» »

Krizna situacija - poplacilo dolga - kako?

Krizna situacija - poplacilo dolga - kako?

korošc ::

Pozdrav,

najprej naprošam admina/moda prosim da ne zbriše teme ker bi rad prišel do ''ok'' odgovora.
Situacija - potreboval bi nujno 3.000€ vendar je problem ker ne dobim ker nimam ničesar v lasti tako da nimam z ničemer zavarovati.

Najprej sem se seveda obrnil na banko in verjemite mi ko se vam direktor banke smeji v glavo da potrebuješ 3.000€ bi ga najraje ... se bom zadržal.
Potem sem se obrnil na prijatelje in svojce - tudi vemo kako so ko te potrebujejo si vedno pripravljen za njih ko pa ti njih pa vsi izginejo na ''dopust''.

Ker imam sam znanje iz postavljanja spletnih strani/trgovin me zanima če bi bil kdo pripravljen na ta način posoditi denar.
Vi mi posodite jaz vam izdelam spletno stran ali trgovino po vaših željah.
Če želite vse črno na belem vam lahko prijatelj izda račun ker vemo kako je z inšpekcijo te dni.

Trollerji prosim če se umaknete s te teme ker sem že dobesedno pred pragom samomora.

LP

//zee: popravil naslov teme
  • zaklenilo: zee ()

SimplyMiha ::

Najprej povej, zakaj je tako krizno. Zakaj tako nujno rabiš denar?

mitja73 ::

Direktor banke? Od kdaj se pa za 3k izrednega limita pogovarjas z direktorjem? ;-)
Če ti žlahta in prjatli nočejo posodit imajo verjetno dober razlog, ga zaupas k dopusti se lih niso na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mitja73 ()

korošc ::

@SimplyMiha - za plačilo dolgov (brezposelna oseba)
@mitja73 - on je pristojen kar se tiče odobravanja limitov in kreditov ne morem kaj pomagati

mitja73 ::

Opa, kr Janko Medja na NLB ju odobrava kredite. :-)
Kako spletno ponujas, imas referenco?

SimplyMiha ::

Pojdi na CSD.

andromedar ::

mitja73 je izjavil:

Opa, kr Janko Medja na NLB ju odobrava kredite. :-)
Kako spletno ponujas, imas referenco?


Janko ni edini direktor v NLB ;)
Eh?

korošc ::

@mitja73 - poglej moj nickname ...

SimplyMiha je izjavil:

Pojdi na CSD.

Mi bo CSD posodil 3.000€ ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: korošc ()

SimplyMiha ::

Lahko zaprosiš za enkratno denarno pomoč.

GTX970 ::

Mi bo CSD posodil 3.000EUR ?

Pojasnili ti bodo svoj pogled na po tvoje krizno situacijo, ki nemudoma zahteva 3k v gotovini.

Tole te bodo prvo vprašali:
https://slo-tech.com/forum/t644473/p479...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

korošc ::

SimplyMiha je izjavil:

Lahko zaprosiš za enkratno denarno pomoč.

Ki jo lahko koristiš samo za nakup hrane (vem sem že koristil 1x)

mitja73 ::

In, direktorji bank ne odobravajo takih kreditov, zato bo vsak tu posumil vate in v dober namen, ali pa vsaj v to da znas opredelit kdo je kdo.
Raje uredi reprogram trenutnega dolga/kredita kot da ga isces na novo.

GTX970 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

korošc ::

GTX970 je izjavil:

Tole ?
http://www.informiran.si/index2.aspx?ca...
http://deepblue.uni-mb.si/lukoper/Finan...

Sem že razmišljal o tem vendar vem da sem sposoben z delom poplačati ... žal je pač tako da so ljudje nezaupljivi in ne verjamejo na besedo

GTX970 ::

Saj s tem boš to tudi naredil, s tem da te bodo izterjevalci pustili pri miru.

korošc ::

GTX970 je izjavil:

Saj s tem boš to tudi naredil, s tem da te bodo izterjevalci pustili pri miru.

Sam ne mislim ker se mi zdi dejanje iz obupa ...kot sem že zgoraj omenil - če dobim za v izdelavo eno večjo stran ali trgovino že lahko s tem pokrijem vse, od banke do bivšega računovodskega servisa (so že bili preveč dobri do mene)

SimplyMiha ::

Rekel si, da si pred samomorom. A samomor pa je manjše dejanje iz obupa kot osebni bankrot?

korošc ::

SimplyMiha je izjavil:

Rekel si, da si pred samomorom. A samomor pa je manjše dejanje iz obupa kot osebni bankrot?

In kako bi se ti počutil ko te vsi zavrnejo na vseh možnih situacijah?

Tomaz3 ::

Temu se strokovno reče življenje, življenje nažalost ni risanka.

Če nimaš nič pomeni, da ti ne bodo imeli kaj za vzeti. Torej kje je problem? Razen če si si pri mafiji izposodil 3000€.

SimplyMiha ::

Jebiga, pa kaj? Zato še ni konec sveta. Iz izkušnje se naučiš in poskusiš nekaj drugega.

korošc ::

@Tomaz3 - vem ampak si žal nisem mislil da se bo kdaj tako izšlo ...
@SimplyMiha - seveda s 3.000€ dolga bom sedaj nekaj na novo poskusil

zee ::

V nedeljo popoldne in na lepe oci ti bo folk stezka posodil taksno vsoto. Toliko manj, ker omenjas, da lahko prijatelj (in ne ti) uredi crno na belem...

Če želite vse črno na belem vam lahko prijatelj izda račun ker vemo kako je z inšpekcijo te dni.


Smrdi po nategu. Vse do Azije.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

korošc ::

zee je izjavil:

V nedeljo popoldne in na lepe oci ti bo folk stezka posodil taksno vsoto. Toliko manj, ker omenjas, da lahko prijatelj (in ne ti) uredi crno na belem...

Če želite vse črno na belem vam lahko prijatelj izda račun ker vemo kako je z inšpekcijo te dni.


Smrdi po nategu. Vse do Azije.

Kdo je rekel da rabin danes? Kako naj jaz kot fizična oseba izdam ''račun'' ... žal je moja edina garancija moja beseda in vem da na spletu ne pomeni nič ampak če držim neko obljubo jo tudi izpolnim in se je držim.

Vikking ::

Glede na to da si iskal že posojilo decembra 2013 na tem forumu. Kdo ti bo le posodil, če lahko pričakuje da boš čez dve leti si spet sposojal 6x več.

Bizkit45 ::

napisal si da bi nekaj na novo poizkusil? kaj pa je tisto "novo"? bi se nam mogoče zaupal? Ker če je kaj pametnega ti mogoče kdo ponudi pomoč..

korošc ::

@Bizkit45 - imam znanja iz WP spletnih strani in Woocommerce trgovin ne bi se rad tega znanja znebil in zavrgel v koš.
@Vikking - ''čestitke'' znaš pogledati v katerih temah sem sodeloval

Vikking ::

korošc je izjavil:

@Bizkit45 - imam znanja iz WP spletnih strani in Woocommerce trgovin ne bi se rad tega znanja znebil in zavrgel v koš.
@Vikking - ''čestitke'' znaš pogledati v katerih temah sem sodeloval


Torej kaj je drugače od decembra 2013. Spet si sposojaš denar. Po 2 letih ti ga banke še vedno ne dajo, prijatelji tudi ne, sorodniki tudi ne.
Kaj je danes drugače? Da si namesto 500EUR sposojaš 3000EUR.

Glede na to da naj bi po tvojih pisanjih imel odprt s.p. že leta 2013, pa že takrat nisi imel za prispevke. Pomeni da si subvencijo 3.000EUR pojedel v trenutku odprtja s.p.-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Bizkit45 ::

mogoče bi moral iskati priložnosti za službo in ne lahek denar? predvidevam da nimaš službe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

suncer ::

Banke mu denarja ne dajo ker nima prihodkov, ne dela. In kot tak, dolga tudi ne more odplačati.

Posojilo je namenjenu temu, da posojilodajalec dobi več denarja nazaj, kakor ga je posodil in ne temu da se OP-u da denar in ta potem izgine z njim.

Takih nategunov ne manjka.

Naj si tip najde službo, če si sploh lahko.

Glede na odnos, kako so mu banke dolžne dajati denar (zakaj že?), da je mož beseda (vsak nategun do sedaj je še to rekel), nima zaposlitve (nezaposljiv, nobeden ga noče zaposliti), nima osebne lastnine (ali pa je prepisana na ženo), so morebitne terjatve - neizterljive.

Zdi se mi sklep, da ima oseba že več nepoplačanih dolgov do drugih precej pravilen.
To da si ne more sposodit od prijateljev ni zato ker so prijatelji izginjajoči, temveč ker jim je že tako dolžan preveč.
Enako od družine, katera se izogiba tega človeka.

Me nebi presnetilo, če bi šel denar za mamila ali kaj podobno riskantnega. Oz mora oseba nujno poplačati dolg, če ne mu gre nepremičnina/avto/stanovanje ali pa zelo vrjetno, ga bo najemodajalec vrgel ven iz stanovanja.

Tako je to. Naj se zaposli za minimalca in naj dela in bo zaslužil 3000€. Tak denar pa na lepe oke nekomu dajati, ker ga ne boš nikoli več videl. Resno neracionalno in nespametno dejanje.

korošc ::

Bizkit45 je izjavil:

mogoče bi moral izkati priložnosti za službo in ne lahek denar? predvidevam da nimaš službe..

Naj se prosim javi tisti, ki si upa zaposliti rizično zaposljivo osebo (zdravstveni problemi)
In da ravno zaradi zdravja sem bil primoran odpreti s.p. (odgovor Vikkingu) ker sem bil od leta 2008-2013 na ZZRS.
Brezposeln še nisem kot sem zgoraj napisal bom pa čez vsak čas če ne bom poravnal tega ...
(že vnaprej povem da če mi bo kdo ponudil izdelavo ne mislim dati svojih podatkov ker precej dobro vem kakšni so ljudje - lej oni si je pa denar sposodil itd ...)

DrYuri ::

Mislim, da bo dosti lažje, če zastaviš drugače. Poizkusi najti nek projekt (ali službo, ne vem kako to ni prva ideja...), kjer bi ti nekdo plačal za spletno trgovino ali neko aplikacijo. Zastavi tako, da ti nekomu nekaj naprogramiraš in ti plača. Potiskanje tvojih dolgov in težav v projekt, bo več ljudi odbilo od sodelovanja...

lp

korošc ::

suncer je izjavil:

Banke mu denarja ne dajo ker nima prihodkov, ne dela. In kot tak, dolga tudi ne more odplačati.

Posojilo je namenjenu temu, da posojilodajalec dobi več denarja nazaj, kakor ga je posodil in ne temu da se OP-u da denar in ta potem izgine z njim.

Takih nategunov ne manjka.

Naj si tip najde službo, če si sploh lahko.

Glede na odnos, kako so mu banke dolžne dajati denar (zakaj že?), da je mož beseda (vsak nategun do sedaj je še to rekel), nima zaposlitve (nezaposljiv, nobeden ga noče zaposliti), nima osebne lastnine (ali pa je prepisana na ženo), so morebitne terjatve - neizterljive.

Zdi se mi sklep, da ima oseba že več nepoplačanih dolgov do drugih precej pravilen.
To da si ne more sposodit od prijateljev ni zato ker so prijatelji izginjajoči, temveč ker jim je že tako dolžan preveč.
Enako od družine, katera se izogiba tega človeka.

Me nebi presnetilo, če bi šel denar za mamila ali kaj podobno riskantnega. Oz mora oseba nujno poplačati dolg, če ne mu gre nepremičnina/avto/stanovanje ali pa zelo vrjetno, ga bo najemodajalec vrgel ven iz stanovanja.

Tako je to. Naj se zaposli za minimalca in naj dela in bo zaslužil 3000€. Tak denar pa na lepe oke nekomu dajati, ker ga ne boš nikoli več videl. Resno neracionalno in nespametno dejanje.


Bravo nisem si mislil da bo kdo tako natančno povedal mojo situacijo
*sarcasm included*

suncer ::

Torej OP je nezaposljiv. Od njega denarja nobeden ne bo več videl.

Če hoče kdo subvencionirati njegovo bivanje, kar.

korošc ::

DrYuri je izjavil:

Mislim, da bo dosti lažje, če zastaviš drugače. Poizkusi najti nek projekt (ali službo, ne vem kako to ni prva ideja...), kjer bi ti nekdo plačal za spletno trgovino ali neko aplikacijo. Zastavi tako, da ti nekomu nekaj naprogramiraš in ti plača. Potiskanje tvojih dolgov in težav v projekt, bo več ljudi odbilo od sodelovanja...

lp

Ravno o tem sem pravil ... če ima kdo za naredit mu naredim z veseljem. Ampak kaj naj naredim če so vsem začetne cene 350€ previsoke ...

brezveze vse skup

Vikking ::

Mogoče pa se je treba spustiti na realna tla z denarjem. Časi zlatih krav so mimo. Podjetij in oseb ki to počnejo je kot listja in trave. Da ne govorimo še o poceni in takorekoč zastonjskih variantah.

Če si sposoben programiranja, bi verjetno čas porabil za učenje in nadgrajevanja programerskega jezika, po katerem je povpraševanje in delodajalci tudi iščejo.

mitja73 ::

Imaš kako referenco? Dobro znanje je danes cenjeno veliko več kot 3k€.

korošc ::

Vikking je izjavil:

Mogoče pa se je treba spustiti na realna tla z denarjem. Časi zlatih krav so mimo. Podjetij in oseb ki to počnejo je kot listja in trave. Da ne govorimo še o poceni in takorekoč zastonjskih variantah.

Če si sposoben programiranja, bi verjetno čas porabil za učenje in nadgrajevanja programerskega jezika, po katerem je povpraševanje in delodajalci tudi iščejo.

Sem se že po prvem letu spustil na realna tla ampak naj zdaj naredim 2 - 3 kvalitetne strani na mesec ali 20 nekvalitetnih na mesec?
Bi z veseljem se učil dodatnega programiranja iz wordpressa ampak kako ob tej situaciji

mitja73 je izjavil:

Imaš kako referenco? Dobro znanje je danes cenjeno veliko več kot 3k€.

Imam reference kar sem delal zraven kolega ki ima s.p. če želite vam lahko pošljem na ZS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: korošc ()

harmony ::

Vikking je izjavil:


Če si sposoben programiranja, bi verjetno čas porabil za učenje in nadgrajevanja programerskega jezika, po katerem je povpraševanje in delodajalci tudi iščejo.

A to mislis tiste, ki so pripravljeni dati 850EUR neto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

Vikking ::

Pust tega tvojga kolega pa njegov s.p.

Se mi že gabi, ko t anjegov s.p. skoz okoli voziš, pa bi ti delal un izdajal račune pa nevem kaj vse bi počel z njegovim s.p.-jem.

Kolikor mi je znano imaš svoj s.p. Verjetno blokirane račune, pa bi rad denar na roko, ali pač preko kolega ki nima blokiranega TRR-ja. Nehaj že, spoloh pa refernece od takšnega s katerim bi to počel takšne kolobocije, so popolnoma nepomembne iz dane situacije.

Ne vzbujaš ne zaupanja, ne resne obravnave, ne resnega naročila. Že v štartu zgrešeno, mimo faljeno in pokopano. Na takšen način pri strankaš in možnih delodajalcih res ne boš vzbudil zanimanja, poštenosti, vestnosti, pravilnosti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Piston ::

harmony je izjavil:

Vikking je izjavil:


Če si sposoben programiranja, bi verjetno čas porabil za učenje in nadgrajevanja programerskega jezika, po katerem je povpraševanje in delodajalci tudi iščejo.

A to mislis tiste, ki so pripravljeni dati 850EUR neto?


če bi 2013 začel po 850 neto, bi že imel 3k
Kawaaabangaaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Piston ()

[D]emon ::

Dve leti nazaj zical 500 eur, zdaj zicas 3000, kaj bos cez dve leti zical ? 10000 ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Rias Gremory ::

Tipični slo-tech odgovori. :))
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

fosil ::

Tudi če si pošten in misliš denar vrniti, je tvoj "poslovni model" napačen.
Nihče ti ne bo posodil.
Sanjaš o velikem poslu, ki bo rešil vse tvoje težave. Pozabi na to.
To je enako, kot zadeti na lotu.
Postavi si realne dolgoročnejše cilje, iz danes na jutri ne bo nič.
Torej takega dolga v enem mesecu ne boš poplačal.
Zato naredi načrt kako bi ga lahko poplačal recimo v enem letu.
Nekaj predlogov je že bilo.
Tako je!

r3dkv1c4 ::

korošc> za plačilo dolgov (brezposelna oseba)

kaj si pa do sedaj mislil?

ja tako je, najlažje je uživat dokler gre, potem pa jamrat na forumu, če ma kdo 3k tako čez uč.

Človek....mene ne prepričaš niti z eno samcato črko, kaj šele besedo.

Get a life.Get a job.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programerska plača (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Programiranje
413129260 (13028) Old Spice
»

Posoja denarja - pogodba? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10633426 (14455) Roadkill
»

informacije glede ustanovitve podjetja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10619305 (16842) wind
»

Zakaj s.p. plačuje "poslovne" cene? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10116172 (13640) Furbo

Več podobnih tem