» »

Poštnina iz EU - ohišja...

Poštnina iz EU - ohišja...

Brane22 ::

Sem naročil nekaj računalnške robe iz nemških štacun ( konkretno mindfactory.de), pa me je ob poštnini srat prijelo. Vse je še nekako znosno ob drobni robi, ampak za ohišje ti zaračunajo poštnino posebej. In če naročiš dva ohišja ob drobni robi, plačaš 3x poštnino. €20 poštnine za €20 ohišje je patetika.

Je kakšna štacuna, ki ma to kako drugače zrihtano ? NA hoh.de ni več slovenije, govorijo pa nekaj o nekih paletah, to je verjetno za večja naročila, ki zame ne pridejo v poštev.

darkolord ::

Computeruniverse.

Naročam precej robe (računalnikov in ekranov) in je poštnina zmeraj okrog ~15 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

shadeX ::

na CU je poštnina 12€. Ne glede kaj naročiš. Al sam eno miško za 5€ al prenosnik za 2500€.

Miha 333 ::

Hardwareversand.de zaračuna samo 1x poštnino, ne glede na to koliko škatel je. Sem naročil 3 ohišja in nekaj drobnarij, prišlo je v 4 škatlah, poštnina 12 € za vse skupaj. Sicer pa imam zadržke pri priporočanju te trgovine zaradi pomanjkanja komunikacije (opisano v drugi temi).

DarwiN ::

Naroči ohišja posebej pri edigital.si.. Vse dostavijo brezplačno, dokler je skupna vsota 50+€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Brane22 ::

@Darwin:

Dobra ideja, mi je padlo na pamet,s amo edigital nima ohišij, ki jih iščem, ustrezne zamenjave pa nisem našel.

@shadeX:

Za CU je dobro vedeti, samo vsaj za robo ki jo iščem, so bistveno dražji.


BTW, je kdo opazil, da se cena na harwareversand bistveno razlikuje glede na to, a si izdelek nabodel direkt v njihovi štacuni ali pa te je nanj napotil iskalnik ?

Čim določen njihov izdelek najdeš preko iskalnika, se cena zanj trenutno spremeni, tudi če je že v košarici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733469019 (5661) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390325 (56922) Nwanko
»

EU pripravlja ukrepe za cenejšo čezmejno dostavo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13328200 (22837) Mr.B
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276315 (111101) darkolord

Je že kdo naročal iz mindfactory.de?

Oddelek: Pomoč in nasveti
52242 (2125) Miha 333

Več podobnih tem