, kot kolona. V našem zakonu nu opredeljeno kako htiro se kolona premika. lahko je to 1 kmh, lahko 130 kmh. več pač ne.
Preberi najprej zakon, kaj piše. Je dovolj jasno: "kadar se oblikuje kolona, ki vozi z zmanjšano hitrostjo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Thuban ::

Aston_11 je izjavil:

ker ni vozila z zmanjšano hitrostjo,


definiraj zmanjšano hitrost. takoj. 46 pač ni 50. Ali pa boš rekel da je zakon preveč ohlapen?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Trololololol ::

In kakšne so tolerance v ovinek pri merjenju hitrosti? Ker če merijo razdaljo, morajo meriti tudi hitrost. Nazadnje, ko sem gledal so imeli vrednosti samo za neovinke.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Na avtocesti bo to menda 120 kmh dovolj zmanjšano.
Dvomim. To je tipično za Vrhnika - Ljubljana, ko vozijo vsi 80 km/h. 120 ni nič posebno zmanjšana glede na splošno omejitev hitrosti.

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti;

Dej en realen primer prosim (posnetek), da se bo vedlo o čem se pogovarjamo. Glede na to da praviš, da je vsakodnevno ne bi smelo biti težko.
Pa najdi še en posnetek, kjer policaj slika tako isto kolono.
Potem pa še položnico iz tega primera.

Rekel si da je vsakodnevno*št voznikov, torej nebo težko najt izmed 100.000 primerov.


(3) Ne glede na prvi odstavek tega člena se ob dobrih prometnih razmerah, kadar se oblikuje kolona, ki vozi z zmanjšano hitrostjo, varnostna razdalja lahko zmanjša, vendar ne sme biti manjša od razdalje, ki jo vozilo pri hitrosti, s kakršno vozi, prevozi v eni sekundi (minimalna varnostna razdalja).

Zmanjšana. Torej to je lahko malo pod omejitvijo. Na avtocesti bo to menda 120 kmh dovolj zmanjšano.

Dej nek vizualni primer prosim.
Policaj z radarjem, kolona in kazen.

Pa menda neboš rekel, da je to tak redko, da ne najdeš ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

Aston_11 je izjavil:

Thuban je izjavil:

Na avtocesti bo to menda 120 kmh dovolj zmanjšano.
Dvomim. To je tipično za Vrhnika - Ljubljana, ko vozijo vsi 80 km/h. 120 ni nič posebno zmanjšana glede na splošno omejitev hitrosti.


aha, dvomiš. torej zmanjšana htirost ni opredeljena?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

ker ni vozila z zmanjšano hitrostjo,


definiraj zmanjšano hitrost. takoj. 46 pač ni 50. Ali pa boš rekel da je zakon preveč ohlapen?
Itak, ne znaš srat, če najprej ne prebereš navodil.

telen ::

BlaY0 je izjavil:

Trololololol je izjavil:


In kje si bil? Že kontaktiram znanca sodnika, da ti domov pošlje položnico.

Na zadevo se bom pritožil, ko bom v kaslc dobil to kar obljubljaš...

telen je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:


Merilcev v vozilih pa zaenkrat še nimamo, da bi te opozorili na premajhno varnostno.

Mamo. Reče se jim radarski tempomat...

Seveda. Vsak avto ga ima. Tako kot števec hitrosti.

Nekateri tudi števca za hitrost nimajo, se pravi se lahko po tvoje prehitro vozijo? Skratka kupi si tak avto ki bo imel to in te nima za kaj skrbeti...

Mi pokažeš avto brez števca? Ga kupim takoj.

BlaY0 ::

Trololololol je izjavil:

In kakšne so tolerance v ovinek pri merjenju hitrosti? Ker če merijo razdaljo, morajo meriti tudi hitrost. Nazadnje, ko sem gledal so imeli vrednosti samo za neovinke.

Zakaj te to zanima? A da boš lahko vozil na limitu?

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Thuban je izjavil:

Na avtocesti bo to menda 120 kmh dovolj zmanjšano.
Dvomim. To je tipično za Vrhnika - Ljubljana, ko vozijo vsi 80 km/h. 120 ni nič posebno zmanjšana glede na splošno omejitev hitrosti.


aha, dvomiš. torej zmanjšana htirost ni opredeljena?
Ta logika je povprečnemu človeku neznana.

