» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
11 / 35
»»

Phantomeye ::

Mah, eni nostalgiki tukaj pozabljajo, da je bila original serija, pa tng pa voy tak čizi show. in potem v novi seriji kritizirajo igro igralcev. C'mon, dejte mal več ko 2 dela pogledat. 100 let ni bilo star trek serije, valda ne bo šlo vse cist tekoče na začetku.

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Ni mi čisto jasno, kako ne ločite klasično ST, multikulti sceno, od tega kar je navdihnilo pisce STDja.

Ali nam lahko razložiš kakšna je razlika med navdihom starih ter novih piscev? Stare serije so promovirale sprejemanje drugačnosti, feminizem, multikulti itd. Kaj je tako drugačnega v teh dveh delih nove serije? To so še vedno aktualne teme in ni serije, ki bi bila bolj primerna za raziskovanje takšnih tematik kot Star Trek. Kaj točno te tako moti? Ker do sedaj tvoje kritike niso presegle fantastično utemeljenih "meh", "sucks" in podobnih enovrstičnic.

vostok_1 ::



:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Lonsarg ()

bambam20 ::

Phantomeye je izjavil:

Mah, eni nostalgiki tukaj pozabljajo, da je bila original serija, pa tng pa voy tak čizi show. in potem v novi seriji kritizirajo igro igralcev. C'mon, dejte mal več ko 2 dela pogledat. 100 let ni bilo star trek serije, valda ne bo šlo vse cist tekoče na začetku.


Tale nova serija ima v osnovi problem z izbiro igralcev. Ima pa veliko bazo fanov. Karkoli bodo dali ven pod Star trek bodo fani pojedli in hvalili, ker so neobjektivni.

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:



:))

Tvoj najbolj inteligenten odgovor v tej temi, pa še tega si prekopiral od nekoga drugega. :))

vostok_1 ::

Hahahahahahahah.

Dude. Seriously.
Tak self burn pa že nekaj časa ne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mah, eni nostalgiki tukaj pozabljajo, da je bila original serija, pa tng pa voy tak čizi show. in potem v novi seriji kritizirajo igro igralcev. C'mon, dejte mal več ko 2 dela pogledat. 100 let ni bilo star trek serije, valda ne bo šlo vse cist tekoče na začetku.


Tale nova serija ima v osnovi problem z izbiro igralcev. Ima pa veliko bazo fanov. Karkoli bodo dali ven pod Star trek bodo fani pojedli in hvalili, ker so neobjektivni.

Model, ti sploh nisi pogledal te serije, pa govoriš o neobjektivnosti. Pa saj ne morem verjeti v kakšni debati sodelujem. :))

Phantomeye ::

bambam20 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mah, eni nostalgiki tukaj pozabljajo, da je bila original serija, pa tng pa voy tak čizi show. in potem v novi seriji kritizirajo igro igralcev. C'mon, dejte mal več ko 2 dela pogledat. 100 let ni bilo star trek serije, valda ne bo šlo vse cist tekoče na začetku.


Tale nova serija ima v osnovi problem z izbiro igralcev. Ima pa veliko bazo fanov. Karkoli bodo dali ven pod Star trek bodo fani pojedli in hvalili, ker so neobjektivni.

dejno, kok je voyager cringy na začetku. bi najraj preskočil prvo sezono in mal druge... pol pa rata vedno boljše, ker igralci padejo vlogo - ceprav noben startrek ni glih igralski presezek.

Edini, ki je v VOY vreden hvale je tisti človek, ki igra dohtarja.

Zgodovina sprememb…

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Hahahahahahahah.

Dude. Seriously.
Tak self burn pa že nekaj časa ne.

