» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
10 / 21
»»

oo7 ::

Stipex je izjavil:

Ok, Chrisu se je skisalo.


Orng ga mede.

Izi ::

Meni se zdi zelo v redu serija. Bi reke, da postaja iz dela v del boljša. Na splošno je druga sezona občutno boljša od prve.
Celo pederski prizori me niso motili in lepo pašejo v zgodbo.

oo7 ::

Men pa je zaenkrat prva sezona boljša kot druga.

Okapi ::

Kar se mene tiče, se dolgcajt nadaljuje.

oo7 ::

Današnja epizoda je medsezonsko finale. Najbrž bo vmes kakšen mesec ali dva premora

Lion29 ::

vedno bolj je psihadelicno :D

celia ni fcrknila, to ziher... je spizdla ven, ko je daniel sel not, ziher... bosta z nickom Bonny&Clyde postala :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Hja, praktično vsem se je zmešalo :))

Sedaj je medsezonska pavza, drugi del 2. sezone bo na sporedu šele jeseni 2016.
1. sezona je imela 6 delov
2. sezona bo imela 15 delov. 7 delov spomladi in 8 delov jeseni.
3. sezona je pa tudi že uradno potrjena in bo imela 16 delov v letu 2017.

bambam20 ::

FtWD hitro izgublja gledalce. Še malo pa do 3-je sezone bo sploh prišlo.

Izi ::

bambam20 je izjavil:

FtWD hitro izgublja gledalce. Še malo pa do 3-je sezone bo sploh prišlo.

Slovenščina ti močno šepa, ampak kot kaže te skrbi, da 3. sezone ne bo. Ni panike, sezone, ki so uradno potrjene se vedno posnamejo.
Najpomembneje pa je, da kljub dejstvu, da ima FTWD ravno pol manj gledalcev kot TWD je ta še vedno na drugem mestu gledanosti na AMC televiziji. AMC nima nekih hudih AAA serij razen seveda legendarne TWD. Za prihodnost FTWD se torej ni treba bati. Druge najbolj gledane serije na svojem TV kanalu ne bodo kar tako ukinili. Ostale serije, ki jih ima AMC televizija so po gledanosti daleč daleč pod FTWD.

Lion29 ::

ta trenutek.... mad man pa nasploh breaking bad so AAA serije in imele veliko gledanost
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Kar v redu epizoda važno, da se ne bo več dogajalo tam na farmi :)

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 2B Comic Con 2016 Official Trailer


,

oo7 ::

Jutri se začne nadaljevanje druge sezone :)

Ostalo je še 8 epizod po koncu FTWD pa se bo počasi spet začel TWD :)

bambam20 ::

Pogledal ampak ne vem kaj si naj mislim.

Zadeva bi morala iti v povsem drugo smer, kot os nekateri že pisali v tej temi, kjer bi spremljali nastanek in razvoj virusa, kako se poizkušajo boriti proti njemu, da bi našli zdravilo..

Tako je tole vsaj zame zavožena družinska drama z dodatkom zombijev.

Outcast ::

Nisem še pogledal, sem pa zasledil na appu, ki ga uporabljam za spremljanje tv serij, da je folk nezadovoljen z delom in so ga v glavnem popluvali...nekako tako kot s celotno serijo.

oo7 ::

Nič posebnega tale prva epizoda :(

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Nič posebnega tale prva epizoda :(



izvedli smo, da zombiji tudi zivali jedo... in vnesli so fenomenalno seksi decvo :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nič posebnega tale prva epizoda :(



izvedli smo, da zombiji tudi zivali jedo... in vnesli so fenomenalno seksi decvo :O


To je pa tudi vse. Sem se pa spomnil te dečve z prison Break-a :)

Outcast ::

Sploh ni bil tolk slab del, kot je bilo omenjeno in kot sm pričakoval...Nick je precej zanimiv in na nek način podoben karakter kot Daryl v TWD.

oo7 ::

Na Travisa in psiho sinčka so pa čisto pozabili.

Kaj dohtar je imun ali ga zdravila rešujejo?

Okapi ::

Meni se zdi čisto brezveze.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Meni se zdi čisto brezveze.


Pa še kar gledaš ? >:D

bambam20 ::

Neumno čist. Zombiji obgrizejo psa, potem pa Nick gre jst. Kao, da niso pustili na mesu dovolj, da bi se okužil in postal zombi. Pa to mazanje s krvjo. Dej nehimo no. Kri bi prišla v organzem in bi se že zdavnaj okužil.

