» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
9 / 21
»»

bambam20 ::

The Walking Dead: Webisodes je kdo gledal?

http://www.imdb.com/title/tt2022190/

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

The Walking Dead: Webisodes je kdo gledal?

http://www.imdb.com/title/tt2022190/



Prvič slišim kaj to so mogoče tiste enominutne epizode, ki se dogajajo na letalu?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Prvič slišim kaj to so mogoče tiste enominutne epizode, ki se dogajajo na letalu?

Ne. Tisto iz linka, ki ga je dal Rupsi31, niso Web serije za to serijo ampak za serijo "The Walking Dead".
Televizija AMC ima navado med sezonami predvajati še Web serije.

Fear the Walking Dead:
Med 1. in 2. sezono je bila 15 minutna Web serija z naslovom "Flight 462"

The Walking Dead:
Med 1. in 2. sezono je bila 17 minutna Web serija z naslovom "Torn Apart"
Med 2. in 3. sezono je bila 24 minutna Web serija z naslovom "Cold Storage"
Med 3. in 4. sezono je bila 25 minutna Web serija z naslovom "The Oath"

V originalu so to nekajminutni deli nabiti z reklamami. Ampak če te sezone dobiš združene brez prekinitev in reklam se izkažejo za zelo v redu in čisto na ravni matičnih serij.

bambam20 ::

Zajebu sem :). BOm zadevo prestavil v temo o The waling dead.

Zdajle sem pogledal celotno prvo 17 minutno epizodo in morem rečt, da je to to. Super zadeva.

Runnagain ::

bambam20 je izjavil:

Zajebu sem :). BOm zadevo prestavil v temo o The waling dead.

Zdajle sem pogledal celotno prvo 17 minutno epizodo in morem rečt, da je to to. Super zadeva.


Lahko zaupaš, kje oz. kako si si jo ogledal? Ameriški VPN?

bambam20 ::

Runnagain je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zajebu sem :). BOm zadevo prestavil v temo o The waling dead.

Zdajle sem pogledal celotno prvo 17 minutno epizodo in morem rečt, da je to to. Super zadeva.


Lahko zaupaš, kje oz. kako si si jo ogledal? Ameriški VPN?


Iz pašnika sem snel vse 3 epizode.

oo7 ::

Napovedali tretjo sezono
'Fear the Walking Dead' Renewed for Season 3 on AMC
http://variety.com/2016/tv/news/fear-th...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kakšna se vam je zdela druga epizoda?

Nič drugega niso naredili kot eno družino uničili če narko ne bi našel tablet...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Kakšna se vam je zdela druga epizoda?

Nič drugega niso naredili kot eno družino uničili če narko ne bi našel tablet...



Živi dolgčas.

Samo mene moti, da se dejansko ves čas ubadajo z družinskimi zadevami in ne s preživetjem?

Kako bo tole preživelo še 2 sezoni mi ni jasno.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



Kako bo tole preživelo še 2 sezoni mi ni jasno.


Dokler bodo na jahti imajo kar velike možnosti za preživetje samo čim bolj neopazni morajo ostati.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Kako bo tole preživelo še 2 sezoni mi ni jasno.


Dokler bodo na jahti imajo kar velike možnosti za preživetje samo čim bolj neopazni morajo ostati.



serija dude, serija... ne liki v seriji :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Kako bo tole preživelo še 2 sezoni mi ni jasno.


Dokler bodo na jahti imajo kar velike možnosti za preživetje samo čim bolj neopazni morajo ostati.



serija dude, serija... ne liki v seriji :D


Aja:)) sem čisto narobe razumel

Ja ne vem napovedana je tretja sezona potem naprej bomo pa videli. No ja saj je komaj začetek lahko bo postalo še zelo zanimivo ali pa še slabše :)

imagodei ::

Še vedno vam ni jasno, da gledate apocalypse survival dramo, ne pa Zombi horror.

