» »

extreme digital spletna trgovina

extreme digital spletna trgovina

««
4 / 10
»»

Jebac18 ::

apple fino ker jaz sem nasprotnega mnenja da rabijo več kot 1 tedn da popravijo en usb prikluček pod garancijo je poden. Nikoli več ne bom naročil pri njih in ja sem prepričan da so oni zakrivil to, ker tudi škatla je bila luknasta in račun napol strgan ne hvala nikoli več ne bom naročil pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

amacar ::

Stvari popravljajo na servisu ne v trgovini. V Sloveniji boš čakal tudi do 45 delovnih dni, brezveze se zaenkrat napenjaš po forumu, zato ker niso ohišja popravili v enem tednu.

Jebac18 ::

ok no izbrišite objavo če vam ni ušeč, dejstvo je da bi lahko malo bolj pazil na robo to vam hočem dopovedat, da je bila že sama škatla strgana, vendar so bili papirji tako, da nisem takoj opazil. In zadeva naj bi bila nova a očitno ni bila :( brišite zaradi mene kolikor hočete dejstvo je pač dejstvo.

Zelnick ::

Jebac18 je izjavil:

ok no izbrišite objavo če vam ni ušeč, dejstvo je da bi lahko malo bolj pazil na robo to vam hočem dopovedat, da je bila že sama škatla strgana, vendar so bili papirji tako, da nisem takoj opazil. In zadeva naj bi bila nova a očitno ni bila :( brišite zaradi mene kolikor hočete dejstvo je pač dejstvo.


99% sem preprican da ti niso oni poslali takšne škatle. Torej se pritozuj nad dostavnim podjetjem!
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Apple ::

Torej DPD...
LP, Apple

Jebac18 ::

koliko časa imajo po zakonu da popravijo ?? 45 delovnih dni ??

hojnikb ::

45 dni..
#brezpodpisa

Jebac18 ::

45 delovnih ali tudi vikendi ??

D-mode ::

45 dni (vsi dnevi se štejejo) :)

kar se tiče extreme digitala. pred novim letom sem kupil ssd disk, ki je bil najcenejši na spletu samsunga 850 evo, prišel je po 3 al štirih dnevim z dpd, klicali so me za čas dostave. čez mesec dni je še brat kupil ssd pri njih, ista pesem, plačilo po povzetju. zelo zadovoljen, vse dela in če nameravam kupovati od tehnike najprej tam pogledam :) upam da samo izboljšajo stran, ker je prevedena obupno :)

Domobrancek ::

Pozdravljeni. Pred kratkim sva s kolegom iz edigital trgovine naročila dele za PC. Deli so prišli in vse je bilo vredu, se je pa zgodila napaka iz najine oz bolj moje strani. Kolegu sem predlagal plato, ki jo je kasneje tudi naroči, za i5 6600 procesor. Nisem vedel, da imajo lahko tej procesorji tudi matične plošče z DDR3 rami in naročil sem ravno takšno, ki ima ddr3 slote in ddr4 rame. Kako je z vračilom oz menjavo blaga? Ima kdo kakšne izkušnje s tem? In ali je telefonska številka za informacije in pomoč, ki je navedena na spletu slovenska ali kakšna tuja?

darkolord ::

Saj ti vse piše.

7. PRAVICA DO ODSTOPA OD POGODBE

7.1. V skladu z Zakonom o varstvu potrošnikov (ZVPot) lahko naročeno blago, kupljeno po pogodbi na daljavo (kamor spada tudi nakup preko interneta), brez navedbe razloga vrnete. V kolikor se odločite odstopiti od pogodbe, imate pravico, da nas v 14 dneh po e-pošti obvestite, da odstopate od pogodbe. Naša služba za pomoč uporabnikom vas bo po prejemu e-pošte kontaktirala in obvestila o poteku postopka. V primeru odstopa od pogodbe stroške dostave blaga v višini (9,8 EUR) krije kupec.

