» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
18 / 21
»»

oo7 ::

oopticom je izjavil:

Team B is back! Dober ep.


To govoriš o S06E08 ali je že 09 zunaj ?

oopticom ::

08.

oo7 ::

Ja kot kaže sem kar prav uganil, da je igralec hotel izhod iz Tv serije. Zato so ga ubili. Bolje bi bilo če bi naredili tako kot so z Maggie.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Ja kot kaže sem kar prav uganil, da je igralec hotel izhod iz Tv serije. Zato so ga ubili. Bolje bi bilo če bi naredili tako kot so z Maggie.


kje si to prebral?

Outcast ::

Tud men se zdi da sem nekje zasledil da ima Johnny dovolj bit kavboj.
Sem pa vidu slike prihodnje epizode, ko jih poravnajo v klečeč položaj, malo spominja na legendarno epizodo z Neganom...8-O

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ja kot kaže sem kar prav uganil, da je igralec hotel izhod iz Tv serije. Zato so ga ubili. Bolje bi bilo če bi naredili tako kot so z Maggie.


kje si to prebral?


V komentarjih. Naj bi celo hotel zaključiti že v 5 sezoni.

oo7 ::

Dobra epizoda 6x9. Sploh konec mi je bil všeč :)

Me zanima kam bo šlo zdaj vse skupaj naprej... ? :P

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Dobra epizoda 6x9. Sploh konec mi je bil všeč :)

Me zanima kam bo šlo zdaj vse skupaj naprej... ? :P


Ja no čeprav je blo vse skupi gledano mal lovsko:)) Je pa res zdj ena 'era' končana ja. Strand zna bit kr oz je kr zajeban karakter pomoje...

oo7 ::

Ja samo Virginia naj bi tam imela še celo vojsko rangerjev. Če se ne motim ima strand samo nekaj rangerjev ?

Dwight pa tudi nima sreče.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Ja samo Virginia naj bi tam imela še celo vojsko rangerjev. Če se ne motim ima strand samo nekaj rangerjev ?

Dwight pa tudi nima sreče.


Ja zgleda da jih ima Strand dovolj za vsaj eno bazo, ki jo sedaj nadzoruje.

Res je, Dwight can't catch a break :D


Drugace je pa po eni strani fajn, da je June ustrelila Virgino (in ne Dakoto, da sedaj zivis to bolecino), da niso spet naredili na isti nacin, ko je Charlie ustrelila Nicka, ampak so jo vseeno sprejeli v skupino.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ja samo Virginia naj bi tam imela še celo vojsko rangerjev. Če se ne motim ima strand samo nekaj rangerjev ?

Dwight pa tudi nima sreče.


Ja zgleda da jih ima Strand dovolj za vsaj eno bazo, ki jo sedaj nadzoruje.

Res je, Dwight can't catch a break :D


Drugace je pa po eni strani fajn, da je June ustrelila Virgino (in ne Dakoto, da sedaj zivis to bolecino), da niso spet naredili na isti nacin, ko je Charlie ustrelila Nicka, ampak so jo vseeno sprejeli v skupino.



June je bila MVP te epizode :)

oo7 ::

Epizoda z Danielom je bila ena slabših.


Malo sem pozabljiv :)) kje je ona ?

Outcast ::

Sej je bla u uni 'Morganovi' naselbini, še grdo je gledala ko se se pripeljali uni zamaskiranci z njenim 'strojem':D

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Sej je bla u uni 'Morganovi' naselbini, še grdo je gledala ko se se pripeljali uni zamaskiranci z njenim 'strojem':D


Aja saj res :)) samo bolj malo jo je kazalo pa sem jo pogrešal.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Epizoda z Danielom je bila ena slabših.


No ja, epizoda se je sicer zacela obetavno ampak je potem na sredini sla navzdol. Verjetno je sedaj nekaj epizod malo zatisja, potem pa pokazejo tiste nove sovraznike.

oo7 ::

Epizode so izhajale ob petkih zdaj bodo ob ponedeljkih ?

