» »

Težave z indukcijsko ploščo BOSH PIE375C14E

Težave z indukcijsko ploščo BOSH PIE375C14E

«
1
2

nokia6310 ::

Pozdravljeni. Imam približno šest let staro ploščo. Že drugič, se mi je zgodila enaka napaka. Mleko mi je šlo čez in za tem, je zadeva crknila za nekaj dni. Ko se je to zgodilo prvič, so se na displeju napisovale napake f1, f2. Izklopil sem varovalko na katero je vezana indukcija. Po določenem času, se je pa plošča kar sama normalizirala. Dva dni nazaj, se mi je pa zgodila popolnoma ista zadeva. Mleko sem pozabil gor in ko je šlo čez, je zadeva nehala delovati. Čez kakih 15 minut, sem dal varovalko nazaj. Za tem, se je prižgala samo večja plošča in delovala nekaj časa dokler, je nisem ugasnil. Potem, se ni hotela več postavit. na displeju, je utripala nula. Pustil sem jo čez noč ugasnjeno in prav tako izklopljeno varovalko. Včeraj popoldan, se je zbudila velika plošča, ki dela zdaj normalno. Tamala, je pa zgleda dokončno crknila. In zdaj sledi moje vprašanje: Ali se po indukciji ne sme ničesar razliti? Sklepal sem, da je šlo vezje. Vendar če bi bilo to res, se potem velika plošča, nebi zbudila sama od sebe. Če pa se je se pa sprašujem, zakaj se tamala noče. Ma kdo kaj več izkušenj s tem? Novo vezje, stane baje okrog 150 evrov. Ma kdo kakšno pametno rešitev kaj naj še probam, preden jo odnesem na servis? V granaciji ni več. Saj bi kupil novo. Samo tako, da ne bo problem tudi, če se kaj polije. Hvala vsem za pomoč.

TRIROG ::

Pri mojem electroluxu ni nobene težave če se kaj polije na plošči. Večkrat preverjeno :S
Sumim pa, da se je tebi mleko zateklo pod rob in prišlo v stik z elektroniko ...
če si ploščo prižgal v tem času, ko je bila elektronika še mokra, je velika verjetnost da si kaj skuril...

cekr ::

Vzemi detergent in dobro očisti ploščo. Predvsem je pomembno, da je čist predel s tipkami. Dobro podrgni. Bosch ima tipke preobčutljive in že kapljica vode vrže ven.
Upam, da so ta problem pri novih ploščah rešili.

Pri Electroluxu imaš lahko vse zalito pa bo še vedno v pogonu. Seveda pa ne moreš takrat preklapljat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Smrekar1 ::

BOSCH plošče so v splošnem sicer bolj kilava izbira. Pomivalni stroji in to ne rečem, ampak plošče pa res ne bi vzel njihove. Za isti denar dobiš že Siemensa, s kakšnimi cenejšimi (npr. Electrolux) pa ni čisto nič narobe.

energetik ::

cekr je izjavil:

Vzemi detergent in dobro očisti ploščo. Predvsem je pomembno, da je čist predel s tipkami. Dobro podrgni. Bosch ima tipke preobčutljive in že kapljica vode vrže ven.

Po mojem tudi to krivo. Jaz pri svoji Beko samo s krpo potegnem čez tipke, pa začne utripati napaka, dokler se ne posuši in/ali dobro očisti.,
Težko da bi bilo kaj drugega krivo ravto takrat, ko ti skipelo mleko.

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

Bosch je veliko precenjen pa samo 2 leti garancije imajo.

negot ::

Bellzmet je izjavil:

Bosch je veliko precenjen pa samo 2 leti garancije imajo.

in kako si to ugotovil, :|

mat xxl ::

Bellzmet je izjavil:

Bosch je veliko precenjen pa samo 2 leti garancije imajo.


Se tudi jaz podpišem pod tole !

Kako se tole ugotovi, enostavno razmerje kvaliteta funkcije in cena !