EN velik DC je tole.

Okapi ::

oo7 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni se zdi čisto brezveze.


Pa še kar gledaš ? >:D

Kaj pa čem. Če sem gledal do sedaj, bom pač vztrajal.;(

Komaj čakam, da se začne 3. sezona Z Nation.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni se zdi čisto brezveze.


Pa še kar gledaš ? >:D

Kaj pa čem. Če sem gledal do sedaj, bom pač vztrajal.;(

Komaj čakam, da se začne 3. sezona Z Nation.



A to še snemajo?

No pri Z nation se vsaj ne jemljeo resno in je bolj zajebantsko vse skupaj.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Neumno čist. Zombiji obgrizejo psa, potem pa Nick gre jst. Kao, da niso pustili na mesu dovolj, da bi se okužil in postal zombi. Pa to mazanje s krvjo. Dej nehimo no. Kri bi prišla v organzem in bi se že zdavnaj okužil.

EN velik DC je tole.


V TWD so se tudi mazali z zombiji pa tudi non stop so krvavi od zombijev, ki jih sekajo in streljajo :)

Okapi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni se zdi čisto brezveze.


Pa še kar gledaš ? >:D

Kaj pa čem. Če sem gledal do sedaj, bom pač vztrajal.;(

Komaj čakam, da se začne 3. sezona Z Nation.


Z nation, ko bo čas moram pogledati drugo sezono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Okapi ::

bambam20 je izjavil:

Okapi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni se zdi čisto brezveze.


Pa še kar gledaš ? >:D

Kaj pa čem. Če sem gledal do sedaj, bom pač vztrajal.;(

Komaj čakam, da se začne 3. sezona Z Nation.



A to še snemajo?

No pri Z nation se vsaj ne jemljeo resno in je bolj zajebantsko vse skupaj.
Začne se sredi septembra, če se ne motim - z uvodnim filmom.

Drugače pa recimo epizoda z zombijem G. R. R. Martinom je bila legendarna.

Outcast ::

Baje probavajo letos novo tehniko na avtomobilih, ki naj bi bila predstavljena na motosejmu v Ženevi drugo leto: 'car changing colors':D:|

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Baje probavajo letos novo tehniko na avtomobilih, ki naj bi bila predstavljena na motosejmu v Ženevi drugo leto: 'car changing colors':D:|




So pa specialci :)) kakšne napake.

Lion29 ::

bambam20 je izjavil:

Neumno čist. Zombiji obgrizejo psa, potem pa Nick gre jst. Kao, da niso pustili na mesu dovolj, da bi se okužil in postal zombi. Pa to mazanje s krvjo. Dej nehimo no. Kri bi prišla v organzem in bi se že zdavnaj okužil.

EN velik DC je tole.


O cem ti to? A ni ze od zdavnaj jasno, da so ze vsi okuzeni?


meni je Nick kar okej lik... mama njegova pa totalno anti... mi je vsec, da se razvija cisto na drugem koncu, in iz vidika drugacne kulture... kjer so malo uslatani v glavo in prevec verni... svez pogled na zadevo...

tempo in zanimivost serije pa zelo nihajo.. od epizode do epizode... mogoce ker smo zdolgocaseni, ker veliko neznank ze poznamo... ampak tudi liki niso pretirano vsecni in zanimivi...


bomo vidli
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Tud men je Nick precej boljši lik od ostalih in predvsem iz prve sezone, kjer mi je bil dokaj antipatičen, tako kot je/sta Chris in njegov fotr Travis.
Zgodba okoli njega mi je zanimiva, okolica me spominja na Resident Evil 5 špil:))

oo7 ::

Epizoda, ki je izšla včeraj mi je bila še najboljša, do zdaj. Čedalje bolj mi je všeč, da je več skupin in, da niso več skupaj.

Chris je pa totalno prestopil na temno stran.

oo7 ::

Kar dobra epizoda. Me zanima kako je dohtar preživel ugriz.

Nick pa je zadel jackpot :)

shotalick ::

Ja, tale epizoda je super. Tut mene hudiča zanima, kako je dohtro preživel ugriz? Kar se pa Nicka tiče, je pa super. Chris, pa da sploh ne govorim...model je zblojen.

oo7 ::

shotalick je izjavil:

Ja, tale epizoda je super. Tut mene hudiča zanima, kako je dohtro preživel ugriz? Kar se pa Nicka tiče, je pa super. Chris, pa da sploh ne govorim...model je zblojen.


