» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
10 / 35
»»

schlomo ::

DarkSite je izjavil:

Zelo težko je izbrskat na YT video, ki govori proti seriji. Tisto, kar iščeš bos tudi nasel na YT.


?
Protislovje veš kaj pomeni?

[D]emon ::

Nova serija ima primerno kratico, STD. Because it sure feels like one.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

DarkSite ::

Heisenberg je izjavil:



Da je TEŽKO izbrskati YT video ki govori PROTI seriji!?!?! Kar sem gledal je 80% videov na YT proti oz. niso dali višje ocene kot 6/10


Seveda, če si dal v search "STD sucks, STD garbage itd." Potem ti pa itak YT predlaga podobne videje :)

Heisenberg ::

ahac ::

Torej ni samo v "moji" glavi ampak je DEJSTVO! In TO je razlog zakaj ne maram STD.

Seveda ni samo v tvoji glavi. Ti sam ne bi nikoli prišel na te ideje, ampak moraš poslušat neke youtuberje, da ti jih vsadijo v glavo. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

sheeshkar ::

V kolikor nekateri tega še ne veste (ali pa ste izvedeli šele v tej temi), debatiranje z vostokom glede filmov ali serij je tako, kot da bi debatiral z dojenčkom. Veliko sranja in jokanja ter nobenega inteligentnega odgovora na zastavljena vprašanja. Model je SJW agendo sposoben videti še v lastnem hladilniku ("o, glej, čokoladni puding med navadnim jogurtom, prokleti SJW!!!"). Poleg tega je zanj itak skoraj vse, kar je narejeno po letu 2000 čisto sranje, še posebej, če je popularno tudi med levičarji (ker politična usmerjenost je pri filmskem okusu res najpomembnejša stvar - BTW, nimam se za levičarja, še posebej ne na tem forumu).

Sicer nisem nikoli bil nek hardcore trekkie, občasno sem pogledal kakšno epizodo predvsem TNG in videl bolj malo originalne serije (kot otrok sem gledal Wrath of Khan ampak se ne spomnim prav veliko razen akcije, ker... otrok...), DS9 me pa nikoli ni preveč pritegnil. Pogledal sem tudi Abramsove filme, bili so mi solidni kot akcija in za sprostitev ob humornih vložkih Bonesa, vendar ti filmi res niso ujeli Star Trek duha ter so bili preveč skomecializirani. Vseeno pa sem videl dovolj da vem, da je Star Trek že od nekdaj zelo "SJW" serija. Morda celo najbolj "SJW" franšiza v zgodovini. Kako je to postal problem pri dveh epizodah STD mi ni niti malo jasno. Kaj je sploh tako očitno "SJW agenda"? Žensko kot vodjo smo že videli, v preteklosti so na ladjah bili celo Indijanci, obravnavanje drugačnosti pa je itak v samem bistvu te franšize že od nekdaj (a je problem, ker se to sedaj dogaja tudi med drugimi rasami? Ker to daje sicer povsem generičnim zlobnežem povsem drugo dimenzijo ter s tem okrepi kvaliteto celotne serije...). Kaj točno torej tako moti internetne bojevnike, kar jih prej nikoli ni motilo?

Kar se tiče prvih dveh delov nove serije - več kot očitno gre za ustvarjanje "vesolja" in predstavitev glavnih likov. Prava serija se bo očitno pričela šele v prihodnjih delih, torej so prav vse dokončne ocene (predvsem tiste strokovne "to je crap" itd.) povsem prehitre. Meni osebno sta bila prva dva dela čisto v redu. Ne gre za nek presežek, ne pričakujem neke fantastične serije, vendar zaenkrat ji, z izjemo lens flares, ne moremo očitati nič resnično negativnega. Igranje je povsem na nivoju sodobnih serij (in z izjemo kakšnega Stewarta, nadpovprečno za to franšizo), tudi glavna igralka je bila že v Walking Dead precej podcenjena s strani slotech strokovnjakov, ki v resnici ne marajo nobene igralke razen morda Meryl Streep (ker je univerzalno priznana kot ena najboljših vseh časov) ali seks simbolov (ker za njih so ženske na TVju itak samo pripomoček za mastrubacijo v mamini kleti). Hardcore trekkiji so pa večinoma (ne vsi) itak drugi najbolj trmasti fani neke franšize, takoj za Star Wars fani in pričakovati, da bodo zadovoljni po prvih dveh delih nove serije je še bolj nerealno kot hologram, ki se usede na 1000 svetlobnih let oddaljeno mizo. Nostalgija pa je pri hardcore fanih takšnih franših še večji problem in slepilo kot pri kakšnih jugonostalgikih in podobno, torej so vsa izpostavljanja velike razdeljenosti pri kritikah presenečenje samo za nepoučene.

Mene sta prva dva dela pritegnila dovolj, da bom spremljal vsaj do konca prve sezone in šele potem podal dokončno oceno nove serije (morda se bom takrat pridružil negativnim kritikam, kdo ve, ker VIDELI SMO ŠELE DVA DELA). Je pa možno, da druge sezone ne bomo nikoli videli, ker se ta serija v ZDA baje predvaja samo preko CBSove streaming platforme in dvomim, da bo preko tega dosegla dovolj veliko gledanost, tudi če bi šlo za najboljšo Star Trek serijo vseh časov. Itak so pa ljudje, ki hodijo v teme o serijah in filmih samo zato, da jih označijo za "crap" in podobno, povsem nerelevantni (razen za norčevanje iz njihove nesposobnosti argumentiranja teh "strokovnih" mnenj).

MrNighthawk ::

Heisenberg je izjavil:

Tole! Točno vse kar želim povedati je tukaj:



Jap...video bloggerji...mhm...jap. Vsazga japija na youtube treba vzet resno.

Ne more@ pogledat cele zadeve ker tip sam nabija. Pri Voaygerju je še Baltran (chakotay) povedal, da mu ni blo všeč, da so dost scen priredil za seven of nine in janeway in da so sploh moški karakterji zelo trpel.

Ne vem pa zakaj se pritožuje nad klingonki ki govorijo v svojem jeziku!?!?!?
It's about time. V vseh ostalih serijah je bla klingonščina namenjena dramatiziranji dogodkov. Takrat je nekdo pritisnil gumb in izklopil universal translator.

