» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
32 / 35
»»

SasoS ::

MisterM je izjavil:

Kelvin timeline je omenil že admiral, ko je Michael povedal za Spockov in Nerov skok v preteklost. Torej jim je bilo jasno, da sta s tem skokom ustvarila nov timeline, najbrž pa ne morejo vedeti, kaj točno se v Kelvinu dogaja.


Vidiš...to se ne spomnim kje so omenili?
Kolikor sem jaz imel v spominu, so v Prime universu mislili da je Spock umrl med Supernovo, ne da je šel nazaj v času.

Gregor P ::

Phantomeye je izjavil:


MisterM je izjavil:

"Vratar" na planetu bi znal biti Q.
Skoraj verjetno je. Škoda da ni sicer bil The Q, ki ga poznamo. Čeprav je bil tudi ta zabaven.
... samo njega ne; to so bili res najbolj dolgočasni deli:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Furbo ::

Ja ta Q je tak big baby.. pa ne predstavljam si, da bi ga teliček, bunkica ali hormonska najstnica znala ukrotiti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MisterM ::

SasoS je izjavil:


Vidiš...to se ne spomnim kje so omenili?
Kolikor sem jaz imel v spominu, so v Prime universu mislili da je Spock umrl med Supernovo, ne da je šel nazaj v času.


Imaš prav, v Unification III so res omenili samo njegovo smrt. Se posipam s pepelom.

SasoS ::

Dobro, sicer če tale ve za Nerota, ve tudi za Spocka...vprašanje pa kako daleč je to classified:))

a_borlak ::

Jaz pa imam občutek, da se bo Discovery vrnil nazaj v 23. stoletje, bo Philippa za to poskrbela, ker ve, kaj se dogaja.

BigWhale ::

Mal mi je brez veze, ker sem cakal z gledanjem obeh delov skupaj, ker je bil semi snooze fest. :D Ampak hkrati je pa kul, ker smo spet dobili povezavo z eno izmed prejsnjih serij in kr ok plot twist. Q bi bil prevec na prvo zogo, je pa res, da je tudi tole bilo recimo na drugo zogo. :)

MrNighthawk ::

SasoS je izjavil:

MisterM je izjavil:

Kelvin timeline je omenil že admiral, ko je Michael povedal za Spockov in Nerov skok v preteklost. Torej jim je bilo jasno, da sta s tem skokom ustvarila nov timeline, najbrž pa ne morejo vedeti, kaj točno se v Kelvinu dogaja.


Vidiš...to se ne spomnim kje so omenili?
Kolikor sem jaz imel v spominu, so v Prime universu mislili da je Spock umrl med Supernovo, ne da je šel nazaj v času.

Ja takrat je bilo mišljeno samo, da je zginil. "Realno" gledano ne bi morali vedet, da je nekdo naredil alternat timeline.

Furbo je izjavil:

Ja zagotovo obstaja kakšna boljša igralka, pa tudi kakšni boljši scenariji. Ampak zgleda so pisci bolj zaposleni s tem, kako bi porivali naprej svojo PC agendo, kot pa s top zgodbo. Škoda.


I guess, da TOSa niste nikol gledal ;)


a_borlak je izjavil:

Jaz pa imam občutek, da se bo Discovery vrnil nazaj v 23. stoletje, bo Philippa za to poskrbela, ker ve, kaj se dogaja.


Ej če bo to, potem bodo naredil res totalen cluster fuck. Zdaj se lahko zasidrajo v svojem času in prostoru.

BigWhale je izjavil:

Mal mi je brez veze, ker sem cakal z gledanjem obeh delov skupaj, ker je bil semi snooze fest. :D Ampak hkrati je pa kul, ker smo spet dobili povezavo z eno izmed prejsnjih serij in kr ok plot twist. Q bi bil prevec na prvo zogo, je pa res, da je tudi tole bilo recimo na drugo zogo. :)


Sej ne vem a bil Q kul al ne. :) So ga imeli v Lower Decks
Jaz sem tudi čakal na oba dela, ker sem imel občutek, da bo nek blazen cliff hanger, no ni bil. So pa rešili kako bo Georgio imela svojo serijo Section 3.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Tole z Philipo so na koncu kar elegantno izpeljali. Druga epizoda je bila boljša od prve v tem 2-parterju. Aja, pa Burnham face so neprebavljive tudi v mirror universeu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

klemenSLO ::

Nikec3 je izjavil:

Tole z Philipo so na koncu kar elegantno izpeljali. Druga epizoda je bila boljša od prve v tem 2-parterju. Aja, pa Burnham face so neprebavljive tudi v mirror universeu.