FTad ::

oo7 je izjavil:

Epizode so izhajale ob petkih zdaj bodo ob ponedeljkih ?


Saj ze ves cas izhajajo ob ponedeljkih. Pravzaprav sem jih na travnikih ze v nedeljo dopoldne vide.

Outcast ::

Men se pa ni zdela tolk slaba epizoda...me pa zanima kak velika nevarnost jim sedaj preti:D

buttcrack ::

Naj bi ob nedeljah bilo na sporedu in ob ponedeljkih na travnikih, čeprav se že kakšen petek dobi, vsaj ta sezona.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Epizode so izhajale ob petkih zdaj bodo ob ponedeljkih ?


Saj ze ves cas izhajajo ob ponedeljkih. Pravzaprav sem jih na travnikih ze v nedeljo dopoldne vide.



Ja kot kaže so bile 8,9 in 10 izdane na četrtek vse prejšnje v nedeljo in prihajajoče bodo tudi v nedeljo.

8 epizoda je izšla 8 aprila četrtek
9 epizoda 15 april četrtek
10 epizoda 22 april četrtek
11 epizoda izide 2 maja nedelja in vse naslednje v nedeljo.

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Epizode so izhajale ob petkih zdaj bodo ob ponedeljkih ?


Saj ze ves cas izhajajo ob ponedeljkih. Pravzaprav sem jih na travnikih ze v nedeljo dopoldne vide.



Ja kot kaže so bile 8,9 in 10 izdane na četrtek vse prejšnje v nedeljo in prihajajoče bodo tudi v nedeljo.

8 epizoda je izšla 8 aprila četrtek
9 epizoda 15 april četrtek
10 epizoda 22 april četrtek
11 epizoda izide 2 maja nedelja in vse naslednje v nedeljo.

Je 11 epizoda vceraj prisla. Sklepam da bodo to sezono vse ep. v četrtek prihajale.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

oo7 ::

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Epizode so izhajale ob petkih zdaj bodo ob ponedeljkih ?


Saj ze ves cas izhajajo ob ponedeljkih. Pravzaprav sem jih na travnikih ze v nedeljo dopoldne vide.



Ja kot kaže so bile 8,9 in 10 izdane na četrtek vse prejšnje v nedeljo in prihajajoče bodo tudi v nedeljo.

8 epizoda je izšla 8 aprila četrtek
9 epizoda 15 april četrtek
10 epizoda 22 april četrtek
11 epizoda izide 2 maja nedelja in vse naslednje v nedeljo.

Je 11 epizoda vceraj prisla. Sklepam da bodo to sezono vse ep. v četrtek prihajale.


A že ? Zdaj, ko ni domačega travnika marsikaj spregledam.

FTad ::

Ce se bos omejeval na domac travnik, bos marsikaj zamudil. rarbg is your friend ;)

buttcrack ::

Kr zanimiv del

Outcast ::

Se strinjam; tile bodo še problem za Morgija & Co8-O

oo7 ::

12 epizoda že na voljo :)

Okapi ::

Tudi če je ne bi bilo.;((

buttcrack ::

Po 15ih minutah se sprašujem čemu je tole sploh potrebno... to ni niti klasična filer epozoda.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Tudi če je ne bi bilo.;((


Sem pogledal in ja se strinjam.

oo7 ::

buttcrack je izjavil:

Po 15ih minutah se sprašujem čemu je tole sploh potrebno... to ni niti klasična filer epozoda.


Vse kar se je zgodilo omembe vrednega je tisti ključ. Če se ne motim je tisto ključ od podmornice ? Mogoče hočejo kakšne jedrske bombe :)

oo7 ::

13 epizoda mi je bila kar vredu.

SPOILER





SPOILER

Novi lik mi je tudi zakon upam, da bo zdržal :)

Outcast ::

oo7 je izjavil:

13 epizoda mi je bila kar vredu.