In ja make up klingovon se je iz TOS in TMP konkretno spremenol. V tos prakticno ni blo make upa ;)

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

V kolikor nekateri tega še ne veste (ali pa ste izvedeli šele v tej temi), debatiranje z vostokom glede filmov ali serij je tako, kot da bi debatiral z dojenčkom. Veliko sranja in jokanja ter nobenega inteligentnega odgovora na zastavljena vprašanja. Model je SJW agendo sposoben videti še v lastnem hladilniku ("o, glej, čokoladni puding med navadnim jogurtom, prokleti SJW!!!"). Poleg tega je zanj itak skoraj vse, kar je narejeno po letu 2000 čisto sranje, še posebej, če je popularno tudi med levičarji (ker politična usmerjenost je pri filmskem okusu res najpomembnejša stvar - BTW, nimam se za levičarja, še posebej ne na tem forumu).


Dosti napisanega. Malo nič povedanega. Dober štart, ni kaj.

sheeshkar je izjavil:

Sicer nisem nikoli bil nek hardcore trekkie, občasno sem pogledal kakšno epizodo predvsem TNG in videl bolj malo originalne serije (kot otrok sem gledal Wrath of Khan ampak se ne spomnim prav veliko razen akcije, ker... otrok...), DS9 me pa nikoli ni preveč pritegnil. Pogledal sem tudi Abramsove filme, bili so mi solidni kot akcija in za sprostitev ob humornih vložkih Bonesa, vendar ti filmi res niso ujeli Star Trek duha ter so bili preveč skomecializirani. Vseeno pa sem videl dovolj da vem, da je Star Trek že od nekdaj zelo "SJW" serija. Morda celo najbolj "SJW" franšiza v zgodovini. Kako je to postal problem pri dveh epizodah STD mi ni niti malo jasno. Kaj je sploh tako očitno "SJW agenda"? Žensko kot vodjo smo že videli, v preteklosti so na ladjah bili celo Indijanci, obravnavanje drugačnosti pa je itak v samem bistvu te franšize že od nekdaj (a je problem, ker se to sedaj dogaja tudi med drugimi rasami? Ker to daje sicer povsem generičnim zlobnežem povsem drugo dimenzijo ter s tem okrepi kvaliteto celotne serije...). Kaj točno torej tako moti internetne bojevnike, kar jih prej nikoli ni motilo?


Očitno ne nimaš pojma in sploh ne želiš slišat argumente.
Najbrž te tudi ne zanima, da je praktično cel cast izrazil politična prepričanja. Ne kot posamezniki, ampak kot celota.
Pravno tako eden od soustvarjalcev je povedal, da gre za očiten prenos politične vsebine na klingone.
Plus obnašanje karakterjev ter nekatere scene in dialogi.

sheeshkar je izjavil:

Kar se tiče prvih dveh delov nove serije - več kot očitno gre za ustvarjanje "vesolja" in predstavitev glavnih likov. Prava serija se bo očitno pričela šele v prihodnjih delih, torej so prav vse dokončne ocene (predvsem tiste strokovne "to je crap" itd.) povsem prehitre. Meni osebno sta bila prva dva dela čisto v redu. Ne gre za nek presežek, ne pričakujem neke fantastične serije, vendar zaenkrat ji, z izjemo lens flares, ne moremo očitati nič resnično negativnega. Igranje je povsem na nivoju sodobnih serij (in z izjemo kakšnega Stewarta, nadpovprečno za to franšizo), tudi glavna igralka je bila že v Walking Dead precej podcenjena s strani slotech strokovnjakov, ki v resnici ne marajo nobene igralke razen morda Meryl Streep (ker je univerzalno priznana kot ena najboljših vseh časov) ali seks simbolov (ker za njih so ženske na TVju itak samo pripomoček za mastrubacijo v mamini kleti). Hardcore trekkiji so pa večinoma (ne vsi) itak drugi najbolj trmasti fani neke franšize, takoj za Star Wars fani in pričakovati, da bodo zadovoljni po prvih dveh delih nove serije je še bolj nerealno kot hologram, ki se usede na 1000 svetlobnih let oddaljeno mizo. Nostalgija pa je pri hardcore fanih takšnih franših še večji problem in slepilo kot pri kakšnih jugonostalgikih in podobno, torej so vsa izpostavljanja velike razdeljenosti pri kritikah presenečenje samo za nepoučene.


Če ne vidiš kako subpar je ta serija napram nekaterim drugim, pol res ti ni pomoči.
Tu sploh nimajo veze trekkiji. Četudi je canon uničen, je dovolj druge standalone snovi, za kritizirat. Upravičeno.

sheeshkar je izjavil:

Mene sta prva dva dela pritegnila dovolj, da bom spremljal vsaj do konca prve sezone in šele potem podal dokončno oceno nove serije (morda se bom takrat pridružil negativnim kritikam, kdo ve, ker VIDELI SMO ŠELE DVA DELA). Je pa možno, da druge sezone ne bomo nikoli videli, ker se ta serija v ZDA baje predvaja samo preko CBSove streaming platforme in dvomim, da bo preko tega dosegla dovolj veliko gledanost, tudi če bi šlo za najboljšo Star Trek serijo vseh časov. Itak so pa ljudje, ki hodijo v teme o serijah in filmih samo zato, da jih označijo za "crap" in podobno, povsem nerelevantni (razen za norčevanje iz njihove nesposobnosti argumentiranja teh "strokovnih" mnenj).


Spet trošiš bite v prazno.

Prva dva dela sta precej orisala, kam vse to vodi. Zadeva je že posneta kolikor razumem, tko da...


Govori se, da je CBS moral renovirat linenco franšize, zato je sklamfal neki skup. Če je to res...it would all make sense.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:


Still proves nothing.
Resnobna != resna


Nisi kliknil linka, kaj sele prebral, a ne? Ne samo, da ne ves kaj pomeni pateticen, ne ves tudi kaj pomeni light-hearted ali pa kaj pomeni beseda resnoben. Resnoben v resnici pomeni resen (poglej v SSKJ). Ti pa ne znas niti ubesediti tega kar bi rad povedal.

Star Trek je bil od dneva ena povsem resna, ne-povrsinska zadeva, ki se je ukvarjala z druzbeno politicnimi vprasanji in premikala meje na TVju. In ce zadeva kaj ni bila, potem ni bila ne-resna, humoristicna, light-hearted, ...

