» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
15 / 21
»»

oo7 ::

5 sezona TV serije Fear the Walojing dead se začne 2 junija 2019.

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 5 Official Trailer

scipascapa ::

na koncu deluje tole bolje kot TWD.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

na koncu deluje tole bolje kot TWD.



kdo bi si mislil, da bo FTW na koncu boljši od TWD-ja. :)

oo7 ::

Serija se je po 2 in 3 sezoni definitivno popravila na boljše.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Serija se je po 2 in 3 sezoni definitivno popravila na boljše.



Ko so odstranili latinose. isti problem z MC Mayans.. posneto za manjšinsko hispansko populacijo.

oo7 ::

Dogajanje v Mehiki je bil najslabši del te TV serije. Zdaj v Texasu se še najbolj dogaja pa tudi v prvi sezoni v LA je bilo zanimivo.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Dogajanje v Mehiki je bil najslabši del te TV serije. Zdaj v Texasu se še najbolj dogaja pa tudi v prvi sezoni v LA je bilo zanimivo.



Pa tudi, ko so v 3-ji sezoni vkjučili indijance je bilo porazno.

oo7 ::

Začela se je 5 sezona :)

Outcast ::

Pojavi se znani znak ki je povezan z izginotjem Rick Grimesa: https://www.denofgeek.com/us/tv/fear-th...

oo7 ::

Je iskala zgodbo in jo našla :) Kar vredu začetek.

anketar ::

ker slab del, đizs, igranje leseno

oo7 ::

San antonio split :)):))

No pa je še eden član prišel z TWD v FTWD.

Okapi ::

Ta je bila kavbojska, ja, dobesedno;)

FTad ::

Mislite, da bo Dwight nasel Sherry? Igralka vem, da je odsla iz serije, ker je igrala v seriji The Arrangement (https://www.imdb.com/title/tt4941288/) ampak je bila serija itak skenslana, tako da bi jo potencialno lahko vstavili v serijo.

buttcrack ::

kera fora s tole mularijo?!?!?!

FTad ::

buttcrack je izjavil:

kera fora s tole mularijo?!?!?!


sam res. V prvi epizodi je bilo videti, kot da komaj srno ustreli, v tej epizodi pa delajo siskebab iz njih

Outcast ::

FTWD ima vedno bolj mračen, turoben, 'scary' pridih v primerjavi z zadnjimi nekaj sezonami TWD, ampak dostikrat pokvarijo potencialno dobre 'nastavke' z raznimi traparijami kot je ravno tole z temi mulci8-O

oo7 ::

Mogoče so mulci kako povezani z tistimi zamaskiranci, ki so ugrabili snemalko ?

oo7 ::

FTad je izjavil:

Mislite, da bo Dwight nasel Sherry? Igralka vem, da je odsla iz serije, ker je igrala v seriji The Arrangement (https://www.imdb.com/title/tt4941288/) ampak je bila serija itak skenslana, tako da bi jo potencialno lahko vstavili v serijo.


Glede igralke ni tak problem jo lahko tudi zamenjajo, ker ni nikoli imela velike vloge in ni preveč poznana.
Če jo bo našel bomo pa še videli :)

FTad ::

Meni je bila lusna :)

oo7 ::

Ta epizoda mi je bila dobra.



Edino zanima me kako daleč narazen so zdaj ti dve ekipi, da nujno rabijo popraviti letalo in, da ne morejo nazaj z avtomobili ? :|

oo7 ::

Rick Grimes’ connection to Fear The Walking Dead has finally been confirmed

https://metro.co.uk/2019/06/24/rick-gri...


oo7 ::

Ste pogledali 7 epizodo ? Kaj mislite bo preživela ali bo zbolela ?

FTad ::

Mah, opazam, da je celotna (ali pa vsaj prvi del) sezona izredno dolgocasna. Pac mucijo se priti nazaj z letalom, ker so menda vse ceste neprevozne. Potem pa se dogajajo razni dolgocasni dialogi, iz nekega razloga bi radi resili tiste otroke, blablabla.


oo7 je izjavil:

Ste pogledali 7 epizodo ? Kaj mislite bo preživela ali bo zbolela ?


Ja, glede na to, kako logiko imajo v seriji, bi prej rekel, da bo zbolela. V seriji imajo prikazano, kot da en dotik radioaktivnega walkerja pomeni isto, kot da bi z roko prijel grafit v seriji Chernobyl, kar je takoj overdose. Kar pa ne bi smelo biti ekvivalentno.

Drugo je, veckrat je ze spricnila kri naokoli, tudi na obraz v TWD-ju in FTWD-ju, pa ni nikomur nic bilo.

Tretjic, bi razumel, da bo umrla, ker res pase v zgodbo. Tukaj v epizodi je pa bil pac en ups. Videti je, kot takrat, ko je umrl njen brat ob strelu Charlie-ja - out of nowhere. A se je

Alicia morda navelicala igranja v seriji? Drugace res ne razumem poteze scenaristov.

Outcast ::

Možno da se je tamala naveličala, čeprav se mi zdi da je bil to samo malo 'slabši' 'dramaturški' vložek...še skenslajo tamalo; to zna biti kar šok ker ima (samo) ona kar močno bazo fan(ic).