Thuban ::

Aston_11 je izjavil:

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

ker ni vozila z zmanjšano hitrostjo,


definiraj zmanjšano hitrost. takoj. 46 pač ni 50. Ali pa boš rekel da je zakon preveč ohlapen?
Itak, ne znaš srat, če najprej ne prebereš navodil.


če je v zakonu, mora biti 100% jasno opredeljeno. Sicer lahko izpodbijam kazen. Sem vozil z zmanjšano hitrostjo. 120 pač ni 130.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Trololololol ::

BlaY0 je izjavil:

Trololololol je izjavil:

In kakšne so tolerance v ovinek pri merjenju hitrosti? Ker če merijo razdaljo, morajo meriti tudi hitrost. Nazadnje, ko sem gledal so imeli vrednosti samo za neovinke.

Zakaj te to zanima? A da boš lahko vozil na limitu?

Da mi ne bo sroljo s pištolčko v roki pisal položnice in kratil pravice.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

BlaY0 ::

telen je izjavil:


Mi pokažeš avto brez števca? Ga kupim takoj.

Kupi raje takega ki ima radarski tempomat, da se ne boš usajal in jokal...

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

če je v zakonu, mora biti 100% jasno opredeljeno.
Glede na to, da iz tvojih postov izhaja, da zakonov nisi niti odvzen videl, je edino 100%, da imaš "narobe".

Thuban ::

ne, ne gre tako.

Dokaži, da 46 kmh ni zmanjšana hitrost v naselju. Dokaži, kaj to zmanjšana hitrost sploh je. Jaz ti lahko enostavno dokažem da 46 kmh je zagotovo manj kot 50 kmh.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

BlaY0 ::

Trololololol je izjavil:


Da mi ne bo sroljo s pištolčko v roki pisal položnice in kratil pravice.

Sej so itak vsi na meji s Hrvaško pa na Šentilju. Česa te je strah?

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Sicer lahko izpodbijam kazen. Sem vozil z zmanjšano hitrostjo. 120 pač ni 130.
Take imamo radi, ki namesto polovičke plačajo celotno kazen in še sodno takso, pa pristojbino, pa izvedenca in so zmožni narediti iz 30 eur kakšnega jurja pa pol. Kar izpodbijaj, pa na US ne pozabi. Imajo radi take. Sploh iz naslova prekrškov (čl. okoli 55 zakona od US).

Trololololol ::

BlaY0 je izjavil:

Trololololol je izjavil:


Da mi ne bo sroljo s pištolčko v roki pisal položnice in kratil pravice.

Sej so itak vsi na meji s Hrvaško pa na Šentilju. Česa te je strah?

Da me bo v naselju, ko se vozim 125KM/H, meril v ovinek in napisal 95. Bo mi še kje kazen po krivem napisal.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

m0LN4r ::

Si še našel en primer, da ga predebatiramo izmed miljardo posnetkov, vsakdanjega dogodka izmed desettisočih voznikov?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

ne, ne gre tako.

Dokaži, da 46 kmh ni zmanjšana hitrost v naselju. Dokaži, kaj to zmanjšana hitrost sploh je. Jaz ti lahko enostavno dokažem da 46 kmh je zagotovo manj kot 50 kmh.
Ti lahko rečeš karkoli, itak ne vidiš celotne slike, in take najraje opalijo. Sploh pogled na faci je neprecenljiv.

Thuban ::

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Trololololol ::

Aston_11 je izjavil:

Thuban je izjavil:

ne, ne gre tako.

Dokaži, da 46 kmh ni zmanjšana hitrost v naselju. Dokaži, kaj to zmanjšana hitrost sploh je. Jaz ti lahko enostavno dokažem da 46 kmh je zagotovo manj kot 50 kmh.
Ti lahko rečeš karkoli, itak ne vidiš celotne slike, in take najraje opalijo. Sploh pogled na faci je neprecenljiv.

