» »

[Windows XP] Vaš račun je potekel

[Windows XP] Vaš račun je potekel

1
2
3

BosKo ::

Pozdravljeni

Vem kje je izvor vaših težav, sicer ne smem izdati vzroka.
Samo namig: Ste opazili, da vsi ki imajo te težave, imajo kreiranega userja "uporabnik" in da je administratorsko geslo zaklenjeno ? Pa na disku so kreirane mape c:\drivers\000_CHIPSET, c:\drivers\001_NETWORK ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BosKo ()

zmagovalec ::

Pozdravljeni:
Tudi jas se že dva dni ukvarjam z "kištami" in odpravljam težavo. Prav na zadnjem pa sem naletel na problem ki ga res ne obvladam, in sicer Lep top HP 530 bioss nima nikjer opcije nastavitve datuma - ali pa jas ne znam.

Če kdo ve pomadat mi prosim naj posreduje odgovor - rabim pameten odbovor.

Pa še to pomagal sem si s programom s katerim res pridem do sistema, vendar ga nisem prav vešč, če mi zna kdo pomagat tudi tu kje se da datum spremenit mi naj da nasvet

Hvala!

BosKo ::

Zmagovalec
Vzami CD windows 7 ali windows Vista, zaženi prenosnik iz tega CDja. Tam izberi "Repair your computer" potem pa v meniju "System Recovery Options" izberi "Command Prompt" da se ti zažene command prompt, tam pa vpiši ukaz "date" in vpiši novi datum ....
Vem sicer bolj enostavno rešitev kako priti v windowse brez kakšnega spreminjanja datuma, oziroma brez bilokakšnih pripomočkov, vendar pa je ne smem tukaj povedat...

karafeka ::

Brez zamere Bosko, samo taki, ki se hvalijo da vejo, pa ne smejo povedati, vejo en drek.

Če res ne bi smel povedati, potem se sploh hvalil ne bi tule gor, da veš.
TOP SEKRET, KAJ ? :)

zmagovalec ::

Spet jas!
Uspelo mi je zagnat prenostnik, in to s tvojim nasvetom "Bosko", pomagal sem si z Win 7.

Glede na vse opažam da svari kar obvladaš, jas sem namreč malce bolja napredni uporabnik PC, obenem pa me je glede vsega tega povozil čas - pridejo druge obveznosti.

V glavnem sporočam da je nasvet deloval!

Hvala

destroyer2k ::

BosKo

Ali lahko poveš vsaj razlog zakaj ne smeš povedati?

Glede kreirane mape itd. na enem prenosniku prej kjer sem popravjal sem pogledal in nič ni imel te mape.

Spc ::

ERD commander pa si spremenite password in nastavite: never expires.
:D
 

BIG_Yack ::

BosKo, tudi računalnik pri nas ni "vseboval" naštetih datotek. Morda bi le razkril vzrok; gre za virus ali je zadeva povezana z Microsoftom?

Spet jas!
Uspelo mi je zagnat prenostnik, in to s tvojim nasvetom "Bosko", pomagal sem si z Win 7.

Veseli me, da je uspelo. Za vsak slučaj, pogledal sem na svoj prenosni HP. Takoj po zagonu računalnika, ko se prikaže logotip "HP Invent," pritisni tipko Esc in videl boš meni izbir. Tam pritisneš tipko F10 za vstop v BIOS in v grafičnem vmesniku v zavihku File izbereš oziroma klikneš na modri gumb "Set System Date and Time" ali samo "System Date and Time" - odvisno od različice BIOS-a. Stvar nastaviš po logiki, naprej je postopek nekak kot v videu.
Tako ni potrebe po Sedmici ali drugem operacijskem sistemu, če v slučaju ni pri roki.

BosKo ::

karafeka
Neje se hvalim s tem, lahko pa ti dokažem da vem malo več o tem problemu.
Ni nujno da so tem mape na disku v večini primeru pa so, je pa 100% account z imenom uporabnik.

destroyer2k
Razloga ne smem povedat, ker bi lahko s tem izdal preveč informacij. Če koga zanima me lahko kontaktira pa mu lahko privat pokažen en trik, s tem da ne bo potem preveč presenečen...
Lahko pa zagotovim, da to kar se je zgodilo ni virus, niti ni napaka v slovenskem jezikovnem paketu...

bosmla ::

Heh daj povej nekaj konkretnega - sem imel ravnokar primer, kjer je racun "uporabnik_(ime)" torej ni omejeno samo na "uporabnik".
Kako to da "se dogaja" samo v Slo?
Je resitev "net user uporabniško_ime /EXPIRES:NEVER" dobra ali ne?