Če so vam liki antipatični, to pomeni, da dobro igrajo svojo vlogo. Vi veste, kako se je treba obnašat, ko gre svet k vragu zaradi Zombijev, v njihovem vesolju pa koncepta Zombija sploh ne poznajo - niti iz filmov ne. To so ljudje, ki so še pred par tedni normalno živeli, danes se pa od njih terja, da delajo luknje v glave smrdečih trupel in se umažejo z njihovimi telesnimi sokovi. Tole dejansko ni TWD, kjer imajo že nekajletne izkušnje s pobijanjem Zombačev. Pa ne samo s trohnečimi hodečimi trupli, ampak tudi z živimi, ki niso vsi prijazni. V bistvu se šele učijo tega, kar so se Rick in druščina nekako dokončno zavedli v 5. sezoni: da ko civilizacija enkrat propade, ko ni več nikogar, ki bi enforcal Law&Order, dobiš lokalne plemenske šefe in njihove horde, ki uživajo že samo v tem, da lahko počnejo, kar se jim zljubi. Da ne omenjamo tega, da hitro postane jasno, da brez načrtnega obdelovanja zemlje, brez delujočega transporta, brez elektične energije in brez širše organizirane družbe hitro začne primanjkovat osnovnih resursov, kot so hrana, pijača in zdravila.

Še enkrat, v seriji so ljudje, ki so se še pred par tedni ukvarjali s "problemi" kot so, a bom dobil povišico na šihtu, a bom našel svoj naslednji fiks, a mi bodo starši nabavili nov iPhone, ipd. Potem so nekaj tednov preživeli v vojaškem taboru, precej zaščiteni pred resničnim svetom, zdaj so pa 2-3 dni izpostavljeni novi realnosti. Se mi zdi da ste malce preveč samozavestni, glede tega, kako bi se protagonisti morali obnašat, s tem ko na njih projecirate svoje mokre sanje o tem, kako bi se vi obnašali.

Jaz dejansko svetujem vsem, ki v FTWD pričakujete polno nekih epskih "bitk" z Zombiji, leteča čreva in sploh zgodbo, fokusirano na mrtvece, da nehate gledat. Popolnoma jasno je, na kaj se usmerjajo ustvarjalci serij TWD in FTWD. Zombiji so v TWD vesolju samo sredstvo, s katerim pripelješ civilizacijo do propada - recimo da so solidno dobro sredstvo, ter ob enem še dovolj zloveče-temačno, da je serija dovolj privlačna. Če ne bi bili Zombiji, bi lahko bili Vesoljci (The Falling Skies?) ali pa katera druga moderna kuga, ki bi zradirala 95% prebivalstva (12 Monkeys?).
- Hoc est qui sumus -

razerznak ::

To so retardiranci oz retardsko napisan script, kje so lovska drustva , strelska drustva v usa, res da mamo druge karakterje v tej seriji ampak vseno, vsi razen nigerja so retardi
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

imagodei ::

Kdo pa misliš, da so Neganovi privrženci v TWD? Zagotovo so bili v prejšnjem življenju razni Doomsday prepperji, pa pripadniki nekih strelskih društev/milic - oni so se bili sposobni relativno hitro organizirat. Prepričan sem, da so pisci scenarijev pomislili na te ljudi in da so v TWD po večini samo še takšne skupnosti žive.

V FTWD imamo drugačno situacijo, to je vse bolj na začetku. V velemestih, kjer so bile postavljene karantene in kjer ljudje zaradi gneče na cestah niso mogli pobegniti, so verjetno Zombiji okužili in/ali požrli znatno število ljudi, dodatno je pomagala vojska z napalmom. Še vedno znatno število ljudi se je verjetno uspelo tako ali drugače rešiti. V manjših mestih in v ruralnem delu ZDA, kjer količina mrtvecev v prvem valu ne bi ravno predstavljala večtisočglave množice, pa je najbrž precej življa uspelo pobegnit - v kakšne Refugee campe, v vojaške tabore, ali pa so se pridružili milicam. Glede na to, da je vojska pred nekaj dnevi z napalmom kurila mesta, očitno tudi ta še miga.

Kakor koli - Doomsday prepperja smo v FTWD že videli, očitno protagoniste zasleduje tudi nekakšna zlonamerna združba (organizirani kriminal, milica, navy/coastguard gone bad?), tako da tvoji komentarji ne pijejo ravno vode.

