» »

Avtomatski menjalnik v avtu

Avtomatski menjalnik v avtu

Temo vidijo: vsi
««
11 / 14
»»

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Nekateri se vozimo še kam drugam kot iz ene vukojebine v drugo na šiht. Šiht mi ne predstavlja niti četrt letne kilometrine. Če bi mi 80%, se bi takoj obesil.

Mi smo prodali "cliota" (ni bil clio, ampak ta rang), doplačali 4 jurje in imamo malo večji, bolje opremljen, avtomatik, itd. In z njim prišparamo vsaj jurja pa pol na leto. V treh letih se bo izplačal proti cliotu. Od tam naprej je profit. In sam avto je enostavno boljši.


Jaz sem ti izračunal na mojem primeru ker si rekel da delam 9k km letno... kar si sicer podcenil za od oka 20% ampak ja... in ti pač meni razloži kako bi Tesla bila CENEJŠA od nakupa avta ki je 24k cenejši?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Kje sem napisal, da bi bila tesla cenejša? Že stokrat sem te vprašal za podobne razne citate, ki si jih izmišljaš, in nikoli ni nič iz tega.

Zakaj zaboga bi morala bit tesla cenejša od cliota? Niti kitajci več nočejo delat "cliotov", ti bi pa rad, da jih nekdo dela, in to električne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Kje sem napisal, da bi bila tesla cenejša? Že stokrat sem te vprašal za podobne razne citate, ki si jih izmišljaš, in nikoli ni nič iz tega.

Zakaj zaboga bi morala bit tesla cenejša od cliota? Niti kitajci več nočejo delat "cliotov", ti bi pa rad, da jih nekdo dela, in to električne.


Ne vem, pol pa obrazloži kako "vsi" pišejo da z EVjem prišparaš napram bencinarju...

Daje se občutek v PRu da je vsak EV cenejši od vsakega ICEja v praktično vsakem primeru!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Utk ::

Stanovanje je tudi cenejše od hiše, pa ne pomeni, da je stanovanje na Manhattnu cenejše kot hiša na Ptuju.
Ali pa, vsi so tudi bolj šolani, če se vsaj 12 let šolajo, ampak nekaterim pa to enostavno ne pomaga...

stara mama ::

Ti si že en tak primerek :)

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Stanovanje je tudi cenejše od hiše, pa ne pomeni, da je stanovanje na Manhattnu cenejše kot hiša na Ptuju.
Ali pa, vsi so tudi bolj šolani, če se vsaj 12 let šolajo, ampak nekaterim pa to enostavno ne pomaga...


Nihče ne daje občutka da je na Svetu vedno stanovanje cenejše od hiše... ker pač to ne drži... tako kot EV ni cenejši od ICEja v vsakem primeru
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

stara mama je izjavil:

Ti si že en tak primerek :)

Naj bom. Dokler se mi niti hiša, in več njih, niti avto za 40 jurjev, ne zdijo kot nekaj nemogoče dragega, z veseljem.

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Stanovanje je tudi cenejše od hiše, pa ne pomeni, da je stanovanje na Manhattnu cenejše kot hiša na Ptuju.
Ali pa, vsi so tudi bolj šolani, če se vsaj 12 let šolajo, ampak nekaterim pa to enostavno ne pomaga...


Nihče ne daje občutka da je na Svetu vedno stanovanje cenejše od hiše... ker pač to ne drži... tako kot EV ni cenejši od ICEja v vsakem primeru

Še stotič te prosim, da mi citiraš kje je kdo to napisal. Ali pa utihni.

Utk je izjavil:

Lahko citiraš kdo je napisal, da gre z EVjem hitreje na 1000 km pot? Hvala. Ali pa utihni.


Tudi to si mi še dolžn.

Lahko citiraš kje sem kaj takega napisal? Ravno obratno, napisal sem, da je stari megane in clio cenejše od vsega, razen kakih redkih scenarijev. Ne moreš pa tega primerjat z novo teslo in rečt, da si pametnejše od kupce tesle, ker si prišparal 30 jurjev proti njemu.

