» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
8 / 21
»»

Izi ::

Na srečo ni bil Zombi virus ;)
Ko so odprli truplo tistega podivjanega mladeniča so v želodcu našli kilo Kokaina v vrečkah, raztrganih. Umrl je v strašanskih in nepredstavljivih mukah. Ni čudno da je besno grizel in mahal vse naokoli, ko mu je počasi razžiralo možgane.

oo7 ::

Druga sezona se začne 10 aprila 2016 prva sezona pa se je začela 23 avgusta 2015 kot kaže bodo malo pohiteli :)

Je pa res, da je imela prva sezona samo 6 epizod za drugo pa trenutno piše 15 epizod.


Sem pa bral, da AMC še ne misli kmalu končati z The Walking Dead in, da razmišljajo še o eni dodatni spinoff tv seriji The walking dead kar ni čudno glede na to, da je the walking dead ena najbolj gledanih Tv serij.

Izi ::

Flight 462 si pogledal? Zunaj je 8 delov od 16 in so trenutno na sredisezonski pavzi.

The Walking Dead, ki je trenutno na sredi 6. sezone, ima že zagarantirano 7. sezono, za 8. pa pravijo, da bo skoraj zagotovo.
Fear the Walking Dead, ki aprila pride 2. sezona, pa AMC pravi, da so tudi glede 3. in 4. sezone zelo optimistični in skoraj zagotovo bosta.

V 2. sezoni se zgodbi zagotovo ne bosta nič prepletali, medtem ko za 3. sezono nekateri napovedujejo, da bi se zgodbi morda lahko na nekaterih mestih malo srečali, ampak ni pa še nič uradnega.

bambam20 ::

Izi je izjavil:

Flight 462 si pogledal? Zunaj je 8 delov od 16 in so trenutno na sredisezonski pavzi.



Zakaj pa nihče do sedaj ni omenil tegale? Sploh nisem vedel da je zunaj...

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Zakaj pa nihče do sedaj ni omenil tegale? Sploh nisem vedel da je zunaj...

Verjetno večina čaka na konec, ker je vse skupaj hudo kratko. Vsak del je samo eno minuto.
Flight 426 bo na koncu dolg 16 minut in bo povezal 1. in 2. drugo sezono Fear the Walking Dead.

Sedaj ko je na polovici so dali ven tudi vseh 8 kosov združenih v en 8 minutni del. Tega moraš poiskati.

bambam20 ::

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zakaj pa nihče do sedaj ni omenil tegale? Sploh nisem vedel da je zunaj...

Verjetno večina čaka na konec, ker je vse skupaj hudo kratko. Vsak del je samo eno minuto.
Flight 426 bo na koncu dolg 16 minut in bo povezal 1. in 2. drugo sezono Fear the Walking Dead.

Sedaj ko je na polovici so dali ven tudi vseh 8 kosov združenih v en 8 minutni del. Tega moraš poiskati.



Sem ga že. :)

Full boljše kot FTWD.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Flight 462 si pogledal? Zunaj je 8 delov od 16 in so trenutno na sredisezonski pavzi.



Koliko minut pa traja 1 epizoda?

Runnagain ::

bambam20 je izjavil:

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zakaj pa nihče do sedaj ni omenil tegale? Sploh nisem vedel da je zunaj...

Verjetno večina čaka na konec, ker je vse skupaj hudo kratko. Vsak del je samo eno minuto.
Flight 426 bo na koncu dolg 16 minut in bo povezal 1. in 2. drugo sezono Fear the Walking Dead.

Sedaj ko je na polovici so dali ven tudi vseh 8 kosov združenih v en 8 minutni del. Tega moraš poiskati.



Sem ga že. :)

Full boljše kot FTWD.


Lahko še nam razjašniš, kako pridemo do njega? Ameriški VPN?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Koliko minut pa traja 1 epizoda?
Slabo bereš moje pisarije ;)

Izi je izjavil:

Vsak del je samo eno minuto.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Koliko minut pa traja 1 epizoda?
Slabo bereš moje pisarije ;)

Izi je izjavil:

Vsak del je samo eno minuto.



Sem spregledal se opravičujem :)

1 epizoda 1 minuta pa so vse skupaj tako razvlekli:P

Runnagain ::

Runnagain je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Zakaj pa nihče do sedaj ni omenil tegale? Sploh nisem vedel da je zunaj...

Verjetno večina čaka na konec, ker je vse skupaj hudo kratko. Vsak del je samo eno minuto.
Flight 426 bo na koncu dolg 16 minut in bo povezal 1. in 2. drugo sezono Fear the Walking Dead.