Enako je pri njihovih pečicah....... sedaj, ko so se proizvajalci grupno dogovorili, da setov ne bodo več prodajali so rezultati lepo vidni ...... dobim reklamo za nove pečice na FB in grem gledati.... UAAA najcenejša z elektronskim upravljanjem 830 eur ??? Enaka od Electroluxa pa 450 eur , je še kaj za dodati ???

energetik ::

Se strinjam, da na veliko nategujejo cene nekatere firme. Približno normalne imajo morda le še Elektrolux, Beko..
7 let nazaj sem nabavil komplet steklokeramika+vent.pečica BEKO - za 500€.. Deluje brezhibno, vsakodnevna uporaba in kuhanje. Tako da vse dražje se meni zdi samo nateg. Razen če je seveda kdo obseden z raznimi obskurnimi funkcijami.

nokia6310 ::

Najprej pojasnilo: Ta plošča, nima povsod senzorje. Ima samo za vklop/izklop in boost za vsako ploščo. Stopnje, pa se regulira, še vedno s klasičnimi gumbi za vrtet od 1 do 9. Morda je v tem razlog, da je prišla tekočina v notranjost plošče, čeprav nebi smel biti. Pri vseh napravah razumem, da ne smejo prit v stik s tekočino. Samo pri indukciji, pa res ne.
Ok po pogovoru s serviserjem, so možne tri variante:
1. Najcenejša, da je šlo samo stikalo, ki prižiga eno ploščo cca 15 eur.
2. Da je šla krmilna elektronika, ki krmili ploščo cca 80 eur.
3. Da je šla ostala elektronika (v kar dvomim glede na to, da ena plošča dela) cca 120 eur. Seveda dela serviserja, nisem računal. Samo za potne stroške računajo 19 eur.
V primeru, da se bom odločil za nakup nove plošče katero mi svetujete? Lahko je na senzorje. Rabim samo dve, ker ne kuham ne vem koliko, pa tudi prostora, mam bolj malo. Upo[tev mi pride mera v mm> 59*306*527.

Bellzmet ::

Zato ker mi je crknila Bosch bela tehnika v vrednosti cez 1.000 eur v 3 letih. Popravilo 200 eur. ne kupim vec ce ni 5 let garancije. Pa bosch ima tudi neke noname sestavne dele iste kot polcenejse druge znamke.

nokia6310 ::

Še nekaj je zanimivo. Ko se mi je pred leti mleko razlilo prvič, so se pojavljale razne napake f1 f2, ne vem točno več za katero napako je šlo. plošča, se tri dni ni odzivala. Potem, pa je začela delovati normalno. Ampak ni pa nič crknilo. Bo treba res kaj drugega nabavit. Tole pa v najslabšem primeru pustit dokler dela ena, je še nekako ok. Nebi rad plačeval serviserjev da mi rečejo tole je šlo. V resnici, bo pa sam za spucat.

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

Servis za Bosch je izjemno drag.

klemenSLO ::

Nedolgo nazaj sem moral po 7 letih dat na popravilo elektroluxovo steklokeramično ploščo. Problemi so bili podobni: ob prižigu plošče je javilo neko napako, prvotno si le ponovno prižgal in je blo ok, potem si moral varovalko staknit nakar ni nič več pomagalo. Serviser je ploščo vzel in dejal da so napihnjeni kondenzatorji. Nova elektronika bi prišla 250€, za obnovitev sem dal pa pol manj.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

TRIROG ::

Zgolj kot ideja ... poskusi potegnit gumbe dol (enostavno bi se morali dati sneti, če jih potegneš navzgor) in poglej, če je kaj sledi, da je mleko steklo v notranjost. Te plošče imajo ponavadi na notranjem obodu gumba gumijasto obrobo, ki preprečuje vdor tekočin v notranjost plošče.

Aja pa če imaš možnost, definitivno sam snami ploščo in jo odnesi na servis, ker servisni poseg na domu zna biti draaaaag...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

nokia6310 ::

TRIROG dejansko, je nekaj na temu. Danes sem se še malo igral z njo in kaj sem ugotovil? Če desni gumb ko je npr na petki pomigam levo desno, plošča naenkrat dobi stik in začne delovati. Ko ga spustim, ga pa spet zgubi. Evo, zdaj pa ne vem kaj je? Najbrž je res kaj prišlo notr, pa ma slab stik. A ti gumbi se samo snamejo dol tako, da se jih potegne navzgor? Nebi rad česa polomil.