Torej, še enkrat:

Ali nam lahko razložiš kakšna je razlika med navdihom starih ter novih piscev? Stare serije so promovirale sprejemanje drugačnosti, feminizem, multikulti itd. Kaj je tako drugačnega v teh dveh delih nove serije? To so še vedno aktualne teme in ni serije, ki bi bila bolj primerna za raziskovanje takšnih tematik kot Star Trek. Kaj točno te tako moti? Ker do sedaj tvoje kritike niso presegle fantastično utemeljenih "meh", "sucks" in podobnih enovrstičnic.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:



Model, ti sploh nisi pogledal te serije, pa govoriš o neobjektivnosti. Pa saj ne morem verjeti v kakšni debati sodelujem. :))


Govorim o slabi izbiri igralcev in igralk. Sem gledal po TNG-ju še občasno DS9 in VOY.

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Hahahahahahahah.

Dude. Seriously.
Tak self burn pa že nekaj časa ne.

Torej, še enkrat:

Ali nam lahko razložiš kakšna je razlika med navdihom starih ter novih piscev? Stare serije so promovirale sprejemanje drugačnosti, feminizem, multikulti itd. Kaj je tako drugačnega v teh dveh delih nove serije? To so še vedno aktualne teme in ni serije, ki bi bila bolj primerna za raziskovanje takšnih tematik kot Star Trek. Kaj točno te tako moti? Ker do sedaj tvoje kritike niso presegle fantastično utemeljenih "meh", "sucks" in podobnih enovrstičnic.


Odgovor je nekaj postov višje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

strtrk ::

sheeshkar je izjavil:

Ali nam lahko razložiš kakšna je razlika med navdihom starih ter novih piscev?


Ni velike razlike, kažejo točno kaj sledi v prihodnosti.

vostok_1 ::

The old Trek had diversity but not contempt.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Okapi ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Osebe najprej zmerjajo, pol ko dobijo repliko nazaj pa pritiskajo na "predlagaj izbris".
To je približno tako PATETIČNO (da, BW, patetično), kot lajkanje ali thumbs up-anje, svojih lastnih objav ali YT videjev.

Pomilovanja vredno je, da ne veš, kaj pomeni beseda patetično.

vostok_1 ::

Patetični so recimo sheeshkarjevi osebni napadi.
I almost feel pity for him.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:

Patetični so recimo sheeshkarjevi osebni napadi.
I almost feel pity for him.


Ne niso, ti pa se vedno ne ves kaj pomeni pateticno. :)

Ampak ja, tole je ze ene tretja tema o filmih/serijah/igrah, kjer jokas zaradi SJW in zensk v glavnih vlogah. Da vseh ostalih tem ne omenjamo. Mas kr ene probleme s tem. Bo treba kak self-reflection narest.

jype ::

BigWhale je izjavil:

Bo treba kak self-reflection narest.
Mislim, da sem ravnokar doživel razsvetljenje!

Vostok_1 ne more, ker je vampir.

MrNighthawk ::

vostok_1 je izjavil:

Očitno ima. Ker je to nek politični statement. Kaj pa če se nekdo ni strinjal, ampak je moral pokleknit, or else....


Mislim, da so ljudje v Hollywoodu več ali manj podvrženi in prisiljenj v početje s katerim se ne strinjajo. Sicer si na vsakem šihtu podvržen čemu s čimer se mogočne me strinjaš. Mislim, da Hollywood je v večinin SJW kot jih imenuješ.

vostok_1 je izjavil:

Borgi so bili nek bolj sci-fi koncept, kot pa neka kritika komunizma.


Emmm what. Kere gobe ste kej jedli? Kje imate čas pa voljo, da v Borgih najdeš komunizem?! Pa ljudjem se je čist zmešal. V vsakmu dreku že iščete politiko.

sheeshkar je izjavil:

Če so v VOY bili moški karakterji zapostavljeni, tu so kar zlorabljeni.
Na mostu, razen aliena sploh ni druge moške influence.
Zgolj dve, različno prepotentni ženski in ta alien


Ena izmed teh dveh žensk je že mrtva. Kapitan Discoveryja je moški?!?! WTF.In će si dobro gledal...ladje Discovery še pokazali niso. V dveh delih res ne moreš cel kup karakterjev pokazat no.

nurse013 ::

Gdaj bo tretji del?
:)
you gotta be kidding me...