Stvar je precej simpl: lahko si v strelskem ali lovskem društvu, ampak streljat na človeka (ali tisto, kar je podobno človeku) je pač vseeno malo težje. Sploh, če je po sredi neka bizarnost, ki je ne dojameš. Gnijoče meso pač ne hodi kar samo naokrog. Če bi nekdo jurišal nadte s strelnim orožjem, bi verjetno lažje streljal nazaj - če pa gre proti tebi groteskna podoba 80-letne babice in če še nikoli nisi slišal za koncept Zombijev, je pa reč precej drugačna.

Jaz sem sicer prepričan, da bi vsi negativno nastrojeni komentatorji iz te teme čist brez težav streljali na Zombije. Nekaj najbolj naravnega bi se jim zdelo, da mrtvi hodijo naokrog in da jih pokonča samo strel v glavo. Še vprašali se ne bi, če mogoče niso samo v sanjah, iz katerih se ne morejo zbudit. Ne, koncept, da v realnosti okoli tebe obstaja perpetuum mobile gnijoče meso, ki te hoče raztrgat pri živem telesu, je pač nekje na ravni koncepta, da je treba plačat položnice za elektriko, če nočeš, da ti jo odklopijo.

Right?
- Hoc est qui sumus -

Lion29 ::

maja, ne nasedaj trolom

sicer pa si bodo itak cez eno sezono vsi premislili, ko bodo liki postali bolj badass.... sem preprican, da so liki sedaj prikazani tako zelo naivni in tupi zanalasc, da se bo videla tista transformacija bolj kontrastno

pri TWD so recimo tudi carol pa andrea totalno v kurcu, pa sta pol postali cisto badass, ma velja za vecino isto
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bambam20 ::

Lion29 je izjavil:



pri TWD so recimo tudi carol pa andrea totalno v kurcu, pa sta pol postali cisto badass, ma velja za vecino isto



Andrea je bila v seriji antipatična , ki se je skurbala z Guvernerjem in za nagrado postala zombie. Pošteno.

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Še vedno vam ni jasno, da gledate apocalypse survival dramo, ne pa Zombi horror.

Če so vam liki antipatični, to pomeni, da dobro igrajo svojo vlogo.


Dogaja se v svetu TWD...

Liki so slabo spisani, igralci so v večini antipatični. Ne bo šlo. Edina, ki sta res ok sta črnc pa un Mehičan. Že to, da si sploh ne morem zapomnat njihovih imen je dovolj zgovoren dokaz, da je zadeva flop.

Da ne boš mislil, da zadevo gledam. Samo prevrtim jo malo. Škoda 50 minut.

Lion29 je izjavil:

maja, ne nasedaj trolom

sicer pa si bodo itak cez eno sezono vsi premislili, ko bodo liki postali bolj badass....



Če so ti igralci antipatični ne bodo nič bolj badass. Prvi vtis je zelo pomemben in ta je zelo slab. Iz tega ne bomo dobili čudeža, ker je bila celotna prva sezona slaba, druga ne bo boljša ravno zaradi teh igralcev. Jebat ga.

Verjetno bo serija gledana, ker folk pač požira vse, kar je iz univerzuma The Walking dead.

Problem je, ker gledamo kot je že bilo omenjeno survival družinsko limonado in ne survival zombie serijo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Prepričan sem, da so pisci scenarijev pomislili na te ljudi in da so v TWD po večini samo še takšne skupnosti žive.


Stvar je precej simpl: lahko si v strelskem ali lovskem društvu, ampak streljat na človeka (ali tisto, kar je podobno človeku) je pač vseeno malo težje.

Right?



Kar seveda ni res in izgleda , da slabo poznaš TWD univerzum zgolj iz serije.

Odvisno kako si vzgojen in kakšna načela imaš. Ateistu to naj ne bi predstavljajo problema, ker s tem ne krši božjih zapovedi. Lahko apeliraš na vest ampak v primeru nevarnosti se braniš in streljaš, ter šele nato sprašuješ.

imagodei ::

bambam20 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Prepričan sem, da so pisci scenarijev pomislili na te ljudi in da so v TWD po večini samo še takšne skupnosti žive.


Stvar je precej simpl: lahko si v strelskem ali lovskem društvu, ampak streljat na človeka (ali tisto, kar je podobno človeku) je pač vseeno malo težje.

Right?



Kar seveda ni res in izgleda , da slabo poznaš TWD univerzum zgolj iz serije.