Pa tudi to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Te kar vidim kako si ti s subarujem s 5,8 litrov porabe plina najhitrejši v mestu...


Seveda sem najhitrejši, ker me boli k za porabo. Kolikor porabi, pač porabi. Poraba je samo za provociranje idiotov, ki na to padate. Drugi se raje vozimo, kot da bi šparal na porabi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

Zdajle gledam avtonet.
Teh rabljenih teslinih trojk je kot blata. Nekam hitro bi se ljudje radi znebili avta, s katerim privarčujejo več jurjev letno.
Ampak je vse daleč predrago. Da bi enega za mulca kupil, mislim. Bo treba še kak mesec počakati.

Utk ::

V bistvu jih je manj kot bmw sedmic, če smo že pri tem, pa vemo kako ogromno sedmic se proda v Sloveniji...

m0LN4r ::

Ja to je res zanimiv fenomen, zakaj bi se nekdo zelel znebiti "oh in sploh" tesle, da si nabavi novo isto teslo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

Število sedmic na avtonetu direktno sovpada s številom asfalterjev in zidarjev pri nas.
Ne moreš se iz gastrbajtrstva v Sloveniji pripeljati domov v trojki, al kaj ti misliš?

Saj lahko izbere drugo teslo. Črno namesto bele.
Je vmes našparal za metalic barvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Utk ::

Ampak zakaj se jih hočejo znebit? Je zmanjkalo asfalta?

stara mama ::

Da trg lavfa in da se lahk gre po nove v Litvo.

feryz ::

A tam jih že pri nakupu praška dobiš zraven?
Ker tudi pri nas že skačejo od povsod. Če klikneš do 11 ure, je zvečer že pri tebi.

m0LN4r ::

bmwji so stvar dilerjev, to se mora obracat, ker se obraca denar import nord, export south, next
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

deco16 ::

Trojk se hočejo znebit da Y kupijo :)

Mato989 je izjavil:

tako kot EV ni cenejši od ICEja v vsakem primeru


Sam sem za novega e-Golfa dal manj kot bi dal za novega golfa dizla al pa bencinerja z zelo manj opreme, seveda z odbito subvencijo.


Če gledaš novejše avte se računica seveda izide, če pa primerjaš starga cliota se pa mogoče ne, ampak tudi tolk starga evja še ni.


Se dobijo tudi kakšni dobri rabljeni EV-ji seveda je potrebno mal pogledat in vedet kaj kupuješ. Novi se trenutno ne splačajo, vsaj zame zato sem za drugi EV izbral rabljenega in prav tako bo naslednji, ko bo :)

Utk ::

Mato je dal, oz. njegova punca, on je itak preškrt, 26 jurjev za faking kio, najbrž še ročni menjalnik, da ne govorimo o drugem, in se sprašuje zakaj bi nekdo dal 40 jurjev za teslo...jaz se vprašam zakaj bi nekdo dal 26 jurjev za kio, če pa lahko dobiš starega megana za 7 jurjev, ki pa v resnici ni nič slabši avto.
Ne pa da to vse skupaj primerjaš s teslo, pa še starega cliota povrh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

stara mama ::

feryz je izjavil:

A tam jih že pri nakupu praška dobiš zraven?
Ker tudi pri nas že skačejo od povsod. Če klikneš do 11 ure, je zvečer že pri tebi.