Tr0n ::

Ponedeljek ob 3:30 po nasem casu.

sheeshkar ::

MrNighthawk je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Očitno ima. Ker je to nek politični statement. Kaj pa če se nekdo ni strinjal, ampak je moral pokleknit, or else....


Mislim, da so ljudje v Hollywoodu več ali manj podvrženi in prisiljenj v početje s katerim se ne strinjajo. Sicer si na vsakem šihtu podvržen čemu s čimer se mogočne me strinjaš. Mislim, da Hollywood je v večinin SJW kot jih imenuješ.

vostok_1 je izjavil:

Borgi so bili nek bolj sci-fi koncept, kot pa neka kritika komunizma.


Emmm what. Kere gobe ste kej jedli? Kje imate čas pa voljo, da v Borgih najdeš komunizem?! Pa ljudjem se je čist zmešal. V vsakmu dreku že iščete politiko.

sheeshkar je izjavil:

Če so v VOY bili moški karakterji zapostavljeni, tu so kar zlorabljeni.
Na mostu, razen aliena sploh ni druge moške influence.
Zgolj dve, različno prepotentni ženski in ta alien


Ena izmed teh dveh žensk je že mrtva. Kapitan Discoveryja je moški?!?! WTF.In će si dobro gledal...ladje Discovery še pokazali niso. V dveh delih res ne moreš cel kup karakterjev pokazat no.

Zadnji citat si napačno pripisal meni. V večini primerov se ne bi pritoževal nad takšnimi malenkostmi, ampak v tem primeru resnično ne želim biti povezan s tem "patetičnim" prispevkom. ;)

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Patetični so recimo sheeshkarjevi osebni napadi.
I almost feel pity for him.


Ne niso, ti pa se vedno ne ves kaj pomeni pateticno. :)

Ampak ja, tole je ze ene tretja tema o filmih/serijah/igrah, kjer jokas zaradi SJW in zensk v glavnih vlogah. Da vseh ostalih tem ne omenjamo. Mas kr ene probleme s tem. Bo treba kak self-reflection narest.


Haha. Res nimaš pojma.

Jz opazim SJW samo tam kjer je. In, it just to happens to be, da je holivud zadnje čase dokaj mahnjen na to.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

moat ::

Huh, kakšna debata, res. Sem izbral pogum in pravim, da sta bila prva dva dela dobra in ne bo serija samo gledljiva, meni bo očitno všeč :). Pa ne me raztrgat samo zaradi mojega mnenja. LP, moat.

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Patetični so recimo sheeshkarjevi osebni napadi.
I almost feel pity for him.


Ne niso, ti pa se vedno ne ves kaj pomeni pateticno. :)

Ampak ja, tole je ze ene tretja tema o filmih/serijah/igrah, kjer jokas zaradi SJW in zensk v glavnih vlogah. Da vseh ostalih tem ne omenjamo. Mas kr ene probleme s tem. Bo treba kak self-reflection narest.


Haha. Res nimaš pojma.

Jz opazim SJW samo tam kjer je. In, it just to happens to be, da je holivud zadnje čase dokaj mahnjen na to.

Ti si mahnjen na iskanje SJW agende. Si kot verski fanatiki, ki v palačinki vidijo Jezusa. "Patetično!" :))

vostok_1 ::

Čudno da pol ne serjem po VOY, ker baje je misandričen...


Saj pravim, patetično.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Jst ::

Pogledal prva dela in si mnenja še ne morem ustvariti.

Edino, kar lahko z zagotovostjo rečem, je to, da uvodna špica suck big time.

Star Trek Enterprise iz okoli 2003, ki je imela od štirih sezon eno dobro sezono, vmes nekaj dobrih delov, OBUPEN ZAKLJUČEK, da je šele knjiga malo olajšala razočaranje, je imela zame še najboljšo uvodno špico od vseh.