+1
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Gregor P ::

Ja tale Burnham je res nemogoča. Zrcalna Philippa pa itak ni pasala v ta čas; tako da je to bila dobra rešitev.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Riff ::

ja dobra zadna dva dela ni kej :)

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

Tole z Philipo so na koncu kar elegantno izpeljali. Druga epizoda je bila boljša od prve v tem 2-parterju. Aja, pa Burnham face so neprebavljive tudi v mirror universeu.


Zato, da bomo lahko sedaj ugibali v katero časovno obdobje je šla.

Furbo ::

Mah samo da je šla, itak je že prestara in povsem neprivlačna za gledat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gregor P ::

Jah ne more biti cesarica kr ena 20-letnica:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

Jah ne more biti cesarica kr ena 20-letnica:P


Aja... ;) https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Ho...

Gregor P ::

... to so se sam mal hecal :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zvezdica27 ::

lp,

nisem še gledal - kaj Empress ni več? Ne morem verjet... edini lik s karizmo, čist neizkoriščen ves ta čas, skoz v drugem planu, v bistvu edina malo večja zvezda v filmskem svetu - in so jo izločili???

Pff... moram pogledat... zdaj bodo razvijali koga? Jebeno Tilly? Fakin Detmer? Najprej Lorco, zdaj Empress... edina dva malo bolj kompleksna in pozitino-negativna lika so uničili, Ona androidka, kvazi Data tud nič od nje... vsako sezono svoj reboot zgodbe, Saru pussy, da večjega ni, ej ne gledam več tega sranja, da se jebeš. Ah, ah... doslej so vsi ST sezone dolgo gradili like (celo Tasho Yar, hehe), tule je pa zadeva enosezonska oz. bog pomagaj, tako bleda... Vedno si imel SF like, ki niso bili vedno good guy (klasika: Kirk, Chakotay, tudi Sisko s svojimi zamerami...), zdaj pa je tak kdo? Edina šansa je, da v tej novi SF je ta komandant v resnici nek kvazi warlord in da federacija ni tako good, kot (še) mislijo.

Tle so pa vsi tako lepi in čisti... sama morala... pfff

Saj, praivm, rajš gledam serie A...
zz

BigWhale ::

Emm, sej v Discovery mas ful likov, ki niso vedno good guys? Men se zdi clo, da je se prevec tega. Michael skor v vsakem delu deraila nekam. V engineering so vsi prakticno skoz na liniji. Tud Saru je ze mel 'ok naredte to sam jest kao nic ne vem' momente.

Nikec3 ::

Kaj bomo rekli o vzroku Burna? :))
Definitivno so si najprej izmislili Burn, potem so pa razmišljali kako ga naj pojasnijo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

... mislim da ne bomo nič rekli in pustili vse skupaj v pozabo :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

karafeka ::

Pa kako da so tako na hitro zavzeli Discovery?? Idotski izgovor, da ne bodo zapustili unih svojih kameradov, ampak s spore drajvom bi se takoj kamot prestavli bilo kam drugam, počakali da se jim napolni ščit in hop nazaj v tisto nebulo.
Pa kdo piše take neumne scenarije...

BigWhale ::

To, da je blo za prejsnja dva dela napisan, da je two parter, za tega pa ne, me je mal razjezil. :> Ja, ta take-over je bil resnicno hitr izveden in je mal trapast vse skupi zgledal.

Razlog za The Burn mi je bil pa se kr ok, lahko bi se se marsikej bolj trapastega spomnil. :))

Lonsarg ::

Jah kaj češ, scenaristi so predragi da bi sedeli 1 uro za domislit boljši izgovor za zasesti discovery in so raje plačali jih samo 5 minut in potem dobimo to.

MrNighthawk ::

karafeka je izjavil:

Pa kako da so tako na hitro zavzeli Discovery?? Idotski izgovor, da ne bodo zapustili unih svojih kameradov, ampak s spore drajvom bi se takoj kamot prestavli bilo kam drugam, počakali da se jim napolni ščit in hop nazaj v tisto nebulo.
Pa kdo piše take neumne scenarije...