Za takega maherja kot si ti, bi pa pričakoval da poznaš kanale, po katerih potuje pleh.

m0LN4r ::

Jaz bi reko zato, ker ima kia za 26k DAB+, garancijo in manj rje kot megan za 7k in je se vedno prisparal 14k napram tesli in za teh 14k je kupil hcerki se eno novo dacio, brez rje spet, garancijo in LED zarnicami.
Ampak kdo ve.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

deco16 ::

No ja, jaz se tudi sprašujem zakaj bi kdo dal 26 jurjev za ICE avto ampak baje dogaja :)

24k za EV z 400km dosega, šparamo z vsakim dnem ;) Eni pa še kar plin tankajo

m0LN4r ::

Zakaj bi sparal? Mar ne uzivas v voznji?
Sparas lahko povsod, tudi pri wc papirju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

stara mama je izjavil:

feryz je izjavil:

A tam jih že pri nakupu praška dobiš zraven?
Ker tudi pri nas že skačejo od povsod. Če klikneš do 11 ure, je zvečer že pri tebi.

Za takega maherja kot si ti, bi pa pričakoval da poznaš kanale, po katerih potuje pleh.
Mene itak nategujejo kot lastiko.
Ni to tesla, ki jih za tabo mečejo, ti pa se zmakneš, da se te ne prime.
Jaz kupujem das auto, original, made in china.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Utk ::

m0LN4r je izjavil:

Zakaj bi sparal? Mar ne uzivas v voznji?
Sparas lahko povsod, tudi pri wc papirju.

V vožnji z avtom da, s traktorjem pa not so much.

Mato989 ::

Se pravi:

z EVjem lahko ne prihraniš ampak izgubiš več kot z ICE
z EVjem na 1.000km poti nisi hitrejši ampak daljši čas potovanja

Kje je potem plus? A gremo back in time? V slabšanje kvalitete?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


V vožnji z avtom da, s traktorjem pa not so much.


Zakaj ne? Vse ima svoj car, tudi pravi traktor.

Utk ::

z EVjem lahko ne prihraniš ampak izgubiš več kot z ICE

Tisti, ki ga imajo, uspejo z njim ali prihranit ali se pa vozit bolje kot se bi z nekim dizlom, velikokrat tudi oboje. Tisti, ki ga nimate, uživate v kislem grozdju.

z EVjem na 1.000km poti nisi hitrejši ampak daljši čas potovanja

Kolikokrat si lani šel na 1000 km dolgo pot z avtom?

TheBlueOne ::

Zakaj tocno se vozis boljse kot z ICE? Meni se zdi vrsta motorja se najmanj faktor.

Drugace tisti ki res radi vozijo pogosto kupijo celo rocni menjalnik.

Utk ::

Zakaj tocno se vozis boljse kot z ICE? Meni se zdi vrsta motorja se najmanj faktor.

Meni pa ne. Noben dizel za manj kot 100 jurjev se ne bo tako smooth peljal kot nek povprečen električen.

Drugace tisti ki res radi vozijo pogosto kupijo celo rocni menjalnik.

Ne, samo tisti, ki radi vozijo kot bedaki.

Rok3y ::

Če malo ukradem temo, mogoce je bilo že pisano.
Ali kdo zavira z levo nogo in ali ima smisel?

AvtoR ::

Levo nogo odmisliš, če nočeš težav!

energetik ::

Rok3y je izjavil:

Če malo ukradem temo, mogoce je bilo že pisano.
Ali kdo zavira z levo nogo in ali ima smisel?
Ne, samo z desno. Sem probal z levo, pa sem totalno brez občutka, vedno preveč stisnem.
vires in numeris

WizzardOfOZ ::

deco16 je izjavil:

24k za EV z 400km dosega


Voziš se pa v gajbi z 0 zvezdic za varnost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Resno, subaru driver piše o gajbah...LOL.

WizzardOfOZ ::

Utk idiot piše na gajbah.

Rok3y je izjavil:

Če malo ukradem temo, mogoce je bilo že pisano.
Ali kdo zavira z levo nogo in ali ima smisel?

Če delaš izpit na avtomatiku, pa se navadiš, je mogoče. Tisti, ki je že nekaj let vozil, nima občutka. Sploh ne, če je moral sklopko stiskat, pa je prešaltal na EV ali avtomatika. Si hitro na šipi naliman.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Zakaj tocno se vozis boljse kot z ICE? Meni se zdi vrsta motorja se najmanj faktor.

