» »

Nesramna vožnja za "ritjo"

Nesramna vožnja za "ritjo"

Temo vidijo: vsi

mitja73 ::

Ignoriraj to da ti nekdo vozi zadaj in v naslednjem avtu kupi še samozatemnitveno vzratno ogledalo da je ponoči lažje če je kdo zadaj preblizu.

Blazz ::

Miha 333 je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Jaz pritisnem na bremzo in poberem kuponček ;)

Ja, ampak če zaviraš brez razloga, je lahko hitro deljena krivda.


brez razloga? mačka je letela čez cesto...

fosil ::

Jaz malo upočasnim in za nekaj sekund vklopim vse štiri smernike.
S tem jih zbegaš in vsi se takoj umaknejo.
Je pa res da nekateri ne razumejo sporočila in kmalu spet pridejo nazaj.
Tako je!

Trololololol ::

Miha 333 je izjavil:

Opažam podobno, velikokrat vozim 5-10 km/h čez omejitev in me nekateri želijo "zriniti s ceste".

Primer: Maribor, Lent. Cona 30. Peljem 40 km/h in se mi vsi lepijo na rit in me prehitevajo (so mi domačini potem povedali, da v Mariboru od afere z radarji policaji ne upajo več kaj dosti meriti - ali to drži?).

Na teznu je včasih zelo pomembno malo stisnit, da vloviš zeleni val. Na lentu modrih IMO ni. Nikjer jih ni. Bolj se nahajajo IMO na izhodih iz Maribora - tak klasičen plac je bivši nasad ganđe.
Glede ritanja pa se ljudje vozijo z ritju v prtljažniku, ker:
a) so debili;
b) ker so debilne omejitve - npr avtobusna postaja, kjer avtobusa ni bilo že x let; omejitev v naselju z dvema zapuščenima hišama, etc
c) ker ni drugega prometa razen avtomobilov in ker ni debilnih plavih ter ker se je možno furat dvakratnik brez kakšnekoli nastale škode.

Zgodovina sprememb…

Olórin ::

Trololololol je izjavil:


a) so debili;
b) ker so debilne omejitve - npr avtobusna postaja, kjer avtobusa ni bilo že x let; omejitev v naselju z dvema zapuščenima hišama, etc
c) ker ni drugega prometa razen avtomobilov in ker ni debilnih plavih ter ker se je možno furat dvakratnik brez kakšnekoli nastale škode.


pa naj debil prehiti, če je tak korenjak.

Ni moj problem če on misli da je nad zakonom in da lahko debilno vozi 2x več kot je omejitev. Omejitve niso postavljene zaradi policistov ampak zaradi tvoje varnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

redo ::

Meni so se večkrat lepili na rit. Sem ugotovil, da je magična beseda "pesek". Če ga uspeš pobrati z bankine ali pa je na cesti, se takoj spet oddaljijo.

Glugy ::

Jz sm pa flegma kar se tega tiče. Nardim kar je v moji moči da peljem varno in po omejitvah. Če ima pa kdo drug kakšno drugačno idejo se pa lahk zarad mene na glavo postav. Ne bom se obremenjeval z takimi pacienti. Jz mam čisto vest in to je to.

Mene ne zanima če je prav da je nekje omejitev 30. Ko pridobivaš vozniški izpit tud na komisiji ne jamraš veste 30 je pa tle čist premala omejitev, bi mogla bit vsaj 40 ker tle ni več avtobusne postaje kokr je bla včasih. Mislm z isto miselnostjo s katero si opravljal izpit z isto miselnostjo je treba nadaljevat...sej ne delaš izpita sam zato ker ga morš ampak za lastno varnost in varnost drugih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

mitja73 ::

redo je izjavil:

Meni so se večkrat lepili na rit. Sem ugotovil, da je magična beseda "pesek". Če ga uspeš pobrati z bankine ali pa je na cesti, se takoj spet oddaljijo.


Tole je zelo res, deluje tud na Lj obvoznici ko greš k pregradi in vržeš nekaj peska nazaj.
Večina teh je nadpovprečno občutljivih na kamenček na njihovi lak koži :P

Invictus ::

Kar se tiče varnostne razdalje, ni pravila ... Kreteni se najdejo z vsemi avti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Rippy ::

V tem primeru najraje najprej upočasnim na nekje 10% pod omejitvijo za nekaj časa. Ponavadi ugotovijo za kaj gre, ko imajo izbiro med normalno dinamično vožnjo in bolj "sproščeno" ali pa če je možno lažje omogoči prehitevanje. Seveda pa ne bom "sproščal :)" 20 ljudi za mano zaradi početja enega bedaka.

dvihtelic ::

ttommy je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Jaz pritisnem na bremzo in poberem kuponček ;)

Ja, ampak če zaviraš brez razloga, je lahko hitro deljena krivda.