Odvisno kako si vzgojen in kakšna načela imaš. Ateistu to naj ne bi predstavljajo problema, ker s tem ne krši božjih zapovedi. Lahko apeliraš na vest ampak v primeru nevarnosti se braniš in streljaš, ter šele nato sprašuješ.

Brezvezno klobasanje. Po tvoje torej ateist lažje ubije človeka, ker nima neke višje moralne avtoritete v ozadju? Tle se debata lahko takoj neha. Normalno vzgojeni ljudje, ki so odraščali v prilično normalnih, ljubečih družinah, imajo enostavno težave potegnit petelina in hladnokrvno ustrelit človeka. To ni stvar poznavanja TWD univerzuma, to je stvar realnosti. Kar je stvar TWD univerzuma je to, da so Rick in druščina v 6. sezoni sprejeli novo realnost, razumejo, kako funkcionirajo stvari okoli mrtvecev in kako funkcionira svet. Folk v FTWD pa na tej točki enostavno ne razume, kaj se dogaja. Ne samo da ne razume, enostavno si ne morejo priznat, da nenadoma po njihovem svetu, ki je bil praktično v vsakem pogledu enak našemu, nenadoma lazijo mrtveci - to je skregano z vso logiko, z vsem kar od daleč diši po znanosti. Bitja, ki hodijo in hropejo so najbrž živa, ampak bolna, in se jih da pozdravit. Vsaj tako si predstavljajo.

Tole ni situacija, ko gre nadte versko blazen jihadist. To je situacija, ko te hoče raztrgat prijazna ostarela soseda, ki je bila v tvojem otroštvu tvoja varuška.

Jaz priznam, da sem teoretik, oboroženega konflikta v RL nisem videl. Tisti, ki pa so ga in ki niso hkrati tudi sociopati, pa brez izjeme povedo, da je težko ubiti tudi prvega jihadista, čeprav gre za samoobrambo. Kaj šele ostarelo prijazno sosedo, s katero je bilo še včeraj vse v redu, danes pa te hoče požret.

Skratka, nabijajte gor in dol, kako je simpl pobijat trohneča trupla, ker bi vi pač intuitivno vedeli, da so to trohneča trupla, ne pa bolni posamezniki, in ker je menda tako preprosto bitju, ki v skoraj vseh pogledih spominja na človeško bitje, zapičit kramp/nož/grebljico v glavo - s tem samo dokazujete, da ste stari 13 let ali pa da ste troli. Ker se držim tistega, "Never attribute to malice", je kriva verjetno vaša mladost.

Jaz se s tem umikam iz te konkretne subdebate.
- Hoc est qui sumus -

Okapi ::

Zgodovina, tudi bližnja, vedno znova dokazuje, da tudi normalno vzgojeni ljudje iz ljubečih družin nimajo posebnih zadržkov ubijati drugih, tudi na zverinski način.

imagodei ::

Česar nikoli nisem trdil. Ne da je TWD sociološki učbenik, ampak tudi tam se strinjajo s tabo.

Moja trditev je samo, da je normalnemu človeku težko začet. V seriji gre za zelo specifično situacijo: niso jih napadli vesoljci (Aliens, torej tuja vrsta), niso jih napadli jihadisti (torej: jasno je, da se moramo pred njimi braniti), niti jih ni napadla neka vojaška ali paravojaška formacija, ki bi želela ZDA etnično očistit. V TWD universe ne poznajo filmskega koncepta Zombijev, sicer pa je njihov svet do trenutka "izbruha" enak našemu. V prvih urah, dneh, so jih iz njihovega zornega kota napadali družinski člani, sosedje, vozniki rešilcev, prodajec zelenjave na tržnici - vsi neoboroženi in na videz kvečjemu bolni. Nato so protagonisti dva tedna (ali koliko je že bilo) preživeli v kokonu v karanteni, kjer se niso srečevali z Zombiji. Zdaj so pa spet 2-3 dni na poti.

Moja trditev je izključno ta, da nekateri hitro znajo preklopit, drugi pa potrebujejo veliko časa. Za nekatere bo sprememba in sprejemanje tega, da je trupla treba "še enkrat ubit", dolg proces. Drugim bo v momentu počil film in bodo čez noč sprejeli novo realnost. Nekateri pa je ne bodo nikoli in bodo mogoče naredili samomor.