TRIROG ::

nokia6310 je izjavil:

TRIROG dejansko, je nekaj na temu. Danes sem se še malo igral z njo in kaj sem ugotovil? Če desni gumb ko je npr na petki pomigam levo desno, plošča naenkrat dobi stik in začne delovati. Ko ga spustim, ga pa spet zgubi. Evo, zdaj pa ne vem kaj je? Najbrž je res kaj prišlo notr, pa ma slab stik. A ti gumbi se samo snamejo dol tako, da se jih potegne navzgor? Nebi rad česa polomil.



Običajno je tako, da se gumbi snamejo tako, da se potegnejo navzgor, s tem lahko potem ločiš ploščo in elektroniko. snameš elektroniko. Prepričan pa nisem. :\

TRIROG ::

Khm ... malo ste offtopic ... tema je indukcijska plošča in težave z njo in ne hladilniki in garancije ...

fantasycamp ::

mi lahko kdo pove kako se reče tistim rešetkam nad plinskim gorilnikom, moram jo kupit, ne vem pod kaj iskat v merkurju!

Spajky ::

Ma reči una železna rešetka za na plinski štedilnik, pa staro vzami s sabo, da ne boš falil ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

nokia6310 ::

Ok novi info. TRIROG. Gumbi grejo res tako dol kot si napisal. V bistvu je šel samo desni tisti, s katerim se prižiga zgornja mala plošča, ki ne deluje. Ko pa sem ga natikal nazaj, sem mel probleme, ker se ni hotel lepo enostavno usest gor, al pa sem jst falil jeziček, kar je tudi možno. Ploščo, sem odnesel na Etis, ki je pooblaščeni servis za Bosh. Najprej, sem moral plačati 24,40 evrov za pregled plošče. Po kakih dveh urah, so me poklicali in mi povedali, da sta šla dva modula. Power modul in programator. Za celoten servis, bi moral doplačati še 155 evrov. Rekli so mi, da mi dajo eno leto garancijo na elektroniko pod pogojem, da ne bo zalita. Glede na to, da gre za kuhališče, se mi zdi takšno postavljanje pogojev, zelo čudno. To je podobno,kot bi prodajalec dežnikov rekel, da ne bo priznal garancije, če bo marela mokra. Skratka se mi glede na navedeno splača tole popravljat? Malo sem razmišljal o nakupu nove samo ne vem. Kaj pravite na Foster 7322? Stane sicer 375 evrov. Samo je pa kompletno na tuch, in do podobne napake, ne more priti. Če pa dam to Boshovo popravit pa tvegam, da se mi spet kaj zgodi, in da servis garancije ne bo priznal.

Teh italijanskih jajc, ne maram preveč. Sem malo skeptičen glede njihove kvalitete.

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Pojdi kar po novo. Če je možno, dobi Electroluxovo, ki ima manj "sitne" tipke.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

TRIROG ::

@nokia6310
Glede na to da gre za ozko ploščo bi predlagal, da ti jo kar popravijo in si v prihodnje malo bolj previden glede mleka ... V teoriji če ti je obstoječa zdržala 6 let potem imaš manjši strošek da jo daš popravit kot pa da kupiš novo...

Fosterja ne poznam.

Sicer pa poglej še BEKO HDMI32400DTX. mislim, da na vse aparate dajejo 5 let garancije, stane pa okoli 330eur in ima senzorske tipke.

Btw kaj pa kakšna prenosna indukcija z 2 kuhališčema. Če me spomin ne vara se jih da dobiti dokaj ugodno - na mimovrste imajo hyundaja za 100eur z dvema kuhaliscema....


