» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
17 / 21
»»

FTad ::

Mene je v 2. epizodi najbolj razpizdilo, kako so se lotili pospravljanja tistih walkerjev v skladiscu. Mislim, postavili so koridor, da jih imajo kao pod kontrolo, pol pa na koncu njega odprejo vrata, namesto da bi jih zabadali skozi reze.

bambam20 ::

FTad je izjavil:

Mene je v 2. epizodi najbolj razpizdilo, kako so se lotili pospravljanja tistih walkerjev v skladiscu. Mislim, postavili so koridor, da jih imajo kao pod kontrolo, pol pa na koncu njega odprejo vrata, namesto da bi jih zabadali skozi reze.


Če bi uporabljali logiko, bi bila serija nezanimiva, hitro zaključena.

FTWD je verjetno zdaj na višjem nivoju kot TWD? Vsaj po trailerju sodeč imajo precej boljšo igralsko zasedbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Outcast ::

FTad je izjavil:

Mene je v 2. epizodi najbolj razpizdilo, kako so se lotili pospravljanja tistih walkerjev v skladiscu. Mislim, postavili so koridor, da jih imajo kao pod kontrolo, pol pa na koncu njega odprejo vrata, namesto da bi jih zabadali skozi reze.


Al pa če so sklepali da je koridor premajhen za tako število zombijev in so jih zato vsaj na začetku zabadali na koncu pri odprtih vratih da so jih lahko sproti hitro odstranjevali:P

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Najbrž boš kmal zvedu a ne matr...
Isto kot bi uprašu zakaj je pa Morgana 'prepoznal'.


No potem pa bom popravil moje vprašnje. Kaj mislite zakaj se Daniel dela, da ne pozna Stranda in Alicie ?

oo7 ::

FTad je izjavil:

Mene je v 2. epizodi najbolj razpizdilo, kako so se lotili pospravljanja tistih walkerjev v skladiscu. Mislim, postavili so koridor, da jih imajo kao pod kontrolo, pol pa na koncu njega odprejo vrata, namesto da bi jih zabadali skozi reze.


Mene pa to, da ko sta prišla, do orožja so bili sami headšoti. Vsak po 1 saržer John Wick stil in manjša horda je bila na tleh.

Outcast ::

OMG s čim se folk obremenjuje....mislim da je bila AK-47 puška in magazin ima koliko 30-40 nabojev? S tem da streljaš u bistvu v gnilo 'sadje' ki ga nosijo zombiji namesto glave:)
Je blo pa res mal 'stripovsko' narejeno se strinjam.

Am kar se tiče Daniela: najbrž je imel slutnjo, da vsakemu ki pride mim ne more zaupati, sploh ne Strandu s katerim že imata preteklost in trenutno res zaupa samo Morganu.

FTad ::

bambam20 je izjavil:


Če bi uporabljali logiko, bi bila serija nezanimiva, hitro zaključena.

FTWD je verjetno zdaj na višjem nivoju kot TWD? Vsaj po trailerju sodeč imajo precej boljšo igralsko zasedbo.


Zaenkrat se ne. TWD season 10 je bila zelo dobra. FTWD je pa komaj s to sezono v prvi epizodi pokazal, da zelijo izboljsati situacijo, in so popravili lik Morgana. Pocakajmo do mid season, ali bo temu dejansko tako.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

OMG s čim se folk obremenjuje....mislim da je bila AK-47 puška in magazin ima koliko 30-40 nabojev? S tem da streljaš u bistvu v gnilo 'sadje' ki ga nosijo zombiji namesto glave:)
Je blo pa res mal 'stripovsko' narejeno se strinjam.

Am kar se tiče Daniela: najbrž je imel slutnjo, da vsakemu ki pride mim ne more zaupati, sploh ne Strandu s katerim že imata preteklost in trenutno res zaupa samo Morganu.


Alicia je imela AK-47 tista druga M-16 ali nekaj podobnega. Fora je bila tudi ta, da sploh nista nič merili streljali sta kot kakšni gangsterji s tomijem :)

Na to foro

oo7 ::

Kar vredu epizoda.


SPOILER !!!!!!


SPOILER !!!
Tista ženska v tisti kleti najbolj grozen zombi kar sem jih videl v TWD in FTWD :)

Uizi ::

Si se fsral? Imam drisko pa nevem ali si drznem pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Bauc ::

Uizi je izjavil:

Si se fsral? Imam drisko pa nevem ali si drznem pogledat.