Hershel iz TWD je imel npr. grozne težave sprejet, da so Walkerji mrtvi in da jim ni pomoči.


Drugi so se pač odločili za drugo opcijo:


Ne vem, meni se zdi raznolikost človeških reakcij kvečjemu realistična, ne pa slaba in neprepričljiva igra.
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

Konec me je šokiral.

razerznak ::

niger vedno zmaga
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

oo7 ::

Ta epizoda je bila dobra.

Kljub neumnosti, da je stal tam na robu in padel v jamo se je izkazalo za koristno zdaj vsaj vedo za kamuflažo>:D
chris bo tudi kmalu taprav killer že pobija mrtvo in živo.

bambam20 je izjavil:

Konec me je šokiral.


To je bilo prav, da so bili previdni in tam na raftu nista ogrožala nikogar ampak, da jima je presekal vrv sredi morja:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

otago ::

Otroci se igrajo neumnosti. Hispanec vzame otroke na obalo. OK. Se dogovorijo "ne pojdi iz vidnega polja". Naredijo ravno to. Mulc gre ubijat okužene. Reševat ranjenega, na koncu ga evtanezira. Nick se gre naslajat na pečino. Izbira, katera srajca mu najbolj pristoji. Poberejo še neznanko z ranjencem, ki nima šans preživetja. Pričakujejo, da bo Strand mirno vzel na ladjo ta dva, pa še vseh 100, ki jih morda najdejo. Hispanec z streljanjem privablja okužene, pa še porablja omejeno strelivo. V dog eat dog... Boljša epizoda kot prejšnja. Ampak še vedno naivno.

Lion29 ::

otago je izjavil:

Hispanec z streljanjem privablja okužene, pa še porablja omejeno strelivo.


no, really? a mislis, da njemu po glavi hodi to, kak mora sparat z orozjem ker vsaj se 3-4 leta ne bo nic s koncem kuge? vidi v prihodnost? pa horda zombijev gre na tebe in ti imas pistolo... ti bos uporabljal palico :D.... aja, privablja s streljanjem... po kaksni logiki bi on moral vedeti, da hrup jih privablja bolj? ze tako grejo vsi proti njim.... verjetno mu je Rick povedal :D

ma ne bom vec nasedal na take poste... nehite gledat z ocmi TWD, verjamem, da je tezko, ampak dajte malo razmisljat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Strand je naredil napako, da je sploh vzel te ljudi na ladjo.

bambam20 ::

otago je izjavil:

Otroci se igrajo neumnosti. Hispanec vzame otroke na obalo. OK. Se dogovorijo "ne pojdi iz vidnega polja". Naredijo ravno to.



Se zmenijo, da bodo pregledali kovčke, če je v njih kaj koristnega. Itak tega niso počeli. Cel čas se ne morme znebiti občutka, da spremljamo probleme difunkcionalne družine, ki ni nikoli prej reševala družinskih težav, zdaj pa mislijo, da imajo čas.

Gledam, da lahko komentiram. Serija pa ne bo nikoli odlična, ker je sam koncept zasnove zgrešen. Ni dovolj, da se dogaja v TWD svetu.

oo7 je izjavil:

Strand je naredil napako, da je sploh vzel te ljudi na ladjo.



Verjetno jih je vzel z razlogom. Stand je premeten tip :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

otago ::

@Lion29
V trenutku ko zagleda aziatko, ki beži preko pečine bi lahko ubral več poti.
a.) jo ranil s pištolo, se bi vsi okuženi spravili nad aziatko. Minimalna poraba streliva. Hkrati ima izkušnje z mučenjem in mu ne bi predstavljalo etičnih zadržkov. Res je, da je oni mulc se nekje zgubil in čuti neko spoštovanje, ker so se medsebojno rešili.(Rešitev s stilu Guvernerja v TWD)
b.) Iz daljave 50m+ gre streljati na okužene. Kdor je streljal s pištolo ve, da ni tako enostavno zadet glave. Kot drugo, že vedo da jih direndaj privlači. Privabi okužene v smer sebe, otrok, čolna. (FTWD)
c.) steče v drugo smer, povzroča direndaj, jih zvabi vstran. Se žrtvuje.