Mogoče dohtar toliko obvalda medicino, da se je pozdravil ali pa ima kaj veze z DNK in je imun na ugriz ali pa ga je ugriznil kakšen pes in laže :)

delavec44 ::

Nekaj so tudi govorili, da je bil tip, ki ga je mogoče ugriznil zadrogiranec in so ga zamenjevali z zombijem ter na koncu pokončali ljudje. Čisto možno, da ga je pred smrtjo ugriznil.

imagodei ::

oo7 je izjavil:

Chris je pa totalno prestopil na temno stran.

Kaj pa je bilo od Chrisa v s2e11?
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

imagodei je izjavil:

oo7 je izjavil:

Chris je pa totalno prestopil na temno stran.

Kaj pa je bilo od Chrisa v s2e11?


Tisto o Chrisu sem pisal za s2e10 8 dni nazaj vmes pa ni nihče nič pisal potem sem pa včeraj pisal za s2e11 :)

imagodei ::

Ah, saj res. Sori.
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

Jao kako je ta Madison butasta ;((

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Jao kako je ta Madison butasta ;((



Zgleda, da edini spremljaš :D.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jao kako je ta Madison butasta ;((



Zgleda, da edini spremljaš :D.



Kaj ne gledaš več ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jao kako je ta Madison butasta ;((



Zgleda, da edini spremljaš :D.



Kaj ne gledaš več ?


Samo prevrtim zadevo in grem skozi v 5 minutah.

kajetan ::

baby zombi in kosilnica :D

Izi ::

oo7 je izjavil:

Jao kako je ta Madison butasta ;((

Saj so vsi butasti. Ravno ta naumnost vseh likov po vrsti je tisto kar loči to serijo od navadne The Walking Dead serije, kjer so vsi takoj postali neuničljivi in ubogljivi borci brez čustev, kot da bi leta trenirali pri specialni enoti zelenih baretk.

FTWD je bolj realna Zombie serija, TWD pa bolj stripovsko nerealna.
Za prihodnost nobene se ni bati. Obema zaenkrat dobro kaže in jih bomo gledali še leta.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jao kako je ta Madison butasta ;((

Saj so vsi butasti. Ravno ta naumnost vseh likov po vrsti je tisto kar loči to serijo od navadne The Walking Dead serije, kjer so vsi takoj postali neuničljivi in ubogljivi borci brez čustev, kot da bi leta trenirali pri specialni enoti zelenih baretk.

FTWD je bolj realna Zombie serija, TWD pa bolj stripovsko nerealna.
Za prihodnost nobene se ni bati. Obema zaenkrat dobro kaže in jih bomo gledali še leta.



To je res je pa tudi res, da v TWD sta bila Rick in Shane policaja Daryl nekakšen lovec in Merle je bil že od samega začetka bolj tečen kot sami zombiji:))

V FTWD so pa pred apokalipso imeli čisto drugačne poklice je pa res, da lahko še postanejo enota zelenih baretk lep primer je Carol, ki je iz navadne gospodinje postala že pravi comandos :)

oo7 ::

Kar v redu epizoda kot kaže se bo mali psiho vrnil k Travisu;((

Ostale so samo še 2 epizode in nekaj se govori, da naj bi naslednji teden predvajali obe.

karafeka ::

Mehiška telenovela. Dobesedno.

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel finale?


SPOILER!!!


Jaz samo upam, da je Chris res mrtev, da se nista zlagala. Drugače pa Travis in Madison z družino kamor gredo gre vse k hudiču. Tisti, ki so napadli Nicka so mi delovali kot ena Mehiška milica. Ofiliji pa imam občutek, da ne bo nič hudega.

Lion29 ::

serija je cisto OK... problem je, ker je prezvecena... prinasa drugo zgodbo v istem svetu...in ji zaradi tega delamo krivico

ampak mi pa gre a jetra, da tudi tukaj karnekrat vsi vejo, da ce se namazes z zombi krvjo te ne bodo opazli

tudi sam sem vedel, da so junake naredili na zacetku namerno butaste, da se bolje prikaze njihovo preobrazbo... sploh Travisa in Alicio
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
10 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464345 (236) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4260774010 (5005) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337506 (5684) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497531 (2553) oo7

Več podobnih tem