» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Limona ::

res? nobeden še ni kometiral novega dela?

jaz sem recimo videl "bacon the pig" plišasti prašič ki ga mike podari svoje vnukinji.

vidimo ga v breaking badu, ko ga mike nekomu obesi na vrata preden ga pokonča.

gusto ::

Outcast je izjavil:

SPOILER:

Pa briljantno, spet nekaj dogodkov/oseb, ki povezujejo BB in BCS...tequila Zafiro Anejo, s katero so zastrupili kartel, broker/biznisman Ken, ki mu je Walt zažgal avto v prvi sezoni ('Ken wins' registrska LOL).
Sam sicer nimam takšnega spomina za te stvari, ampak ko ji 1x vidiš, začneš premišljevati, povezovati, res hudo:)


Wow, ko sem gledal BCS, nisem ugotovil, da je to tip, ki mu Walter zažge avto. Hudo! Ja te povezave so res dobre, verjetno sem še marsikatero spregledal. Jaz sem zadovoljen z drugo sezono, ostaja tista napetost iz BB, ko si celo epizodo v napetosti, ker se lahko v vsakem trenutku nekaj zgodi. Je pa res, da je tempo zaenkrat počasnejši kot v BB, kar me niti ne moti, sem pa rahlo neučakan, tale tempo ene epizode na teden 2 meseca in potem 10 mesecev nič je neugoden.:D

Lion29 ::

mah...roko na srce je zaradi same tematike zaenkrat BCS precej manj zanimiv kot BB... se vedno pa je ena boljsih serij
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Meni je BCS kul, sploh ta zadnja epizoda. Kljub temu, da je serija zelo počasna je zahvaljujoč režiji in scenariju cel čas zelo napeta.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Shegevara ::

gusto je izjavil:

Outcast je izjavil:

SPOILER:

Pa briljantno, spet nekaj dogodkov/oseb, ki povezujejo BB in BCS...tequila Zafiro Anejo, s katero so zastrupili kartel, broker/biznisman Ken, ki mu je Walt zažgal avto v prvi sezoni ('Ken wins' registrska LOL).
Sam sicer nimam takšnega spomina za te stvari, ampak ko ji 1x vidiš, začneš premišljevati, povezovati, res hudo:)


Wow, ko sem gledal BCS, nisem ugotovil, da je to tip, ki mu Walter zažge avto. Hudo! Ja te povezave so res dobre, verjetno sem še marsikatero spregledal. Jaz sem zadovoljen z drugo sezono, ostaja tista napetost iz BB, ko si celo epizodo v napetosti, ker se lahko v vsakem trenutku nekaj zgodi. Je pa res, da je tempo zaenkrat počasnejši kot v BB, kar me niti ne moti, sem pa rahlo neučakan, tale tempo ene epizode na teden 2 meseca in potem 10 mesecev nič je neugoden.:D


Jaz sem se odločil, da bom po izidu 3. sezone vsako epizodo gledal 2 meseca narazen, tako da ne bo vmes tistega krutega čakanja na novo sezono in bo čez 2 meseca takoj nova in jovo-na novo. :D

WallSreet ::

Bump...

Meni je druga sezona odlična...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Shegevara ::

ja malo se preveč vleče. Še posebej če je treba vmes čakati 1 teden.

Lion29 ::

sicer je res serija svetlobna leta za BB, in se vlece, se vedno pa boljsa kot vecina drugih...

kakorkoli, season finale... oba storyline-a sta se kul zakljucla
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Phantomeye ::

Lion29 je izjavil:

sicer je res serija svetlobna leta za BB, in se vlece, se vedno pa boljsa kot vecina drugih...

kakorkoli, season finale... oba storyline-a sta se kul zakljucla


Ne bi ravno rekel svetlobna leta (po mojem mnenju).

Tisto s troblo... zdi se mi, da za tem stoji Gus.

hojnikb ::

serija je čist na nivoju BB, se pa vleče z razlogom :)
#brezpodpisa

Lion29 ::

mah... meni je BCS super vsec, ampak po dogajanju se pa ne more primerjat... pac drug production and dealing je bolj zanimivo kot neka roamnca z boring law in bratovskimi zdrahami.... pac kot receno... se vedno dobro, ampak ni tolko privlacno kot BB... razumem pa, zakaj se vlece in v cem je fora... sam roko na srce, ni primerjave
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Los Pollos Hermanos--Taste the Family!

IL_DIAVOLO ::

Ne vem no, meni je serija dolgocasna...saul je veliko bolj zanimiv v breaking badu.

Bi 100x raje videl gustava v glavni vlogi. Los Pollos pa bi bil naslov serije lol...mislim da bi bilo top.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

#brezpodpisa

oo7 ::

Better Call Saul Season 3 Promo

xardas ::

Danes bo premiera 3 sezone. :)

chucki ::

Komaj čakam :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Saul Goodman ::

Končno! :-)

Nikec3 ::

In kako se vam zdi? Jaz sem že precej pozabil od druge sezone, ampak se mi zdi da je ta epizoda zadovoljivo osvežila spomin. :D
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Cruz ::

Super epizoda. Me zanima, če bo postal Saul že v tej sezoni.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Lion29 ::

mah... tipicna BCS epizoda... ampak postajam neucakan... sem mislil, da bo serija postala bolj zanimiva in vsaj na dalec da bi se kosala z BB... pa je se vedno isti drekec, pocasna, .., sicer precej nepredviljiva... ampak pocasna brez nekih vidnjesih zapletov... sem upal, da bo serija pri meni med top 10.. pa kar precej pesa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Malo je počasna ja, samo meni osebno je všeč. Serija ob kateri lahko jem in uživam v umetniških scenah. Cinematography je res zakon.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

chucki ::

Ne vem ali bi še prej enkrat pogledal drugo sezono, preden začnem s tretjo?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Saul Goodman ::

bi znal bit dober uvod, če maš cajt.