Sedaj ko je na polovici so dali ven tudi vseh 8 kosov združenih v en 8 minutni del. Tega moraš poiskati.



Sem ga že. :)

Full boljše kot FTWD.


Lahko še nam razjašniš, kako pridemo do njega? Ameriški VPN?


Ha, pogledal, kul del...samo kaj ko je tako kratko vse skupaj :(!

oo7 ::

100 Years of Zombie Evolution in Pop Culture | Time Lapse Video

razerznak ::

10.aprila se zacne 2 sezona? Uhh super
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

oo7 ::

razerznak je izjavil:

10.aprila se zacne 2 sezona? Uhh super


Na jahti>:D

oo7 ::

Fear The Walking Dead NEW Season 2 2x01 Promo Trailer "Fear the Dead... or the Strand?


10 april 2016 :D

Cruz ::

Uf, na morju se bo dogajalo. Bo zanimivo in nekaj novega. Komaj čakam. Meni osebno je bolj všeč od TWD.

Lion29 ::

mnenja?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

razerznak ::

Pa tko tko
Zacetek je nekako , proti koncu pa fuckupajo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

mnenja?



Moje mnenje je, da je na tej prečudoviti jahti preveč bedakov posebej najstniki polom od poloma.
Una butara babja dobi radio v roke že pol sveta ve kdo so kje so...;((;((
Trenutno edini pameteni liki so Strand pa tisti mexikanec in njegova ranjena hčer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cruz ::

Meni je bil del zanimiv. Sicer pa itak bo probleme delala ta Alicia in pa Chris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

karafeka ::

A so bili med prvo in drugo sezono še kakšni vmesni deli?
Se mi zdi, da LA konec 1 sezone ni bil v takem kaosu.

oo7 ::

karafeka je izjavil:

A so bili med prvo in drugo sezono še kakšni vmesni deli?
Se mi zdi, da LA konec 1 sezone ni bil v takem kaosu.



Da bi jaz vedel ni bilo nobenih vmesnih delov.

vprašanje koliko časa so bili še v tisti vili predno so šli na jahto.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

mnenja?



Moje mnenje je, da je na tej prečudoviti jahti preveč bedakov posebej najstniki polom od poloma.
Una butara babja dobi radio v roke že pol sveta ve kdo so kje so...;((;((
Trenutno edini pameteni liki so Strand pa tisti mexikanec in njegova ranjena hčer.



Meksikanec je men najbolj simpatičen lik. Pa črnc.

vsi ostali so pa taki antipatikusi, da bi si želel, da jih dons zgrizejo zombiji.

Lion29 ::

sam ste full nefer... kr gledate iz oci TWD, kjer so to ze vse dali skozi in vam valda grejo na k... ker so tolko tupi.... not fair, not fair :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bambam20 ::

Lion29 je izjavil:

sam ste full nefer... kr gledate iz oci TWD, kjer so to ze vse dali skozi in vam valda grejo na k... ker so tolko tupi.... not fair, not fair :D



gre se zgolj zaradi izbire igralcev, ki so v 90% tupi in antipatični, da bolj ne bi mogli bit. Tole bo propadlo v max 3 sezonah.

Lion29 ::

meni so pa igralci kul.... tupi zgledajo pa iz omenjenih razlogov
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Mene pa bolj moti da je cela serija tako 'skropucalo', nimam sploh filinga da gre za apokalipso, konec človeštva u bistvu, kot da je ful površno narejena; po vsem tem kar so preživeli, so vsi lepi, naličeni, ni nobene morečnosti, zombiji so ful čudni, napadajo z rokami, sploh nimam filinga da bi jih radi ugriznili...v primerjavi z TWD je tole teen-risanka.
Pa jih ne primerjam, pač imata isto tematiko zombijev in preživetja. Ena mi je res vrhunsko narejena, druga pa...za pogled.

Lion29 ::

omg so much bias...
kot prvo, ista produkcija, vse isto, le drugi igralci... torej zombiji niso nic drugacni...
za razliko od TWD se je tole zacelo nekaj tednov prej... ko se ni bila apokalipsa... no zdaj ko so na ladji bo videnega se manj....

meni se zdi kul, predstavljeno iz drugega zornega kota... pac treba se je znebiti tistega predsodka, ko ze vemo kaksen je svet 5 let poznej... in kaj so ze vse dali skozi...

ziher bi bilo bolj zanimivo, ce bi seriji gledali paralelno... jebat ga... no, sej ne recem, vsi predsodki so upraviceni... tudi meni mori, da se gre spet vse od zacetka... zaenkrat je gledljivo... sem pa tudi sam mnenja, da ni une carbnosti iz TWD
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

sam ste full nefer... kr gledate iz oci TWD, kjer so to ze vse dali skozi in vam valda grejo na k... ker so tolko tupi.... not fair, not fair :D