Če steče pes čez cesto in hitro zaviraš, oni od zadaj se pa vate zaleti- nosiš ti del krivde? Ne me basat. Varnostna razdalja je zato, da lahko zmeraj varno ustaviš. Je pa res ponavadi več takoh z BMW in Audi, ko vozijo za ritjo. Prekratka varnostna razdalja je isto, kot če bi skozi naselje vozil 30 km/h več kot je dovoljeno.


Tako je, zabremzaj in reci maček je zletel čez cesto.....dobiš kuponček...

korenje3 ::

Madmax_ je izjavil:

Moti me ko se peljem čez vasi po omejitvi 50 km/h oz. največ do 10 km/h več od omejitve in potem se mi za "ritjo" prilima kak osebek z velikim avtom (ponoavadi gre za BMW ali Audije) in potem se vozi za mano na veliko premali varnostni razdalji.
Lahko bi me prehitel v trenutku, ker je cesta pregledna, ni veliko nasproti vozečih vozil, kolesarjev in pešcev, ampak ne frajer me poskuša "potisniti".

Ampak jaz se ne dam, ker sem se odločil, da bom vozil po omejitvah ali vsaj blizu omejitev (zaradi kazni, ki sem jih plačal zaradi prehitre vožnje) in vozim še bolj počasi - čisto po predpisani hitrosti in gledam levo-desno-levo-desno in potem je frajer kar naekrat 20 m za mano. Včasih sem še malo pohodil zavoro, prižgal zadnjo meglenko, zdaj niti tega ne delam več, ampak se še bolj počasi peljem kot prej.

Razmišljam, da bi si namontiral na zadnjo steklo avto-kamero (tako kot imajo Rusi) in bi potem snemal dogajanje zadaj in posnetke nesel na policijo ali pa bi si celo nalepil nalepko "Ne vozi za ritjo!" (:

Kako pa vi reagirate v takšnih situacijah?

p.s. v mestih vozijo večinoma po omejitvi 50 km/h, nisem imel problema s tem


jaz reagiram v taki situaciji tako da take avtošole kot si ti prehitim čimprej.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

PurpleMoo ::

@Glugy
Enako, s tem, da si pomagam s tempomatom :) Nastavim ga na toliko, kolikor je omejitev, in se lahko tisti za mano razpoči.

LeQuack ::

Bonton na cesti je kazalo razvitosti družbe. Osebki ki vozijo za ritjo zavirajo razvoj družbe in jo silijo nazaj k opicam.
Quack !

Invictus ::

LeQuack je izjavil:

Bonton na cesti je kazalo razvitosti družbe. Osebki ki vozijo za ritjo zavirajo razvoj družbe in jo silijo nazaj k opicam.

Ravno tako osebki, ki pizdijo nad njimi. So isti, s tem da še uživajo v zajebavanju drugih ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zenith1 ::

Jaz opic ne bi žalil. Kmetov tudi ne. Folk je pač brez kulture in obzirnosti. Mladi in stari.

facepalm ::

je ze kdo sprobal "na rahlo" pocuknit rocno zavoro?
v tem primeru zmanjsate hitrost brez da bi se vklopile stop luci. verjemite, da pomaga:)
je pa res, da ce nimate obcutka in ce je za vami neodziven sofer, lahko pride do nesrece in s tem ogrozate vaso in tujo varnost. pa se kuponcek lahko dobite.

49106 ::

Invictus je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Bonton na cesti je kazalo razvitosti družbe. Osebki ki vozijo za ritjo zavirajo razvoj družbe in jo silijo nazaj k opicam.

Ravno tako osebki, ki pizdijo nad njimi. So isti, s tem da še uživajo v zajebavanju drugih ...