Naloži si na telefon in glej na školjki. Modern problems require modern solutions:)

oo7 ::

Zdaj pa manjka samo še epizoda z John-om.

oo7 ::

Čeprav mi je John najboljši lik v tej seriji je bila tale epizoda bolj tako tako. Pa vam ?

Sem pa še vedno mnenja, da tisti ključ ima neko povezavo z podmornico :)

oo7 ::

Ta epizoda je imela kar velik časovni skok. John je rekel, da June ni videl že 246 dni.

oo7 ::

Fear The Walking Dead 6x05 PROMO TRAILER Season 6 Episode 5

oo7 ::

Niso ponavadi epizode za FTWD izhajale ob nedeljah ? Danes ni nikjer nič ? :|

oo7 ::

Ta zadnja epizoda je bila še kar vredu. Je pa to verjetno prva epizoda kjer ni bilo niti enega walkerja ?

FTad ::

Zaenkrat je sezona zelo dobra in gledljiva, brez kakih cringe momentov (ali pa izredno manjhih).

oo7 ::

FTad je izjavil:

Zaenkrat je sezona zelo dobra in gledljiva, brez kakih cringe momentov (ali pa izredno manjhih).


Ja zaenkrat kar vredu.

Kaj pa Walking dead world beyond si kaj gledal ?

FTad ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

Zaenkrat je sezona zelo dobra in gledljiva, brez kakih cringe momentov (ali pa izredno manjhih).


Ja zaenkrat kar vredu.

Kaj pa Walking dead world beyond si kaj gledal ?


Nisem in niti nimam namena.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

Zaenkrat je sezona zelo dobra in gledljiva, brez kakih cringe momentov (ali pa izredno manjhih).


Ja zaenkrat kar vredu.

Kaj pa Walking dead world beyond si kaj gledal ?


Nisem in niti nimam namena.


Saj imaš prav, ker je res zanič TV serija.

oo7 ::

Liki so malo preveč narazen. Alicio smo v 6 epizodah videli samo enkrat. Luciano komaj v tej epizodi prvič od začetka sezone. Bolje, da bi bili spet skupaj.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Liki so malo preveč narazen. Alicio smo v 6 epizodah videli samo enkrat. Luciano komaj v tej epizodi prvič od začetka sezone. Bolje, da bi bili spet skupaj.


Ej, isto sem jaz vceraj razmisljal. Sicer je sezona trenutno izjemno dobra, veliko zanimivega dogajanja. Ampak dejstvo, da so liki tako loceni je res skoda, saj imajo premalo screen time-a. Upam, da jih tekom 2. polovice sezone spet zdruzijo.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Liki so malo preveč narazen. Alicio smo v 6 epizodah videli samo enkrat. Luciano komaj v tej epizodi prvič od začetka sezone. Bolje, da bi bili spet skupaj.


Ej, isto sem jaz vceraj razmisljal. Sicer je sezona trenutno izjemno dobra, veliko zanimivega dogajanja. Ampak dejstvo, da so liki tako loceni je res skoda, saj imajo premalo screen time-a. Upam, da jih tekom 2. polovice sezone spet zdruzijo.


Saj verjetno se bodo v drugi polovici te sezone združili vsaj upam :)

oo7 ::

Ti predelani zombiji v tej epizodi so bili kar zanimivi.

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 6B Trailer

FTad ::

oo7 je izjavil:

Fear the Walking Dead Season 6B Trailer



Zelo obetajoče. Celotna sezona je izredna izboljšava napram prejšnji

oo7 ::

Ta epizoda bo polfinale potem pa kaka 2 meseca premora potem pa nadaljevanje 6 sezone.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Ta epizoda bo polfinale potem pa kaka 2 meseca premora potem pa nadaljevanje 6 sezone.


a ni bila ponedeljkova epizoda midseason finale?

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ta epizoda bo polfinale potem pa kaka 2 meseca premora potem pa nadaljevanje 6 sezone.


a ni bila ponedeljkova epizoda midseason finale?


Aja sem mislil, da je pa 8 epizoda midseason finale. Se pravi 6A 7 epizod 6B 9 epizod ?

oo7 ::

Fear The Walking dead napovedana 7 sezona. Sedaj smo na polovici šeste sezone.

oo7 ::

Nadaljevanje druge polovice šeste sezone 11 aprila 2021...........

oo7 ::

Fear The Walking Dead Season 6.5 Tease

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 6B Extended Trailer

zmaugy ::

Odlična in za posrat smešna variacija na temo:



Je na HBO Go.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

oo7 ::

Nadaljevanje 6 sezone 11 aprila 2021.