Tisto je pa taprava najstnica če ni mobitela pa takoj radio pa se pogovarjat z neznanci;(( to me je najbolj razjezilo.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sam ste full nefer... kr gledate iz oci TWD, kjer so to ze vse dali skozi in vam valda grejo na k... ker so tolko tupi.... not fair, not fair :D



Tisto je pa taprava najstnica če ni mobitela pa takoj radio pa se pogovarjat z neznanci;(( to me je najbolj razjezilo.




pa valda je to se najbolj razumljivo.... pizda svet kot ga poznajo se je sesu, in valda iscejo druge ljudi, da se povezejo.. wtf...

mene je veliko bolj razjezilo, da je to takoj ze kar slabo... ion da se je ze prvi tak pogovor spremenil v gorznjo.... in WTF... ona sploh ni imela pojma kje so... kr nekje open waters... tudi ce bi zelela nebi mogla izdat lokacije... in uni jih valda kr najdejo... itak... poleg tega so pa uni tudi ze pravi profesionalci in conning... niti se ni dobro zacelo... a oni ze spilajo take igre... daj no...

jaz osebno bi tudi takoj zelel navezat stike z ostalimi in se povezat... nima nic veze z najstnisko neumnostjo... ce pa bi bil ze 5 let okoli... in dal skozi kar je dal Rick in njihova banda... valda bi razmisljal drugace
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sam ste full nefer... kr gledate iz oci TWD, kjer so to ze vse dali skozi in vam valda grejo na k... ker so tolko tupi.... not fair, not fair :D



Tisto je pa taprava najstnica če ni mobitela pa takoj radio pa se pogovarjat z neznanci;(( to me je najbolj razjezilo.




pa valda je to se najbolj razumljivo.... pizda svet kot ga poznajo se je sesu, in valda iscejo druge ljudi, da se povezejo.. wtf...

mene je veliko bolj razjezilo, da je to takoj ze kar slabo... ion da se je ze prvi tak pogovor spremenil v gorznjo.... in WTF... ona sploh ni imela pojma kje so... kr nekje open waters... tudi ce bi zelela nebi mogla izdat lokacije... in uni jih valda kr najdejo... itak... poleg tega so pa uni tudi ze pravi profesionalci in conning... niti se ni dobro zacelo... a oni ze spilajo take igre... daj no...

jaz osebno bi tudi takoj zelel navezat stike z ostalimi in se povezat... nima nic veze z najstnisko neumnostjo... ce pa bi bil ze 5 let okoli... in dal skozi kar je dal Rick in njihova banda... valda bi razmisljal drugace



Ja rekli so ji naj posluša radijo ne pa, da se oglaša in čim se je ona oglasila je izdala njihov položaj in tisti, ki jo je klical jo je še malo trolal kje so in kam gredo med tem časom so se jim pa približevali in grem stavit, da tisti napad na tisti jadrnico so izvedli ravno oni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

kako je izdala polozaj? a zdaj se grejo ze triangulacije preko CB postaje? :D

sicer pa sej pravim... to, da so oni ze napadalni na ostale resource takoj na zacetku.. in spletkarijo na tak nacin, se mi zdi zelo glupo.... to je IMO vec mesecev po tragediji, ne pa takoj... ampak ok... ce bi se spuscal v vsako tako malenkost, itak nebi gledal nobene serije
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

kako je izdala polozaj? a zdaj se grejo ze triangulacije preko CB postaje? :D

sicer pa sej pravim... to, da so oni ze napadalni na ostale resource takoj na zacetku.. in spletkarijo na tak nacin, se mi zdi zelo glupo.... to je IMO vec mesecev po tragediji, ne pa takoj... ampak ok... ce bi se spuscal v vsako tako malenkost, itak nebi gledal nobene serije



Sigurno je možno z današnjo tehnologijo izslediti signal ali ne ?

Ja odvisno mogoče so kakšni pirati varjanta Somalija ti so napadali že pred apokalipso >:D


Zdaj gredo iz LA v San Diego če bi ibla moja jahta bi šel raje na sever proti Kanadi ali Alaski kjer je manj ljudi.

Izi ::

Ampak Abigail (jahta) je pa taka lepotica, da sem se kar zaljubil 8-)

Najstniki so pač najstniki. V glavi nič, sama neizkušenost in naivnost. Vsakega gledalca ima, da bi jih dal čez kolena in potem zaklenil v najgloblji del ladje. Ampak če smo pošteni delajo točno to kar vsi najstniki. Naredijo težave tudi tam kjer jih ni.

