» »

Indukcijska kuhalna plošča

Indukcijska kuhalna plošča

borut_p ::

korenje3 je izjavil:

borut_p je izjavil:

korenje3 je izjavil:

TKK je samo podjetje. silikon je pa material.


hmmm ... kaj? Torej praviš če je uporabil silikon je vse dobro, če je pa uporabil TKK silikon pa ni več dobro?

V glavnem ... uporabiti mora toplotno obstojen kit (verjetno je silikonski tudi OK), ki prenese temperature v kuhinji. In ni dobra vsaka tuba silikona, ki se ga lahko kupi v trgovini, ampak mora biti vsaj delno namenski


No ok zdej pa nekaj bluzit. Temperatura ob robu plošče nikoli ne preseže 40°C. Že steklo direktno pod ponvijo ni nikoli nad 180°C.


Ne vem kdo bluzi razen tebe. Ce nisi sposoben debate pac nehaj. Proizvajalec plosce predvideva uporabo silikonskega kita ki je stabilen na vsaj 160 stipinj. Ce si pa ti bolj pameten kot proizvajalec pa ajde ... pojdi se salabajzerstvo.

kuglvinkl ::

valdo je izjavil:

Šla mi je dosedanja kuhalna(steklokeramična) plošča; gledam kaj kupiti in sem vse bolj zmeden.
Izbor trenutni je :
AEG
- AEG IKE64450XB 430EUR , 2x flex cona
- AEG IAE64413XB 380EUR , 2x flex cona
ne vidim(najdem) razlike razen v ceni?

Nadalje sem ti dve gledal:
Beko
- Beko HII64501FHTX 345EUR , 2x flex cona
- Beko HII64201FHTX 500EUR , 1x flex cona

Pa še malo dražjo
Bosch
- Bosch PXE645FC1E 650EUR , 1x flex cona

Pri enih piše" samodejni programi kuhanja + zaščita pred pregrevanjem in prekipevanjem" ??? to deluje ali je samo marketinški pripis

Ko izberem ploščo te še moram pečico.

Hvala vsem za nsvete!


Jas sem imel prej Bosch PXE645FC1E, pa je OK.

Zdej mam pa nekega siemensa, ta širokega, pa je zlo boljši. Prej se pod 6 stopnjo ni nič dogajalo, zdaj je razlika med vsako stopnjo, pa ima še vmesne.

Kombinirano se po mojem čisti BS, k bi prikolco prpel na ferarija - se prav, kako bi se je čimprej znebil. Indukcija je way to go, all the way.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

valdo ::

Hvala za odgovor, verjetno bom vzel AEG(€).
Skrbi me malo (kvaliteta) regulacija ogrevanja, mislim, da je tu glavna razlika,
segrevajo vse, sedaj kako pa vzdržujejo - nadzorujejo temp. pa je "kunšt".
Te flex- plošče me ne ganejo,
90% časa uporabljamo neko okroglo posodo fi20-24mm, tako da ...
Jutri grem v ogled živo.
Lp

kuglvinkl ::

Flex je dbest po mojem. Zdej ga nimam, tko da moram nacentrirat. Če bi imel celo plato flex, bi ruknu gor posodo in to je to. Vprašanje je zgolj, kolk si pripravljen plačat za ta luksuz.

Še to glede tisti, ki ne veste, če bi šli na indukcijo. Resna alternativa je samo plin, samo morš zlo vedet, da ga potrebuješ. Jaz, ki ne pridem dlje od rižote, je indukcija vrh glave.

Steklokeramična je passe, tudi proizvajalci tko mislijo, tole je iz Geizhalsa:

Typ: Induktion (794) Glaskeramik (Strahlung) (338) Elektro (Gussplatten) (80) Gas (123) Grill (4) Wok (5) Teppan-Yaki (7) mit Dunstabzug (71) Salamander (1).
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

valdo ::

kuglvinkl je izjavil:

Flex je dbest po mojem. Zdej ga nimam, tko da moram nacentrirat.
Sem bolj detalno pogledal in vidim da ta AEG 64450 nima flexa,
lahko "združiš ploščka", da imata skupno regulacijo, to pa ni flex :|
Lp

RockyS ::

Je kaka alternativa v rangu do 600€?
AEG IKE64441FB 480€
https://www.ga.si/ike64441fb

RockyS ::

Oziroma vprašanje, ali še je razlika med flex in bridge + MAXISENSE?
https://www.aeg.si/kitchen/cooking/hobs...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

darkolord ::

RockyS je izjavil:

Je kaka alternativa v rangu do 600EUR?

