» »

Other user WIN8pro

Other user WIN8pro

tomazek9 ::

Pozdravljeni!
Na prenosni računalnik sem si namestil win8 pro oz. sem ga samo sformatiral in na novo inštaliral. Ko zaženem računalnik mi pokaže log on sreen (tam kjer mi kaže datum, dan, čas), pritisnem enter in me vrže na "Other user", kjer moram vpisati user name in pa password.
Imam 2 možnosti za vpis - local or domain account password - ne vem kaj pomeni
in pa sign in preko microsoft accounta, ampak ta mi kljub temu, da geslo vpišem pravilno javi, da je geslo napačno, make sure yure using the password for your microsoft acc. You can always reset it at account.live.com/password/reset
A mi to javlja, ker uporabljam ta microosoftov račun že na drugem računalniku ali zaradi enega X razloga? Kaj pomeni prva opcija?

Lep pozdrav!
Tomaž

tomazek9 ::

Noben ne ve?

Tomay ::

S katerega medija si namestil windowse. Si med namestitvijo določil uporabnike?
Voodoo 4Ever

ToniT ::

To kaže na to, da je bil ta računalnik v domeni in ima preko GPO nastavljeno, da ne pokaže zadnjega uporabnika.
Vpiši se z tistim uporabnikom, ki si ga nastavil ob namestitvi. (Če pa hočeš na tak način priti v kak računalnik, do katerega nimaš dostopa, pa ne bo šlo.)
Če ne poznaš gesla, pokliči domenskega administratorja, da ti uredi stvari.

tomazek9 ::

Ne, enostavno sem čez stare windowse šreko cd-ja naložil nove, saj mi je nekaj zalomilo na starem sistemu. Disk sem pa tudi pred inštalacijo formatiral, tako, da ostankov starega windowsa na disku ne bi smelo biti. Nisem pa nič nastavljal uporabnikov - enostavno samo fomatiral in namestil.

Tomay ::

Kateri dvd si uporabil za namestitev. Lahko, da ima inštalacija že nastavljene uporabnike.
Če imaš "original" kupljene windowse s prenosnikom lahko tudi od M$ potegneš dol namestitveni medij in probaš s tistim.
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491369236 (6711) Buggy
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435377 (1058) jedateruk
»

Windows 10 prihaja 29. julija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16667187 (54545) MrStein
»

problem pri vpisu v windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253593 (3316) GTX970
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11914037 (10872) fosil

Več podobnih tem