Edina stvar okrog katere je bila light-hearted je bil Science v Sci-Fi delu.

vostok_1 ::

MrNighthawk je izjavil:


Pri Voaygerju je še Baltran (chakotay) povedal, da mu ni blo všeč, da so dost scen priredil za seven of nine in janeway in da so sploh moški karakterji zelo trpel.


Mogoče malenkost. Je pa Tuvok precej nadoknadil.

But anyway. VOY je bila prava ST serija. STD je kolaž slabih odločitev.

Seriously...adialogi sodijo naravnost v kako satirično B produkcijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Still proves nothing.
Resnobna != resna


Nisi kliknil linka, kaj sele prebral, a ne? Ne samo, da ne ves kaj pomeni pateticen, ne ves tudi kaj pomeni light-hearted ali pa kaj pomeni beseda resnoben. Resnoben v resnici pomeni resen (poglej v SSKJ). Ti pa ne znas niti ubesediti tega kar bi rad povedal.

Star Trek je bil od dneva ena povsem resna, ne-povrsinska zadeva, ki se je ukvarjala z druzbeno politicnimi vprasanji in premikala meje na TVju. In ce zadeva kaj ni bila, potem ni bila ne-resna, humoristicna, light-hearted, ...

Edina stvar okrog katere je bila light-hearted je bil Science v Sci-Fi delu.


Sem kliknil link. Eden ne dela, drugi je wiki, kjer nič ne pove o temu.

Resen v našem kontekstu pomeni, da je zadeva bila vzeta kot resna produkcija, kjer je bil denar in manpower zadaj. Resnen namen.
Resnobna pa je običajno opisuje osebo. Recimo, da se vede resno, četudi je situacija lahko humorna.

Serija je bila narejena z resnostjo ampak ne resnobnostjo.
Light-hearted pa so bile epizode, kjer je običajno bila notri ljubezen n shit.
Pač ne spomnem se več dobro vsega.
Ni pa bila to stuck up serija. Če je je obravnavala politična vprašanja sploh ni pomembno.

Tko da, you missed the point. Try again, again.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

oo7 ::

Glede Tv serije Star trek discovery se tokrat 100% strinjam z mojim največjim kritikom vostokom_1

vostok_1 ::

PS. Osebe najprej zmerjajo, pol ko dobijo repliko nazaj pa pritiskajo na "predlagaj izbris".
To je približno tako PATETIČNO (da, BW, patetično), kot lajkanje ali thumbs up-anje, svojih lastnih objav ali YT videjev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

c3p0 ::

BigWhale je izjavil:

Najbolj bizarno je to, da vam gredo na zivce ravno stvari, ki so bile izredno pogoste v ostalih serijah. :)) Potem pa zacnete s SJW budalastinami opletati.


Imele so svojo dušo, čar, ni bilo vsiljivevanje neke agende. Janeway mi je za neprekosljivim Picardom bila najboljša kapitanka. Sisko je tudi daleč nad whiny Bakulo.

neboben ::

c3p0 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Najbolj bizarno je to, da vam gredo na zivce ravno stvari, ki so bile izredno pogoste v ostalih serijah. :)) Potem pa zacnete s SJW budalastinami opletati.


Imele so svojo dušo, čar, ni bilo vsiljivevanje neke agende. Janeway mi je za neprekosljivim Picardom bila najboljša kapitanka. Sisko je tudi daleč nad whiny Bakulo.


Napiš kej več o tej agendi in kaj je zate pri seriji vsiljivo. ;)

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Dosti napisanega. Malo nič povedanega. Dober štart, ni kaj.

Ok, na kratko, za idiote - pljuvanja po seriji ne znaš argumentirati. Uporaba angleških izrazov med stavki ne pomeni, da je to argument, pomeni prej obratno, tvoji prispevki so brez kakršnekoli teže, zato jih maskiraš z uporabo tujk in kvazimodernega načina forumskega komuniciranja.

vostok_1 je izjavil:

Očitno ne nimaš pojma in sploh ne želiš slišat argumente.
Najbrž te tudi ne zanima, da je praktično cel cast izrazil politična prepričanja. Ne kot posamezniki, ampak kot celota.
Pravno tako eden od soustvarjalcev je povedal, da gre za očiten prenos politične vsebine na klingone.
Plus obnašanje karakterjev ter nekatere scene in dialogi.

Pa kaj potem, če so na neki fotki skupinsko pokleknili? Kaj ima to veze s prvima dvema deloma serije? Klingoni in ostale rase (vključno s človeško) pa so že od nekdaj "očiten prenos politične vsebine" in to ne samo v Star Trek franšizi. Kaj pa misliš, da so bili Borgi?

Katero obnašanje karakterjev in katere scene? Vse, kar sem iz tvojih skropucal (ki so zločin proti dvema različnima jezikoma in zdravi pameti) uspel razbrati, je "SJW agenda" in "sovražim ženske, ki ne stojijo v kotu kot okras".

vostok_1 je izjavil:

Prva dva dela sta precej orisala, kam vse to vodi. Zadeva je že posneta kolikor razumem, tko da...

Če ti ni jasno, da sta prva dva dela samo nastavek oziroma intro v dejansko zgodbo, potem ti itak ni pomoči. V kaj se bo ta serija sploh razvila, bo jasno šele čez dva ali tri dele. Morda bo dobra, morda bo sranje, ampak to, da jo ti že po dveh intro delih neargumentirano pljuvaš na podlagi neke svoje anti-SJW agende (tako kot to počneš v vsaki temi na tem forumu), samo kaže na tvoj idiotizem.

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:


Ok, na kratko, za idiote - pljuvanja po seriji ne znaš argumentirati. Uporaba angleških izrazov med stavki ne pomeni, da je to argument, pomeni prej obratno, tvoji prispevki so brez kakršnekoli teže, zato jih maskiraš z uporabo tujk in kvazimodernega načina forumskega komuniciranja.


Spet. Veliko napisanega, nič povedanega.

sheeshkar je izjavil:


Pa kaj potem, če so na neki fotki skupinsko pokleknili? Kaj ima to veze s prvima dvema deloma serije? Klingoni in ostale rase (vključno s človeško) pa so že od nekdaj "očiten prenos politične vsebine" in to ne samo v Star Trek franšizi. Kaj pa misliš, da so bili Borgi?