Nad tistimi, ki se sprovocirajo, ker nekdo vozi le v skladu z omejitvami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Oni se sprovocirajo zaradi biločesa, nima veze kaj, tle se sam izgovarjajo :)
To je pač nervozen šofer in 1karkoli ni po njegovem, ga bo sprovociralo.
*Še... če bi sam za sabo lahko vozil bi se razjezil... priznal pa nebo noben1
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zheegec ::

Joj, samo se pa premalo zaletavete. Kupončkov ni več :)

P.s.: ubogi moj avtoček :(
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Shegevara ::

Priznam, ne morem prenašat vožnje za mojo ritjo. Ne morem. Postanem živčen, začnem se trest, v mojih mislih, kadar je za mano kak avto si vedno predstavljam, da je to kak 100 kilski dedec brez potrpljenja in niti na kraj pameti mi ne pride, da bi ga začel izzivat z špricanjem, žmigalci ali kupončki.

Ne pomaga niti to, da bi premaknil vzratno ogledalo in se brigal zase. Ker, tisti, ki mu je tako vseeno za varnost na cesti, da se ti gre limat za ritjo je po mojih izkušnjah tudi prav tako neumen, da bo šel delat nepreračunljiva prehitevanja, ker se mi je že zgodilo, da sem moral do dna stopit na bremzo, ker se je nek frajer odločil mene prehitevat (vozil sem malo čez 50 v naselju z omejitvijo 50) in je spregledal nasprotno vozilo in se komaj vrinil nazaj meni pred nos.

Zato sem tudi živčen, ker vem, da če nimaš občutka za varnost pri varnostni razdalji, ga nimaš tudi drugje, in zaradi tega me je strah teh voznikov.

Spajky ::

facepalm je izjavil:

je ze kdo sprobal "na rahlo" pocuknit rocno zavoro?
Zelo Nespametna poteza !!! Če se je meni že kdaj to zgodilo, da mi je kdo rinil v "rit", sem samo z levo nogo dotaknil rahlo bremz Pedal (toliko, da je pržgalo stop lampe, pa še ni nič bremzalo). Tip je ponavadi takoj razumel sporočilo !!! in povečal varnostno razdaljo (in nobenemu se ni nič zgodilo!) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

francek1 ::

facepalm je izjavil:

je ze kdo sprobal "na rahlo" pocuknit rocno zavoro?
v tem primeru zmanjsate hitrost brez da bi se vklopile stop luci. verjemite, da pomaga:)
je pa res, da ce nimate obcutka in ce je za vami neodziven sofer, lahko pride do nesrece in s tem ogrozate vaso in tujo varnost. pa se kuponcek lahko dobite.

Ampak tu ti ne more očitat, da si zaviral.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Tilen ::

Seveda ne, ker z ročno zavoro se pospešuje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Cifix63 ::

Se strinjam saj doživljam to dnevno.
To je že kar standardna pojava v Slo. Trend je v strmem naraščanju. Kot če bi bi imeli 100 milijonov ljudstva. Koleracijski odnos. Manj ko je razpoložljivega denarja za prebivalstvo in več kot je teh, ki hodijo po robu zakona in znajo "makniti" 5, 6-številčne cifre keša več je tega na cesti.
* Pove pa ta pojav vse o psihi naroda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

francek1 ::

Tilen je izjavil:

Seveda ne, ker z ročno zavoro se pospešuje.

Stop luči se ne prižgejo. Komot lahko rečeš, da si na dol šaltal.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Tilen ::

Zakaj bi se sploh z njim pogovarjal v primeru nesreče? Ni ti treba. Pokličeš policijo in se pogovarjaš samo z njimi. Poveš, da se je gospod zaletel, ker najverjetneje ni imel zadostne varnostne razdalje, oni pa naj diskutirajo z njim, če je potrebno. V primeru, da imaš urejeno ustrezno zavarovanje se izogneš marsikaterim težavam. Debate in pogajanja o tem ali se bo klicalo policijo ali ne ni nikoli, ker nekatera zavarovanja zahtevajo obvezen policijski zapisnik v primeru nesreče.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mzakelj ::

Mal po žlajfu upališ pa pomaga ponavadi. Me pa recimo najbolj jezijo ljubljančani ker so brihtni v lj ko pa pridejo v recimo Zalo ( cesta na poti v Idriji ) pa zmrznejo kot ribe.