Npr. tole (z enim...) ali ali tole (... z dvema areaflex kuhališčema)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

RockyS ::

Se opravičujem, nisem navedel, da gledam samo AEG.

profii ::

Rocky, poročaj kaj boš izbral in kako se bo obneslo. Sam tudi kupijem AEG indukcijo za 400 do 500€ v roku meseca.

RockyS ::

Danes se grem pozanimat v Harvey Normana, kaj je razlika med flex in bridge + maxisense.
Po tem videu sodeč ni razlike

pol3ni ::

Pozdravljeni
No po 15 letih je šla k vragu ind.plošča.Popravilo verjetno nima več smisla.Najprej se je pojavil nadležen brneč zvok čez minutko se je plošča izklopila in sedaj se niti ne vklopi več.
Ker nisem nič na tekočem kaj je trenutno in,me zanima kaj priporočate.Ta je bila od Boscha tako,da bi najraje vzel tudi sedaj isto znamko ni pa pogoj.Budget tja do 800 €
Zdaj sem imel dve ind.in dve navadniplošči .Sedaj predvidevam da so že vse 4 indukcijske.
Hvala za pomoč že vnaprej

darkolord ::

Mi smo izredno zadovoljni z Gorenje. Nisi povedal širine, tale je 60 cm.

Je močna, je brez roba, upravljanje je zelo enostavno (ima vmesne stopnje in direktno izbiranje vrednosti kot Boschev Direct Select, posamezno kuhalno polje lahko takoj ugasneš s klikom na X, ima funkcijo pavze, ...), da se nastaviti omejitev moči za priklop na enofazni priključek, ima flex cone, 5 let garancije ...

pol3ni ::

Ja imam 60 cm. Hm z Gorenjem imam bolj slabe izkušnje.Ne vem sicer kako je z ind.ploščami,ampak zaenkrat se bolj nagibam h kakšni drugi znamki kot je Gorenje

ice queen ::

Tudi jaz kupujem novo indukcijsko ploščo. Priporočilo sem dobila za tole:https://www.harveynorman.si/kuhalna-plo.... Ima mogoče kdo kakšne izkušnje glede AEG indukcijskih plošč?

Oxford ::

Pri nas doma uporabljamo AEG indukcijsko ploščo že od leta 2006. V tem času je enkrat 'riknila' ena elektronska komponenta za eno 'rinko'. Predvidevam, da zato, ker sem jo gonil s peko palačink (kjer je odvod toplote precej slab). Poleg tega sploh nimam izvedenega zračenja, ki bi moralo biti prisotno. Skratka, zadeva dela neverjetno dobro glede na pogoje. Kuhamo vsak dan, poleg tega pa je največkrat obremenjena ena in ista 'rinka'.
Takrat so bile indukcijske dokajšnja redkost, ni bilo bog ve koliko izbire in še stale so preko 1000 € (če upoštevaš inflacijo in takratne plače, je bilo to zelo drago). Za AEG sva se z ženo odločila predvsem zato, ker je imela najnižji + INOX rob. Vse ostale indukcije, ki se jih je dalo dobiti takrat, so gledale iz površine pulta 4 ali 5 mm in so imele oglat, INOX rob ali pa so bile celo brez (samo steklo, kar sva takoj izločila).

Zelo podoben (le novejši) model sta nekaj let za tem kupila moja starša in jima prav tako ni žal.

P.S.: vidim, da so sedaj cene indukcij skoraj smešno nizke.

pol3ni ::

Ta od AEG ni videt slabo.Sploh povezovanje kuhališč mi je zanimivo.Velja razmisliti

6151 ::

ice queen je izjavil:

Tudi jaz kupujem novo indukcijsko ploščo. Priporočilo sem dobila za tole:https://www.harveynorman.si/kuhalna-plo.... Ima mogoče kdo kakšne izkušnje glede AEG indukcijskih plošč?