Očitno ima. Ker je to nek politični statement. Kaj pa če se nekdo ni strinjal, ampak je moral pokleknit, or else...

Borgi so bili nek bolj sci-fi koncept, kot pa neka kritika komunizma.
Klingoni pa so morda predstavljali nek aspekt človeške narave. Primitivnost..

sheeshkar je izjavil:

Katero obnašanje karakterjev in katere scene? Vse, kar sem iz tvojih skropucal (ki so zločin proti dvema različnima jezikoma in zdravi pameti) uspel razbrati, je "SJW agenda" in "sovražim ženske, ki ne stojijo v kotu kot okras".


Če so v VOY bili moški karakterji zapostavljeni, tu so kar zlorabljeni.
Na mostu, razen aliena sploh ni druge moške influence.
Zgolj dve, različno prepotentni ženski in ta alien, ki je prispodoba za beta-male.

Glede žensk za okras, pa se kvečjemu delaš idjota.

sheeshkar je izjavil:


Če ti ni jasno, da sta prva dva dela samo nastavek oziroma intro v dejansko zgodbo, potem ti itak ni pomoči. V kaj se bo ta serija sploh razvila, bo jasno šele čez dva ali tri dele. Morda bo dobra, morda bo sranje, ampak to, da jo ti že po dveh intro delih neargumentirano pljuvaš na podlagi neke svoje anti-SJW agende (tako kot to počneš v vsaki temi na tem forumu), samo kaže na tvoj idiotizem.


Mr. Robot je že v prvi epizodi, dobro orisal protagonista. Tud v GoT so karakterje dokaj hitro razdelali.
Za walking dead se ne spomnem več dobro, ampak ponovno ista zgodba.

SJW agendo izpostavljam tam kjer je očitna. But kjub temu to počnem, na lighthearted način.


Sicer pa tvoj slog pisanja je tak, da dosti piše, malo pove.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:

Resen v našem kontekstu pomeni, da je zadeva bila vzeta kot resna produkcija, kjer je bil denar in manpower zadaj. Resnen namen.
Resnobna pa je običajno opisuje osebo. Recimo, da se vede resno, četudi je situacija lahko humorna.
Serija je bila narejena z resnostjo ampak ne resnobnostjo.


*facepalm* resnoben = resen. V vseh pomenih besede. Resnobna oziroma resna je lahko knjiga, film ali pa oseba.


vostok_1 je izjavil:

Light-hearted pa so bile epizode, kjer je običajno bila notri ljubezen n shit.


A bejz, no? V ST so ble nekatere epizode manj resne od drugih, ene so bile bolj 'dark' kot druge? Kr sokantno.

Videl si pilota ST:D in zdaj primerjas z ostalimi serijami kar tko generalno? FFS, pocakaj do konca sezone. Ampak no sej, se strinjam Encounter At Farpoint je bil precej bolj jolly in mel je happy ending. Dve vesoljski meduzi sta odsli z lovko v lovki in ziveli srecno, do konca svojih dni. Q, se je pa v svojih srednjeveskih oblacilih mal kujal in mulal, ker vsemogocna bitja to ponavadi pocnejo, a ne?


vostok_1 je izjavil:


Pač ne spomnem se več dobro vsega.


In koncno smo nasli jedro problema.

vostok_1 je izjavil:


Ni pa bila to stuck up serija. Če je je obravnavala politična vprašanja sploh ni pomembno.


Tudi ST:D ni stuck up serija. Je bil pa pilot drugacen od ostalih Star Trek pilotov (v bistvu boljsi in bolj kvaliteten od vseh ostalih), tebe pa motijo tiste reci, ki so motile isti tip ljudi leta 1995, ko je Voyager dobil kapitanko in leta 1966, ko je enterprise dobil prvo castnico, ki so jo klicali Number One. V bistvu je to nekatere tako zelo motilo, da v drugem pilotu in v kasnejsi seriji prve castnice sploh ni bilo vec. :)

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

...

Borgi so res bili sci-fi koncept. Hkrati so bili tudi kritika komunizma. Klingoni so se skozi različne generacije itak spreminjali. Kaj točno je tako SJWjevskega pri tej verziji, mi pa moraš malo bolj natančno razložiti, ker do sedaj si skuril veliko bitov in povedal praktično nič.

Naj te pa potolažim, že v naslednjem delu dobimo kapitana Belimoški Srednjihlet. Glede žensk za okras pa glej izjavo "prepotentni ženski", ki si jo napisal nekaj sekund pred stavkom v katerem praviš, da sem jaz tisti, ki se dela idiota. :))

Glede razvoja likov - GoT je ena najboljših serij vseh časov, še posebej pri razvoju karakterjev. Poleg tega ima podlago v seriji res obsežnih knjig, ki so prav tako znane po tem, da avtor res dobro in natančno razdela vsak karakter. Dvomim, da bo STD kadarkoli dosegla vsaj polovico tega nivoja glede razvoja karakterjev, kar pa še zdaleč ne pomeni, da bo avtomatično slaba serija. Morda bo, morda ne, ne vemo, ker SMO VIDELI ŠELE DVA DELA!

Mr. Robot pa je definicija serije, kjer protagonista v resnici spoznamo šele nekje proti koncu prve sezone. Mislim, praktično celoten point tistega lika je v tem, da ga v resnici ne poznamo in tudi bistvo tiste serije je v raziskovanju kompleksnosti tega lika. Še sam ti takoj na začetku pove, da mu ne smemo zaupati. LOL, ti res nimaš pojma o filmih in serijah :))

The Walking Dead ima podoben tempo razvoja likov kot ga ima v prvih dveh delih STD. Verjetno je njen skrajni domet kvalitete tudi ravno nekje v rangu TWD (vendar z manjšo gledanostjo, ker ne gre za zombije, torej se dead inside anti-SJW generacija kot si sam veliko težje poistoveti s serijo).

vostok_1 ::



Go home BW.