7.2. Kupec, ki od pogodbe ali naročila odstopi, mora blago vrniti nepoškodovano v originalni embalaži in v nespremenjeni količini in ga poslati prodajalcu. Pošiljk z odkupnino ne sprejemamo. Pred uporabo izdelkov/blaga, preverite njihovo ustreznost! Vračilo že uporabljenih izdelkov ni možno! Garancijo ter stvarno napako lahko uveljavljate le ob priložitvi originalnega računa in izdelka oz. blaga.

Mare2 ::

https://edigital.si/ Obujam temo. Na tej strani bi kupil en printer Canon pa me zanima, a velja garancija v SLO?

Če ima še kdo kakšne izkušnje z nakupi tu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

loveJDM ::

Kak je glede garancije ne vem,so pa drugače ok pa fajn ugodni :)

N0t0ri0us ::

vsi telefoni imajo 2-letno garancijo.
Prosimo, da v primeru napake kontaktirajte pooblaščen servis v Sloveniji.

Njihov odgovor, ko sem jih vprašal za garancijo za teleofne. Verjetno je tiskalnike isto

Mare2 ::

Evo, naročil. Je dispečerka rekla, da garancija eno leto velja na SLO servisih, za naslednje leto pa pride njihov kurir iskat itd.

https://edigital.si/inkjet-tiskalniki/c... 275,31 € 2 leti garancije

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist... 326,62 € 1 leto garancije

Bomo vidl, kaj in kdaj dobim za 51,31 EUR razlike. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Urh81 ::

naročil sem si huawei p9 lite ker je zelo poceni in me zanima kako dolgo časa prihaja sem in če je velika možnost poškodovanega

radmannsdorf ::

pride hitro z dostavno službo. kakšen dan več kot pošta slovenije. poškodovan ne bo, saj je zapakiran :)

loveJDM ::

Na mailu ti piše drugače kdaj je predvidena dostava

Mare2 ::

Urh81 je izjavil:

naročil sem si huawei p9 lite ker je zelo poceni in me zanima kako dolgo časa prihaja sem in če je velika možnost poškodovanega


Glej zgornje sporočilo. Tiskalnik. Naročil v petek 01.07.2016, prejel 06.07.2016 ob 09:12.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

loveJDM ::

Majstri kaj se je komu že zgodilo da je dobil samo del paketa preko DPD?

radmannsdorf ::

stvari ki so ti bile poslane, vedno spremljajo papirji. kaj piše na dobavnici/računu? so tam samo stvari ki so v paketu, al komplet kar si naročil?

Mare2 ::

loveJDM je izjavil:

Majstri kaj se je komu že zgodilo da je dobil samo del paketa preko DPD?

Meni so poslali tiskalnik (glej zgoraj) v enem kosu. Mislim, skupaj s kartušami, kablom itd. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

delavec44 ::

Meni že. 1 škatla danes, 1 čez 2 dni. Baje nikjer ne piše, da ti morajo dostaviti skupaj kar mi je čudno.

koyotee ::

Važno da plačaš samo eno poštnino.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

loveJDM ::

Ja samo ko mi je kurir reko 240€ pa mi da mali paket v roke,brez monitorja mi ni blo nič jasno...so hvala bogu dans pripeljali naknadno

Mare2 ::

loveJDM je izjavil:

Ja samo ko mi je kurir reko 240€ pa mi da mali paket v roke,brez monitorja mi ni blo nič jasno...so hvala bogu dans pripeljali naknadno


To je OK. Drugo če dobiš iz Kitajske in 2x plačaš stroške carinjenja (2x 19 EUR). :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kravicakatka ::

Da delim še mojo izkušnjo po prvem in verjetno tudi zadnjem poskusu nakupa pri Extreme digital:

Pred skoraj 4 tedni sem naročila par zvočnikov. Imeli so jih na zalogi, plačala sem s predračunom, skratka, nič posebnega. En teden po plačilu mi je še vedno javljalo, da naročilo čaka na plačilo, nakar jih kontaktiram, če je šlo kaj narobe. Odgovorijo mi, da so prejeli plačilo in da bo njihova računovodkinja zrihtala, da bo naročilo šlo naprej. Dobavni rok ob naročilu je bil sicer 2 dni, vendar se mi ni nikamor mudilo. Teden dni kasneje dobim obvestilo, je naročilo stornirano. Spet sem jih kontaktirala, da naj pojasnijo, kaj se dogaja. Čez 2 dneva dobim odgovor, da je prišlo do napake in da naročilo lahko ponovno vnesejo ali pa mi vrnejo denar. Odgovorila sem jim, da če so sposobni zrihtat, da bo zadeva v 4 dneh pri meni, potem naj jim bo, sicer pa hočem dnar nazaj. Zagotovili so, da bo šlo. Od tega je že en teden. Seveda zvočniki niso prispeli, naročilo še vedno 'čaka na plačilo', od njih pa ne dobim nobenega odgovora več. Kaj za vraga se gredo spletno trgovino, če niso sposobni preveriti ene položnice in poslati dveh ubogih zvočnikov za 30 eur? Veliko kupujem preko spleta, ampak na takšno neresnost še nisem naletela. Nikoli več.

niki978 ::

lp
ali ima tko kodo za extreme digital?
hvala
lp

kajetan ::

pohvale za trgovino Extreme Digital. Namreč kupil sem indukcijsko pečico Bosch in je že takrat bila zelo nizka cena.. 315EUR. (ceneje od vseh trgovin). Ko sem oddal naročilo in so že napisali da so poslali paket sem v njihovi trgovini opazil da so pečico naslednji dan po tem ko sem naročil znižali še za 30EUR.
torej jaz sem imel račun za 315EUR... nova cena je pa bila še nižja.. danes pa odprem mail in piše ... znesek odkupa 283.23 EUR.

Torej, čeprav sem jaz kupil po ceni 315EUR, so oni mene zaračunali le 283EUR, kar je nova cena. To se pa redko zgodi ali? DPD je že dostavil paket in vse zgleda v redu.. no dokler ne bom probal indukcijske pečice ne bom vedel če vse dela ampak to sploh nima veze s to potezo. DPD pa itak, nihče nima tako dobro poriktano sledenje? meni je všeč.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Mare2 ::

kravicakatka je izjavil:

Odgovorila sem jim, da če so sposobni zrihtat, da bo zadeva v 4 dneh pri meni, potem naj jim bo, sicer pa hočem dnar nazaj.

Po takem grozilnem pismu ne bo nič. Meni so poslali že sprva.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bonanno ::

naroču ssd v nedeljo dobil v sredo. brez problemov..

hojnikb ::

še ma kir probleme z nastavitvijo naslova za dostavo ?

v nastavitvah ne vidim nikjer opcije ..
#brezpodpisa

jero_no1 ::

Evo moj prvi in zadnji nakup pri njih: naročil tablico, prišla v dogovorjenem roku čez 3 dni, ampak bila je odprta (tiste Samsungove nalepke na vsakem robu že strgane). Kličem, kaj se gredo in tip na uni strani čist mirno, da ne more nič pomagat, da pride jutri kurir iskat zadevo in mi v roku 14 dni sporočijo, kaj se lahko naredi. Sem mu povedal, da jih ne bom čakal 14 dni, ker bo vmes poteku rok za vračilo kupnine... Najprej sploh ni hotu nič slišat o vračilu kupnine, da to pač ni možno.... Ne vem sicer kaj se gredo, ampak očitno so probal enmu glumcu iz SLO podturit že odprto tablco in jo prodat kot novo...
Mojih €€€ ne vidjo več, dam rajš 10% več pri nas, če kaj na hitro rabim in to je to, da lahko potem na 4 oči koga pošljem v kakšne organe, ko se zgodi kaj tazga :)

BorutK-73 ::

Pa je z tablico vse ok, kakšni vidni znaki upporabe?

mtosev ::

jaz sem kupil en daljinec pri njih in je vse štimalo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jero_no1 ::

BorutK-73 je izjavil:

Pa je z tablico vse ok, kakšni vidni znaki upporabe?


Je sploh nisem zalaufal, samo vrnu jo bom. Na prvi pogled izgleda samo kot da jo je nekdo pogledal in še ni bila uporabljena.