Meni pa ne. Noben dizel za manj kot 100 jurjev se ne bo tako smooth peljal kot nek povprečen električen.


Vsak s CVT se pelje enako smooth. Tudi uni za pol ali še manj cene EV.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

deco16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

deco16 je izjavil:

24k za EV z 400km dosega


Voziš se pa v gajbi z 0 zvezdic za varnost.


https://www.euroncap.com/en/results/hyu...

Gajba.

WizzardOfOZ ::

Ja, gajba. Pa še cena je 42k za tisto ki naredi 400km (z 90km/h po avtocesti) in ne 24.
Smo jo stestiral. Pri normalni vožnji po omejitvah naredi nekje 350km max. Pri šparanju pa čez 400.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Ejjjj! Zakaj pa ni za mojo gajbo nobene ocene? A niti enega ne morejo kupiti za crash test?
Če bi tako vedel, bi jim ga peljal lansko jesen, preden sem se ga znebil. Prav v užitek bi mi bilo opazovati, kako bi ga smašnili.

m0LN4r ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


V vožnji z avtom da, s traktorjem pa not so much.


Zakaj ne? Vse ima svoj car, tudi pravi traktor.

S traktorjem zna biti prav lustno, kak Steyr brez kletke 1957 36PS

Rok3y je izjavil:

Če malo ukradem temo, mogoce je bilo že pisano.
Ali kdo zavira z levo nogo in ali ima smisel?

Vcasih, ce imas avtomatika. Sicer jaz moram vklopiti "enable left foot braking" da lahko bremzo in gas hkrati pritiskas pa to pri rocnem menjalniku ofc.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Vsak s CVT se pelje enako smooth. Tudi uni za pol ali še manj cene EV.

LOL. Če ga vržeš iz letala, drugač pa ne.

hojnikb ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Kako vsekan moraš bit, da greš primerjat cliota s teslo?


Zakaj pa ne? Kaj pa je tako POMEMBNA razlika če se pelješ od Ptuja do Maribora da rabiš Teslo? ali pa od Žalca do Celja na šiht?

Mi pokažeš osebo KI NUJNO potrebuje boljše prevozno sredstvo in koliko procentualno od 1,2mil rednih uporabnikov avta jih je?

Torej tisti ki se dnevno vozijo več kot 100km

zakaj primerjas cliota z teslo? Primerjaj z dacio, kjer je račinuca bistveno drugačna
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

17 jurjov po subvenciji. Torej imas v primeru cliota na lagru samo jurja za naftao, kar dobis notr precej hitro. Zakaj hudiča bi kupo cliota? V obeh primerih se vozis v gajbi, če mislis kaj nabijat, kak shit je spring...

Pa za dacio dobis ekokredit z 1% obrestne mere, kar suma sumarum nared avto dejansko cenejsi kot cliota, ko je enkrat odplačan.

Res mors bit norc, da dans kupis ICE in nisi trgovski potnik ali poslovnez ali sp, k nabija dnevno velik kilometrov.

feryz je izjavil:

To ti praviš. Lahko pa se enkrat oglasiš, bova šla en krog. Z vožnjo, ki je normalna zame.
Ko speljem s firme, imam do prednostne ceste 100 metrov. Avto mora splezati vsaj do 80 km/h, potem pa bremzo nahajaš.
Potem imam 200 metrov do nove prednostne, tam mora priti že do 100 km/h.
Potem je pa 300 metrov glavne ceste do ovinka, tam mora priti do 150 km/h, ko si iz ovinka ven, pa po ravnini vsaj do 200 km/h. Prejšnji je celo do 250 km/h.
Vedno tako. Če je le frej cesta. Pač mi je v užitek surova, ampak prijetna moč.
Na avtocesti pa itak nonstop rinem v tla tisti pedal.