BosKo ::

Rešitev je "net user uporabnik /expire:never"

Icematxyz ::

In kaj bi se zgodilo če bi povedal vse kaj veš tako neljubega. Da nočeš povedati vsega kar veš?

BosKo ::

Zgodilo se ne bi nič, ali pa bi malo začeli drugače gledat...
Glavni problem je da bi si ljudje zadevo napačno interpretirali (vladna zarota, microsoftova stranska vrata)

Icematxyz ::

Ojoj. To bo še veselo! Počakajmo pa še na jutri. Prvi delovni dan. :)

Morda celo novica na prvi stran ne bi bila odveč? Z vidika da pač se verjetno pričakuje naval. Ali pač ne?

Zgodovina sprememb…

Wox ::

Se pravi, če malo ugibamo::)
- Unattended namestitev XP-jev povzroča te težave.
- Unattended image z namestitvijo ni bil pravilno narejen.
- Dogaja se samo v Sloveniji (ali pa so zunaj Slovenije vsi računalniki blokirani).8-)
- Jutri MS Slovenija poda uradno razlago te anomalije (hahaha).
- Popravilo mora opraviti tisti, ki je nameščal sistem zastonj ali pa sosedov mulc za eno cigareto.:))

bosmla ::

Dobro Bosko nekaj bluzi - verjetno mu je kdo drugi nekaj povedal zdaj pa... me pa cudi kaj delajo razni "racunalniski" strokovnjaki, ki so na slo-techu, da se nimajo neke konkretne razlage? Konec koncev to ni spletna stran za pletenje in druge rocne spretnosti ampak (verjetno) vodilni racunalniski portal naokoli pa nima o tem niti novice. Kaj bo recimo jutri, ko prizgejo PC-je po sluzbah, kjer je "uporabnik" (ce to drzi) zelo pogost?

fosil ::

Če je res, da imajo vsi ti računalniki administratorja zaklenjenega z geslom, potem bi se dalo sklepat, da je pri vseh teh administratorsko geslo isto?

Je pa očitno, da je tukaj nekdo hudo zamočil.
Tako je!

Tomay ::

Verjetno gre za nek unattended cd, ki ga veselo uporabljalo na servisih in računalniških trgovinah. Edino ne vem, če je to kdo nastavil namerno ali po pomoti.

Vsi, ki ste imeli to težavo, kateri service pack imate?
Voodoo 4Ever

BosKo ::

Wox
pravilno razmišljaš

Bosmla
Nič ne bluzim

Fosil
Bravo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BosKo ()

bosmla ::

@Bosko poves pa tudi ne. Lahko se kaksno "Easter egg" pricakujemo na teh masinah?

Kaj se samo meni zdi ali je "problem" bolj skoncentriran v SV delu slovenije? Bosko od kje si ti?

BosKo ::

Ja eden "Easter egg" je v enem od screensaver-ju. Samo screensaver je malenkost, nekaj bolj pomembnega je še skrito.
Bolj pomembno, kar bomo jutri zvedeli, koliko računalnikov nima licenčnega operacijskega sistema...
Primorska...

destroyer2k ::

BosKo

Kolega je danes mi prines prenosnik z to napako in je imel licenčni xp.

bosmla ::

Kako "nima licenčnega operacijskega sistema" meni so vecinoma rekli "kupljen z racunalnikom" pa nalepka gor...

Evo me je prehito

tadek ::

Jaz pa sem nastavil datum na letnico 2009 in mi je šlo normalno v windows, nato sem ga ponovno pognal, zdaj pa noče več windows, četudi spremenim datum na karkoli druga. Tako da mi je samo enkrat šel noter, potem pa je spet tako kot prej, da se ne da logirat.

Nato sem poizkusil z erd commanderjem pa očitno ni bootable...

A mi lahko kdo pomaga z bootable verzijo??

bosmla ::

Mislim, da je placljiv... Za reset gesla je TA odlicen sicer nima graf. vmesnika ampak ce mas vse po defoltu vecinoma samo enter pritiskas.

Wox ::

Kako "nima licenčnega operacijskega sistema" meni so vecinoma rekli "kupljen z racunalnikom" pa nalepka gor...