Bolj kot the burn me je zmotil način, da so tako na hitro zavzeli ladjo. Ščit je bil vklopljen in retrofit so imel, najbrž niso tako švoh no. V 1. sezoni so jumpal okoli klingonske ladje k zajci.

The burn pa tko no... vsi smo pričakoval nek wau arch enemy, Q itd. Podobno kot v 2. sezoni glede pričakovanju Borgov.
Ni bil nek wau moment. Drugač je pa dobra epizoda... ampak tole s clifhangerjem me je raz p.

Nikec3 ::

Torej, če povzamemo na kratko... če bi Kelpieni še vedno bili na jedilniku, Burna ne bi bilo in bi federacija še vedno obstajala? Hmmmm. ;((
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zvezdica27 ::

lp,

evo malo sem zaostanek odpravil, še zadnji del imam... prehitro sem robantil - niti ni slabo, samo moram zdaj še zadnjega, da vidim kje smo. Škoda je samo to, ker je štorija v mirrorju mnogo bolj zanimiva kot v main... jaz bi kar tam ostal ;) torej: so res zafrknili (po mojem mnenju so najbolj zafrknili, ko so prehitro zaključili z Lorco). Pa če empress res gre, izgubijo eno od dveh, treh, ki sploh znajo igrati ( Michelle Yeoh je skor zvezda, pa tud Isaacs ki je Lorco igral...).

Anyways... Lepo je, da bo Book ostal, za ostale like (Vance, Detmer, onadva geja in trillinja) pa mi je vseeno, ker jih itak ne razvijajo. Dobro, dohtarja in onega je škoda (dohtar vedno, oni pa bi lahko postal goba ali nekaj in smo spet v istem, kaj je človek (Picard in Borg), sam sta igralca res antipatična... Ne vem zakaj sploh čas izgubljajo z detmer in njenim pilotiranjem, ker o njej itak nič ne vemo in najbrž tudi ne bomo... Razvijajo Tilly, čeprav nima nobene vsebine in karizme... Kaj zdaj ta Ryn, bo kaj? Z vulkanci spet nič (pa bi kar obetalo...). Po mojem je bilo takih preveč in se mi zdi, da se v 3 sezoni še zmeri lovijo in sploh ne vejo, kaj naj bi Discovery bil.

Moram priznati, da mi je lahkotnost drugih serij bolj všeč, recimo Mandaloriana, ker tule sploh ne sledim več kaj kdo in zakaj... a veš, greš 930 let naprej in 8 tropedov iz neke oreng ladje nabije bookov čolniček in mu ni skor nič? wtf?

Ampak, ni tako slabo, kot sem se bal.

zz

Phantomeye ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

evo malo sem zaostanek odpravil, še zadnji del imam... prehitro sem robantil - niti ni slabo, samo moram zdaj še zadnjega, da vidim kje smo. Škoda je samo to, ker je štorija v mirrorju mnogo bolj zanimiva kot v main... jaz bi kar tam ostal ;) torej: so res zafrknili (po mojem mnenju so najbolj zafrknili, ko so prehitro zaključili z Lorco). Pa če empress res gre, izgubijo eno od dveh, treh, ki sploh znajo igrati ( Michelle Yeoh je skor zvezda, pa tud Isaacs ki je Lorco igral...).

Anyways... Lepo je, da bo Book ostal, za ostale like (Vance, Detmer, onadva geja in trillinja) pa mi je vseeno, ker jih itak ne razvijajo. Dobro, dohtarja in onega je škoda (dohtar vedno, oni pa bi lahko postal goba ali nekaj in smo spet v istem, kaj je človek (Picard in Borg), sam sta igralca res antipatična... Ne vem zakaj sploh čas izgubljajo z detmer in njenim pilotiranjem, ker o njej itak nič ne vemo in najbrž tudi ne bomo... Razvijajo Tilly, čeprav nima nobene vsebine in karizme... Kaj zdaj ta Ryn, bo kaj? Z vulkanci spet nič (pa bi kar obetalo...). Po mojem je bilo takih preveč in se mi zdi, da se v 3 sezoni še zmeri lovijo in sploh ne vejo, kaj naj bi Discovery bil.