Policajčiči, sploh oni z težkim dnem, bodo itak upalili vsakega.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

Mare2 ::

Thuban je izjavil:

na tem videu imaš 4 sekunde posnetka. premalo za naredit bilokak sklep. če te tisti spredaj izsili v 5 sekudah ne boš pridobil nazaj. razen če zelo ostro zaviraš.


Odgovor imaš tule:



http://avto.finance.si/8350446/%28video...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.
Red je red, čeprav slab.

BlaY0 ::

Trololololol je izjavil:


Da me bo v naselju, ko se vozim 125KM/H, meril v ovinek in napisal 95. Bo mi še kje kazen po krivem napisal.

Da ne boš ti, preden te bo zmeril, slučajno že iz ovinka zletel ;((

Trololololol je izjavil:


Policajčiči, sploh oni z težkim dnem, bodo itak upalili vsakega.

Itak, vedno! Greš na avtobus in je stvar rešena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.

Ja vem. Bedno je tut, k so me kaznil za parking v moddri coni kaznil ob 8:09 jaz sem pa moral nazaj v stanovanje po ključe za avto....
Damn.

Zahtevam vsaj eno uro tolerance, pa se bom zdaj bentil tle po 1000 straneh na forumu, ker to se ljudem dogaja vsak dan.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Trololololol ::

BlaY0 je izjavil:

Trololololol je izjavil:


Da me bo v naselju, ko se vozim 125KM/H, meril v ovinek in napisal 95. Bo mi še kje kazen po krivem napisal.

Da ne boš ti, preden te bo zmeril, slučajno že iz ovinka zletel ;((

Trololololol je izjavil:


Policajčiči, sploh oni z težkim dnem, bodo itak upalili vsakega.

Itak, vedno! Greš na avtobus in je stvar rešena...

Naš sistem se da tako izigravati, da glava peče. Tako da ne.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

VelkBla ::

Thuban je izjavil:

http://svet24.si/clanek/novice/slovenij...

Policija nas na cestah že nekaj časa lovi in globi z radarji za varnostno razdaljo, toda niti eden nima certifikata, brez katerega država ne dovoli nobene naprave, sebi pa mirno pogleda skozi prste. Ali torej policisti kar sami teptajo zakon in pišejo nezakonite položnice?

radarji brez cerfitikata in 0 tolerance.


In seveda kao kvazi clanek in prispevek, ki podpihujejo samo jajcanje in cisto nic drugega. Samo, da se lahko neki pljuva, brez neke pravne ali nepravne podlage, t.i. novinarji, pa itak obvladajo vse, tocno vejo katere naprave rabijo certifikate in katere ne.

Thuban ::

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.

Ja vem. Bedno je tut, k so me kaznil za parking v moddri coni kaznil ob 8:09 jaz sem pa moral nazaj v stanovanje po ključe za avto....
Damn.

Zahtevam vsaj eno uro tolerance, pa se bom zdaj bentil tle po 1000 straneh na forumu, ker to se ljudem dogaja vsak dan.


eno je parkiranje, drugo pa je promet ki je živa stvar. 1 meter lahko takoj izgubiš na varnostni. Zaradi napake nekoga tretjega.

Ravno zato ti tudi števci za hitrost v avtu ponavadi lažejo, da imaš ti malo tolerance, če zajebeš.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

BlaY0 ::

Trololololol je izjavil:


Naš sistem se da tako izigravati, da glava peče. Tako da ne.

Vidim da imaš prakso. Dobro zate. Napiši priročnik in ga prodajaj.

telen ::

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.

Ja vem. Bedno je tut, k so me kaznil za parking v moddri coni kaznil ob 8:09 jaz sem pa moral nazaj v stanovanje po ključe za avto....
Damn.

Zahtevam vsaj eno uro tolerance, pa se bom zdaj bentil tle po 1000 straneh na forumu, ker to se ljudem dogaja vsak dan.

Ja res, ker nepravilno parkiranje je primerljivo s tem da si se pri oceni varnostne razdalje zmotil za 1m. lol.

Aston_11 ::

Za take robne primere pride v poštev institut prekrška neznatnega pomena.

Thuban ::

Aston_11 je izjavil:

Za take robne primere pride v poštev institut prekrška neznatnega pomena.


kaj točno je robni primer?
Da se ti nekdo vrine pred avto na križišču? Da se nekdo vrine na avtocesti? Človek, ali ti dejansko uporabljaš avto?!
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.