Evo me je prehito


Aha. Prodajalci so prodajali računalnike z licenčnimi Windowsi, vendar so pa dejansko nameščali OS iz drugega medija t.i. unattended install. Tako imajo manj dela, ker se CD samo noter da in OS se naloži brez da bi kar koli še vpisovali. Izgleda, da se je en takšen unattended plošček (žal z napako) precej razmnožil po Kokoški.

dacus ::

Jaz pa sem nastavil datum na letnico 2009 in mi je šlo normalno v windows, nato sem ga ponovno pognal, zdaj pa noče več windows, četudi spremenim datum na karkoli druga. Tako da mi je samo enkrat šel noter, potem pa je spet tako kot prej, da se ne da logirat.

Nato sem poizkusil z erd commanderjem pa očitno ni bootable...

A mi lahko kdo pomaga z bootable verzijo??


Poskusi tako:

1. Z inštalacijskim CD-jem od Win Vista ali pa Win 7 zaženi RECOVERY MODE in nato zaženi COMMAND PROMT
2. Tam napiši ukaz "date" in nato spremeni datum na 2009
3. Z tem ERD Commanderjem (http://www.brothersoft.com/microsoft-di... spremeni geslo za račun Administrator (ta Erd Commander deluje, preverjeno; najprej ga inštaliraj na kakšnem drugem računalniku (inštalacija ne deluje na x64 sistemih), nato iz slikovne datoteke, ki jo najdeš v folderju kjer se je ERD inštaliral zapeči CD)
4. Po spremembi gesla znova zaženi računalnik v VARNEM NAČINU z UKAZNO VRSTICO (v Administratorskem načinu)
5. Vpiši ukaz net user "uporabniško_ime" :EXPIRES/NEVER
6. Znova zaženi računalnik in stvar bi morala delovati, vsaj pri meni je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dacus ()

r0ker ::

tale bosko pa je en hecn fantič :D
tudi mene zeza ta problem grrr :D

jest10 ::

Fino bi bilo, če tisti s to napako vsaj pribljižno poveste od kje ste, kje ste zadevo nabavili in kdaj ste zadevo nabavili.

janezek ::

Bosko, hrvati se najverjetneje tudi soočajo z istim problemom? :D

bosmla ::

Jaz ze delam anketo med tistimi, ki sem jim "rihtal" pc. Mislim, da bom uspel dobiti tudi usodni namestitveni DVD.

Bi pa bilo veliko bolj "fino", da bi se koncno razjasnilo kaj je bilo spremenjeno - razmisljam, da bi tem, ki so imeli tezave lepo namestil Ubuntu, ker so v vecini primerov starejsi uporabniki tipa "word pa internet"...

Tomay ::

Nastavljeno je bilo admin geslo, ki pa je na cd-ju enkriptano. Me pa ne bi čudilo če bi bilo geslo povezano s kako večjo računalniško trgovino ali kaj podobnega.

Pa še ena stvar me moti in to sem že prej opazil, da so bili na mašine z oem kodo nameščeni vol windowsi. Temu bi jaz rekel lenoba.
Voodoo 4Ever

ata_gizmo ::

Res je da se vam je to zgodilo vsem, ki imate kot uporabniški račun Uporabnik, in ste uporabljali "delovni CD" za namestitev XP-jev.
Administrator nima gesla, preprosto ni aktiviran. (če kdo ne ve kako se aktivira naj me kontaktira)

Rešitev za pretekel uporabniški račun:

V biosu si najprej spremenite datum, ki bo pred 1.1.2010 (ne pozabite shraniti)
Nato zaženete računalnik (v tem primeru ne bo težil za nobeno geslo več)

zaženite cmd in vpišite:
net user Uporabnik /expires:never
nato samo še popravite sistemski datum. in to je to.

ata_gizmo ::

Za aktivacijo administratorja:

enostavno vneseš novo geslo (ki je lahko poljubno ali pa prazno) in Račun je aktiviran.
Na delovnem CD-ju (inštalaciji za xp-je) ni bilo nikoli nastavljeno nobeno geslo za administratorja, niti ni kriptirano, niti nič podobnega... Prav tako nikoli ni bilo nobenih drugih gesel. Razen pri inštalaciji, če izberete v boot meniju "ostalo".

Tomay ::

Seveda obstaja tudi več verzij "delovnega cd-ja". Na srečo, ga nikoli nisem uporabljal. :P
Voodoo 4Ever

ata_gizmo ::

Res je, obstaja več verzij. Na nekaterih verzijah te omejitve, glede uporabniškega računa ni bilo.
Na vseh verzijah, ki pa imajo vstavljen datum 1.1.2010, pa se ta omejitev izbriše, v primeru da vnesete v XP-je delujočo (beri legalno) serijsko in poženete update xp-jev.