Če je kdo bil zmožen ustreliti nedolžnega, za zaščito sebe in družine so to Hispanec in Strand. Ostali so neki pussyi. Aziatka bi še preživela, če ne bi vlekla na pol mrtvega sorodnika/prijatelja zraven. Na čolnu je v uvodnih kadrih ubila enega od preživelih, ko je želel ubiti njenega kolega na robu smrti. Karma in zakon preživetja najmočnejšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Izi ::

Ta del je nadaljevanje Flight 462. Če kdo ni gledal tega dela mu par stvari ne ne bo jasno.
Tako Azijka kot tisti ožgani fant sta iz Flight 462. So pa spremenili vsa imena in lokacijo strmoglavljenega letala, tako da povezava ima precej lukenj.
Že v prejšnji sezoni so povedali, da bo tale Azijka, ki ji je po novem ime Alex postala stalni član serije. Tisti ožgani fant je bil pa glavni lik v Flight 462.

bambam20 ::

Azijka je men luškana.

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Azijka je men luškana.

Eksotične bejbe so vse lušne in popolnoma nedoločljivih starosti.
Pravzaprav je tale igralka iz Nove Zelandije.


Ena prvih serij v kateri je igrala je bila "Xena: Warrior Princess (1995–2001)" in že takrat je bila videti popolnoma enako kot danes.
Takrat je igrala 20 letno punco, sedaj skoraj 20 let kasneje pa spet igra 20 letno punco :))

oo7 ::

Potem moram pa še pogledat Flight 462.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Potem moram pa še pogledat Flight 462.



A še nisi ? =)

bambam20 ::

Tako ti je to, če nimaš nobene avtoritete nad otroci pa ti počenjo kar se jim zljubi.

Glede, da dela same pizdarije , upam, da se je producenti znebijo.

oo7 ::

Sem ravnokar pogledal pa nisem ravno vsega razumel, ker so mi angleški podnapisi začeli prehitevati.
Če lahko nekdo razloži kaj je fora Stranda in tistega njegovega ljubimca? Kakšen biznis sta sklepala in kakšne načrte sta imela?







bambam20 je izjavil:

Tako ti je to, če nimaš nobene avtoritete nad otroci pa ti počenjo kar se jim zljubi.

Glede, da dela same pizdarije , upam, da se je producenti znebijo.



Ja sem že zadnjič pisal, da tole pogovarjanje po radiju je bila ena velika oslarija. Ampak zadnje dve minute so bile vseeno super sploh, ker so unemu tapametnemu porinili železno štango čez trebuh>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Če lahko nekdo razloži kaj je fora Stranda in tistega njegovega ljubimca? Kakšen biznis sta sklepala in kakšne načrte sta imela?

Strand se hoče vrniti k svojemu ljubimcu Thomasu Abigailu v Mehiko. Mislim, da ni prav nič bolj globokega v ozadju.
Glede na to da je jahti ime Abigail lahko sklepamo, da je ta last Thomasa, ki se piše Abigail.

Oba sta nepremičninska biznismena, z razliko, da je Abigail uspešen, Strand je pa vse izgubil v poplavi Katrina. Strand je zato poskušal okrasti Abigaila, ta pa ga je našel in mu nato oprostil, potem pa sta se še zaljubila.
Tik pred izbruhom sta lenarila na Abigailevi posesti nekje v Mehiki. Strand se je kljub Abigailovemu nasprotovanju odločil, da še enkrat odpotuje v Los Angeles in opravi še zadnji nepremičninski posel, kjer naj bi prodal še neke parcele, ki so mu ostale. Potem pa bi se vrnil v Mehiko, kjer bi z ljubimcem živela srečno do konca svojih dni :))
V Los Angelesu Stranda potem ujame izbruh in se ne more vrniti v Mehiko...

