» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
18 / 35
»»

Phantomeye ::

MrNighthawk je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Uradno.

Disco več kot očitno cilja na classified pristop. Vse to se je zgodilo, ampak je tajno. Tko, da praktično lahko na polno kršijo kanon in se na koncu sklicujejo na to.


Uradno? Drgač pa ja lohk rečejo "Section 31" :)

Samo, če bo več sezon a bo vse tko classified? Ker to bi blo že mal meh :)



Recimo, če se izkaže, da je Tyler v resnici Voq in postane del redne igralske zasedbe (to se bo sigurno zgodilo) bo neuradno on prvi Klingonec (to se bo štelo od trenutka, ko bodo izvedeli, da je Klingonec in se jim bo uradno pridružil), ki je služil na federacijski ladji. Uradno je pa to Worf. Tako, da če so pri TNG dejali, da je Worf prvi, je uradno res prvi.

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

To, da nihče ni slišal za Klingonca v Star Fleet pred Worfom, to da nihče še ni slišal za Spore drive, to da še nihče ni slišal za Michael Burnhama in herojske podvige posadke USS Discovery - vse se lepo reši s tem, da so zapustili naše vesolje, skočili par sto let naprej ali pa končali z nedelujočim Spore drivom nekje daleč daleč daleč proč...
- Hoc est qui sumus -

Phantomeye ::

imagodei je izjavil:

To, da nihče ni slišal za Klingonca v Star Fleet pred Worfom, to da nihče še ni slišal za Spore drive, to da še nihče ni slišal za Michael Burnhama in herojske podvige posadke USS Discovery - vse se lepo reši s tem, da so zapustili naše vesolje, skočili par sto let naprej ali pa končali z nedelujočim Spore drivom nekje daleč daleč daleč proč...


Sicer nisem bral, ampak sem videl nekje naslovnico, da bodo z drugo sezono rešili vse probleme s kršenjem kanona. Tk da sklepam, da bodo tu zavili v neko drugo smer. Samo upam, da bo precej drugače od kakega voyagerja.

Nikec3 ::

STD je nazaj. Vse skupaj je malo čudno in cringe-i.

Btw, režiser te epizode je Jonathan Frakes
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

drvo ::

SPOILER!!!!

Meni je bil dober del. Kot se je špekuliralo, tisti tip je v resnici klingon, prišli so v alt. universe, kaj je meni osebno všeč, kot so mi bili všeč vsi deli na to temo v drugih serijah, bo pa twist, ki ga praktično še ni bilo(razen ene epizode v Entreprise, da je "federacija" bad guy) in to bi lahko bilo, če bodo znali dobro izpeljati, odlično. Zaenkrat je dobro, razen na momente preveč klišejsko z tistim sieg heil pozdravom. S tem so rešili problem od kod spore drive, če ga do sedaj ni bilo nikjer in zato predvidevam, da se jim ravno ne bo uspelo vrniti in bo serija od zdaj naprej potekala v alt. vesolju.

Nikec3 ::

SPOILER!

Jasno je tudi, da je Stammets že prej imel pobege v to novo resničnost, ko je Tulyjevo poklical po nazivu "captain". Btw, Potrebno se je zavedati, da ni prišlo samo do skoka Discoveryja v to vesolje, ampak do zamenjave njihovega Discoveryja z "našim". Če sem prav razumel, pa je prišlo do zamenjave še pri enem plovilu?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

drvo ::

SPOILER!

Ja, kot je bilo rečeno je drugi Discovery prešel v "naše" vesolje.
Mogoče bo kak del tudi na to temo.

taja13 ::

Nikec3 je izjavil:

SPOILER!
Če sem prav razumel, pa je prišlo do zamenjave še pri enem plovilu?


Misliš Defiant? Tle ni prišlo do zamenjave ampak preskok v času in vesolju. http://memory-alpha.wikia.com/wiki/USS_...
Sicer pa zelo všeč epizoda. Kdo je po vašem Emperor, mogoče kapitanka Georgiou?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: taja13 ()

judoka ::

Kdo je po vašem Emperor, mogoče kapitanka Georgiou?


Upam, igralka mi je vrhunska, mi jo je bilo skoda..

Meni je cela serija boljsa, kot pravijo fan kritike in se mi zdi da ima dosti zanimive osnove. Vprasanje samo kako bodo zgodbo peljali naprej..

DarkSite ::

Verjetno je bilo misljeno, da ko je naš Disco skočil v mirror universe, da je istocasno MirDisco skocil v nas universe. Menjava.