BigWhale je izjavil:


Tudi ST:D ni stuck up serija. Je bil pa pilot drugacen od ostalih Star Trek pilotov (v bistvu boljsi in bolj kvaliteten od vseh ostalih), tebe pa motijo tiste reci, ki so motile isti tip ljudi leta 1995, ko je Voyager dobil kapitanko in leta 1966, ko je enterprise dobil prvo castnico, ki so jo klicali Number One. V bistvu je to nekatere tako zelo motilo, da v drugem pilotu in v kasnejsi seriji prve castnice sploh ni bilo vec. :)


Očitno nisi nič razumel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:



Ti pač ne ločiš kdaj je vsiljena agenda.
Kot rečeno. V celem VOY, se nisem nikoli spraževal zakaj je kapetan ženska. Bilo je narejeno with respect. Organsko.

Tu pa je vse unhinged.


Kolikorat v resnici je poveljnik vojaške letalonosilke, podmornice ženska ?

A obstaja v ameriški vojski sploh kakšna ženska, ki je poveljnica na letalonosilki ali podmornici?

vostok_1 ::

Lahko bi na dolgo in široko razglabljali zakaj in kako.
Ampak to ni point.

Janeway je bila dobra poveljnica, kateri tej dve gender-fluid dečvi ne prideta niti do sramnih dlačic.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Sicer sploh ni poanta ali je poveljnik moškega ali ženskega spola.

Problem je, če je v tej vlogi karakterno šibek lik.

Karizmatičen poveljnik je bistvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Lahko bi na dolgo in široko razglabljali zakaj in kako.
Ampak to ni point.

Janeway je bila dobra poveljnica, kateri tej dve gender-fluid dečvi ne prideta niti do sramnih dlačic.

Kakšni primeri, zakaj je bila Janeway (torej lik, ki je bil prisoten v skoraj 200 delih in ne samo dveh) dobra poveljnica in sedanja ne (ta, ki je itak umrla in torej služila nekemu povsem drugemu namenu kot Janeway). Michael pa sploh ni poveljnica in je sedaj bila obsojena na zapor, torej še vsaj nekaj časa ne bo poveljnica (vmes bo torej prisoten razvoj lika). A ti sploh gledaš serije po katerih nato pljuvaš? :))

vostok_1 ::

bambam20 je izjavil:

Sicer sploh ni poanta ali je poveljnik moškega ali ženskega spola.

Problem je, če je v tej vlogi karakterno šibek lik.

Karizmatičen poveljnik je bistvo.


Ne michael ne tista, whatever pesron of color nista niti slučajno karizmatični. Ta prva je unhinged psihopatka, skregana z logiko, ta druga je PATETIČEN robot.

sheeshkar je izjavil:


Kakšni primeri, zakaj je bila Janeway (torej lik, ki je bil prisoten v skoraj 200 delih in ne samo dveh) dobra poveljnica in sedanja ne (ta, ki je itak umrla in torej služila nekemu povsem drugemu namenu kot Janeway). Michael pa sploh ni poveljnica in je sedaj bila obsojena na zapor, torej še vsaj nekaj časa ne bo poveljnica (vmes bo torej prisoten razvoj lika). A ti sploh gledaš serije po katerih nato pljuvaš? :))


Janeway je bila dobra poveljnica, ker je imela dušo. Je bila balansirana med avtoriteto in človeškostjo. Imela je feminilnost, ampak obenem she didn't take shit od prepotentnežev.

Michael, predvidevam, da bo nekoč kapetan. But either way she sucks.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Ti pač ne ločiš kdaj je vsiljena agenda.
Kot rečeno. V celem VOY, se nisem nikoli spraževal zakaj je kapetan ženska. Bilo je narejeno with respect. Organsko.

Tu pa je vse unhinged.


Kolikorat v resnici je poveljnik vojaške letalonosilke, podmornice ženska ?

A obstaja v ameriški vojski sploh kakšna ženska, ki je poveljnica na letalonosilki ali podmornici?

Nekajsekundo iskanje mi je vrnilo tale rezultat - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Solveig...

Za Američane se mi ne da iskati, vem pa, da imajo polno admiralov ženskega spola. Torej tistih, ki jim je Janeway podrejena.

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sicer sploh ni poanta ali je poveljnik moškega ali ženskega spola.

Problem je, če je v tej vlogi karakterno šibek lik.

Karizmatičen poveljnik je bistvo.


Ne michael ne tista, whatever pesron of color nista niti slučajno karizmatični. Ta prva je unhinged psihopatka, skregana z logiko, ta druga je PATETIČEN robot.

Tvoji prispevki so patetični in skregani z logiko. Ter vsaj malo rasistični in seksistični.

Katera je sploh po tvoje psihopatka in katera robot? Zakaj že (torej argumenti)?


vostok_1 je izjavil:

Janeway je bila dobra poveljnica, ker je imela dušo. Je bila balansirana med avtoriteto in človeškostjo. Imela je feminilnost, ampak obenem she didn't take shit od prepotentnežev.

Michael, predvidevam, da bo nekoč kapetan. But either way she sucks.

Tvoj opis Janeway bi lahko uporabili tudi za Captain Georgiou - avtoriteto je pokazala, ko je poslala Michael (svojo učenko) v pripor (torej "she doesn´t take shit either") in človečnost oziroma ženstvenost v svojih interakcijah ter mentorstvu do Michael. Poleg tega je pokazala pogum, ko je šla loviti Klingonskega vodjo na Klingonsko ladjo (ja, to je neumna odločitev glede na to, da je vodja ladje in bi lahko poslala koga drugefa, vendar nekaj, kar so Kirk, Picard in Janeway storili neštetokrat). In vse to je prikazala v dveh delih! Michael je lik, ki se bo skozi serijo najverjetneje še zelo razvil in ena izmed poant prvih dveh delov je ravno to, da se pokaže, kako še ni zrela za vodenje svoje ladje, da je razdvojena zaradi odraščanja med drugo raso in da njene travme iz otroštva vplivajo na njene odločitve. Igralka je najmanj solidno (po mojem mnenju zelo dobro) uspela prikazati vse te aspekte njenega lika. In to v dveh delih. Protiargumenti? Ker "she sucks" to definitivno ni.

Zgodovina sprememb…

mitja_i ::

vostok_1 je izjavil:


hab sosli' Quch

I je v klingonščini vedno velik. hab soslI' Quch
Pa tole ni ravno zmerljivka, namreč zanj (in zate in zame) je točen stavek. :)

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sicer sploh ni poanta ali je poveljnik moškega ali ženskega spola.

Problem je, če je v tej vlogi karakterno šibek lik.

