» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
29 / 29
»
»»

Furbo ::

Jaz sem boomer trekie, pa mi je tole zaenkrat bolje, oslarije v prejšnjih delih.
Ali pa me samo spominja na vse preigrane igre, kjer začneš iz nule in počasi zgradiš imperij.
Tko da, verjetno kujejo kako igro, kjer se bodo delale podobne reči, kot se odvijajo tukaj. :)
Lp,f

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:

Jaz sem boomer trekie, pa mi je tole zaenkrat bolje, oslarije v prejšnjih delih.
Ali pa me samo spominja na vse preigrane igre, kjer začneš iz nule in počasi zgradiš imperij.
Tko da, verjetno kujejo kako igro, kjer se bodo delale podobne reči, kot se odvijajo tukaj. :)

Po tihem sem upal, da bo šlo za Omega eksplozijo in bil warp v galaksiji zjeban, Discovery bi bil pa s spore drive na misiji da popravi sub space. Edin trans warp bi mogoče deloval, mogoče.

SasoS ::

To bi bila boljša ideja kot dilithium. Ali pa antimaterija.
Dilithium ni power source v warp drive-u...

Drugače mi je pa všečno zaenkrat...ker so šli naprej in ni nekega re-hashanja kot do sedaj ali pa pogrevanja starih juh kot v Picardu. Andromeda je bila tudi Roddenberry-jeva ideja, ampak upam da imajo boljši material sedaj kot je bil tam. Bi znalo bit zanimivo, če se bo prav obrnilo in da bo kak zanimiv story arc, ne pa iz tedna v teden isto.

Na kratko malo o (post)produkciji 3. sezone, ki je potekala delno od doma in kako bo potekalo snemanje 4. Sezone z AR Wall, tako kot Mandalorian. Naj bi ga uporabili tudi za ostale Star Trek serije
https://www.indiewire.com/2020/10/star-...
Toliko o "crap CGI" ;)

Gregor P ::

A pol pravte, da čakate, da bo uradno "predvajana" zadnja epizoda? Do kdaj se tokrat čaka?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Gregor P ()

MisterM ::

Načeloma bi moralo biti v soboto zjutraj dokaj safe.

A to je čas predvajanja v Sloveniji, ali sicer na svetu? Govorim o uradnih datumih seveda :D

Drugače mi je bilo pa zanimivo, kako so ... ah nič:P

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Gregor P ()

Master_Yoda ::

Glede na manjko goriva za warp, ter da ima Discovery spore drive ki tega ne potrebuje jim bi lahko kar dobro slo. Ce seveda ignoriramo da je vse ostalo zelo zastarelo.
Dovie'andi se tovya sagain.

Master_Yoda je izjavil:

da ima Discovery spore drive
... tole sem že malo pozabil; sedaj lahko z njim že upravljajo bolj "humano", torej ga lahko uporabijo kadar želijo?

Gregor P je izjavil:

A to je čas predvajanja v Sloveniji, ali sicer na svetu? Govorim o uradnih datumih seveda :D
:P

Na Netflixu se pojavi v petek zjutraj. Sicer živim na Cipru, a najbrž v Sloveniji ni razlike. Če imaš pa VPN in dostop do HBO Max, pa lahko pri nas epizodo gledaš že v četrtek zvečer.

Tero ::

Tudi po ogledu 2 epizode se mi ni najbolj jasno kaj je 'The Burn'
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Okapi ::

Nek za zdaj nepojasnjen dogodek, ko je naenkrat "zgorel" ves dilitij v znanem vesolju.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Okapi ()

SasoS ::

"skoraj" ves, v prvem delu je nekaj malih kristalčkov tam na mizi...

Drugi del je bil malo bolj predvidvljiv. Mislim da edino Philippa razume kaj se dogaja :) Škoda sicer, uni tamal bi lahko bi kak recurring character...tako so bli pa verjetno samo spet eni weekly forehead aliens.

globoko grlo ::

Zakwa kurac niso mogl tista jebenga parasitic ledu stopit, pol k jim je engine zalaufal? Bedno do konca.
Pa če si time traveler in na x planetu, pol res ne boš sabo vleku ene najstnice pa enga suhga vesolca. Od opreme mata pa sam en žakl????

Nej grejo u 3pm. Pizda a se jim ne da nč tuhtat? Sam CGI pa mal fejzerjev pa uno hotnico Mihaelco okrog vlačjo, to je pa to.
I3 - 4150 | Asustek H81M-E | 8GB RAM | HD6870 | SSD EVO 250GB

BigWhale ::

SasoS je izjavil:

"skoraj" ves, v prvem delu je nekaj malih kristalčkov tam na mizi...