Wox ::

Nič novega. Tega ne bi bilo potrebno pisat. Gre torej za nelegalne verzije, ki jih na Slo-techu itak ne podpiramo.

bosmla ::

Ne gre za
nelegalne verzije, ki jih na Slo-techu itak ne podpiramo
ampak prednamescene na kupljen racunalnik - z originalno Win nalepko.

@ata_gizmo kaj pa bi se lahko bilo v tej distribuciji "narobe" (tudi glede na Bosko:
nekaj bolj pomembnega je še skrito
)? Ze sedaj se porihtal cca 30 PC-jev pa bi rad vedal ali jim naj pobrisem sicer legalne XP in namestim Ubuntu, da bo mir? Pa nisem nek ekspert (se bavim z grafiko), da bi to sluzbeno - me pac ponucajo...

AndrejS ::

Trebalo bi dobiti te "lene" prodajalce in jih malo za jajca obesiti.
Sam nisem imel problemov ker sem winse instaliral iz original CDjev

Wox ::

Kakorkoli obračaš gre za nelegalno verzijo. Preberi si EULA.
Skrito je to, da so trgovci/distributerji/serviserji ali kakorkoli jih že imenuješ nalagali nelegalno verzijo kljub temu, da so zraven prodali sicer legalno verzijo operacijskega sistema. Zato ker se jim pač ni dalo stati pri mašini in so bili carji, da so naložili sistem v 30. minutah. Nalepko je seveda najlažje nalepit gor.

jest10 ::

Dajte no napisati, kje in kdaj ste nabavili sisteme s problematičnimi winsi.

plazilec ::

Thja.... nova težava...

Problem, ki ga omenjate je z lahkoto rešljiv z že omenjenimi procedurami (z ukazom net user... ali AccExp), administratorski račun se tudi da odklenit na mnogotero načinov... Naj povem še, da se težava pojavlja ne glede na service pack (sp1, 2 in 3). Kaj dejansko je povzročilo nastalo zmedo je zaenkrat zgolj ugibanje. Poskusil bom povezati danes, ko imam s to težavo opravka še pri več strankah.

Težava s katero se v tem trenutku soočam je očitno malo bolj kompleksna.


Namreč.. Tronote notesnik z posodobljenimi winsi. Kakor hitro spremenim datum na 2010 ali više se zatrese slika, za trenutek spremeni grafično obliko v klasičnio pogled in tik zatem... Tadaaa... Blue screen!!! "STOP c000021a - Fatal system error"...
Če datum vrnem nazaj na 2009 dela vse brezhibno.

Ideje, predlogi,....?

bf4ed ::

Ali bios problem, ki ne dovoljuje letnice 2010 ali pa problem grafičnega drivera.

ata_gizmo ::

Kolikor vem, servisi že dobijo pc-je z prednaloženimi windowsi in jih ne nalagajo sami. (naj me kdo popravi če se motim).
Glede delovnega cd-ja za inštalacijo xp-jev pa je tako: Namenjen je SAMO inštalaciji, dober pa je predvsem zato ker ima veliko zadev že integriranih (npr.: SP3, podporo za AHCI, ...). Tudi če so vam kje na servisu take XP-je neložili, kaj potem? A se noben ni spomnil da je potrebno tu pa tam tudi windowse posodobiti, naložiti kakšen popravek. Ko bi prvič to storili, bi vas opozorilo da nimate vnešene prave serijske. (Najverjetneje ni težko prepisati serijske, ki jo imate napisano na nalepki PC-ja). Pa tudi manj časa se porabi za to kako spremeniti serijsko, kot pa težiti okrog po forumih. (Skoraj nikogar ne poznam, ki si je kupil avto in ga ne servisira, ali pač?).
Najlažje je okriviti servis, kjer ste PC-ja kupili. Oni so ponavadi krivi za vse težave, ki se doma pripetijo. Veliko pa jih pozabi omeniti da jim je pred kratkim sosedov mulc nekaj delal/nalagal na PC-ju.
Torej tisti ki ste windowse kupili (imate račun in nalepko), ste doma redno posodabljali O.S. in se vam je to vseeno zgodilo, vam priporočam da nesete svojega PC-ja na servis. (tudi tam sem prepričan da vam bodo to brezplačno rešili). Lahko pa si tudi sami rešite zadevo v cca. 5-ih min.
Zelo težko namreč razumem da za neko napako, ki vam vzame 5. min časa, okrivljate ne vem koga vse.