AEG so vredu. Praktično karkoli je vredu, ker itak sta samo 2 proizvajalca teh plošč.

Jaz bi kupil https://edigital.si/elektricne-kuhalne-... . Nima smisla dajati več, moči so itak enake.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Sba ::

Mi imamo Gorenje in se mi zdi, da pri jakosti 9 po nekaj časa prične izgubljati moč. To smo opazili pri peki palačink.

Če se ne motim ima sestra ravno AEG in pravi, da palačinke peče na 6, medtem ko nam na Gorenje še 9 ni dovolj.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

darkolord ::

Kateri model? To se ne sliši OK, pri nas je na 6 že dovolj ...

borut_p ::

Sba je izjavil:

Mi imamo Gorenje in se mi zdi, da pri jakosti 9 po nekaj časa prične izgubljati moč. To smo opazili pri peki palačink.

Če se ne motim ima sestra ravno AEG in pravi, da palačinke peče na 6, medtem ko nam na Gorenje še 9 ni dovolj.


Najprej poglejte koliksno moc da posamezna plosca in kje je max. Moja plata gre do 9, eni imajo max na 12 itd. Te cifre same ne pomenijo nic.

6151 ::

Enako, pri nas na gorenju je 6 (od 9) dovolj.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

jocoj ::

pol3ni je izjavil:

Ja imam 60 cm. Hm z Gorenjem imam bolj slabe izkušnje.Ne vem sicer kako je z ind.ploščami,ampak zaenkrat se bolj nagibam h kakšni drugi znamki kot je Gorenje

Kar se tiče indukcijskih plošč Gorenje=Bosch + še par drugih firm. Vse pa izdelano v turških tovarnah. Velike indukcijske plate namreč dela le nekaj proizvajalcev na svetu, podobno kot TV panele.

Nikonja ::

In kaj pa če bi ti jaz povedal da to ni res, in vem iz prve roke. Staklokeramične plošče nad indukcijo tuljavo so res take da je par proizvajalcev v eu in mal več na svetu, elektroniko pa kar nekaj proizvajalcev dela zase.
In res ne primerjat Gorenje, Beko, Candy z Bosch, Electroluxom in ostalimi, ker so razlogi zakaj so določene stvari dražje, in ni samo zaradi "imena". Mogoče vam te stvari izgledajo enako ampak niso, Gorenje kupuje ogromno aparatov od OEM proizvajalcev kje samo nalimajo Gorenje gor in si zato lahko privošči prodajat te stvari z minimalno maržo, Bosch, Electrolux, AEG ulagajo milijone v razvoj in ta sredstva treba povrnit.
Lahko se zgodi da Bosch plošča crkne po 2 letih, lahko da Gorenjeva dela 15 let, ampak to so izjeme, kvaliteta pač stane, če si je ne morete privoščit to ni razlog da pljuvate.

Taip4n ::

Določene serije pri Bosch naj bi bile Made in Germany (serie 6 in serie 8?). Serije 4 in nižje pa mislim da v XYZ.

kuglvinkl ::

Taip4n je izjavil:

Določene serije pri Bosch naj bi bile Made in Germany (serie 6 in serie 8?). Serije 4 in nižje pa mislim da v XYZ.


Samo 8. Vse pa naredijo Turki :)
Your focus determines your reallity

jocoj ::

Nikonja je izjavil:

In kaj pa če bi ti jaz povedal da to ni res, in vem iz prve roke. Staklokeramične plošče nad indukcijo tuljavo so res take da je par proizvajalcev v eu in mal več na svetu, elektroniko pa kar nekaj proizvajalcev dela zase.
In res ne primerjat Gorenje, Beko, Candy z Bosch, Electroluxom in ostalimi, ker so razlogi zakaj so določene stvari dražje, in ni samo zaradi "imena". Mogoče vam te stvari izgledajo enako ampak niso, Gorenje kupuje ogromno aparatov od OEM proizvajalcev kje samo nalimajo Gorenje gor in si zato lahko privošči prodajat te stvari z minimalno maržo, Bosch, Electrolux, AEG ulagajo milijone v razvoj in ta sredstva treba povrnit.
Lahko se zgodi da Bosch plošča crkne po 2 letih, lahko da Gorenjeva dela 15 let, ampak to so izjeme, kvaliteta pač stane, če si je ne morete privoščit to ni razlog da pljuvate.
Slaba ti je to iz prve roke in govor je o indukcijskih ploščah standardnih dimenzij in ne vseh aparatih na splošno. To, da imajo par malenkosti pri elektroniki samosvojih, med proizvajalci ne igra vloge. 100% pride Boscheva ali Gorenjeva indukcija in iste turške tovarne.

Sicer pa vsi aparati, razen mogoče najvišjih serij, ne glede na znamko, so v eno in isto potrošno sranje. Kupi se takšnega, ki ima vsaj 5 let garancije in dober ter predvsem zelo blizu servis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

profii ::

Priporočam Bosch, Serijo 6, (PXE645FC1E). Uporabljam sicer šele en mesec, zaenkrat zadovoljen. Perfect fry funkcija je pa zakon, za pripravo mesa, jajc na oko,... skoraj vsega kar se dela v ponvi.

koyotee ::

jocoj je izjavil:

Nikonja je izjavil:

In kaj pa če bi ti jaz povedal da to ni res, in vem iz prve roke. Staklokeramične plošče nad indukcijo tuljavo so res take da je par proizvajalcev v eu in mal več na svetu, elektroniko pa kar nekaj proizvajalcev dela zase.
In res ne primerjat Gorenje, Beko, Candy z Bosch, Electroluxom in ostalimi, ker so razlogi zakaj so določene stvari dražje, in ni samo zaradi "imena". Mogoče vam te stvari izgledajo enako ampak niso, Gorenje kupuje ogromno aparatov od OEM proizvajalcev kje samo nalimajo Gorenje gor in si zato lahko privošči prodajat te stvari z minimalno maržo, Bosch, Electrolux, AEG ulagajo milijone v razvoj in ta sredstva treba povrnit.
Lahko se zgodi da Bosch plošča crkne po 2 letih, lahko da Gorenjeva dela 15 let, ampak to so izjeme, kvaliteta pač stane, če si je ne morete privoščit to ni razlog da pljuvate.
Slaba ti je to iz prve roke in govor je o indukcijskih ploščah standardnih dimenzij in ne vseh aparatih na splošno. To, da imajo par malenkosti pri elektroniki samosvojih, med proizvajalci ne igra vloge. 100% pride Boscheva ali Gorenjeva indukcija in iste turške tovarne.

Sicer pa vsi aparati, razen mogoče najvišjih serij, ne glede na znamko, so v eno in isto potrošno sranje. Kupi se takšnega, ki ima vsaj 5 let garancije in dober ter predvsem zelo blizu servis.


Delamo komponente za razne grelne elemente in stvari za belo tehniko, za Miele gredo vse v peč(100% kontrola).
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

J.McLane ::

Dol mi visi za 5 let grancije, če je predvidena življenska doba take plošče 10-15 let. Se zgodi da crkne kaj po 5 letih, ampak riziko za to je po mojem zelo nizek, za ceno okrog 500 € ga mirno sprejmem. Pa sploh nima veze da zadeva pride iz iste tovarne v Turčiji, pomembno je kakšne so vgrajene komponente in kontrola kvalitete.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

JA23 ::

ice queen je izjavil:

Tudi jaz kupujem novo indukcijsko ploščo. Priporočilo sem dobila za tole:https://www.harveynorman.si/kuhalna-plo.... Ima mogoče kdo kakšne izkušnje glede AEG indukcijskih plošč?