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Uvodna špica je buttfucking terrible.

Ne poznam serije, ki bi tako slabo štartala in se kasneje izkazalo kot dobra.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Jst ::

Edino kar mi je bilo všeč, so bili Klingoni. Ni mi sicer všeč, da so tako popačili jezik, ki "ga poznamo", ampak izgledajo pa Fucking Badass! Tako nekako sem si jih predstavljal pred virusom, ki jih je prizadel (oz. so si ga sami), če poznate Star Trek kanon.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BigWhale ::

V primerjavi z 'baywatch' uvodno spico ST:E je tole mnogokrat bolje. Celoten stil spice je v Star Trek stilu, glasba je ok, v spici je nekaj eastereggov. Super so naredili.

nurse013 ::

Sem pogledal oba dela,men je super
:)
you gotta be kidding me...

krucymucy ::

Tudi meni. Verjetno zato, ker ze dolgo ni bilo, pa vseeno.

BuDi79 ::

BigWhale je izjavil:

Celoten stil spice je v Star Trek stilu, glasba je ok. Super so naredili.
Ja, prav predstaljam si kako ljudje čez nekaj let zgolj po nekaj taktih glasbe uvodne špice prepoznajo serijo tako kot pri Alexandru Courageu pa Jerryu Goldsmithu ... em... Ne!

PrimoZ_ ::

Jst je izjavil:

Pogledal prva dela in si mnenja še ne morem ustvariti.

Edino, kar lahko z zagotovostjo rečem, je to, da uvodna špica suck big time.

Star Trek Enterprise iz okoli 2003, ki je imela od štirih sezon eno dobro sezono, vmes nekaj dobrih delov, OBUPEN ZAKLJUČEK, da je šele knjiga malo olajšala razočaranje, je imela zame še najboljšo uvodno špico od vseh.



Tale zmaga, hands down

Nikec3 ::

Od Star Trekov sem do zdaj pogledal vse filme (stare in nove), to sta pa bili prvi epizodi serije. Mi je precej všeč, do zdaj sem pa nekako videl 2 problema, ki se ju da rešit.

Editing je malo čuden. Videti je, kot da bi morali dati nekemu bolj suverenemu v delo, da bi skrajšal nekatere scene in druge malo podaljšal. Zaenkrat mi glede karakterjev deluje malo hladno. Ampak ok, to je po dveh epizodah še dokaj normalno.

vostok_1 je izjavil:

Uvodna špica je buttfucking terrible.

Ne poznam serije, ki bi tako slabo štartala in se kasneje izkazalo kot dobra.

A lahko nekdo na slo-tech naredi pravilo, da je zapis lahko v slovenščini ali angleščini, ne sme pa biti v anglovenščini? Ker te zapise vostoka je pa res nemogoče brati.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Jarno ::

Nisem še pogledal.

A so že z ročnimi phaserji začeli streljati kot "gasilci s šlauhom"?
Oziroma so se z vesoljskimi ladjami nehali boriti v slogu jadralnih frigat na 200 m?

vostok_1 ::

Saj pravim, da je akcija shit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

c3p0 ::

Še slabše je tokrat, obe floti sta se postavili ena proti drugi in statično streljali ena na drugo.

BigWhale ::

Oh wow, space battle v star treku je zgledal 'nerealisticno'? What a shocker. :))) Zarad vseh teh dreves ne vidite gozda.

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Saj pravim, da je akcija shit.

Shut up, Wesley... mislm... vostok!