Sicer pa glede elektronike lahko probaš povprašati še v črnučah, kjer popravljajo elektroniko v pravem pomenu besede (pogleda vezje, poišče napako in jo odpravi- zamenja čip etc.) ne pa da ti praktično vse zamenjajo .... Zna biti ugodneje.

nokia6310 ::

TRIROG kje v črnučah pa je ta servis? Oni tudi dejansko odpravijo napako? Da se nebi potem izgovarjali, da niso pooblaščeni za Bosh. Pa še nekaj mi je čudno. Kako je lahko šlo vezje, če ena plošča dela normalno? Druga pa, če tisti desni gumb premaknem levo desno, ko je na stopnji 5, pa sploh dela. Če bi res šlo vezje, nebi smela delat ne ena, ne druga, po moji logiki. Za beko, bom preveril. Omenjali ste electrolux plošče. Katero točno ste imeli v mislih? Saj moja Boshova je tudi taka, z dvema kuhališčoma, ker za več žal, na pultu nimam prostora. In tako tudi potrebujem novo. No prostor bi se že našel. Vendar, bi ga potem zmankalo za ostale drobnarije.

fosil ::

En mesec nazaj so imeli v Lidlu v dvojno indukcijsko ploščo za 70 eur.
Od ponedeljka bodo imeli neke šotorske razprodaje pred Lidli, kjer prodajajo "ostanke" stvari, ki so jih prodajali.
Po moje se ti splača it pogledat.
Tako je!

nokia6310 ::

Fosil, hvala za info. Samo najverjetneje, ni bila vgradnja? Luknjo mam na pultu tako da se mi druge, ne splača kupovat. Pa še nekaj me zanima: Kako je lahko Gorenje skoraj toliko drag kot Bosh? V mercurju stane dvojna indukcija 450 evrov. Novo ploščo od Bosha na senzorje, pa dobim s popustom v drugi trgovini za 480 eur.

Utk ::

Če si z boschem tako super zadovoljen ga kar kupi, kar tri kupi pa je. Kot nekateri mazohist, ki se jim golf skoz kvari in namesto da kupijo kaj drugega, iz principa, spet kupijo golfa, ker je to najboljši avto.

nokia6310 ::

Utk če bi imel takšno mnenje potem, nebi spraševal o alternativnih možnostih. Za nekatere stvari, je Bosh kvaliteta. Nikakor, pa to ne velja kar za vse povprek.

In kaj mi ti svetuješ da kupim namesto Bosha? Bo Beko v redu?

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Če ne kupuješ vstopnih modelov, je Bosch zelo dobra izbira.
Moraš biti pa tudi praktičen. V pultu imaš Boschevo luknjo in z menjavo proizvajalca boš imel same probleme.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

LeQuack ::

nokia6310 je izjavil:

Utk če bi imel takšno mnenje potem, nebi spraševal o alternativnih možnostih. Za nekatere stvari, je Bosh kvaliteta. Nikakor, pa to ne velja kar za vse povprek.

In kaj mi ti svetuješ da kupim namesto Bosha? Bo Beko v redu?


Tukaj imaš indukcijske plošče iz Amazon-a urejene po priljubljenosti, pa spodaj še vidiš kakšno imajo povprečno oceno uporabnikov:
Indukcijske plošče na Amazon.de

Pa še iz geizhals.at, ki je pri severnih sosedih kot ceneje.si, indukcijske urejene po priljubljenosti:
Indukcijske plošče na geizhals.at
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

nokia6310 ::

cekr, Želim menjat ploščo za priporočeno BEKO HDMI32400DTX. Se ti da na hitro pogledat bi moral dosti prilagajat luknjo v pultu glede na dimenzije Bekota? Kolikor vem, so vgradnje dimenzije enake. Edino Beko ma malo več robu. Jutri ma Mercur do -90 % popusta, če maš srečo, najmanj pa 5. Kolega je enkrat kupoval neke malenkosti, pa jih je zadel. Žal mu je bilo edino, da ni kupil česa dražjega. TRIROG: Tisti servis ki je bil omenjen v črnučah, je pa verjetno Ježek? Morda bom za hec odnesel ploščo še tja na vpogled. Upam samo, da tudi oni ne zaračunavajo stroškov pregleda. Plošča mi je res da zdržala skoraj šest let. Vendar, je tri leta nisem praktično nič uporabljal. Za novo, pa sem dal leta 2009 okrog 500 evrov.