Karizmatičen poveljnik je bistvo.


Ne michael ne tista, whatever pesron of color nista niti slučajno karizmatični. Ta prva je unhinged psihopatka, skregana z logiko, ta druga je PATETIČEN robot.

Tvoji prispevki so patetični in skregani z logiko. Ter vsaj malo rasistični in seksistični.

Katera je sploh po tvoje psihopatka in katera robot? Zakaj že (torej argumenti)?


vostok_1 je izjavil:

Janeway je bila dobra poveljnica, ker je imela dušo. Je bila balansirana med avtoriteto in človeškostjo. Imela je feminilnost, ampak obenem she didn't take shit od prepotentnežev.

Michael, predvidevam, da bo nekoč kapetan. But either way she sucks.

Tvoj opis Janeway bi lahko uporabili tudi za Captain Georgiou - avtoriteto je pokazala, ko je poslala Michael (svojo učenko) v pripor (torej "she doesn´t take shit either") in človečnost oziroma ženstvenost v svojih interakcijah ter mentorstvu do Michael. Poleg tega je pokazala pogum, ko je šla loviti Klingonskega vodjo na Klingonsko ladjo (ja, to je neumna odločitev glede na to, da je vodja ladje in bi lahko poslala koga drugefa, vendar nekaj, kar so Kirk, Picard in Janeway storili neštetokrat). In vse to je prikazala v dveh delih! Michael je lik, ki se bo skozi serijo najverjetneje še zelo razvil in ena izmed poant prvih dveh delov je ravno to, da se pokaže, kako še ni zrela za vodenje svoje ladje, da je razdvojena zaradi odraščanja med drugo raso in da njene travme iz otroštva vplivajo na njene odločitve. Igralka je najmanj solidno (po mojem mnenju zelo dobro) uspela prikazati vse te aspekte njenega lika. In to v dveh delih. Protiargumenti? Ker "she sucks" to definitivno ni.


Po 7mih letih skupnega življenja na krovu, and second in command, Michael, ob prvem znaku problemov napade kapetana for, at the time, sketchy reasons.

Kapetan na koncu jo še "oprosti" s tem ko gre z njo v boj.
Mogoče je to način, kako ženske delujejo (wink wink, nudge nudge). Saj veš. Ja dragi, sam enkrat sem varala...ne bom več. ...do druge primerne priložnosti.

V resnici bi michael imela srečo, če ne bi končala z metkom v čelu zaradi mutiny.

Saj v drugih serijah so second in command že napadli kapetana, ampak for much more logical reasons.

Kako sramotilno mora bit za kapetana taka zadeva.
Bi vsaj razumel, v primeru, da je recimo podrejeni zaradi nekega razloga želel sodelovati z sovragi.
Vsaj kapetan bi razumel..."ok, me je pač izdal".
Tko pa, zgolj ker se ne strinja z njim...po 7mih kurčevih letih!?!?


Go home daj. Seriously.

mitja_i je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


hab sosli' Quch

I je v klingonščini vedno velik. hab soslI' Quch
Pa tole ni ravno zmerljivka, namreč zanj (in zate in zame) je točen stavek. :)


Dovolj mam dva jezika za kletvice, ne bom še tretjega uporabljal, ker bo butthurt nekaterih uporabnikov prevelik.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

sheeshkar ::

Po 7mih letih skupnega življenja na krovu, and second in command, Michael, ob prvem znaku problemov napade kapetana for, at the time, sketchy reasons.

Kapetan na koncu jo še "oprosti" s tem ko gre z njo v boj.
Mogoče je to način, kako ženske delujejo (wink wink, nudge nudge). Saj veš. Ja dragi, sam enkrat sem varala...ne bom več. ...do druge primerne priložnosti.

V resnici bi michael imela srečo, če ne bi končala z metkom v čelu zaradi mutiny.

Saj v drugih serijah so second in command že napadli kapetana, ampak for much more logical reasons.

Kako sramotilno mora bit za kapetana taka zadeva.
Bi vsaj razumel, v primeru, da je recimo podrejeni zaradi nekega razloga želel sodelovati z sovragi.
Vsaj kapetan bi razumel..."ok, me je pač izdal".
Tko pa, zgolj ker se ne strinja z njim...po 7mih kurčevih letih!?!?

Ti res nimaš pojma kako deluje razvoj likov in zgodbe. Povsem jasno je pojasnjeno, da ima Michael travme iz otroštva, ko so ji Klingonci ubili starše in poleg tega so jo vzgajali še "logika brez čustev" Vulkanci. Ob njihovih aktualnih težavah s Klingonci, Michael pokliče svojega Vulkanskega mentorja, ki ji pove, kako Vulkanci ravnajo s Klingonci in v kombinaciji z njenimi travmami in zatiranimi čustvi v otroštvu, ki jih je njena nova mentorica pričela "odklepati", to rezultira v uporu. Poleg tega je njen upor iz njene perspektive povsem logičen (ter posledica Vulkanske vzgoje), ker je z agresivnim pristopom do Klingoncev želela preprečiti smrt svoje kapitanke ter posadke. Kaj tukaj ni jasno?

Resno te še enkrat vprašam, ali ti sploh spremljaš kaj se dogaja v epizodi ali zraven že tipkaš seksizme in rasizme s katerimi boš kasneje smetil forum? Mislim, da slednje, ker vmes očitno zamudiš prav vse pomembne zadeve. Naslednjič pusti telefon/tablico/računalnik ob strani in se vsaj malce bolj poglobi v tisto kar gledaš. Enak nasvet ti dam tudi ob branju prispevkov na tem forumu, kjer imaš tudi pogosto težave z bralnim razumevanjem.

To, da kasneje vodja oprosti svojemu učencu in gre skupaj z njim v boj, pa smo videli že večkrat. S tem Captain Georgiou pokaže "feminilnost", kar si prej očital, da ji v primerjavi z Janeway manjka.

Bogi, takoj, ko napišeš več kot dva stavka, se povsem negiraš. Bolje, da končava.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:


Po 7mih letih skupnega življenja na krovu, and second in command, Michael, ob prvem znaku problemov napade kapetana for, at the time, sketchy reasons.


Michael je prezivela napad Klingonov, kjer so klingoni ubili njene starse, odrascala je na Vulcanu in Sarek ji je lepo povedal kako se Vulkanci branijo pred Klingoni.