Moram priznati, da mi je lahkotnost drugih serij bolj všeč, recimo Mandaloriana, ker tule sploh ne sledim več kaj kdo in zakaj... a veš, greš 930 let naprej in 8 tropedov iz neke oreng ladje nabije bookov čolniček in mu ni skor nič? wtf?

Ampak, ni tako slabo, kot sem se bal.

zz


Problem je, da je bil pri večini starejših star trekov (vsaj tiste, ki sem jih jaz gledal) main cast the bridge, plus nekaj ljudi v ozadju. Tukaj so bili pa člani mosta celo prvo in drugo (???) sezono praktično statisti. Ker se mi zdi, da so se hoteli na začetku osredotočit zgolj ma michael, kar pa več kot očitno ni dovolj. In zdaj skušajo delat nek character development v tretji sezoni.




mislim koliko vemo o teh ljudeh razen o Michael, Saruju in Stemensu (pa še o njemu ne veliko)

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

Osrednji lik v ST je bil tradicionalno vedno kapitan, pri Discoveryju so pa že pred pričetkom serije napovedali, da bodo dali prednost prvemu oficirju. Hoteli so probati nekaj novega, a če parafraziram Eddingtona iz DS9, je tiha želja vseh, ki se pridružijo floti ta, da bi nekoč sedeli na kapitanovem sedežu.

Zvezdica27 ::

saj pravim, imam še en del... morda danes zvečer (mularija hoče Mandalorana), noben ni nič napisal, jaz pa smao upam, da je Lorca not (kolikor razumem je šla Empress nazaj tik pred tem, ko se pokoljejo in ga fenta). Lorca, Empress, Michael (mirror) ... na drug način, ko Empress postane bolj human kot terran mmm. To bi bila zgodba + "normal" universe liki naj rinejo navaden ST naprej.

Saj kolikor razumem, bo imela Michelle Yeoh svojo serijo, ne?

To bi bilo res kul, ker pač nimamo več holodecka.

zz

Zvezdica27 ::

ok, zdaj sem tudi e11 pogledal.

Lorce ni blo :(

Da Empress ni več, se mi zdi zdaj še bolj škoda - res bi lepo pasala v svet, kjer je Emerald chain (in je prihodnost dosti bolj terran, kot se zdi). Ampak OK, če dobi svojo serijo, kot ste rekli, bo vse ok. Zelo neizkoriščen lik, so ga pa vsaj zadnjih dveh epizodah malo razvili (spet prehitro, ampak ok)

En tipček se je ustrašil in eksplodira ves dilitij (zelo za lase privlečeno) - ne pa njegov planet? C'mon... Pride sovražnik in nek security team ni pripravljen na boarding? Cmon - to je bilo v TNG dostikrat in ko je bil Worf so bli vsi ready in se borbali. Nerealno. (da bi Vance največji asset, spore drive, pustil nezavarovan, torej takoj ko tilly prevzame bi moral nek section 31 zavarovati stammetsa - razen če delajo z Emerald chain... v glavnem, ona baba ki je njegova security officer spet en čisto zamujen lik...).

razen teh nelogičnosti pa sedaj to ni tako slabo, ni več fokus na akciji, očitno so sedaj šele dojeli point ST (slovo Empress je bilo zelo klasični ST), zdaj vidimo razvoj likov, torej skoraj po treh sezonah smo le začeli. Žal mi je le vseh zamujenih priložnosti, ampak se odpirajo nove. Torej po mojem mnenju so do srede s3 delali akcijski sf show, zdaj pa so le preklopili v nek bolj klasičen ST okvir. Škoda je le, da so zgodbe res za lase privlečene v smislu, da si take ne-realnosti niti v ZF ne moreš predstalvjati (tako neumnih admiralov, recimo).

Zdaj mi je bolj všeč z vidika ST, samo je pa nerealno z vidika naše svetovne zgodovine/terranov - kako bi to potekalo. Za fasaso Federacije se lahko skriva dobri stari človekov egoizem/ambicije/xenofobi... samo ta nerealnost me še moti, ne vem pa ali se bojim da bo spet nek na horuk zaključek sezone s polno akcije (naši trije ali štirje pa bodo v jebenem shuttlu premagali nek death star, hehe). Je pa bolje, tale s3 je boljša.

zz

BigWhale ::

Phantomeye je izjavil:



mislim koliko vemo o teh ljudeh razen o Michael, Saruju in Stemensu (pa še o njemu ne veliko)


V prejsnjih Star Trek serijah je bilo zelo podobno, buildanje karakterjev se je v TNG/DS9/VOY dogajalo skozi sedem sezon, ki so imel vse vec kot 20 delov.