Meni se zdi dobro narejeno vse skupaj. Gledalcem je bilo hitro jasno, da je radio samo past. Alicia je seveda naivno padla na foro in izdala pozicijo glede na dim, ki so ga uni sami naredili ko so sesuli tisto jadrnico.

Sedaj se bije boj na življenje in smrt, tudi na morju ni prijateljev. Zaloge vode in hrane odločajo o preživetju. Preživeli bodo samo tisti, ki bodo oplenili več ladij. Na kopno se nihče ne more vrniti vsaj nekaj tednov, če ne celo mesecev preden se zadeve malo umirijo in število Zombijev, ki jih sedaj naokoli blodi na milijone ne pade na neko znosno raven, ki jo poznamo iz Walking Dead.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Outcast ::

Vsak si po svoje interpretira in predstavlja, jst se držim tega kar sem napisal, me je pa začudilo da je ista produkcija kot pri TWD, pa taka razlika v 'kvaliteti' serije. Tudi meni je zanimiv pogled iz drugega zornega kota, od začetka izbruha, panika, ljudje ne vejo kaj se je zgodilo, kaj se bo zgodilo...najstniki v seriji so tudi meni moteči, ker vse bazira na njih in NE njihova dejanja, katera so pač najstniška:D

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Vsak si po svoje interpretira in predstavlja, jst se držim tega kar sem napisal, me je pa začudilo da je ista produkcija kot pri TWD, pa taka razlika v 'kvaliteti' serije.


Manjši proračun po moje , slabši scenarij, slaba izbira likov ....

Dejansko mi je bil un mulc, ki je jemal mamila na začetku antipatičen, zdaj mi je postal kull :). Hčerko bi pa vrgel v vodo. Glupača razvajena.

-valvoline- ::

Anyway Lexa is back. Thumbs up :)

Lion29 ::

-valvoline- je izjavil:

Anyway Lexa is back. Thumbs up :)


jap... back from the dead... how appropriate :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

gledam IMDB, pa ne najdem Lexa?

Outcast ::

scipascapa je izjavil:

gledam IMDB, pa ne najdem Lexa?


Lexa v seriji The 100, ki jo igra Alicia iz FtWD.

scipascapa ::

aja hčerka torej?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

aja hčerka torej?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

scipascapa je izjavil:

aja hčerka torej?
Alycia Debnam-Carey on Leaving Lexa and "The 100" for "Fear the Walking Dead"
 Lexa

Lexa


 Alicia Clark

Alicia Clark


Lepa Avstralska igralka Alycia Debnam-Carey je kljub rosnim 22 letom ena bolj izkušenih igralk v seriji.


SPOILER iz serije The 100

Kakšna gonja, kampanje in grožnje so se sprožile proti izdelovalcem serije The 100, ko je Lexa v seriji umrla. Skoraj so morali prekiniti serijo, saj so se vsi gledalci združili in bojkotirali serijo.

V The 100 je igrala neustrašno bojevnico in voditeljico tako rekoč celega preostalega človeštva na Zemlji po apokalipsi. Vlivala je strahospoštovanje in vsi so se jo bali.
Iz tega mogočnega lika je sedaj prešla na v popolnoma obrnjeno vlogo neizkušene najstnice. Pričakuje se, da bo tudi tukaj postala neustrašna pobijalka Zombijev ;), če seveda ne bo prej postala večerja kakšnemu Zombiju ali pa jo ne bodo prerešetale krogle Piratov, ki jih je sama priklicala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Lion29 ::



jap, ta je bolj appropriate :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

scipascapa ::

s kerga dela je tale lesbo scena? :P

anko ::

Druga sezona, 14. del... v tretji sezoni, 7. del se pa "dol data" :)

scipascapa ::

grem počekirat :)

bambam20 ::

anko je izjavil:

Druga sezona, 14. del... v tretji sezoni, 7. del se pa "dol data" :)


Pol pa za kazen umre, ker je homoseksualnost greh. :))

Lion29 ::

dej no... nehte spoilat drugo serijo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

otago ::

Sem fan zombie žanra, ampak tile igralci so tako antipatični. Neznanec (verjetno s skritim namenom) jih reši, a oni bi šli reševat neznance. Antipatični igralci in antipatični karakterji.

Še v Z nation imajo igralci več kemije med sabo oz. je kot celota smiselno zastavljeno.
««
8 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4260773108 (4103) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337464 (5642) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497508 (2530) oo7

Več podobnih tem