Neracionalni razlogi? Seveda. Nikakor pa ne sketchy in out of character.

sheeshkar ::

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Po 7mih letih skupnega življenja na krovu, and second in command, Michael, ob prvem znaku problemov napade kapetana for, at the time, sketchy reasons.


Michael je prezivela napad Klingonov, kjer so klingoni ubili njene starse, odrascala je na Vulcanu in Sarek ji je lepo povedal kako se Vulkanci branijo pred Klingoni.

Neracionalni razlogi? Seveda. Nikakor pa ne sketchy in out of character.

Poleg tega ji Sarek jasno pove, da to deluje za Vulkance, da pri ljudeh to ne bo šlo skozi in jo konstantno opozarja naj čustva pusti ob strani, torej je takoj po tem pogovoru jasno, da bo storila nekaj neumnega. Vseeno pa je iz njene perspektive ta odločitev logična.

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

Po 7mih letih skupnega življenja na krovu, and second in command, Michael, ob prvem znaku problemov napade kapetana for, at the time, sketchy reasons.

Kapetan na koncu jo še "oprosti" s tem ko gre z njo v boj.
Mogoče je to način, kako ženske delujejo (wink wink, nudge nudge). Saj veš. Ja dragi, sam enkrat sem varala...ne bom več. ...do druge primerne priložnosti.

V resnici bi michael imela srečo, če ne bi končala z metkom v čelu zaradi mutiny.

Saj v drugih serijah so second in command že napadli kapetana, ampak for much more logical reasons.

Kako sramotilno mora bit za kapetana taka zadeva.
Bi vsaj razumel, v primeru, da je recimo podrejeni zaradi nekega razloga želel sodelovati z sovragi.
Vsaj kapetan bi razumel..."ok, me je pač izdal".
Tko pa, zgolj ker se ne strinja z njim...po 7mih kurčevih letih!?!?

Ti res nimaš pojma kako deluje razvoj likov in zgodbe. Povsem jasno je pojasnjeno, da ima Michael travme iz otroštva, ko so ji Klingonci ubili starše in poleg tega so jo vzgajali še "logika brez čustev" Vulkanci. Ob njihovih aktualnih težavah s Klingonci, Michael pokliče svojega Vulkanskega mentorja, ki ji pove, kako Vulkanci ravnajo s Klingonci in v kombinaciji z njenimi travmami in zatiranimi čustvi v otroštvu, ki jih je njena nova mentorica pričela "odklepati", to rezultira v uporu. Poleg tega je njen upor iz njene perspektive povsem logičen (ter posledica Vulkanske vzgoje), ker je z agresivnim pristopom do Klingoncev želela preprečiti smrt svoje kapitanke ter posadke. Kaj tukaj ni jasno?

Resno te še enkrat vprašam, ali ti sploh spremljaš kaj se dogaja v epizodi ali zraven že tipkaš seksizme in rasizme s katerimi boš kasneje smetil forum? Mislim, da slednje, ker vmes očitno zamudiš prav vse pomembne zadeve. Naslednjič pusti telefon/tablico/računalnik ob strani in se vsaj malce bolj poglobi v tisto kar gledaš. Enak nasvet ti dam tudi ob branju prispevkov na tem forumu, kjer imaš tudi pogosto težave z bralnim razumevanjem.

To, da kasneje vodja oprosti svojemu učencu in gre skupaj z njim v boj, pa smo videli že večkrat. S tem Captain Georgiou pokaže "feminilnost", kar si prej očital, da ji v primerjavi z Janeway manjka.

Bogi, takoj, ko napišeš več kot dva stavka, se povsem negiraš. Bolje, da končava.



Spet kup navlake, poveš pa za dva stavka.

Sem povsem razumel ta del zgodbe. Ampak je tako butasto izveden. Nekredibilen, dejansko smešen.
Pride vn iz kapetanove sobe in že tala ukaze za napad. "kapetan je na telefonu" posadka pa skoraj..."okidoki sir. kam naj streljamo?"

Skratka na nivou Covenanta. Neelegantno, surovo, površno.

Kakorkoli že. Po 7mih letih bit second in command, tega ne narediš.
Sicer pa prav smešno je, kako sprva deluje neka stuck up vulkanka, pol pa ko john wayne.
To da vulkanci kar streljajo na klingonske ladje kot pozdrav pa je...prav smešno.

Guys. Poanta je, tako kot pri Covenantu. Da...lahko bi bilo dobro izvedeno. Ampak ni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

NikolormousB ::

To da vulkanci kar streljajo na klingonske ladje kot pozdrav pa je...prav smešno.


Ne ni. Če bi potegnil glavo iz riti in dejansko gledal serijo, bi vedel zakaj.

vostok_1 ::

Kdo bi si mislil, da tako low quality serija ima tako goreče zagovornike.

Well, i guess it's more fun for you. Če uživate v vsaki na pol spacani zadevi, ki vam jo vržejo pod nos.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.

vostok_1 ::

Ne, saj ne sovraži kapetan, ampak second in command.
Ki kljub vulkanskemu treningu, kapetana po 7mih letih služenja, še vedno napade.

Ta ženska bi bila kvečjemu za flipanje burgerjev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

DarkSite ::

bambam20 je izjavil:

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.


Kaj pa tebi dogaja?

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Kdo bi si mislil, da tako low quality serija ima tako goreče zagovornike.

Well, i guess it's more fun for you. Če uživate v vsaki na pol spacani zadevi, ki vam jo vržejo pod nos.

Mislim, da na tej točki nihče dejansko ne zagovarja serije zaradi njene kvalitete (ker itak pravimo, da sta šele dva dela in sploh še ne vemo, za kakšno kvaliteto gre), temveč predvsem kontriramo popolnim idiotizmom ter anti-SJW (ter anti-ženske, anti-druge rase itd.) agendi, ki jo predvsem ti tako rad promoviraš v vsaki temi na tem forumu.