Včeraj sem se jaz vsedel spredaj, lastnik novega X7 pa zadaj. In je rekel, naj ga popeljem en krog. Ko sva čez 15 min prišla nazaj, je rekel, da nisem normalen in naj mu nikoli ne rečem, da mi posodi avto. Jasno je, da mu tudi ne bom. Ker X7 4.0d ne gre dobesedno nikamor. Sprobaš pa vseeno lahko, kaj zmore.


kaksn revez (v glavi) mors bit da vzames flagship ponudbe BMWja, potem pa zberes 3.0 zetorja....
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Vsak s CVT se pelje enako smooth. Tudi uni za pol ali še manj cene EV.

LOL. Če ga vržeš iz letala, drugač pa ne.


LOL, tok o poznavanju CVT-ja. Očitno še nisi vozil pravega, ampak zelo verjetno takega s prednastavljenimi "prestavami", ker si tako želi večina voznikov (da avto kao šalta). Eni smo to bedarijo izklopili že takoj na začetku, ko smo avto dobili v roke. In avto smooth (brez cukanja in zvezno) vleče do končne hitrosti, enako kot EV.

hojnikb je izjavil:

Zakaj hudiča bi kupo cliota? V obeh primerih se vozis v gajbi, če mislis kaj nabijat, kak shit je spring...


Jebat ga, v obeh te je sram ko se voziš. Ko pa izstopaš, te je pa malo bolj sram, ko izstopaš iz dacie. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

LOL. Jaz imam 2,0 toyoto hibrida, ki ima 3 nivoje boljši "cvt" od tvojga, start-stop, ki dejansko deluje, pol časa se vozim brez ice motora, itd, pa vseeno ni primerjave z električnim. Tam je to še en nivo višje.

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Kako vsekan moraš bit, da greš primerjat cliota s teslo?


Zakaj pa ne? Kaj pa je tako POMEMBNA razlika če se pelješ od Ptuja do Maribora da rabiš Teslo? ali pa od Žalca do Celja na šiht?

Mi pokažeš osebo KI NUJNO potrebuje boljše prevozno sredstvo in koliko procentualno od 1,2mil rednih uporabnikov avta jih je?

Torej tisti ki se dnevno vozijo več kot 100km

zakaj primerjas cliota z teslo? Primerjaj z dacio, kjer je račinuca bistveno drugačna
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

17 jurjov po subvenciji. Torej imas v primeru cliota na lagru samo jurja za naftao, kar dobis notr precej hitro. Zakaj hudiča bi kupo cliota? V obeh primerih se vozis v gajbi, če mislis kaj nabijat, kak shit je spring...

Pa za dacio dobis ekokredit z 1% obrestne mere, kar suma sumarum nared avto dejansko cenejsi kot cliota, ko je enkrat odplačan.

Res mors bit norc, da dans kupis ICE in nisi trgovski potnik ali poslovnez ali sp, k nabija dnevno velik kilometrov.

feryz je izjavil:

To ti praviš. Lahko pa se enkrat oglasiš, bova šla en krog. Z vožnjo, ki je normalna zame.
Ko speljem s firme, imam do prednostne ceste 100 metrov. Avto mora splezati vsaj do 80 km/h, potem pa bremzo nahajaš.
Potem imam 200 metrov do nove prednostne, tam mora priti že do 100 km/h.
Potem je pa 300 metrov glavne ceste do ovinka, tam mora priti do 150 km/h, ko si iz ovinka ven, pa po ravnini vsaj do 200 km/h. Prejšnji je celo do 250 km/h.
Vedno tako. Če je le frej cesta. Pač mi je v užitek surova, ampak prijetna moč.
Na avtocesti pa itak nonstop rinem v tla tisti pedal.