Discovery je do sedaj poskrbel za nekaj karakterjev, ki so dobili svoj 'dedicated' del. Michael, Saru, Stamets, Adira, delno Culbert, tudi kar se Tilly tice, smo izvedeli ze kar nekaj. Heck, se Nhan, ki so jo pustili zadaj, je dozivela nekaj svojih momentov. Potem so pa tukaj se Lorca, Pike in Georgia. Ja, lahk bi blo mal vec, sam vseen ni bla taka huda katastrofa, glede na to, da so sezone pol krajse.

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

Phantomeye je izjavil:



mislim koliko vemo o teh ljudeh razen o Michael, Saruju in Stemensu (pa še o njemu ne veliko)


V prejsnjih Star Trek serijah je bilo zelo podobno, buildanje karakterjev se je v TNG/DS9/VOY dogajalo skozi sedem sezon, ki so imel vse vec kot 20 delov.

Discovery je do sedaj poskrbel za nekaj karakterjev, ki so dobili svoj 'dedicated' del. Michael, Saru, Stamets, Adira, delno Culbert, tudi kar se Tilly tice, smo izvedeli ze kar nekaj. Heck, se Nhan, ki so jo pustili zadaj, je dozivela nekaj svojih momentov. Potem so pa tukaj se Lorca, Pike in Georgia. Ja, lahk bi blo mal vec, sam vseen ni bla taka huda katastrofa, glede na to, da so sezone pol krajse.


Ma ne, sej se zavedam, da je serija bolj fokusirana. Samo čudno mi je, ker sem prej poznal vse ljudi na mostu. Ni mi pa to deal breaker. Mi je pa dosedanja sezona najboljša do zdaj. Ker prva mi je bla really hard to chew. Moja mati recimo ni prišla čez prve dele, pa je v svojem življenju gledala vse serije in filme (recimo novi picard ji je bil ful všeč).

BigWhale ::

Pravim, da si jih prej poznal zato, ker si gledal sedem sezon po 25 delov. Po prvi sezoni TNGja smo bridge crew sele zaceli spoznavati.

drvo ::

MisterM je izjavil:

Osrednji lik v ST je bil tradicionalno vedno kapitan, pri Discoveryju so pa že pred pričetkom serije napovedali, da bodo dali prednost prvemu oficirju. Hoteli so probati nekaj novega, a če parafraziram Eddingtona iz DS9, je tiha želja vseh, ki se pridružijo floti ta, da bi nekoč sedeli na kapitanovem sedežu.


In za prvega oficirja izbrali igralko, katere default obraz so solzne oči. Totalno brez karizme in slaba igralka.

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

Pride sovražnik in nek security team ni pripravljen na boarding? Cmon - to je bilo v TNG dostikrat in ko je bil Worf so bli vsi ready in se borbali. Nerealno.
zz

Ta scena tudi meni ni bla všeč ampak vseeno.
Res nisi gledal starih serij :))
Worf je bil vedno prvi, ki so ga razbil, Enterprise so zavzeli Ferengiji in hologram. Praktično v vsaki sezoni so na j. na bv način.:))

Zvezdica27 ::

lej, spomnim se, da so vedno v takih scenah crewu delili orožje iz nekih omaric in bli na stand-by. Je pa res, da je bilo redko, a bilo je. Tu pa ne vem... saj je bil red alert in shields up - pa se mirno beamajo not. In obratno, ko je SF kam šel v kako bazo/ladjo, takoj boj.

zz

Furbo ::

Ma ta del je taka oslarija..
..pride sovražnik, imaš ladjo, ki lahko skače po celi mapi in trapa, namesto da bi skočila nekam stran, raje čaka, da ji 10x bolj napreden sovražnik vzame ladjo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zvezdica27 ::

ja, čakala je, da je šel book ven (saj ne, da bi to lahko takoj naredila).