Napovedana pa je že 7 sezona.

FTad ::

Pravzaprav je bila že danes nova epizoda FTWD. In je bil huge twist :)

oo7 ::

FTad je izjavil:

Pravzaprav je bila že danes nova epizoda FTWD. In je bil huge twist :)


Pa res :)
Hvala bom pogledal.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Pravzaprav je bila že danes nova epizoda FTWD. In je bil huge twist :)


Sem pogledal dobra epizoda ampak kaj zakaj ;(( ;((



SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!

Kar ubili so najboljši lik v seriji. ): bedarija če je to scenarij. po moje je hotel igralec izhod iz TV serije pa so ga ubili.

FTad ::

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

Pravzaprav je bila že danes nova epizoda FTWD. In je bil huge twist :)


Sem pogledal dobra epizoda ampak kaj zakaj ;(( ;((



SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!

Kar ubili so najboljši lik v seriji. ): bedarija če je to scenarij. po moje je hotel igralec izhod iz TV serije pa so ga ubili.



Meni je tudi bil sok in povsem nepricakovano. Deluje mi podobna situacija, ko je Charlie ubila Nicka (mislim, da v 2. ali 3. sezoni.

Se bolj pa bo cudno, ce bodo sedaj tole punco kar sprejeli, kot so takrat Charlie. Namrec, da ti ustreli brata, potem pa jo sprejmejo v skupino je kr neki.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

FTad je izjavil:

Pravzaprav je bila že danes nova epizoda FTWD. In je bil huge twist :)


Sem pogledal dobra epizoda ampak kaj zakaj ;(( ;((



SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!

Kar ubili so najboljši lik v seriji. ): bedarija če je to scenarij. po moje je hotel igralec izhod iz TV serije pa so ga ubili.



Meni je tudi bil sok in povsem nepricakovano. Deluje mi podobna situacija, ko je Charlie ubila Nicka (mislim, da v 2. ali 3. sezoni.

Se bolj pa bo cudno, ce bodo sedaj tole punco kar sprejeli, kot so takrat Charlie. Namrec, da ti ustreli brata, potem pa jo sprejmejo v skupino je kr neki.




Če je igralec rekel, da ima dovolj razumem, da so ga ubili če pa so ga kar tako je
pa brezveze, ker je bil daleč najboljši lik.

Ja imaš prav upam, da ne bodo naredili z njo enako kot z Čarli.

Outcast ::

Uf sem se že ustrašu kaj vidva bluzita zdj:)):)):)) All good for me; nisem še pogledal epizode, vem pa kdo ja...

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Uf sem se že ustrašu kaj vidva bluzita zdj:)):)):)) All good for me; nisem še pogledal epizode, vem pa kdo ja...


Če nisi gledal menda nisi bral spoilerjev.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Uf sem se že ustrašu kaj vidva bluzita zdj:)):)):)) All good for me; nisem še pogledal epizode, vem pa kdo ja...


Če nisi gledal menda nisi bral spoilerjev.


No ampak, glede na to, da je epizoda ze zunaj, a je sploh treba skrivati spoilerje? Saj smo v dedicated temi za to serijo.

oo7 ::

FTad je izjavil:


No ampak, glede na to, da je epizoda ze zunaj, a je sploh treba skrivati spoilerje? Saj smo v dedicated temi za to serijo.


Jaz sem zakril zato, ker je šlo za velik spoiler pa ta epizoda je malo prehitevala.

Outcast ::

Lepo, da sta zakrila definitivno;), jst sm pač pogledal ker sem mislil da gre za nekoga drugega...v tem primeru pa bi pomoje res nehal gledati FTWD:D

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Lepo, da sta zakrila definitivno;), jst sm pač pogledal ker sem mislil da gre za nekoga drugega...v tem primeru pa bi pomoje res nehal gledati FTWD:D



Za koga pa si mislil, da gre ? :|

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Lepo, da sta zakrila definitivno;), jst sm pač pogledal ker sem mislil da gre za nekoga drugega...v tem primeru pa bi pomoje res nehal gledati FTWD:D



Za koga pa si mislil, da gre ? :|


Ja Alicio;)

oo7 ::

Ja nje bi bilo tudi škoda.

oopticom ::

Team B is back! Dober ep.
««
17 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768118 (377) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454092 (247) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337272 (5450) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497430 (2452) oo7

Več podobnih tem