Pa še enkrat, upam da zadnjič: ADMINISTRATORSKI RAČUN NI ZAKLENJEN!!!!!!!! Ker če bi bil zaklenjen, bi sigurno že kdo ugotovil geslo, ki bi se potem pojavilo na spletu in prišlo bi do problemov, bla bla. Administratorski račun je preprosto onesposobljen, zato ga ni potrebno odklepati, ampak ga je potrebno "aktivirati" z vnosom gesla. (zato se dokler ne nastavite novega gesla ne morete prijaviti kot administrator) - (podobno kot vam je pretekel uporabniški račun). Ko ste prijavljeni v windowsih, lahko v uporabniških računih preprosto vnesete novo geslo za administratorja, na vas pa je če boste pustili geslo prazno ali pa boste vnesli karkoli drugega....


plazilec: potrebna bo posodobitev bios-a.

diversion ::

Kaj pa takole....
CTRL+ALT+DEL
pobrišeš Uporabnik
vneseš : Administrator
in geslo: najtsobcirik
Poročajte!!!

R@C@ ::

A za vse je kriv Bištjan KIRIČ iz Ormoža?

diversion ::

Ni kriv on...krivi smo mi.
nihče ni nikogar silil naj da te winse na komp.
Smo(ste) pač taki-po liniji najmanjšega odpora...pa je treba za to kdaj tudi kdaj plačati...hehehe
Tako da če se je treba na koga jeziti...se jezite nase...

R@C@ ::

Hehe joke, joke.... jest sem samo za sodelavca zrihtal laptopa, pa sem videl tvoje "in geslo: najtsobcirik"!
Tale moj sodelavec je imel še večji problem. Ima namreč Compaqnx7400 z nekim čudnim bios-om, kjer ne moreš nastavljat datuma (sem videl že pri nekaj starih HP,Compaq prenosnikih. Sem se matral najprej lomt password od admina z enim bootCDjem, ki ga by the way dobite tule http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/ pa probaval vse živo ga blankat, eneblat account pa nč ni delal, pol sem pa šel Syskey u nulo z resetirat. Pol se mi je admin prijavil, nato pa samo še net user Uporabnik /expire:never.

No sam da je šlo!

Tomay ::

Kolikor vem, servisi že dobijo pc-je z prednaloženimi windowsi in jih ne nalagajo sami. (naj me kdo popravi če se motim).
Glede delovnega cd-ja za inštalacijo xp-jev pa je tako: Namenjen je SAMO inštalaciji, dober pa je predvsem zato ker ima veliko zadev že integriranih (npr.: SP3, podporo za AHCI, ...). Tudi če so vam kje na servisu take XP-je neložili, kaj potem? A se noben ni spomnil da je potrebno tu pa tam tudi windowse posodobiti, naložiti kakšen popravek. Ko bi prvič to storili, bi vas opozorilo da nimate vnešene prave serijske. (Najverjetneje ni težko prepisati serijske, ki jo imate napisano na nalepki PC-ja). Pa tudi manj časa se porabi za to kako spremeniti serijsko, kot pa težiti okrog po forumih. (Skoraj nikogar ne poznam, ki si je kupil avto in ga ne servisira, ali pač?).
Najlažje je okriviti servis, kjer ste PC-ja kupili. Oni so ponavadi krivi za vse težave, ki se doma pripetijo. Veliko pa jih pozabi omeniti da jim je pred kratkim sosedov mulc nekaj delal/nalagal na PC-ju.
Torej tisti ki ste windowse kupili (imate račun in nalepko), ste doma redno posodabljali O.S. in se vam je to vseeno zgodilo, vam priporočam da nesete svojega PC-ja na servis. (tudi tam sem prepričan da vam bodo to brezplačno rešili). Lahko pa si tudi sami rešite zadevo v cca. 5-ih min.
Zelo težko namreč razumem da za neko napako, ki vam vzame 5. min časa, okrivljate ne vem koga vse.