cekr ::

Mislim, da imata Bosch in Elecrtrolux ob strani en klipsne, da se plata zaskoči. Electrolux ima ponavadi par mm večjo luknjo.
Kako imajo to rešeno Turki, ne bi vedel.
Moraš vedet, da imajo različne firme, različno širino robov. Če je pri novem več, ne bi smelo bit problem. Luknjo pač malo izšniclah. Seveda pa potem vrnitev ni več mogoča brez vidne luknje ob strani.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

nokia6310 ::

cekr a se ti da na hitro pogledat kakšna je vgradnja dimenzija za Bekota? Mislim, da imam vgradnjo luknjo 49x27, nisem pa sto procenten.

cekr ::

nokia6310 je izjavil:

cekr a se ti da na hitro pogledat kakšna je vgradnja dimenzija za Bekota? Mislim, da imam vgradnjo luknjo 49x27, nisem pa sto procenten.


Ne vem, zakaj se najdejo samo francoske strani.

http://www.planetmenager.com/upload/pro...

Luknja mora bit 490x268.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

nokia6310 ::

Ok, hvala za info. Glede klipsen, imaš prav vsaj, kar se Boscha tiče. Zdaj pa poglej še za BOSH PIE375N14E, če bo kakšna razlika v velikosti oz., če bom moral predelovati pult. Ker v tem primeru, bom dal rajši popravit Boscha, čeprav me petletna garancija Beka, kar mika. Moja je sicer starejša model C 14 e. Ker pa predvidevam, da na netu za njo ni več specifikacij, poglej za to tanovo ker predvidevam, da imata enake mere, pa povej, če bo potrebna predelava pulta, ali ne. Od tega je odvisno ali grem v popravilo te, ali pa v nakup nove.

fosil ::

Tale gorenjeva plošča rabi izrez 490x275.


Cena 380, garancija 5 let.
Tukaj imaš navodila.
Tako je!

mat xxl ::

cekr ::

nokia6310 je izjavil:

Ok, hvala za info. Glede klipsen, imaš prav vsaj, kar se Boscha tiče. Zdaj pa poglej še za BOSH PIE375N14E, če bo kakšna razlika v velikosti oz., če bom moral predelovati pult. Ker v tem primeru, bom dal rajši popravit Boscha, čeprav me petletna garancija Beka, kar mika. Moja je sicer starejša model C 14 e. Ker pa predvidevam, da na netu za njo ni več specifikacij, poglej za to tanovo ker predvidevam, da imata enake mere, pa povej, če bo potrebna predelava pulta, ali ne. Od tega je odvisno ali grem v popravilo te, ali pa v nakup nove.


http://cdn.importappliances.co.nz/media...

(490-500)x270
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

nokia6310 ::

Ok glede na to, da mora za Beko bit luknja 490x268 to pomeni, da mi 2 cm sfali oz., da je Boschova za 2 cm širša. Mislite, da bo to vseeno šlo notr? Da ne kupujem brezveze, pa pol vračam, ker se mi ne da, če ni efektive.

cekr ::

Pazi! govora je o 2mm
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

nokia6310 ::

cekr je izjavil:

Pazi! govora je o 2mm

Kaj pa to pomeni, da bo šla notr ali ne? Res nebi rad mel kakšnih večjih težav predvsem s tem, da mi nebi spet mleko ali voda ali karkoli šlo notr. Sem pa klical v eno trgovino pa so mi rekli, da je mera 49x27, in da bi moralo pasat. Zdaj pa ne vem a bo, al ne bo. Nebi pa rad kupoval ne da bi prej sigurno vedu a paše al ne.

TRIROG ::

Težava je samo, če je luknja manjša (pod pogojem da ni bistveno večja 3+ cm)

 Mere beko

Mere beko



Iz slike izhaja, da je mera zgornje plošče 288*510mm, odprtino pa potrebuješ najmanj 270*490mm
torej imaš 2 cm lufta pri širini in 1,8 cm pri globini.

in glede na to kakšno odprtino imaš, ti bo verjetno pasala. V vsakem primeru pa predlagam, da ploščo lepo vzameš ven in pomeriš. meri najožjo in najširšo mero prva da se prepričaš, da paše v luknjo, druga pa da se prepričaš, da ne bo luknje ob pultu)

Kakorkoli že: tvoja obstoječa plošča bi naj bila velika 306*527.