Včeraj sem se jaz vsedel spredaj, lastnik novega X7 pa zadaj. In je rekel, naj ga popeljem en krog. Ko sva čez 15 min prišla nazaj, je rekel, da nisem normalen in naj mu nikoli ne rečem, da mi posodi avto. Jasno je, da mu tudi ne bom. Ker X7 4.0d ne gre dobesedno nikamor. Sprobaš pa vseeno lahko, kaj zmore.


kaksn revez (v glavi) mors bit da vzames flagship ponudbe BMWja, potem pa zberes 3.0 zetorja....



Zakaj ne bi primerjal Tesle z Cliotom? Z obema avtoma pridem od točke A do točke B... v obeh ne bom moker če bo deževalo in oba imata avtomatsko klimo kar je dejansko skorajda edini premium vgradnja ki jo rabimo... ostalo je samo luksuz...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

LOL. Jaz imam 2,0 toyoto hibrida, ki ima 3 nivoje boljši "cvt" od tvojga, start-stop, ki dejansko deluje, pol časa se vozim brez ice motora, itd, pa vseeno ni primerjave z električnim. Tam je to še en nivo višje.


Toyotin CVT je jajc. Trese, cuka in se čuti ko prestavlja. Tega pri subaruju ni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Sej tebe bi tudi lahko z opico primerjali, ješ, sereš enako, od ostalega tvojega pa tudi ni neke koristi.

WizzardOfOZ je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Jaz imam 2,0 toyoto hibrida, ki ima 3 nivoje boljši "cvt" od tvojga, start-stop, ki dejansko deluje, pol časa se vozim brez ice motora, itd, pa vseeno ni primerjave z električnim. Tam je to še en nivo višje.


Toyotin CVT je jajc. Trese, cuka in se čuti ko prestavlja. Tega pri subaruju ni.

Ti nisi normaln. Toyota hibrid sploh nima cvtja, samo z elektro motorji ga simulira. Kako bi tam lahko čutil prestavljanje, to me pa res zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj ne bi primerjal Tesle z Cliotom? Z obema avtoma pridem od točke A do točke B... v obeh ne bom moker če bo deževalo in oba imata avtomatsko klimo kar je dejansko skorajda edini premium vgradnja ki jo rabimo... ostalo je samo luksuz...


BS. Pol si kupiš twingota ali cliota za 200€ in se voziš dokler ne rikne in greš po drugega za 200€. Ostalo je itak samo luksuz.

Utk je izjavil:

Sej tebe bi tudi lahko z opico primerjali, ješ, sereš enako, od ostalega tvojega pa tudi ni neke koristi.

WizzardOfOZ je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Jaz imam 2,0 toyoto hibrida, ki ima 3 nivoje boljši "cvt" od tvojga, start-stop, ki dejansko deluje, pol časa se vozim brez ice motora, itd, pa vseeno ni primerjave z električnim. Tam je to še en nivo višje.


Toyotin CVT je jajc. Trese, cuka in se čuti ko prestavlja. Tega pri subaruju ni.

Ti nisi normaln. Toyota hibrid sploh nima cvtja, samo z elektro motorji ga simulira. Kako bi tam lahko čutil prestavljanje, to me pa res zanima.


Sej sem rekel, da še nisi CVT-ja vozil. Pol pa pametuješ.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ti tudi ne dobrega.

Mato989 ::

BS. Pol si kupiš twingota ali cliota za 200€ in se voziš dokler ne rikne in greš po drugega za 200€. Ostalo je itak samo luksuz.


Primerjam novo z novim in primerjam doseg novega vs doseg novega...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UI / UX v avtomobilih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16723184 (1552) PARTyZAN
»

Zakaj se CVT ne uporablja oziroma ni razširjen? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45370727 (22151) WizzardOfOZ
»

Vprašanje o moci motorja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10613064 (9706) WizzardOfOZ
»

Najmanj problematični avtomatski menjalniki? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17938582 (34570) WizzardOfOZ
»

Vsiljevanje avtomatskih menjalnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19754512 (47122) SuperVeloce

Več podobnih tem