Ali ni bilo receno, da se je MirLorca potegoval za Emperorski stolcek, ter da mu ni uspelo(ladja unicena on pobegnil) in da je nato izginil? Ali je moznost, da je vbistvu zbezal v nas universe kjer je zamenjal nasega Lorca in bo sedaj poiskusal ponoven napad na emperorski stolcek.

BigWhale ::

DarkSite je izjavil:

Ali je moznost, da je vbistvu zbezal v nas universe kjer je zamenjal nasega Lorca in bo sedaj poiskusal ponoven napad na emperorski stolcek.


To je zaplet oziroma razplet o katerem sem tudi sam razmisljal. Zato je najbrz Lorca na vsak nacin silil nazaj. Micheal je hotla pogledat loge, kaj se je zgodil zakaj so prisli tja in ji je rekel, da ne sme, da morjo najt najprej pot domov.

Ne spomnim se, kdo je bil nazadnje emperor oziroma, ce je bil sploh kdaj omenjen kdo drug kot Hoshi Sato kot empress ampak to je bilo sto let pred dogodki v DIS.

Nikec3 ::

Meni je ta mirror universe čisto preveč Star Wars.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::



Yup, Discovery = Star Wars in Orville = TNG wanna be.

Furbo ::

Preveč so zabluzili. Škoda.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Meni je serija zelo v redu in bi jo postavil skoraj ob bok The Next Generation, se pravi druga najboljša serija v Star Trek vesolju.
Zgodba je zanimiva, če izvzamem seveda tiste grozne Homoseksualne scene med Doktorjem Culberjem in Stametsom. Sem že upal, da bo z doktorjevo smrtjo, ko mu "Klingon" zlomi vrat, končno konec te morije, pa sem se očitno veselil prehitro.
Mavrični so zadnjih par dni počeli celega hudiča in imeli tako gonjo in proteste proti te smrti, da je režiser včeraj že obljubil, da se Culber zagotovo vrne ;((

Zgodba v alternativnem vesolju je bila pa po moje pričakovana, saj imajo ustvarjalci serije sedaj tako rekoč proste roke in lahko počno kar se jim zljubi. Po moje se še ne bodo tako kmalu vrnili nazaj v "pravo" vesolje, če se sploh bodo kdaj.

Gregor P ::

judoka je izjavil:

Kdo je po vašem Emperor, mogoče kapitanka Georgiou?


Upam, igralka mi je vrhunska, mi jo je bilo skoda..
Tudi Stamets je vsaj očitno nekje blizu cesarjeve palače, ker jo ves čas omenja.

Drži tudi informacija, da še ni konec zgodbe z likom dr. Culberja:
Wilson: I can tell you that we will be seeing Dr. Culber again.
... kar je po svoje logično; če ne drugega, bo najbrž vsaj zrcalni Culber tam.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

judoka ::

Po moje se še ne bodo tako kmalu vrnili nazaj v "pravo" vesolje, če se sploh bodo kdaj.


Zadnja epizoda....Voyager stile:D

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Zgodba je zanimiva, če izvzamem seveda tiste grozne Homoseksualne scene med Doktorjem Culberjem in Stametsom. Sem že upal, da bo z doktorjevo smrtjo, ko mu "Klingon" zlomi vrat, končno konec te morije, pa sem se očitno veselil prehitro.


Zakaj so pa te scene grozne?

PARTyZAN ::

Mogoče zato, ker je insecure ;>

Gregor P ::

Ta scena je bila prav zgodovinska



... in tudi zato smo že od nekdaj gledali ST:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

BigWhale je izjavil:

Izi je izjavil:

Zgodba je zanimiva, če izvzamem seveda tiste grozne Homoseksualne scene med Doktorjem Culberjem in Stametsom. Sem že upal, da bo z doktorjevo smrtjo, ko mu "Klingon" zlomi vrat, končno konec te morije, pa sem se očitno veselil prehitro.


Zakaj so pa te scene grozne?

To so pač ti smešni homofobi. So jamrali že pri Torchwoodu, recimo.


Ko se punce zaližejo, si ga pa takoj na roke vržejo.>:D

Gregor P ::

ST je priljubljena ravno zaradi tega ker presega tabuje in malo razširi obzorja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Tr0n ::

Zgornji Red Letter Media review serij Discovery in Orville je zadel bistvo in se pokriva z mojim lastnim mnenjem. Kot ST fan sem deljen med eno in drugo serijo. Obe nekako silita v svojo skrajnost, "ta pravi" Star Trek pa tici verjetno nekje vmes.