Pa še enkrat, upam da zadnjič: ADMINISTRATORSKI RAČUN NI ZAKLENJEN!!!!!!!! Ker če bi bil zaklenjen, bi sigurno že kdo ugotovil geslo, ki bi se potem pojavilo na spletu in prišlo bi do problemov, bla bla. Administratorski račun je preprosto onesposobljen, zato ga ni potrebno odklepati, ampak ga je potrebno "aktivirati" z vnosom gesla. (zato se dokler ne nastavite novega gesla ne morete prijaviti kot administrator) - (podobno kot vam je pretekel uporabniški račun). Ko ste prijavljeni v windowsih, lahko v uporabniških računih preprosto vnesete novo geslo za administratorja, na vas pa je če boste pustili geslo prazno ali pa boste vnesli karkoli drugega....


plazilec: potrebna bo posodobitev bios-a.


Glede zaklenjenega administratorskega računa pa prilagam winnt.sif z enega takega cd-ja. Seveda je različic tudi več:
;SetupMgrTag
[Data]
    AutoPartition=0
    MsDosInitiated="0"
    UnattendedInstall="Yes"
    AutomaticUpdates=yes

[Unattended]
    UnattendMode=FullUnattended
    OemSkipEula=Yes
    OemPreinstall=Yes
    TargetPath=\WINDOWS
    UnattendSwitch="yes"
    WaitForReboot="No"
    OemPnPDriversPath="Drivers\000_chipset;Drivers\001_network\realtek;Drivers\001_network\via_rhine;Drivers\002_graphics\ati;Drivers\002_graphics\nvidia;Drivers\004_sound\via"
    DriverSigningPolicy=Ignore

[GuiUnattended]
    AdminPassword=c88cb6b547a8cb4056bb6d6e296f4d0c86b789cc9367faea1cd043bb813480bb
    EncryptedAdminPassword=Yes
    OEMSkipRegional=1
    TimeZone=95
    OemSkipWelcome=1
    ProfilesDir="C:\Documents and Settings\"

[UserData]
    ProductID=386X4-JYKCP-YTQV2-K66QK-YKW4G
    FullName="Windows XP"
    OrgName="WINDOWS"
    ComputerName=WINXP

[Display]
    BitsPerPel=32
    Xresolution=800
    YResolution=600

[TapiLocation]
    CountryCode=386
    Dialing=Tone
    AreaCode=02

[RegionalSettings]
    LanguageGroup=2
    Language=00000424
    SystemLocale=00000424
    UserLocale=00000424
    InputLocale=0424:00000424

[Identification]
    JoinWorkgroup=WORKGROUP

[Networking]
    InstallDefaultComponents=Yes

[Branding]
    BrandIEUsingUnattended=Yes

[Proxy]
    Proxy_Enable=0
    Use_Same_Proxy=0

[NetAdapters]
    Adapter1=params.Adapter1

[NetClients]
    MS_MSClient=params.MS_MSClient

[NetServices]
    MS_SERVER=params.MS_SERVER

[NetProtocols]
    MS_TCPIP=params.MS_TCPIP

[params.MS_TCPIP]
    DNS=No
    UseDomainNameDevolution=No
    EnableLMHosts=Yes
    AdapterSections=params.MS_TCPIP.Adapter1

[params.MS_TCPIP.Adapter1]
    SpecificTo=Adapter1
    DHCP=No
    IPAddress=192.168.0.99
    SubnetMask=255.255.255.0
    DefaultGateway=192.168.0.100
    DNSServerSearchOrder=193.189.160.11,193.189.160.12
    WINS=No
    NetBIOSOptions=0

[WindowsFirewall]
    Profiles = WindowsFirewall.TurnOffFirewall

[WindowsFirewall.TurnOffFirewall]
    Mode = 0

[Components]
    msmsgs=off
    msnexplr=off
Voodoo 4Ever

ata_gizmo ::

Čestitam našel si winnt.sif
Sedaj pa še probaj to datoteko spremenit in izvesti novo inštalacijo....
Nažalost boš ugotovil da inštalacija ne bo upoštevala nobenih sprememb v winnt.sif (dam ti namig: fake datoteka).

Nažalost to je samo ena izmed skrivnosti inštalacije delovnega CD-ja.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drug uporabnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
212809 (2304) filip007
»

Kako dobiti dostop do Windows 7 admin accounta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
156124 (4480) kmet12
»

Problem z uporabniškim računom

Oddelek: Pomoč in nasveti
111651 (1338) Tajsk
»

Sfc javi napako - kako jo odpraviti?

Oddelek: Operacijski sistemi
10771 (648) k4vz0024
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213443 (3167) gorenjc

Več podobnih tem