Če imamo v ST mnogo taktičnih, vsaj navidez, strateških ni skor nikoli nič (Sploh recimo s strani Vanca).

zz

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:

Worf je bil vedno prvi, ki so ga razbil, Enterprise so zavzeli Ferengiji in hologram. Praktično v vsaki sezoni so na j. na bv način.:))


Ne smemo pozabit na zlobnega androida, borge, 'racunalnisko igro', zajedalske crve, virus (k je naredil celo posadko potrebno)... pa najbrz sem se kako stvar pozabil. :D

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lej, spomnim se, da so vedno v takih scenah crewu delili orožje iz nekih omaric in bli na stand-by.
zz

:)) Ne vem kaj si gledal ampak zagotovo neTNGja. V DS9 se enkrat spomnim "omaric" pa v First Contact.

BigWhale je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Worf je bil vedno prvi, ki so ga razbil, Enterprise so zavzeli Ferengiji in hologram. Praktično v vsaki sezoni so na j. na bv način.:))


Ne smemo pozabit na zlobnega androida, borge, 'racunalnisko igro', zajedalske crve, virus (k je naredil celo posadko potrebno)... pa najbrz sem se kako stvar pozabil. :D


In Beverly Crusher k seksa z duhom. :))

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

MrNighthawk je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

Pride sovražnik in nek security team ni pripravljen na boarding? Cmon - to je bilo v TNG dostikrat in ko je bil Worf so bli vsi ready in se borbali. Nerealno.
zz

Ta scena tudi meni ni bla všeč ampak vseeno.
Res nisi gledal starih serij :))
Worf je bil vedno prvi, ki so ga razbil, Enterprise so zavzeli Ferengiji in hologram. Praktično v vsaki sezoni so na j. na bv način.:))


Ja to z worfom je bil TV trope, ki je poimenovan po njem :D. Ko nasprotnik razbije najbolj zajebanega karakterja, veš, da je nasprotnik še bolj zajeban. Worf je baseline :D

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/...

Zgodovina sprememb…

Morison ::

No, če kdo od vas trekijev razvozla to časovnico svaka mu čast.:))
Trenutno sem 18 mesecev za vami. V parih sekundah bom naredil časovni skok za 540 dni(dan gor dol). V 100 urah(uro gor dol) bom naredil še en časovni skok za 1824 ur(uro gor dol) in bom z vami v sedanjosti.
;)
Srečno in zdravo.

Nikec3 ::

Kr zanimiv twist v epizodi. Mi je všeč, da so še malo (poskusa) diplomacije dali zraven.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

zmaugy ::

Tole sezono sem odnehal gledat prejšnji teden. Se mi enostavno ne da čakat en teden med deli in vmes že pozabim kaj je bilo prej. Brez veze.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Tole sezono sem odnehal gledat prejšnji teden. Se mi enostavno ne da čakat en teden med deli in vmes že pozabim kaj je bilo prej. Brez veze.


Sej za take stvari majo tud zdravila na recept. ;>

BigWhale ::

Nikec3 je izjavil:

Kr zanimiv twist v epizodi. Mi je všeč, da so še malo (poskusa) diplomacije dali zraven.


Men je bil v bistvu precej dober del, sam takrat k je res ratal zanimiv je blo konc. Ni mi blo vsec kako je Book odreagiral, ker je en tak tipicen primer glupih glavnih junakov, ko vedno znova in znova zaupajo glavnemu hudobcu. :D

Pa admiral Vance mi je cedalje bolj vsec.

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tole sezono sem odnehal gledat prejšnji teden. Se mi enostavno ne da čakat en teden med deli in vmes že pozabim kaj je bilo prej. Brez veze.


Sej za take stvari majo tud zdravila na recept. ;>


Ne bi vedel, nisem še potreboval... Po drugi strani, da bi kdo spremljal "nadaljevanko" z eno tedenskim razmakom med deli...? Ja, tega se spomnim, to so včasih počele stare mame, ko so štrikale puloverje in spremljale "Pesem ptic trnovk"...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::

Emm, o cem ti govoris? Serializirani showi so od zacetka 2000 common standard in vecina najbolj uspesnih je bila serializiranih.

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

Emm, o cem ti govoris? Serializirani showi so od zacetka 2000 common standard in vecina najbolj uspesnih je bila serializiranih.

O tem, da gledam serijo več epizod skupaj in ne vsak teden eno epizodo, kot so to delale naše babice.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
««
32 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549914 (281) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861148 (6691) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726759 (22387) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529634 (7694) simnov

Več podobnih tem