Discovery ja temacna vojna drama, ki sploh ne priznava jedra oz. "duha" Federacije. Vsi se obnasajo nesramno, egoisticno in tekmovalno, v nasprotju z ideali Zdruzene Federacije. A naj res verjamemo, da so ljudje 10 let pred Kirkom bili taksni kreteni? V Enterprise (Scott Bakula), ki se dogaja se prej, definitivno ni bilo tega.

Orville je veliko bolj optimisticna, ampak na racun reciklaze ze videnih Star Trek zgodb v malce drugacni preobleki. Prisiljen mladostni/netakten humor, ki se ga vedno znova posluzujejo, ne sodi v Star Trek in me samo odvraca od gledanja. Nikoli ne vem, ali je Orville parodija, ali pa dejansko zeli biti naslednik TNG in se lotit malce bolj zanimiv tem. Zaenkrat ni ne eno, ne drugo.

Mogoce se pa samo staram in je to edini problem. :P

BigWhale ::

V Enterprise se je Archer v bistvu zlo velikrat obnasal kot kreten.

Glede Orvila se pa zlo strinjam. Zadeve ni ne tic ne mis. Humor mi je mal retarded in zlo ne pase not v take resne teme.

judoka ::

Vsi se obnasajo nesramno, egoisticno in tekmovalno, v nasprotju z ideali Zdruzene Federacije.


"Vsi" je mal mocna, glede na to da se prakticno vse dogaja na 1 ladji z alt. kapitanom in po izbruhu vojne, zdaj pa se v alt. vesolju..

Furbo ::

Gregor P je izjavil:

ST je priljubljena ravno zaradi tega ker presega tabuje in malo razširi obzorja.

Mislim, da so za homoseksualce že vsi slišali.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

neboben ::

fašitična federacija, hmm, ne vem kolk dobr znajo to prikazati ampak zna bit zanimivo.
Druga reč, je pa un varnostnik z opranimi možgani oz. kaj je zdej on, Kejleš :) bo zdužil kligone v alternativnem vesolju ali tem vesolju ?
Zame je po občutkih kot , da bi se serija na novo začela, recimo to kar se dogaja z varnostnikom mi je zanimivo, nisem pa pa še prepričan za Tily (a ji je tko ime ?) trenutna kapetanka v alternativnem vesolju na discoverju, če bo to dobr odigrala, bom počakal, da na netflixu pride se kak del ven. Bil sem presenečen s to 10 epizodo, sem si jo moral še nekrat pogledat.
Zdej nabrž vsi čakamo, da se izve kdo je glavni v tej fašistični federaciji ?

Za geje so vsi slišali to že, del družbe so, ne od včeri ampak od nekdaj.
Kar se tiče poljuba dveh gejev, čist vredu scena, tipa sta zaljubljena.
Zaradi tistih par sekund se pa tudi ni treba vdret v zemljo.

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

To je zaplet oziroma razplet o katerem sem tudi sam razmisljal. Zato je najbrz Lorca na vsak nacin silil nazaj. Micheal je hotla pogledat loge, kaj se je zgodil zakaj so prisli tja in ji je rekel, da ne sme, da morjo najt najprej pot domov.

Ne spomnim se, kdo je bil nazadnje emperor oziroma, ce je bil sploh kdaj omenjen kdo drug kot Hoshi Sato kot empress ampak to je bilo sto let pred dogodki v DIS.


Jaz res upam, da ne bodo tako zakompliciral zadeve, ker ne vem no :) kaj bo pa potem druga sezona? :)

Men se je bolj zdelo, da je Lorca zvedel, da obstaja mirror universe in je šel iz firbca tja, po novo tehnologijo etc. Samo to ne obrazloži, da je mirror Discovery v prime universu.
V TOS, ko je mirror Kirk prišel v prime universe ga je Spock takoj v brig zaklenil :D

Hmm Hoshi Sato...mogoče je prastara mama Philippa Georgu :)

nurse013 ::

Kr zaklompliciran je to...
:)
you gotta be kidding me...

Phantomeye ::

Ja lorca je definitivno mirror. prime lorca je verjetno umrl na ladji.

me pa moti ena stvar , ki je skupna vsem mirror universe serijam ... kako lahko obstajajo ENAKi ljudje v obeh vesoljih, v podobnih situacijah.