Tilen ::

Na kratko bi lahko rekel samo, da zavreš na polno, on se ti zaleti, ti se zakleneš v avto in pokličeš policijo. Vendar to bi že bilo malo zlobno. Ne vem, če lahko on od policije sploh terja tvoje podatke. Ne rabiš se mu niti predstaviti. Vse urejaš s policijo, če sumiš, da imaš opravka z idiotom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Madmax_ ::

korenje3 je izjavil:

Madmax_ je izjavil:

Moti me ko se peljem čez vasi po omejitvi 50 km/h oz. največ do 10 km/h več od omejitve in potem se mi za "ritjo" prilima kak osebek z velikim avtom (ponoavadi gre za BMW ali Audije) in potem se vozi za mano na veliko premali varnostni razdalji.
Lahko bi me prehitel v trenutku, ker je cesta pregledna, ni veliko nasproti vozečih vozil, kolesarjev in pešcev, ampak ne frajer me poskuša "potisniti".

Ampak jaz se ne dam, ker sem se odločil, da bom vozil po omejitvah ali vsaj blizu omejitev (zaradi kazni, ki sem jih plačal zaradi prehitre vožnje) in vozim še bolj počasi - čisto po predpisani hitrosti in gledam levo-desno-levo-desno in potem je frajer kar naekrat 20 m za mano. Včasih sem še malo pohodil zavoro, prižgal zadnjo meglenko, zdaj niti tega ne delam več, ampak se še bolj počasi peljem kot prej.

Razmišljam, da bi si namontiral na zadnjo steklo avto-kamero (tako kot imajo Rusi) in bi potem snemal dogajanje zadaj in posnetke nesel na policijo ali pa bi si celo nalepil nalepko "Ne vozi za ritjo!" (:

Kako pa vi reagirate v takšnih situacijah?

p.s. v mestih vozijo večinoma po omejitvi 50 km/h, nisem imel problema s tem


jaz reagiram v taki situaciji tako da take avtošole kot si ti prehitim čimprej.


avtošola pa že nisem, ker vozim do 10 km/h več od predpisane omejitve; medtem ko pa avtošole vozijo točno po omejitvi oz. še manj od omejitve. In koliko potem greš čez naselje, če grem jaz npr 55 po števcu?? Prav tako ne mučkam neki na cesti, imam lahek avto z razmeroma veliko KM (ni glih 16v ali rally) vendar iz križišča stegne marsikateri večji težji avto, gre tudi 140 v črnokalski klanec in prehitevam večje avte. Prav no, spoštujem, da imaš vsaj toliko kulture, da se ne lepiš za ritjo... thx

.....
iz debate opažam, da je tega lepljenja "za rit" veliko na slo cestah. Zanimivi so mi predlogi kako reagirati ob tem:
mislim, da bom poleti če bom imel kakšnega nestrpneža za sabo si bom sebi in še onemu vzadaj malo po "italijansko" vetrobransko steklo počistil, ker je veliko mrčesa gor. Prav tako se bom v tem primeru malo po prašnih in peščenih bankinah (ki jih je veliko pri nas) vozil, da bo za manu oblak prahu - bo pač prepotentnež malo pošprican in prašen.
Pač če je on za manu nesramen, bom pa še jaz. Milo za drago. Drugače se imam za kulturnega voznika, vendar do nekulturnih voznikov pa se ne bom obnašal kulturno.

V skrajnem primeru pa bom kot sem že rekel namontiral na zadnjo steklo avto-kamero.

Tilen ::


V skrajnem primeru pa bom kot sem že rekel namontiral na zadnjo steklo avto-kamero.


Čemu bi si delal stroške? Kaznovan na podlagi tvojih posnetkov ne bo nihče.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Shegevara ::

veliko vas je, ki bi zgleda brez vesti začelo žlajfat z namenom povzročanja nesreč. Pa saj vi niste normalni. Koliko je različnih faktorjev, ki jih pri nesreči ne morete predvidit. Tu so pešci, ostali udeleženci v prometu in neskončno nepredvidljivih okoliščin in me prav zanima koliko izmed vas bi brez vesti gledalo, kako bi se, recimo, otroka peljalo na urgenco, ker je bil starš tebi za ritjo, otroka pa ni nikoli učil, naj se v avtu priveže.

Upam da ne vozite po omejitvah le zaradi policajev vendar veste, da je varnost na cesti bistvenega pomena, in se ne obnašate kot trme, češ "mu bom že pokazal"... Takšna mentaliteta spada na cesto ravno toliko, kot spada vožnja "za ritjo".

Madmax_ ::

Tilen je izjavil:


V skrajnem primeru pa bom kot sem že rekel namontiral na zadnjo steklo avto-kamero.


Čemu bi si delal stroške? Kaznovan na podlagi tvojih posnetkov ne bo nihče.