Celotna 2. sezona se torej vrti okoli tega kako se Strand poskuša vrniti k Abigailu v Mehiko. Naši junaki iz 1. sezone so pa zraven bolj kot ne samo za zgago ;) Zakaj jih je sploh vzel na jahto mi še vedno ni čisto jasno.
Carlos, ki je sedaj prišel na Jahto, in vse skupaj rešil s sniperjem, je pa stari Abigailev prijatelj, ki menda ve kako jahto pripeljati v Mehiko. Na meji bodo verjetno vojaške ladje.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če lahko nekdo razloži kaj je fora Stranda in tistega njegovega ljubimca? Kakšen biznis sta sklepala in kakšne načrte sta imela?

Strand se hoče vrniti k svojemu ljubimcu Thomasu Abigailu v Mehiko. Mislim, da ni prav nič bolj globokega v ozadju.
Glede na to da je jahti ime Abigail lahko sklepamo, da je ta last Thomasa, ki se piše Abigail.

Oba sta nepremičninska biznismena, z razliko, da je Abigail uspešen, Strand je pa vse izgubil v poplavi Katrina. Strand je zato poskušal okrasti Abigaila, ta pa ga je našel in mu nato oprostil, potem pa sta se še zaljubila.
Tik pred izbruhom sta lenarila na Abigailevi posesti nekje v Mehiki. Strand se je kljub Abigailovemu nasprotovanju odločil, da še enkrat odpotuje v Los Angeles in opravi še zadnji nepremičninski posel, kjer naj bi prodal še neke parcele, ki so mu ostale. Potem pa bi se vrnil v Mehiko, kjer bi z ljubimcem živela srečno do konca svojih dni :))
V Los Angelesu Stranda potem ujame izbruh in se ne more vrniti v Mehiko...

Celotna 2. sezona se torej vrti okoli tega kako se Strand poskuša vrniti k Abigailu v Mehiko. Naši junaki iz 1. sezone so pa zraven bolj kot ne samo za zgago ;) Zakaj jih je sploh vzel na jahto mi še vedno ni čisto jasno.
Carlos, ki je sedaj prišel na Jahto, in vse skupaj rešil s sniperjem, je pa stari Abigailev prijatelj, ki menda ve kako jahto pripeljati v Mehiko. Na meji bodo verjetno vojaške ladje.



No to me je zanimalo hvala Izi za razlago :)

Danes pa nova epizoda :)

bambam20 ::

Bravo @Izi

oo7 ::

Dobro so jih zaj... s tem bratom zombijem. Ta dva brata sta bila sploh čudna me veseli, da ju ni več čeprav verjamem, da še niso izven nevarnosti.

Okapi ::

Totalen dolgcajt.

Stipex ::

Men je bil pa meni ta del zelo dober.

+ Alicia končno enkrat za spremembo ravnala pravilno na koncu
+ Tista fora z bratom "walkerjem" je bila genialna
+ Strand si bo opomogel
- Travis je še vedno preveč soft, premalo odločen
- Cristopherju se že malo blede, je pa imel srečo kljub neumnosti ki jo je naredil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Totalen dolgcajt.


res... ne bom reku, da je shit kot arrow... ma ni dosti dalec.... booring
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

otago ::

Tale epizoda pa je bila boljša od prejšnih. malce več zombie killinga, čarovništva. Družinske drama se je zreducirala na psiho Chris protim ostalim.

Bo zanimivo zvedet, kaj pomeni simbol sove.

Lion29 ::

ja, moram priznat, da je tudi meni ta epizoda bila vsec, neprimerno boljsa od vecine ostalih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Constantly on skip...

razerznak ::

sicer mal več akcije v tej epizodi, sam se mi zdi kot da so 2-3 dneve kar preskočili? mal so falili to z jahto mal krizamo , pol nekaj plačujemo itd , čist sfalirano
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Lion29 ::

kaj so falili?

uni mehkinac je prisu po stranda... da jih smugla preko meje.... vmes so mogli iti resit tamalo lajdro in fotra... ko so jih resli so prisli na mejo, kjer naj bi bili zmenjeni z enim da jih spravi cez... a sta bila 2.... ne vem kaj tebi zdaj fali?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Stipex ::

Ok, Chrisu se je skisalo. Sedaj pa postaja par napeto.

Pohvale umetniškemu uvodnemu delu, vidi se da so ustvarjalci te serijo dejansko sposobni več, kot pa so pokazali v 1. sezoni.
««
9 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4260773085 (4080) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337464 (5642) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497508 (2530) oo7

Več podobnih tem