Kako je lahko burnham na ladji, kamor jo je pripeljal od spocka fotr, če so tu vulkanci sovražniki imperija. kako da fak so lahko vsi ljudje na kupu?

kako lahko obstajajo tudi enake ladje? ce se ne motim so te ladje produkt celotne federacije (mešane tehnologije), ampak če ni federacije, zakaj so ladje enake?

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

me pa moti ena stvar , ki je skupna vsem mirror universe serijam ... kako lahko obstajajo ENAKi ljudje v obeh vesoljih, v podobnih situacijah.

Ni pametne razlage za to. So pa situacije z znanimi osebami bolj zanimive, da bi jih ignorirali. BTW, katere namige smo do sedaj dobili, da je Lorca iz mirror universe? To, da se je želel vrniti sem, ali kaj drugega?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

me pa moti ena stvar , ki je skupna vsem mirror universe serijam ... kako lahko obstajajo ENAKi ljudje v obeh vesoljih, v podobnih situacijah.

Ni pametne razlage za to. So pa situacije z znanimi osebami bolj zanimive, da bi jih ignorirali. BTW, katere namige smo do sedaj dobili, da je Lorca iz mirror universe? To, da se je želel vrniti sem, ali kaj drugega?


Ene par namigov je, so tud po raznih spletnih straneh teorije, ki omenjajo.

ce pa ni, so pa naredil napako, ker je zanimiv twist

Gregor P ::

Kaj pa te njegove poškodovane oči; so te morda kakšen namig? Vem sicer, da omeni, kako je prišlo do tega, a vseeno?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Gregor P je izjavil:

Kaj pa te njegove poškodovane oči; so te morda kakšen namig? Vem sicer, da omeni, kako je prišlo do tega, a vseeno?

Ob eksploziji Burana. Lorca ni želel, da bi Buran (plovilo, kjer je bil on kapitan) prišlo v roke sovražnikov, zato je sprožil samouničenje in razstrelil plovilo skupaj s posadko. Sicer se ne spomnim najbolj kako je on to preživel? Očitno ni bil na ladji.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MrNighthawk ::

Phantomeye je izjavil:

Ja lorca je definitivno mirror. prime lorca je verjetno umrl na ladji.

me pa moti ena stvar , ki je skupna vsem mirror universe serijam ... kako lahko obstajajo ENAKi ljudje v obeh vesoljih, v podobnih situacijah.

Kako je lahko burnham na ladji, kamor jo je pripeljal od spocka fotr, če so tu vulkanci sovražniki imperija. kako da fak so lahko vsi ljudje na kupu?

kako lahko obstajajo tudi enake ladje? ce se ne motim so te ladje produkt celotne federacije (mešane tehnologije), ampak če ni federacije, zakaj so ladje enake?


Zato, ker bi bila drugače bedna zgodba, če bi bili vsi drugi karakterji ;)

RegulusDraco ::

MrNighthawk je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Ja lorca je definitivno mirror. prime lorca je verjetno umrl na ladji.

me pa moti ena stvar , ki je skupna vsem mirror universe serijam ... kako lahko obstajajo ENAKi ljudje v obeh vesoljih, v podobnih situacijah.

Kako je lahko burnham na ladji, kamor jo je pripeljal od spocka fotr, če so tu vulkanci sovražniki imperija. kako da fak so lahko vsi ljudje na kupu?

kako lahko obstajajo tudi enake ladje? ce se ne motim so te ladje produkt celotne federacije (mešane tehnologije), ampak če ni federacije, zakaj so ladje enake?


Zato, ker bi bila drugače bedna zgodba, če bi bili vsi drugi karakterji ;)


ker v neskončni množici možnosti, obstaja tudi možnost, da se vse zgodi tako kot so prikazali.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Okapi ::

Vzporednih vesolj je neskončno. "Bližnja" so praktično enaka (najmanjša razlika je recimo en drugačen kvark v celem vesolju), najbolj oddaljena pa čisto drugačna. Za filmske potrebe so zanimiva tista, ki se ravno prav razlikujejo. Recimo Orville se tudi dogaja v vzporednem vesolju, ki je toliko drugačno, da sicer spominja na StarTrek, ampak ni. StarWars se pa dogaja v precej drugačnem vzporednem vesolju. StarGate se pa dogaja v enem tretjem vzporednem vesolju ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Nikec3 ::

StarWars se pa dogaja v precej drugačnem vzporednem vesolju.