Glede prevrenja pa se pri vseh ploščah na spodnji rob nalepi nekakšna gumirana pena, ki tesni in preprečuje podlivanje tekočine. Treba pa je biti natančen, da se pena lepi res čimbolj na stik v vogalih plošče, sicer predlagam cca 2-3 mm od roba.
Silikon pa močno odsvetujem, ker v primeru, da je treba ploščo ven vzet, povzroči veliko dodatnega dela in največkrat tudi počeno ploščo (eventualno s silikonom potegni po zunanji strani roba, ko bo že montirana.

nokia6310 ::

TRIROG najlepša hvala za izčrpen odgovor. Plošča mora pasat, ni kaj. Zanima me samo še nekaj je ta gumirana pena priložena k plošči, ali jo moram kupiti posebej? Za kaj naj povprašam v trgovini v kolikor je ni zraven? Ker obstaja več gumiranih pen.

TRIROG ::

Običajno je zraven. Sicer pa predlagam, da povprašaš kje kjer prodajajo rezervne dele za steklokeramične plošče (morda kar gorenjev servis na brnčičevi, da te ne bodo pri boschu/beku preveč obrali). Morda jo imajo tudi v merkurju. Sicer pa reci za peno za steklokeramično ploščo.

Tisti servis pa mislim da je Ježek ja ... Enkrat sem tja nesel ojačevalec, ker je bil skurjen signal za sub in so mi za relativno male pare stvar popravili (in to ne tako da so zamenjali celo elektroniko...). Ojačevalec še danes dela :)

nokia6310 ::

TRIROG Včeraj, sem v Mercurju stestiral Bekovo indukcijo. Zadeva je zelo zanimiva. Voda, je zavrela v kaki minuti. Vzel je nisem samo zato, ker sem dobil samo pet procentov popusta. Po spletu, pa jo na idio.si, dobim za 326,80 eur. Sem pa opazil, da ima boost funkcijo samo na eni plošči za razliko od Boscha, ki jo ima na obeh. Ko smo že ravno pri tem me zanima, ali sta po moči enaki? Ta pena ki jo omenjaš se montira na dno plošče na rob in vogale, ali direktno na pult, da se plošča usede nanjo?

TRIROG ::

Peno se lepi na ploščo. Sodeč po navodilih je pena priložena (glej stran 11)

Plošči sta 1400W sprednja in 2000w zadnja oziroma 3000w ob uporabi boost funkcije (stran 8 navodil). Boost je na voljo samo na zadnji plati (stran 17 navodil poglavje High power (booster) in stran 8 - napisan "(P)" pri zadnji plošči)

nokia6310 ::

TRIROG kaj pa razlika v moči med mojo bivšo Boschovo in bekovo? Sta po moči enaki, ali je kakšna razlika? Po mojem, je nebi smelo biti.

TRIROG ::

Sodejč po podatkih na tej spletni strani sta obe plošči enako močni

Bosch ima spredaj 1400w
zadaj 2000w

Mare2 ::

Jaz sem kupil BOSCH-evo ploščo še v časih, ko mi je nakup svetoval zloglasni "Cifra". Mislim da je imel številko 014974. Kje pa hodi sedaj ta človek? Seveda mi še sedaj deluje brezhibno. Nima fizičnih gumbov, pa kup nekih funkcij, npr. da se plošča čez 20 minut sama ugasne.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nokia6310 ::

Kdo pa je sploh ta človek?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska kuhalna plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
31367443 (7117) kuglvinkl
»

Nova idukcijska plošča crkuje - Beko (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
15722600 (3858) hafnerurban
»

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30862015 (13796) koyotee
»

Katero indukcijsko kuhalno ploščo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7236011 (29316) Rok Woot
»

gospodinjski aparati

Oddelek: Loža
165671 (4158) MKC00

Več podobnih tem