Je kdo že pogledal najnovejši del? Zaenkrat še ne bom preveč spoilal zgodbe, ampak vostok in ostali somišljeniki na napačni strani zgodovine bodo veseli... Dobili smo kapitana, ki je beli moški srednjih let (ki najverjetneje na skrivaj tepe ženo, ko ta odloži predpasnik), torej bi morali vsi dobiti vsaj semi-erekcijo. ;)

Šalo na stran, zgodba dobiva bolj jasno sliko in prva dva dela sta sedaj še bolj smiselna. Novi kapitan je zaenkrat kar zanimiv lik, zgodba me je dovolj pritegnila, da bom serijo spremljal še naprej, akcija in efekti nadpovprečni za Star Trek serije ter povprečni za sodobne TV serije. Michael bi brez prvih dveh delov bila povsem nerazdelan lik, sedaj dobiva globino (bo pa še vedno šla na živce vsem, ki ne marajo, da ženska počne "moške" stvari). Ostale nove like bo potrebno še bolje spoznati, preden jih bomo lahko konkretneje ocenili.

Je pa serija bolj temačna od prejšnjih Star Trekov, kar pa me ne moti. Jaz osebno ne bi gledal ravno formata TNG, to smo že videli, je delovalo v takratni dobi televizije, ampak danes upravičeno pričakujemo nekaj sodobnejšega in drugačnega. Zaenkrat je STD točno to, ob koncu sezone pa bomo videli, če je tudi dovolj kvalitetna.

vostok_1 ::

Odličen review šeškar. Poln insightful komentarjev...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Odličen review šeškar. Poln insightful komentarjev...

Hvala! :)

oo7 ::

Jaz em se odločil, da pač časa ni za dve Star trek serije in, da bom gledal samo eno. Tako, da Star trek Discovery pri meni odpade Orville je preprosto boljši :D

vostok_1 ::

I salute you M-Power.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Tr0n ::

Odlicna tretja epizoda.

To definitivno ne bo prijazen, svetel in optimisticen Star Trek. :D

Nikec3 ::

Ta tretja epizoda je res pozitivno presenečenje. Liki kar naenkrat postajajo kompleksni, igra je nadpovprečna. Še vedno mislim, da so pa so efekti podpovprečni. Pač se ne morem sprijazniti, da so videti veliko slabše kot pri BSG (2003), ki je bila 15 let nazaj. Tudi jaz bom gledal še naprej.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

DarkSite ::

Wow, če tole ni ST pol ne vem kaj je. Bo pa definitivno dark :)

Spoznal smo nove like, nove dele ladje, raziskovanje, misija ... Tud efekti so mi zaenkrat kul.

3 del je super.

BigWhale ::

Meni se je zdel preobrat zgodbe mogoce mal prevec Star Trekovski in spada pod 'wtf, a so pozabl kaj je ta tip naredu v prejsnji epizodi!?' je pa res, da ni bil popoln reset in bo najbrz trajal celo sezono, da se nardi popoln reset.

Zaplet mi je sicer vsec, se mi pa zdi, da smo uspeli nadgraditi 'particle of the day' v 'particle of the season'. Upam samo, da se tale vojna ne bo vlekla kot jara kaca tako kot 'temporal cold war' v Enterprise. Tist je bla katastrofa. Tko kot je zdaj nakazano, zgleda, da bo vojna s Klingoni bolj v backgroundu in bomo spremljali Discovery pri njenih misijah. No, vsaj upam, da bo tako. Serialized, but not completely. :)

Ahiles ::

star trek meets resident evil = STD

c3p0 ::

Varnostni sistemi so v 23. stoletju močno nazadovali. Moraš kar močno vklopiti Suspension of disbelief, da ne padeš v krohot vsakih par minut.

VaeVictis ::

Tr0n je izjavil:

Odlicna tretja epizoda.

To definitivno ne bo prijazen, svetel in optimisticen Star Trek. :D


Tudi meni je bil odličen tretji del.

Novi captain je zaenkrat zelo zanimiv, sploh njegova filozofija, da zmaga vojno na vsak način.

ps: Pa še niso vsakih 5 sekund omenjali Michael.

IMHO bi bilo še vedno bolje, da bi bila Mikela.

Verjetno bo slej ko prej Mickey! 8-)
««
11 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553494 (3018) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861761 (7304) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726908 (22536) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529667 (7727) simnov

Več podobnih tem