Star Wars se je dogajal veliko let nazaj, v drugi galaksiji, v našem vesolju. ;)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

Večja verjetnost je, da obstajajo vzporedna vesolja, kot da bi se v drugi galaksiji razvila bitja, enaka nam.

neboben ::

kako pa to tvojo verjetnost izračunaš ?

taja13 ::

Nikec3 je izjavil:

BTW, katere namige smo do sedaj dobili, da je Lorca iz mirror universe? To, da se je želel vrniti sem, ali kaj drugega?


En je lahko ta, ko je v spanju v admiralko naperil phaser, v mirrorju je razvidno, da se vsak lahko počuti ogrožen tudi od bližnjih. Pa trupla od Lorce in Burnhama v mirrorju niso našli. Pa nekaj je brskal po računalniku glede zadnje destinacije.

Me pa zanima kaj je z mirror Stametsom, je možno, da sta se oba združila v enega zaradi spore drivea?

Okapi ::

neboben je izjavil:

kako pa to tvojo verjetnost izračunaš ?

Polchinski prvi, da je 94% verjetnost za vzporedna vesolja.
http://wmbriggs.com/post/17544/
Eni pravijo, da je 50% (in 50%, da ne obstajajo). Lahko tudi na kakšen tretji način računaš.;)

Za verjetnost obstoja naših dvojnikov v drugi galaksiji pa lahko uporabimo kar modificirano Drakovo enačbo.

Jst ::

Glede na to, da sem tukaj prebral, da doktor ne umre... je naslednja pohvala bolj tako-tako: Ko je Tyler zlomil vrat dohatrju, sem si mislil, da če jim ni problem ubiti "naše" "dobre" karakterje, postane bolj zanimivo, ker nikoli ne veš, če bodo preživeli. Vedno je prisoten "strah", da se bo vse dobro izšlo. Ker če pogledamo "stare" serije, recimo SG1, tam si vedel, da v kakršnokoli situacijo so se znašli, bodo preživeli.

Glede Mirror Universe: sam sem se nagibal, da so pristali v vzporednem vesolju, ampak navijal pa za time travel naprej. Anyway, tukaj imajo proste roke, ampak so se mi zamerili, da so "Fašistični Terran Imperij" prikazali tako površno, tako stereotipno, "risankasto". Vsi črne uniforme in zlate priveske. :/ 180 stopinj pri osebnostih...

All in all se mi je epizoda in situacija, v kateri so se znašli, zdela dobra za naprej. CGI je super. Upam, da je to nov standard, ker takšen CGI smo gledali samo v filmih še leto dve nazaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BigWhale ::

Meni je cela ta fama z odstranjevanjem dobrih karakterjev zaradi efekta na publiko mal smotana. Game of Thrones mi ravno zaradi tega ni bil vsec. Ko imas en lik na ekranu eno sezono ga niti razviti ne mores povsem. Ce ga imas samo pol sezone je vse skupaj se slabse. Na koncu imas same povprecno zanimive like.

Okapi ::

Odvisno, koliko likov imaš. V Igri prestolov je več kot dovolj zanimivih likov, da jih lahko 2/3 ubiješ, pa jih bo do konca še vedno dovolj ostalo.>:D

Če bi Rambo umrl pri prvem streljanju, bi imel pa problem.;)

Nikec3 ::

CGI je super. Upam, da je to nov standard, ker takšen CGI smo gledali samo v filmih še leto dve nazaj.

Upam da je to šala. CGI je najslabša stvar STD.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

neboben ::

ali na netflixu dobimo 11 del danes (Nedelja) ali jutri (Ponedeljek) ?

Nikec3 ::

neboben je izjavil:

ali na netflixu dobimo 11 del danes (Nedelja) ali jutri (Ponedeljek) ?

Jutri.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Vrhunska epizoda. Saru mi je vedno bolj všeč, tudi Tilly je prebavljiva. Ustvarjalci imajo kar jajca, da si upajo tako spreminjat zgodbo in jo peljat precej izven "comfort zonea". Načeloma so mi motivi karakterjev sedaj jasni, z izjemo Lorce. Vedno bolj se nagibam k temu, da je res iz mirror universa, pa še ta nasmešek, ko je videl Philippo Georgiou kot emperatorko. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

na kilometer jasno, ker je bla edina, ki je bila odsotna :D

pa še khm... azijka, ko ze govorimo o cesarjih :D
««
18 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554457 (3981) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39862015 (7558) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726955 (22583) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529689 (7749) simnov

Več podobnih tem