» »

HarveyNorman in 100€

HarveyNorman in 100€

ohnowhy ::

Kot funkcionalno nepismenemu mi, prosim, oprostite, če vprašam, če je Harvey Norman akcija 100€ pri vnovčevanju starih računalnikov (kaj to pomeni star računalnik?) za notesnike dober ali nič-posebnega deal. Je torej teh 100€ popusta dejansko tudi prihranek (in kolikšen) v ostalih trgovinah...

seminal ::

Tudi mene zanima ker piše da moreš star računalnik k njim dostavit?
LP

harvey ::

Akcija velja za Dell prenosnike
več in info > https://www.harveynorman.si/nakupovalni...

Tudi mene zanima ker piše da moreš star računalnik k njim dostavit?

Itak, fizično k njim, če še nimaš spucanega se zmeniš za kasnejšo dostavo, če pa želiš, da staro opremo prevzamejo je pa storitev plačljiva 9.99 EUR.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

shmandi ::

Saj vse piše na njihovi strani in v trgovini.
Prinesi jim star računalnik in dobiš bon v vrednosti 100€, ki ga lahko vnovčiš za nakup novega računalnika vrednosti nad 399€.

misek ::

shmandi je izjavil:

Prinesi jim star računalnik in dobiš bon
Kaj se smatra za star? Ena prašna 486-tka tudi?

ohnowhy ::

1. Ok, kakšne MINIMALNE lastnosti mora izpolnjevati stari računalnik?
2. Kolikšen je prihranek pri katerem drugem (najugodnejšem) ponudniku? Kdo še prodaja identične delle?

Verjeten odgovor 1 - morda gre lahko za karkoli, kar je na daleč podobno računalniku, ne najdem izraženih konkretnih zahtev:
Za vse stare aparate oddane v akciji bo za pravilno odstranjevanje in recilkiranje na okolju prijazen način, poskrbelo podjetje INTERSEROH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

seminal ::

ja to tudi mene zanima kaj se smatra pod star računalnik? :D Neko staro ohišje pa dam notri staro matično ko več ne dela? brez tama pa vsega? Al kaj hočejo?

ohnowhy ::

seminal je izjavil:

ja to tudi mene zanima kaj se smatra pod star računalnik? :D Neko staro ohišje pa dam notri staro matično ko več ne dela? brez tama pa vsega? Al kaj hočejo?

Glede na to, da nameravajo reciklirati, verjetno tudi to, sicer pa, prosim, pokliči 080-22-25, pa napiši sem. Če nihče drug ne bo, bom sam. Mene bolj zanima, ali je teh 100€ realen ali le navidezen popust.

shmandi ::

Komplicirate na kvadrat! Verjetno bodo zadovoljni s kakršno koli staro kišto, tudi starejšo od 486. Koga pa zanima, če dela. Verjetno bodo pogledali, če je kaj notri, da ni samo prazno ohišje.

Martin Krpan ::

misek je izjavil:

shmandi je izjavil:

Prinesi jim star računalnik in dobiš bon
Kaj se smatra za star? Ena prašna 486-tka tudi?


Karkoli kar vsaj na daleč spominja na računalnik.:)

seminal ::

Zdravo
Tako danes je šla punca v nabavo, tega della. Ni bilo potrebnega nobenega računalnika za bon. Vzela tega za 399, na 299€ in moram rečt da me je pozitivno preseneto :) Pa še 3 leta osnovne garancije, ram lahko sam dodaš lepo še eno 4gb palčko pa je mir, al pa kakšen SSD še po potrebi.
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja računalnika - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141663 (1146) DarwiN
»

Težave z pri cnc stroju

Oddelek: Pomoč in nasveti
222300 (1554) TheBlueOne
»

ATA trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
212641 (2275) Mesar
»

Ubuntu 10.04 LTS - zvok ne dela?

Oddelek: Operacijski sistemi
111743 (1624) Madmax_
»

Dell povečal dobiček na rovaš prodaje podjetjem

Oddelek: Novice / Rezultati
144757 (4156) lunamit

Več podobnih tem