Da se bodo videli ti prepotentneži in njihove tablice na youtubu, tak kot delajo Rusi :)

Tilen ::

Tega ne smeš početi. Povzročil boš težave le in samo sebi. Še jypeta so začeli preganjati, ker nehote snema ljudi na kolesu, ti bi pa kar tablice objavljal. Ne bo šlo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Madmax_ ::

Tilen je izjavil:

Tega ne smeš početi. Povzročil boš težave le in samo sebi. Še jypeta so začeli preganjat, ker snema ljudi na kolesu, ti bi pa kar tablice objavljal. Ne bo šlo.

o pa jih bom, javni prostor, javni prostor, javni prostor lahko snemam kogar koli hočem, če ne se bomo pa na policij zmenl, imam veze...

Tilen ::

Lahko posnameš marsikaj, vendar javna objava stvar malce zakomplicira. Največkrat v škodo tistega, ki snema.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

LeQuack ::

Saj preko tor-a uploada pa mu ne mora noben dokazati, da je bil to on.
Quack !

Tilen ::

To ne spremeni dejstva, da tega ne sme početi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Madmax_ ::

Tilen je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da tega ne sme početi.

Sej ni problem bo pa kdo drug objavil. Rus, Kitajec ali kdo drug...

b3D_950 ::

Madmax_ je izjavil:


V skrajnem primeru pa bom kot sem že rekel namontiral na zadnjo steklo avto-kamero.


škoda cajta in živcev, bolj enostavno je, da se umakneš ali nakažeš, da naj se spoka naprej.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

facepalm ::

Shegevara je izjavil:

veliko vas je, ki bi zgleda brez vesti začelo žlajfat z namenom povzročanja nesreč. Pa saj vi niste normalni. Koliko je različnih faktorjev, ki jih pri nesreči ne morete predvidit. Tu so pešci, ostali udeleženci v prometu in neskončno nepredvidljivih okoliščin in me prav zanima koliko izmed vas bi brez vesti gledalo, kako bi se, recimo, otroka peljalo na urgenco, ker je bil starš tebi za ritjo, otroka pa ni nikoli učil, naj se v avtu priveže.

Upam da ne vozite po omejitvah le zaradi policajev vendar veste, da je varnost na cesti bistvenega pomena, in se ne obnašate kot trme, češ "mu bom že pokazal"... Takšna mentaliteta spada na cesto ravno toliko, kot spada vožnja "za ritjo".


no no no.. sej ni ti treba verjeti, da bo nekdo dejansko blokiral iz 100 na 0 le zato, da bo dobil nov prtljaznik (in steznik).
misljeno je le nenadno zmanjsanje hitrosti (za cca 5 do 10 kmph). naprimer v mestu, vozis 50kmph in z rocno (ali downshiftom) instantno zmanjsas hitrost na 45. tisti, ki je tik za tvojim anusom bo tako zelo trznil, da bo pustil razdaljo x3. ce pa ne bo odreagral te bo pa butnil. in realno gledano ce se nekdo pri 50kmph zabije v nekoga, ki vozi 45kmph, nekih hudih posledic ni oz so zelo malo verjetne.

drugace pa mene osebno ne motijo taki, ki se mi lepijo v rit. preprosto jih ignoriram. ce se zaletijo, se pac zaletijo.
ce bi se pa kdaj zgodilo, da bi bil slabe volje in bi me kdo sprovociral, bi ukrepal z rocno zavoro.

Madmax_ ::

b3D_950 je izjavil:

Madmax_ je izjavil:


V skrajnem primeru pa bom kot sem že rekel namontiral na zadnjo steklo avto-kamero.


škoda cajta in živcev, bolj enostavno je, da se umakneš ali nakažeš, da naj se spoka naprej.


To tudi delam občasno, če je _samo_ frajer vzadi in če je pregledna cesta, vstavim in dam desni žmigavc in potem se mi skor za***di v prtlažnik.