Mi smo kupili tako (ali pa zelo podobno) od aeg pred nekaj meseci in smo za enkrat zelo zadovoljni.

pol3ni ::

No pri meni je zaenkrat zadeva taka,da jo bom,pred nakupom nove dal pregledat,kaj je narobe z njo.Vklopi se sedaj normalno ko pa izbereš vklop kuhališča pa mi vrže ven varovalko.Tako da je očitno nekaj v stiku.Bom videl kaj bo povedal mojster.
Po novo še zmeraj lahko grem:)

6151 ::

Verjetno se ti ne splača, boš samo mojstra brez razloga plačeval. Nam je isto delala pa se je mojster 3 ure jebal in nič popravil.. Ko dobiš novo za 200€ ni za razmišljat.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

pol3ni ::

Ja sam to bo men pogledal kolega in me bo delo stalo točno 1-2 piva:) Če bo treba dat več kot 100€ za rezervne dele pa grem sigurno po novo

darkolord ::

6151 je izjavil:

Nima smisla dajati več, moči so itak enake.
Bi dodal še komentar na tole. Res je, da so moči enake, ampak v funkcionalnosti in upravljanju je razlika res ogromna.

Ko enkrat presedlaš na ploščo s super upravljanjem, se kuhanje lahko spremeni iz frustracije v balzam. Meni se zdi vredno dati npr. 200 eur več za to.

Sem se spomnil tole dodati, ko sem na dopustu začasno uporabljal drugo kuhalno ploščo, pa sem skoraj fasal živčni zlom.

aborko ::

Kot popolnega laika me zanima, zakaj so te indukcijske plošče tako drage? Večkrat vidim kako lidl/hofer ponudbo 1 ind. ploščo za ~30EUR oz 2 plošči za 60EUR. Eno imam celo doma in sem z njo relativno zadovoljen, ima nastavitev v W (do 2kW) in nastavitev temperature, ki priznam, ni ravno popolna. Ampak vseeno zakaj takšne razlike v ceni v primerjavi s "pravimi" indukcijami? Bistveno boljše upravljanje, regulacija? Še kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

pol3ni ::

No moja plošča popravljena
Okvara-tranzistorji na eni od plošč prebiti plus kondenzatorji že dokaj slabi.
Cena popravila 40 EUR.
Za nekaj časa bo še :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pol3ni ()

darkolord ::

aborko je izjavil:

Ampak vseeno zakaj takšne razlike v ceni v primerjavi s "pravimi" indukcijami? Bistveno boljše upravljanje, regulacija? Še kaj?
Drugačna površina (prava steklokeramika, tisto pri prenosnih kuhališčih se zrajsa), poleg tega pa še precej višja moč - 3 kW+ namesto 2 kW.

J.McLane ::

Torej:
- trikratna moč, je 60 * 3 = 180€
- boljše in večje kaljeno steklo = + 50€

Nekje 230 € in tam se tudi začnejo plate s 4 kuhališči
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Ganon ::

Zagrel sem se za nakup indukcijske kuhalne plošče z vgrajeno napo. Si jo kdo od vas lasti? Kako se obnese?

https://www.bosch-home.com/si/seznam-pr...

</head> ::

Kaj se zgodi, ko ti skipi voda za makarone in steče v napo?
Kanal od nape upam, da je speljan v zračnik, da ni samo nekaj kar ropota in meša zrak v kuhinji?

Magic1 ::

Ganon je izjavil:

Zagrel sem se za nakup indukcijske kuhalne plošče z vgrajeno napo. Si jo kdo od vas lasti? Kako se obnese?

https://www.bosch-home.com/si/seznam-pr...

Ne štekam fizike pri tem. Topel zrak se hoče dvignit. Pri kakšni nizki ponvi še zna imet to kakšen efekt, pri ekonom loncu bo pa pomoje šlo večino v prostor.
Sem šel pogledat na youtube in tale video edino nekako prikaže delovanje:

Pri 10cm visoki ponvi je rabil nažgat ventilator na max, da je začelo vlečt. Kot da bi reaktivca imel v kuhinji:))
Najhuje je pa to, da sem to videl že ene 4 leta nazaj na sejmu pa še vedno ni nič kaj dosti povedane o tem. Razlog verjetno tiči v neuporabnosti.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

pol3ni ::

No moja popravljena plošča je zdržala cel teden.Zopet je nekaj skurilo.No sedaj grem po novo.Malo sem v dilemi ali sta ti dve plošči isti

https://www.amazon.de/Bosch-PXX675DC1E-...

https://www.bosch-home.com/si/seznam-pr...