Outcast ::

Serija je dobra, men osebno odgovarja vsaj ena taka z počasnim tempom, posnetki so pa vrhunski definitvno...

IL_DIAVOLO ::

Me zanima ce bomo videli gusa ze v tej sezoni :)

Outcast ::

Zna bit, glede na razne promo slike...

Nikec3 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Me zanima ce bomo videli gusa ze v tej sezoni :)

Definitivno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

IL_DIAVOLO ::

Sem se spravil gledat 2. sezono se enkrat in zdaj mi pocasnejsi tempo kar sede. Vse bolj imam obcutek, da bo imel mike pomembno vlogo, kot ww v bb. Da ne omenjam povratek gustava >:D

Outcast ::

Francesca, Gus, Victor...:D

Lion29 ::

spet pocasna epizoda... ampak konec zakon
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Odvetniske scene so dolgocasne, takoj ko so pa scene z gustavom in mike-om, pa takoj dobis obcutek breaking bad. Super sezona.

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Odvetniske scene so dolgocasne, takoj ko so pa scene z gustavom in mike-om, pa takoj dobis obcutek breaking bad. Super sezona.


popolnmoma se strinjam... razen da je super sezona... je pa boljsa kot prejsnje, ziher :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Torej se ne strinjas popolnoma :D

Ceprav ne vem zakaj ne bi bila super. Pocasen tempo res je, ampak je pa scenarij in rezija na neprimerno visjem nivoju od vecine serij. Seveda ni to breaking bad, kar smo itak vedeli da ne bo. Zagotovo bo to najboljsa sezona bcs.

Outcast ::

Všeč mi je (sploh ta sezona) ker počasi razkriva preteklost Breaking Bad...res zanimivo!

Sta pa trenutno BCS in Fargo edini seriji, pri katerih dobesedno pozabim na čas. Tud to nekaj pove o kvaliteti:)

Cruz ::

Super epizoda. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Nikec3 ::

Uf, dobra epizoda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Qcube ::

Samo scena z baterijo je malo bedna, ker definitvno ne seva nič iz nje, vsaj dokler ne skleneš tokokrog.

Shegevara ::

Baterija itak ni imela druge funkcije kot da sprovocira tastarega prdca da se besno izpove.

Sama po sebi ni noben dokaz za karkoli. Kaj naj rečem, klasična podla jimmyeva zvijača, I expected nothing less. :))

jizzer ::

Kar nasmešek na obraz sem dobil ko je Chuck popizdo :D

boha ::

Shegevara: lepo povedano

v glavnem, odličen netipičen serial, lep razvoj dogodkov, vrnitev starih BB znancev (huell nazadnje, res lepa). ja kaj bi si človek še želel (mrbit še WW & JP uvalijo v kakšen del, tko čist mimgrede, ne bi se pritoževal :)

Okapi ::

Qcube je izjavil:

Samo scena z baterijo je malo bedna, ker definitvno ne seva nič iz nje, vsaj dokler ne skleneš tokokrog.

Sploh ni važno, a kaj seva ali ne. Chuck je hipohonder, on si samo domišlja, da je alergičen na elektriko.

IL_DIAVOLO ::

Se ena boring odvetniska epizoda.

Kaj ::

Razumem da vas grabi nostalgija po Breaking Bad, ampak tole je Better Call Saul, odvetniška serija. Lepo da so dali notri tudi nekaj, sicer popolnoma nepovezanih z Jimmyjevo zgodbo, zgodbic mamilaške druščine in njihovih primitivščin, ampak tole je odvetniška serija.
Čemu torej neko negodovanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Han ::

Ker je vedno bolj dolgočasna!

Kaj ::

Meni je pa všeč predvsem to, da se ve, da bo serija nekam prišla. Bodisi k tistemu klavrnemu delu, s katerim se serija začne (črnobelo, Jimmy kot natakar ves patetičen) ali pa k temu, ki ga poznamo iz Breaking Bad (so pa ravno v tej epizodi predstavili imenovanje Saul).
Grize me le, kaj je tisto, s čimer se serija začne. Mislite da je to po njegovem koncu kariere ali pa mogoče v tem letu ko ne sme prakticirati prava?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

boha ::

super epizoda, končno je rojen saul! pa spet nekaj lepih BB referenc (Gus ogleduje bodočo pralnico z Lydio, Krazy 8 omenja novega poba, ki se je ustrašil policije - hmm Jesse?)

s'all good, man!

boha ::

Kaj je izjavil:

Grize me le, kaj je tisto, s čimer se serija začne. Mislite da je to po njegovem koncu kariere ali pa mogoče v tem letu ko ne sme prakticirati prava?


Konec kariere seveda! Če se spomneš iz BB scene (ena zadnjih epizod), kjer Jimmy omenja, da bo srečen, če bo lahko vodil Cinnabon pekarno... :)

IL_DIAVOLO ::

Uff 6. epizoda je ze zunaj? :D

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se ena boring odvetniska epizoda.


ha?
super epizoda... prakticno nic odvetniskega... o cem ti to?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666172 (1792) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12416914 (3148) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195004 (11085) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659470 (5995) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem