» »

dober audio-set:kateri?

dober audio-set:kateri?

ripmork ::

ne bom dolgovezil,kot je sicer v moji navadi:D .......
razmišljam o nakupu wofferja z dvema zvočnikoma(ali štiri),in glede na poznavanje
scene v industriji graf in procesorjev na tem področju nimam pojma kaj bi opravičilo nakup:
rad bi dobil za karseda ugodnno ceno čimboljši nakup,pa me zanima kateri audio-set se najbolj splača nabavt?
ker je šparanje za upgrade še v teku>:D ne mislim zapravljati kaj dosti denarja zato,
ker pa na kompjutru dosti poslušam musko(pa tut špilam:D )bi vseeno rad zamenjal moje
cenene zvočnike za kaj boljšega.....
kaj priporočate vi?......
  • premaknil: bradek ()

MadMax ::

Ampak vseeno dolgoveziš...
Kaj si sploh hotel vprašat, glede na to, da je to oddelek Slo-Tech?:\
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

ripmork ::

povejte mal kere zvočnike pa wofferje mate.....zmogljivost/cena,,tabolše firme pa tak...

sash ::

kaj ko bi napisal približen buđet 8-)
--------------------
Think different...
TOROiD Group

MadMax ::

Imaš stolp z Line-In ali AUX vhodom?
Najbolj enostavno, pa najbolje (če seveda stolp imaš).
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

ReSpEcT ::

sploh nevemo kako naj ti pomagamo! za to ti povem naslednje: Malo pobrskaj!

Gh0st ::

RIPMORK:
Evo whit all respect, neki ti povem.
Preseravat se z enimi blaznimi firmami je nesmisel. Nekaj se vprašaj. Za občasno poslušanje glasbe, gledanje filmov in igranje igrc NE rabiš dvojnega wooferja. Če imaš preveč denarja in bi se rad postavljal pred kolegi, izvoli, privošči si. Ampak če živiš v gosto naseljeni soseski jih boš prisiljen ugasniti, čenen poslušati zelo potihem.

Poleg tega ti povem en primer: prijatelji imajo zvočni studio za elektronsko glasbo. Za predvajanje glasbe iz gramofonov in mešalke uporabljajo reciever/ojačevalc NAD in B&W zvočnike za 80k SIT. In je čisto dovolj.

Sej ne boš meu nočnega kluba doma, prosim, ne ga srat no!

Samo hočem ti povedat, da če imaš slaba ušesa ni treba kupovat wooferjev, poleg tega pa, ne verjamem da poslušaš tako glasbo, ker za razno "kitarsko" glasbo (rock, metal,....) NE rabiš wooferja, ker ti popolnoma nič ne koristi.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

ripmork ::

te čisto razumem......bom malo cenike pogledal pa to...
sem pa mislil res low-budget stvarco,ker neki pa res morm priznat:
kupovat tiste drage stvarce se mi zdi popoln nesmisel,sem pa mislil,ko bom upgrade-u
računalnik da zamenjam moje cenene zvočnike za kej boljšega.....če so pa ti wofferji
res tolk dragi me pa pru boli k.... zanje,pa rajš keš prišparam za kej dosti bolj pomembnga
....recimo boljšo grafo:D

sicer me je malo zamikal,ko sem pri frendu slišal (čutil) globokotonec,pa sem mislu-
ej,to bi si loh pa še jest obodu........

-bom dal jest keš,da bom pol pritožbe zaradi hrupa poslušu NE!!:D :D

majk2000 ::

Ce z Audio-set mislis sistem za poslusanje glasbe, je to kar je napisal Ghost zelo primerno. Kaksen NAD ali Marantz za izvor zvoka (CD player) zraven pa vzami receiver (ojacevalnik in radio sprejemnik) recimo NAD ali Harman Kardon so cenovno dostopni in zelo kvalitetni za ta denar. Zvocnike pa najbolje da gres v Big Bang in jim malo poslusas, za svoj denar so B&W model 303 referenca. Pozabi na locen subwoofer, ker bos ce bos kupil cenenega samo stran denar vrgel.

Ce pa rabis poceni domaci kino z prostorskim ozvocenjem (5 zvocnikov in woofer recimo) potem pa pojdi v racunalniske trgovine (JAE v Ljubljani) in poglej enega od All-in-one sistemov, ki sos sestavljeni tako iz DVD playerja, receiverja, kot 5.1 zvocnikov. Dobri se pricnejo pri kakih 200.000 sit, ceprav je vse relativno :\

Sam imam dober zvocni sistem stereo za glasbo in poceni prostorski zvok za racunalnik, in sem z obojim zelo zadovoljen.

lp

ripmork ::

hvala za nasvet,ampak za ta keš bom pa rajš za avto prišparau pa ostal pri poceni
zvočnikih.........važn da je slika ql,četudi ni globokotonca:D :D :D

zlabo ::

Creative inspire 5300 5.1 dobis za ene 25k SIT, mal bol je Logitech Z-640 za ene 35k SIT, to dvoje se nekak se nejbolj splaca, sam imam une t prve in morm rect da za svojo ceno ponujajo kr dost, seveda ce nisi kaksen avdiofil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

ripmork ::

no vidš,nekaj tazga sem isku:D .......bom še mal razmislu če se splača,ker kakšen audiofil res nisem,ampak če že upgrade-aš je treba tut kej s starimi zvočniki nardit ane:D ...
tnx za post:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013486 (1623) gorilla
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187389 (52532) Janac
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365682 (4736) Medo
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233036 (1952) bobby
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168530 (6214) Pyr0Beast

Več podobnih tem