Ja vem. Bedno je tut, k so me kaznil za parking v moddri coni kaznil ob 8:09 jaz sem pa moral nazaj v stanovanje po ključe za avto....
Damn.

Zahtevam vsaj eno uro tolerance, pa se bom zdaj bentil tle po 1000 straneh na forumu, ker to se ljudem dogaja vsak dan.


eno je parkiranje, drugo pa je promet ki je živa stvar. 1 meter lahko takoj izgubiš na varnostni. Zaradi napake nekoga tretjega.

Ravno zato ti tudi števci za hitrost v avtu ponavadi lažejo, da imaš ti malo tolerance, če zajebeš.

Ja pa jebeš ta dvojna merila. Če bom zamudil v garažni 15minut za 1sekundo, bom moral plačat celo uro. Fak no.
Pa avtomat bi pa ja lahko vedel, da se mi je en v dvigalu vrinil pa sem zaradi njega zamudo to eno sekundo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BlaY0 ::

Thuban je izjavil:


eno je parkiranje, drugo pa je promet ki je živa stvar. 1 meter lahko takoj izgubiš na varnostni. Zaradi napake nekoga tretjega.

In tam zraven nekje se mora istočasno pojaviti tudi policist s to radar-kamero v roki in ravno tebe, nič hudega slutečega, pomeriti.

Thuban ::

ni isto. Si imel toleranco 15 minut da se lahk opremisliš in parkiraš drugod zastonj.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

m0LN4r ::

telen je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Thuban je izjavil:

ah ne, nism dobil še nobene položnice nikdar. samo tale bedarija z varnostno je pa bedna do konca. plačati kazen zaradi 1 metra. ma lepo te prosim no.

Ja vem. Bedno je tut, k so me kaznil za parking v moddri coni kaznil ob 8:09 jaz sem pa moral nazaj v stanovanje po ključe za avto....
Damn.

Zahtevam vsaj eno uro tolerance, pa se bom zdaj bentil tle po 1000 straneh na forumu, ker to se ljudem dogaja vsak dan.

Ja res, ker nepravilno parkiranje je primerljivo s tem da si se pri oceni varnostne razdalje zmotil za 1m. lol.

1 meter, 1 sekunda in robni primeri.
Plačat je treba oboje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Za take robne primere pride v poštev institut prekrška neznatnega pomena.


kaj točno je robni primer?
Da se ti nekdo vrine pred avto na križišču? Da se nekdo vrine na avtocesti? Človek, ali ti dejansko uporabljaš avto?!
Robni primer je, ko je varnostna razdalja točno 0.500 metra manjša od dovoljene.

BlaY0 ::

Thuban je izjavil:

ni isto. Si imel toleranco 15 minut da se lahk opremisliš in parkiraš drugod zastonj.

Dej v državni zbor predlog zakona o tolerancah...

Thuban ::

aha. In kako zagotovijo da jaz lahko vem koliko TOČNO je 25.5 metra?

resno, kako naj vem? za 1.5 metra ne morem izrčaunati natančno, ker nevem točno koliko laže moj števec v avtu.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

Thuban je izjavil:

ni isto. Si imel toleranco 15 minut da se lahk opremisliš in parkiraš drugod zastonj.

To samo ti misliš, da se lahko. Nemoreš zagotovit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BlaY0 ::

Thuban je izjavil:

aha. In kako zagotovijo da jaz lahko vem koliko TOČNO je 25.5 metra?

Kako pa veš, da se voziš ravno 77,9 km/h?

Aston_11 ::

Thuban je izjavil:

Človek, ali ti dejansko uporabljaš avto?!
Ga, ampak po predpisih. Ne kot šajtrgo, kjer je vse dovoljeno in vse naše!
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvoj hitrosti na cestah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16519205 (15902) Utk

Nesreča na primorski avtocesti (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Na cesti
632103671 (86473) dzinks63
»

Novi laserski merilniki in kazni za prekratko varnostno razdaljo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35865144 (57933) BlaY0
»

Plačilni nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5312755 (11147) St235

Policijska kazen

Oddelek: Loža
4711646 (10257) Gandalfar

Več podobnih tem