Drugi del je bil malo bolj predvidvljiv. Mislim da edino Philippa razume kaj se dogaja :) Škoda sicer, uni tamal bi lahko bi kak recurring character...tako so bli pa verjetno samo spet eni weekly forehead aliens.

Men gre Philippa totalno na jetra. :D To je eden izmed tistih karakterjev, ki ga tako posiljeno delajo drugcnega. Ne glede na to, da je iz mirror universe, bi lahko imela vsaj pet dek pameti, da se prilagodi na situacijo. Zdaj pa zgleda, da bomo imeli v seriji lik, ki bo vedno predvidljiv v tem, da stvari pocne po svoje in ne jebe nikogar pet posto. Meh.

Ta Mirror Philippa ima pomoje nekaj za bregom. Morda celo skok nazaj v svoje vesolje, katerega bi bilo tudi zanimivo videti v 32em stoletju. Lahko, da tam dilithium ni zgorel.

Tero je izjavil:

Tudi po ogledu 2 epizode se mi ni najbolj jasno kaj je 'The Burn'

Sej noben še ne ve. No Michael najbrž ve kaj več, glede na to, da je že eno leto v prihodnosti. Najbrž bo povedala kaj več v naslednjem delu.

globoko grlo je izjavil:

Zakwa kurac niso mogl tista jebenga parasitic ledu stopit, pol k jim je engine zalaufal? Bedno do konca.
Pa če si time traveler in na x planetu, pol res ne boš sabo vleku ene najstnice pa enga suhga vesolca. Od opreme mata pa sam en žakl????

Nej grejo u 3pm. Pizda a se jim ne da nč tuhtat? Sam CGI pa mal fejzerjev pa uno hotnico Mihaelco okrog vlačjo, to je pa to.

Parasitic Ice, že samo ime pove, da je to drugačen led kot zamzrznjena voda.
A si pričakoval, da bodo šli s tankom? 950 let so v prednosti, če ne poznaš okoliščin je bolj varno v icognito mode.

Kašen CGI? Razen "pristanka" in vzleta, nekaj konkretnega CGI ni bilo, če ne upoštevaš nekaj panorame. Vse se dogaja v western salonu.

Dude take a chill pill.

Zgodovina sprememb…

MisterM je izjavil:

Ta Mirror Philippa ima pomoje nekaj za bregom. Morda celo skok nazaj v svoje vesolje, katerega bi bilo tudi zanimivo videti v 32em stoletju. Lahko, da tam dilithium ni zgorel.

V planu je Section 31 serija z njo na čelu. Bolj bi rekel, da bo v tem času imela black ops za federacijo.

Sicer pa imam občutek, da so se z njo zajebal in da ne vejo kaj bi naredil. Mogoče se motim.

MrNighthawk je izjavil:

V planu je Section 31 serija z njo na čelu. Bolj bi rekel, da bo v tem času imela black ops za federacijo.

Sicer pa imam občutek, da so se z njo zajebal in da ne vejo kaj bi naredil. Mogoče se motim.

Section 31 serija? Kaj to pomeni, da se bo Disco vrnil nazaj v 23to stoletje? Ker glede na to, da je trenutno Federacija na prafaktorjih, bo Section 31 najbrž zadnje, kar bi hoteli znova vzpostaviti. Kolikor se spomnim iz DS9 in dvoboja Bashir - Sloane, je v 24em stoletju za obstoj te sekcije vedela le peščica ljudi, vodilni v Federaciji pa so jo menda celo zanikali.

MisterM je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Section 31 serija? Kaj to pomeni, da se bo Disco vrnil nazaj v 23to stoletje? Ker glede na to, da je trenutno Federacija na prafaktorjih, bo Section 31 najbrž zadnje, kar bi hoteli znova vzpostaviti. Kolikor se spomnim iz DS9 in dvoboja Bashir - Sloane, je v 24em stoletju za obstoj te sekcije vedela le peščica ljudi, vodilni v Federaciji pa so jo menda celo zanikali.

Ja ta serija je že nekaj časa nazaj dobila zeleno luč. Ampak se nikomur ne sanja v kakšni obliki kaj šele v katerem časovnem obdobju. Emperor Georgeu bo pa imela glavno vlogo. Glede na to, da so v 32. Stoletju je opcija, da bi nekateri želeli vzpostavit federacijo na drugačen način. Lahko, da bo šla nazaj v "preteklost" lahko pa da bodo serijo skenslal :)) glede na to, da imajo že Strange New Worlds
««
29 / 29
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
563641 (342) ahac
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 464 65 66 67 )

3321412143 (43622) oo7
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

9716751 (12379) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

526833 (4893) x800xt

Več podobnih tem