Meni osebno je še vedno škoda te serije, ker je imela nek potencial z prvo sezono...zdj pa sam hodijo, ponavadi po 2 skupaj, se malo ustavijo. Sledi pogovor, nato sledi ena globoka misel, kaka solzica in notri vpade en zombie....swishhhh!
Pa se malo premaknejo naprej in ponovi vajo...

Zgodba tretje sezone je katastrofalna!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

FTad ::

Prejsnja sezona je bila ok, trenutna je porazna. Kot da je zmanjkalo idej.

Okapi ::

Pa še tiste ideje, ki jih imajo, so slabe.
Kar malo bodo zimprovizirali letalo, nataknili en rezervni propeler in odleteli.

FTad ::

Okapi je izjavil:

Pa še tiste ideje, ki jih imajo, so slabe.
Kar malo bodo zimprovizirali letalo, nataknili en rezervni propeler in odleteli.


Mah to mi je se ok, pac malo fantazije tukaj. Gre se, da je celotna premisa te sezone dolgocasna.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Možno da se je tamala naveličala


Tudi jaz sem na to pomislil, da bi lahko vil vzrok.

oo7 ::

Fear the walking dead TV serija ima potrjeno 6 sezono. Trenutno gledamo 5 sezono.

oo7 ::

Fear The Walking Dead Season 5 A Midseason Trailer

FTad ::

se vedno ugibamo, ce Alicia umre. sicer jo je bilo v nekaj izsekih v trailerju ampak nic ni sigurno...

oo7 ::

Daniel in hčerka Ofelia ? Pristanejo z letalom Daniela vsi pozdravijo a niti enega prizora med hčero in očetom, ki se že zelo dolgo časa nista videla ? :|



FTad je izjavil:

se vedno ugibamo, ce Alicia umre. sicer jo je bilo v nekaj izsekih v trailerju ampak nic ni sigurno...


Najbrž ne bo, ker drugače bi se že pokazali kaki znaki z zastrupitvijo z radiacijo ?

Okapi ::

oo7 je izjavil:

Daniel in hčerka Ofelia ? Pristanejo z letalom Daniela vsi pozdravijo a niti enega prizora med hčero in očetom, ki se že zelo dolgo časa nista videla ?
Si nekaj hudo zamešal. Ofelia je že v tretji sezoni umrla.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Daniel in hčerka Ofelia ? Pristanejo z letalom Daniela vsi pozdravijo a niti enega prizora med hčero in očetom, ki se že zelo dolgo časa nista videla ?
Si nekaj hudo zamešal. Ofelia je že v tretji sezoni umrla.


Jaooooo pa res ;(( jaz sem pa skos mislil pa ne vem zakaj, da je Luciana njegova hči :))

FTad ::

Upam, da bo sedaj 2. polovica sezone bolj akcijska, ker do sedaj je bil bolj zeh....

oo7 ::

Tudi jaz.
Kdaj se začne zdaj druga polovica 5 sezone že naslednji mesec ?

FTad ::

11. avgusta

oo7 ::

Danes se je začelo nadaljevanje 5 sezone :)

oo7 ::

Brezvezna epizoda. Mi gre že pošteno na živce tole snemanje z kamero ;((

FTad ::

Res je, safr epizoda. Me bolj na nek dokumentarec spominja. Se farmer Rick sezona je bila bolj zanimiva

oo7 ::

Zaenkrat kaže, da Alica ni nič bolna.

Outcast ::

Napovednik za naslednjo epizodo je bil že boljši, akcijski...

oo7 ::

Slabo je tole zadnje čase ;((

FTad ::

Se popolnoma strinjam. Vsaka epizoda je zeh.

Ne stekam, kako lahko scenaristi prodajajo zgodbo s tem Loganom. Tam zaustavijo Morgana sredi ceste in ne, da bi ga zvezali in prisilili, da pove, kje je bencin, se pogovarjajo. Ma kje je logika. Tista Alicia isce neko duhovno razodetje oz smisel blablabla. Ce serija dobi naslednjo sezono, bom izredno presenecen.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Se popolnoma strinjam. Vsaka epizoda je zeh.

Ne stekam, kako lahko scenaristi prodajajo zgodbo s tem Loganom. Tam zaustavijo Morgana sredi ceste in ne, da bi ga zvezali in prisilili, da pove, kje je bencin, se pogovarjajo. Ma kje je logika. Tista Alicia isce neko duhovno razodetje oz smisel blablabla. Ce serija dobi naslednjo sezono, bom izredno presenecen.


Šesta sezona je že mesec ali dva potrjena.

Outcast ::

Tole je res en tak snoozefest, že 2x zaspal pri zadnjem delu...8-O

oo7 ::

Saj najbrž se sami ne vejo kaj bi radi.

oo7 ::

Malenkost boljša epizoda ampak tista hoja po avtih z lojtro :)) stojita na navadnem avtu a zombiju ju ne morejo prijeti za noge :))
Ko sta prišla na drugi avto na eni strani sploh ni bilo zombijev takrat bi lahko samo stekla in bi bila takoj pri tovornjaku.
««
15 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768180 (439) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337278 (5456) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497432 (2454) oo7

Več podobnih tem