hvala

darkolord ::

Magic1 je izjavil:

Najhuje je pa to, da sem to videl že ene 4 leta nazaj na sejmu pa še vedno ni nič kaj dosti povedane o tem. Razlog verjetno tiči v neuporabnosti.
Razlogov je več:
- brutalne cene, najcenejše so slaba 2 jurje, povprečno 2,5k
- komplicirana namestitev v odzračevalnem načinu (rabiš posebej omarico, cevi je precej težje speljati, ...)
- učinkovitost, glasnost in sesalna moč so nižje kot pri klasičnih modelih

Edino res pozitivna zadeva je "cool factor".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

celje ::

Jaz imam gorenje: GORENJE HET 945 XSC

Najprej cena: 2500 eur (v akciji 2000) + cca 400 za izpuh + filter cca 6mes/nov.

Tako amatersko: velika zadeva (vecine se ne vidi), potrebuje posebne vgrajene omarice. Sestavljeno iz vecih delov, potrebuje odvod zraka. Ali v zid (itd) ali pa dokup dodatnega nosilca in filtra (cca 400 eur). Potem vsake cca 6mesecev samo filter (cca 100, cena lahko niha tudi do 200, ni na zalogi nikoli, potrebno narocilo. Cca 7 dni gorenje servis lj-c).

Pri meni je vgrajeno z to dodatno zadevo, izpuh pa cisto spodaj v "otoku". Se ga niti ne vidi ali cuti. Razen, ce stojis tik pred njim. Potem ti piha v stopala.

Indukcija ni glasna, desna stran je "ultra" hitra,
Napa vlece ok, glasna: srednja zalost, sem slisal dosti glasnejse.

Potrebuje pa zadeva zelo visoko elektricno moc (7400 W). Kompet zahteva dve vticnici

Sama napa je narejena dosti "simpl" za uporabnika. Zgornji filtri so pralni, z eno potezo jih povlecem ven. Tekocina (ki bi stekla v odprtino) ostane v "posodoci", ta se tudi enostavno vzame ven.

Je "cool" faktor prisoten :) , zgleda res lepo in ker je napa vgrajena in odvod zraka "skrit" da tak minimalisticen izgled.

Ce koga se kaj zanima, ....

Ce bi jo zopet kupil? Bi

starfotr ::

Filter daj naredit v firmo Prima filtri.

Kakšen je to šalabajz, da rabi 2 enofazni vtičnici?

Do indukcijske se pripelje 5x2,5 kabel in to je to, zvežeš kot je narisano. Eni rabijo nulo, drugi ne, eni vse 3 faze, drugi ne...

celje ::

Pojma nimam, elektrike se ne dotikam :).
Sem gledal, ko so montirali. Napa ima svoj kabel, indukcija svoj, napeljana vsak po svoje, na razlicna mesta.
Hvala za namig za filtre.


Popravek za zgoraj: odteka v "posodico". Ta "posoda" je istocasno drzalo/stojalo za filter zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: celje ()

Kvatebrigic ::

Soseda ima v novi kuhinji ta jajca z napo na sredini in ni ravno zadovoljna. Napa na sredini je okrogle oblike in zavzame kar precej prostora, tako da kljub 80 cm široki indukciji ni prostora za večje lonce... Sicer se precej enostavno razdre in se jo da očistit, veeno ne vidim poante nape v kuhališču. Tudi cool faktor me ne gane. Če hočeš da kaj prida vleče, je glasna ko reaktivec in ti potem fino piha v noge ko kuhaš...

PARTyZAN ::

Te popup nape so ponekod edina viable opcija za namestitev (mansarde).

c3p0 ::

darkolord je izjavil:


Edino res pozitivna zadeva je "cool factor".


Mogoče cool za nekuharje, a bi me to neznansko motilo, ker rad premetavam zadeve po plošči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30862241 (14022) koyotee
»

Indukcijske kuhalne plošče (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7717699 (4786) kuglvinkl
»

Nakup bele tehnike

Oddelek: Loža
4411909 (10868) IL_DIAVOLO
»

Katero indukcijsko kuhalno ploščo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7236099 (29404) Rok Woot

Več podobnih tem