Praktično identično debato sva imela že v temi o filmu Arrival. Tudi tam te je motil glavni ženski lik, ker je bila pametnejša od moških, ker njen partner ni bil v ospredju, ker ni bila manekenka, temveč je v nekaj scenah brez makeapa ter nepočesana in podobni kretenizmi. Tudi ona je bila označena s praktično identičnimi prispodobami, kot jih v tej temi namenjaš ženskim likom v tej seriji. Tudi takrat so bili od filma Arrival boljši praktično vsi sci-fi filmi, ki si se jih spomnil. Če bi se mi dalo, bi šel preveriti, da nisi morda copy-pasteal nekaterih svojih takratnih prispevkov. V resnici mi za to serijo zaenkrat dol visi, veliko bolj uživam v tem, da te spravim v negiranje samega sebe.

DarkSite je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.


Kaj pa tebi dogaja?

Ah, to je samo še en "kritik", ki v resnici sploh ni gledal serije.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

DarkSite je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.


Kaj pa tebi dogaja?


Tašna oseba ne more biti poveljnik bojne ladje. Kar kliče po problemih. A, ja. Sem pozabil, da je to znanstvena fantastika in ne realnost. ;((

sheeshkar je izjavil:


Povsem jasno je pojasnjeno, da ima Michael travme iz otroštva, ko so ji Klingonci ubili starše in poleg tega so jo vzgajali še "logika brez čustev" Vulkanci.


Sovražno nastrojena happy trigger in brez čustev. Odlično.

DarkSite ::

bambam20 je izjavil:

DarkSite je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.


Kaj pa tebi dogaja?


Tašna oseba ne more biti poveljnik bojne ladje. Kar kliče po problemih. A, ja. Sem pozabil, da je to znanstvena fantastika in ne realnost. ;((

sheeshkar je izjavil:


Povsem jasno je pojasnjeno, da ima Michael travme iz otroštva, ko so ji Klingonci ubili starše in poleg tega so jo vzgajali še "logika brez čustev" Vulkanci.


Sovražno nastrojena happy trigger in brez čustev. Odlično.


Še enkrat preberi kaj si napisal. Pol pa pejt še enkrat gledat serijo pa se javi.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:


Ah, to je samo še en "kritik", ki v resnici sploh ni gledal serije.


Sem. The next generation. Potem je šlo navzdol.

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

DarkSite je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Neracionalno žensko dajo za kapitana, ki posredi še sovraži Klingone. To pa je poteza. Kapitan ladje mora biti uravnotežena useba.


Kaj pa tebi dogaja?


Tašna oseba ne more biti poveljnik bojne ladje. Kar kliče po problemih. A, ja. Sem pozabil, da je to znanstvena fantastika in ne realnost. ;((

sheeshkar je izjavil:


Povsem jasno je pojasnjeno, da ima Michael travme iz otroštva, ko so ji Klingonci ubili starše in poleg tega so jo vzgajali še "logika brez čustev" Vulkanci.


Sovražno nastrojena happy trigger in brez čustev. Odlično.

Ona ni poveljnik. Si pijan? To smo že obdelali.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:


Ona ni poveljnik. Si pijan? To smo že obdelali.


Zakaj se potem toliko o njej pogovarjate, če ni poveljnik?

Zgodovina sprememb…

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:


Ona ni poveljnik. Si pijan? To smo že obdelali.


Zakaj se potem toliko o njej pogovarjate, če ni poveljnik?

Ker je glavni lik. Kaj če bi raje pogledal serijo, če že nameravaš sodelovati v takšni debati?

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:


Mislim, da na tej točki nihče dejansko ne zagovarja serije zaradi njene kvalitete (ker itak pravimo, da sta šele dva dela in sploh še ne vemo, za kakšno kvaliteto gre), temveč predvsem kontriramo popolnim idiotizmom ter anti-SJW (ter anti-ženske, anti-druge rase itd.) agendi, ki jo predvsem ti tako rad promoviraš v vsaki temi na tem forumu.


You're a moron. Seriously. Daj se malo izobrazi o SJWjih preden začneš take obtožbe metat.

sheeshkar je izjavil:

Praktično identično debato sva imela že v temi o filmu Arrival. Tudi tam te je motil glavni ženski lik, ker je bila pametnejša od moških, ker njen partner ni bil v ospredju, ker ni bila manekenka, temveč je v nekaj scenah brez makeapa ter nepočesana in podobni kretenizmi. Tudi ona je bila označena s praktično identičnimi prispodobami, kot jih v tej temi namenjaš ženskim likom v tej seriji. Tudi takrat so bili od filma Arrival boljši praktično vsi sci-fi filmi, ki si se jih spomnil. Če bi se mi dalo, bi šel preveriti, da nisi morda copy-pasteal nekaterih svojih takratnih prispevkov. V resnici mi za to serijo zaenkrat dol visi, veliko bolj uživam v tem, da te spravim v negiranje samega sebe.


Motil me je glavni lik, ampak ne zato ker je bila ženska.
Sicer pa me ni motil toliko.
Makeupa? Da sem to jz kritiziral? Kak citat ne bi škodil.

Negiral?

Ti kvečjemu vlečeš vn neke strawman-e in vstavljaš besede drugim v usta.
I'm not impressed.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Starodavni ::

Ko berem to temo imam občutek, da so vsi zablodili.

Komaj dva dela sta zunaj, pa že toliko kritik, kot da je serija totalno zanič.

Naj vas vprašam: Kaj sploh vztrajate v tej temi, če vam je zanič. Odidite, nehajte gledat tv serijo in pustite nam ostalim da jo pač gledamo in se normalno pogovarjamo o razvoju serije in likov.

Tudi meni ni všeč pretirani SJW-izem, da bi pa kar vse skritiziral, ko je jasno da je star trek poln različniosti ras in kultur.

ne, mene to ne moti preveč. Edina stvar v obeh delih ST, ki jo težko prebavim so:

LENS FLARES!

zato ker preveč motijo in potem ne morem uživati v ozadju, torej izgledu ladje, obrazov ljudi in vesolja. Zaradi tega upam, da v naslednjih delih ne bo preveč lens flare učinka.

Tr0n ::

sheeshkar je izjavil:

Model je SJW agendo sposoben videti še v lastnem hladilniku ("o, glej, čokoladni puding med navadnim jogurtom, prokleti SJW!!!").

Lol, dobra. :))

vostok_1 ::

Ni mi čisto jasno, kako ne ločite klasično ST, multikulti sceno, od tega kar je navdihnilo pisce STDja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Tr0n ::



:))
««
10 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553776 (3300) Pithlit
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861864 (7407) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726920 (22548) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529677 (7737) simnov

Več podobnih tem