» »

www.momoxxio.com, sms-i

www.momoxxio.com, sms-i

japol ::

Kolega začel dobivati sms-e od momoxxio. Nekakšna nagradna igra,... Ste se srečali s tem?

Phantomeye ::

Kaj točno te zanima? če se splača? kako odstranit? Kaj?

StandAgainst ::

Itak da se splača, če pa dobiš 50mio EUR. Maš pa 99% da si ta srečni izžrebanec ravno ti. Sarkazem off.

Zgodovina sprememb…

japol ::

Kaj je na tem? Ker so kar vztrajni,... pa objavljajo zmagovalce igre,... ;)

Phantomeye ::

japol je izjavil:

Kaj je na tem? Ker so kar vztrajni,... pa objavljajo zmagovalce igre,... ;)


Torej tvoj kolega si ti? Če maš kaj pameti pojdi na njihovo stran in poišči cifro za odjavo od njihovih smsov.

japol ::

Ne, meni prinesejo, ko se takih stvari ne morejo rešiti. Včasih "STOP ...." deluje, včasih ne. Opažam porast takih in drugačnih nat... zato vprašam.

Daniel ::

Včeraj dobil dva taka SMSa v razmaku par minut. Svoje telefonske nisem nikjer tako vpisoval, da bi se lahko včlanil v kak klub, ker imam že od prej slabe izkušnje, ko smo na neki drugi številki plačali za 20 EUR plačljivih SMSov, pa nobenega dobili na telefon. So mi direkt dvignili pritisk...

Potrdi z DA na 3322, prijava v momoxxio. Strošek 2x2,49 eur/tedensko...

Poklical sem še na tisto navedeno številko kjer so mi arogantno dejali, da me ti SMSi itak niso nič stali in mi odložili...

Kot kaže mečejo vabo naključnim neukim uporabnikom mobilnih telefonov. Če jih od 1000 zagrabi 100 je to že lep profit.

Ker vem, da jim moje številke nisem dal, niti nimajo mojega GDPR soglasja sem podal prijavo informacijskemu pooblaščencu in upam na čudež, da jim nekdo malo stopi na prste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54791290149 (216) Jest
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578491656 (4372) MrStein
»

Smsapi.si - pošiljanje SMS-ov je otročje lahko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6916490 (5140) Invictus
»

SKB Visa debetna kartica namesto Maestro - WTF? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8024357 (15889) Magic1
»

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
674219662 (187122) šernk

Več podobnih tem