Dr_M ::

Nekje morajo zmanjsevat stroske, ce hocejo bit cenejsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ales ::

Nekdo jo je najbrž kupil, pogledal in potem vrnil, oni pa niso napisali tega pod opis in so jo prodali kot čisto novo in neodprto. Kar ni kul. Da ne govorim o temu, da so se hoteli narediti neumne pri odstopu od nakupa na daljavo...

Nejkoy ::

Naročil tiskalnik pri Edigital in v 6 dneh še niti odposlan ni bil. Tiskalnik je bil na zalogi. Naročen 20.12.

slovenec_89 ::

Tudi jaz sem naročil tiskalnik pri njih. Glede na Mimovrste ali Bigbang je bila razlika v ceni z Extreme Digital kar 30%.
Naročil 2.1., dobil 6.1.2017.

49106 ::

jero_no1 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Pa je z tablico vse ok, kakšni vidni znaki upporabe?


Je sploh nisem zalaufal, samo vrnu jo bom. Na prvi pogled izgleda samo kot da jo je nekdo pogledal in še ni bila uporabljena.


Dobra trgovina z rabljeno robo. Pri njih sem kupil rabljeno misko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

lonewolf_ ::

Je kdo vzel monitor pri njih? Malo berem tukaj pa nisem ziher, da bo prišel celi (nepolomljen)... nočem pa imeti težav z nekim pošiljanjem nazaj.
https://edigital.si/monitor/lg-29um58-p...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Mare2 ::

https://www.enaa.com/oddelki/racunalnis...

LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk:
velja za monitorje z ugotovljenimi mrtvimi točkami. Mrtve točke ugotavlja prodajalec na svojem prodajnem mestu v trenutku vračila
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko mrtvih točk na info@panteh.si.
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih urah od izstavitve računa na svojem prodajnem mestu.
________
Zakaj pa LG ne pregleda mrtve pike že pred izdajo-prodajo?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Dr_M ::

Ker tega nihce ne dela. Se tisti ne, ki imajo zero dead pixels politiko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ncc2000 ::

lonewolf_ je izjavil:

Je kdo vzel monitor pri njih? Malo berem tukaj pa nisem ziher, da bo prišel celi (nepolomljen)... nočem pa imeti težav z nekim pošiljanjem nazaj.
https://edigital.si/monitor/lg-29um58-p...


In monitor in 32" ter 42" TV, vse prišlo bp.

matobeli ::

Je kdo v zadnjem času delal račun na davčno številko? Sem zjutraj registriral, ampak mi tole že nekaj časa piše:

"Preverjanje vaše davčne številke je v teku. Prosimo, poskusite znova pozneje."

Pa bi rad še ta teden naročil...

Ponudijo tudi dve možnosti za davčno številko: "Davčna številka" in "EU Davčna številka", a je prva samo za madžare mišljena oziroma za tiste ki niso zavezanci?

Mare2 ::

S katerim programom?

Meni dela. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matobeli ::

Chrome, sem kar klical v edigital in so takoj potrdili, na drugem accountu pa je potem čez nekaj časa potrdilo.

suh002 ::

Ti extrimovci se delajo norce. Prejmejo garancijo za pomankljivo pošiljko in navedejo, da dobropisa nebo, dokler ne vrnem mankajočo vsebino.
Vse to sem jim poslal v SLO, ANG in MADŽARŠČINI. Nevem koliko prijav je dobil inšpektor za potrošnike, ampak vem da serviserja nimajo ne na kitajskem in ne na madžarskem.

suh002 ::

suh002 je izjavil:

Ti extrimovci se delajo norce. Prejmejo garancijo za pomanjkljivo in pokvarjeno pošiljko, oni pa navedejo, da dobropisa nebo, dokler ne vrnem mankajočo vsebino.
Vse to sem jim poslal v SLO, ANG in MADŽARŠČINI. Nevem koliko prijav je dobil inšpektor za potrošnike, ampak vem da serviserja nimajo ne na kitajskem in ne na madžarskem.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845116 (612) KiNgKoNgX
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751003 (17200) V-i-p
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473207 (14193) scipascapa
»

Spletna trgovina edigital

Oddelek: Kaj kupiti
329841 (5264) SuperVeloce
»

Mimovrste oddano naročilo/spreminjanje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411632 (9357) Mare2

Več podobnih tem