Robi :P ::

Mal prebiram pa me zanima vsem, ki tako veselo bremazte ali celo brezmate z ročno, da ja spredaj ne vidi... Ali vam ni škoda vašega avta ( al vozite 20let stare obtolčene karjole ) in pa časa, ki vam gre pri izpoljnevanju evrospkega poročila ter laufanju po zavarovalnicah ter kasneje po serivisih? Sam ponavadi peljem isto in spremljam ogledalo če vidim da mi začne delat še večje bedarije za avtom se pač umaknem na prvi avtobusni/parkirišču... Sicer se mi to dogaja večinoma v naseljih ker tam res ponavadi ne grem več kot 50-60 odvisno od naselja (v mestih in gostih naslejih max 50 ker nikol ne ves od kje lahko kdo prileti)... Zunaj naselji grem +10/20 nad omejitvo tako da večine ne ovriam če pa že koga mu omogočim varno prehitavnje. Me pa razp. tisti ki vozijo vsepovsod 60 in priznam pri takih ne držim primerne varnostne razadlje vendar se jim ne nalepim čisto na rit raje jih prehitim kjer to lahko storim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

facepalm ::

avto je samo en kos pleha. ce ti ga nekdo malo butne, pac popravis odbijac in zivis dalje.
vcasih (prva leta po opravljenem izpitu), sem redno uporabljal ta "trik" z rocno in nisem dobil se nobenega v rit. pac nekako vseeno spremljas voznika za sabo in uporabis kombinacijo rocna/gas. v glavnem je bilo zabavno:) sedaj tega ne pocnem. glavni razlogi zakaj sem miren za volanom so tej, da nimam volje rinit v konflikt in mi je skoda casa, ki bi ga porabil za kreganje, pisanje porocila in popravljanje avtomobila.

r3dkv1c4 ::

mat xxl je izjavil:

Jaz pritisnem na bremzo in poberem kuponček ;)

Tisti, ki ti da kuponček je navadno tele, ker za tako početje si si kriv sam in skrajni čas je, da naletiš na nekoga, ki bo imel kamero na armaturki in te bo lepo posnel.
V takih primerih se pokliče policijo, prijavi kršitelja, pustiš podatke in o nadaljnih postopkih boš moral pač nastopit, kot priča.
Dejstvo je, da je namerno brezpotrebno zaviranje z zakonom prepovedano in v primeru, da s tem ogrožaš druge si za to odgovoren.


Naredi to kamionu, s 40t skupne mase.
Potem tudi na forumu ne boš več pisal.

Tilen je izjavil:

Lahko posnameš marsikaj, vendar javna objava stvar malce zakomplicira. Največkrat v škodo tistega, ki snema.

Ko pride posnetek prav zavarovalnici, verjemi, da dosežejo tisto, kar si želijo.

"jaz reagiram v taki situaciji tako da take avtošole kot si ti prehitim čimprej."

človek, ki se vozi po omejitvah, je zate avtošola....svašta.
Pa eni ste res samo za vozniške pobrat.
Pa dobri ste tudi za obisk kakšne psiho strokovnjaka.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

matobeli ::

Še moj 50c. Bolj opozorilo vsem ki to počnejo kot pa kaj drugega.

Včasih vozim službeni kombi za terensko delo, na avtocesti se prehiteva z 130-140km/h, kar je hitro prepočasi za ostale. Ampak kombi ima precej višje zadnje steklo, če imaš 5m varnostne so tvoje luči nekje v mojih vratih. Limanje na rit nima torej nobenega učinka! 0, zero, null :P

Blinder ::

Pa noben ne zna dat desni zmigavec in se umaknit proti desni ter upocasnit? tako se spusti tistega zadaj naprej.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

IL_DIAVOLO ::

Mene pa bolj motijo vozniki, ki sploh ne poznajo prometnih predpisov...v tej akciji "maraton" se folk vozi 50 izven naselja, pa to je za vozniške pobrat.

MadMax ::

Blinder je izjavil:

Pa noben ne zna dat desni zmigavec in se umaknit proti desni ter upocasnit? tako se spusti tistega zadaj naprej.

Tako kot tisti zadaj ne zna se pomaknit skrajno levo in z levim smernikom kulturno nakazat, da bi šel rad hitreje...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

r3dkv1c4 ::

Blinder je izjavil:

Pa noben ne zna dat desni zmigavec in se umaknit proti desni ter upocasnit? tako se spusti tistega zadaj naprej.

ti si tudi eden on večine nestrpnežev....kaj pa če bi ti počakal, da nekdo pred teboj v miru prehiti in potem greš svojo pot....aja to pa ne!
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tovornjakarji in avtomobilisti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16332550 (30302) Heavy
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528114158 (91180) solatko
»

Izrek za vožnjo na cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24745490 (40885) solatko
»

Tretji pas AC na klancih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5612722 (10549) r3dkv1c4

Več podobnih tem