SPOILER





SPOILER

Novi lik mi je tudi zakon upam, da bo zdržal :)


Misliš fotra od Johna, John Doriea?:D
Drugač ja dober del, upam da res sledi kak epski spopad z tistim klanom...

oo7 ::

Outcast je izjavil:


Misliš fotra od Johna, John Doriea?:D


Ja :)
Komaj ena epizoda pa mi je že med boljšimi liki :))

Okapi ::

Lik sam po sebi ni nič zelo posebnega, ampak Keith Carradine je pač o dober igralec, pa močno odstopa od sicer precej povprečne zasedbe v seriji.

oo7 ::

No ja lik spominja na sina. Ja gre za dobrega igralca.

Outcast ::

Okapi je izjavil:

Lik sam po sebi ni nič zelo posebnega, ampak Keith Carradine je pač o dober igralec, pa močno odstopa od sicer precej povprečne zasedbe v seriji.


Zna biti da ga ne bomo dolgo gledali, ko se sreča z starim sovražnikom...predvidevam seveda.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Okapi je izjavil:

Lik sam po sebi ni nič zelo posebnega, ampak Keith Carradine je pač o dober igralec, pa močno odstopa od sicer precej povprečne zasedbe v seriji.


Zna biti da ga ne bomo dolgo gledali, ko se sreča z starim sovražnikom...predvidevam seveda.


Jaz pa upam, da je stalna zamenjava njegovega sina.

oo7 ::

Sem kar pravilno uganil za kaj je tisti ključ na začetku sezone :)

Outcast ::

Na koncu epizode so malo izdali ja, mi je pa všeč kako se zgodba razvija8-). Dober del, naslednji bo očitno tudi zelo dober!

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Na koncu epizode so malo izdali ja, mi je pa všeč kako se zgodba razvija8-). Dober del, naslednji bo očitno tudi zelo dober!


Me zanima ali se bo ta zgodba vlekla še v naslednjo sezono ali se bo vse skupaj razpletlo v zadnjih dveh epizodah. Ampak upam na gobo ;)

oo7 ::

Ta teden je premor ? Danes bi morala biti nova epizoda ?

FTad ::

6. junija je naslednja epizoda

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

Ta teden je premor ? Danes bi morala biti nova epizoda ?

Memorial day je v ponedeljek.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

oo7 ::

Fear the Walking Dead Star Teases Final Two Episodes of Season 6: "They're Just Massive"

https://comicbook.com/tv-shows/news/fea...

oo7 ::

15 predzadnja epizoda že na voljo. Kar vredu epizoda :)

oo7 ::

Na voljo že 16 epizoda 6 sezone se pravi finale. Že kdo pogledal ? Jaz bom jutri :P

In ste pogledali finale ? Kakšen se vam je zdel ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Že kdo pogledal finale 6 sezone ? Kakšen se vam je zdel finale ?

Outcast ::

Nisem bil navdušen na koncem sezone in tudi pričakoval sem več 'žrtev' tega 'apokaliptičnega' konca sredi apokalipse...

Okapi ::

Krneke atomske bombe so metali, čisto brezveze.

Pa 45 minut smo gledali nekaj, kar bi v resnici trajalo mogoče 5 minut (da gre rakega gor in dol).;)

FTad ::

Sezona se je zacela zelo obetajoce s tem bolj "dark" privdihom, ampak je sla proti koncu s tole atomsko apokalipso malce mimo. Ok, pac nekaj filler epizod, kot npr tiste halucinacije Morganove zenske ob izgubi otroka... se da preziveti.

Motilo me je, da niso imeli glavni (ali pa bolje receno, stari) igralci, ki so v seriji ze nekaj sezon vec minutaze. Alicia, Strand itd. Vse se je forsiralo na Morgana.

Sploh pa mi ni vsec, kaj so naredili z likom Stranda. Po njegovem zadnjem manevru v podmornici proti Morganu, si zdaj sploh ne morem vec predstavljati, da bi mu stara skupina lahko se kdaj zaupala. Deluje mi, kot da bo on postal glavni negativec. Pa mi je sam lik vsec ze od zacetka serije.
««
18 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768282 (541) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337278 (5456) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497432 (2454) oo7

Več podobnih tem