Prijavi se z GoogleID

» »

El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

Kurzweil ::

Produkcija: Netflix
Režija in scenarij: Vince Gilligan
Igralci: zaenkrat od glavnih igralcev razkrit samo Aaron Paul (Jesse Pinkman)

Film bo nadaljevanje serije in sicer od trenutka, ko Jesse Pinkman (Aaron Paul) zbeži iz ujetništva nacijev. Da film ne bi bil vsaj solidna zadeva je verjetno bolj malo straha, saj bo/je celotno zadevo tako napisal, kot režiral Vince Gilligan, ki je seveda tudi ustvaril celotno serijo, tudi Aaron Paul bo igral Jesseja Pinkmana. Sprašujem se edino, koliko bo tudi kaj drugih karakterjev iz serije vpletenih tudi v filmu?!

• spremenil: Kurzweil ()

aborko ::

Walter vrjetno ne bo ustal od mrtvih. Žal. Zgleda zlo zanimivo, a 10.11.2019 pride zadeva?

aborko je izjavil:

Walter vrjetno ne bo ustal od mrtvih. Žal. Zgleda zlo zanimivo, a 10.11.2019 pride zadeva?

Ni nobene potrebe, da vstane Walter White od mrtvih, je pa še cel kup drugih karakterjev, nekaj v smislu Better Call Saul, ki ga moram še do konca pogledat. Stvar deluje zelo zanimivo, tudi jaz pa tisti datum na koncu (torej 10.11. 2019) razumem kot release date. Mi je pa malce hecno, da so šele danes objavili zadevo, ne vem zakaj za vraga so bili tako skrivnostni glede tega. Netflix pa zadnje čase deluje vedno bolj resno, recimo septembra bo še The Irishman,... me pa zanima kako bo s predvajanjem, če bo stvar v kinu, ali jo bojo naprej nekaj časa imeli samo na svojem streaming servicu in šele potem vse ostalo?!

Cunami80 ::

Ni nujno, da je Walter mrtev. Lahko je samo skp padu, pa so ga v bolnici rešili. Sam predvidevam.

M-Power ::

Ali pa bodo kakšni spomini za nazaj z Walterjem.

Možno je seveda vse, ampak jaz mislim da Walter Whitea več ne bomo videli, niti kot kakšne flashbacke ne, modoče kakšen že posnet kader iz serije, če bi vpletli njega, pa bi tako videli še njegovo družino, bratovo familijo... po mojem ne bo od njih nobenega več na ogled, mogoče celo nobenega. Po mojem bomo spremljali samo Pinkmana, kako beži, glede na naslov, mogoče celo v Mehiki oz. sem v to kar precej prepričan, na koncu pa bo verjetno se nekako zlizal, kar bi pomenilo še en del, dvomim, da bo tudi Pinkman umrl, kar pa bi sicer bilo realno, glede na to kakšen lulek je in koga ima za vratom, ampak glede na današnje tendence, bi rekel, da bo preživel in se nekako rešil bremena in s tem pustijo še možnost za še en del. We will see...

Cunami80 ::

Res, da je Pinkman lulek, ampak dela najboljši kristaliziran metamfetamin. Dvomim, da bi ga radi videl mrtvega. Tako kot kriminalci in kot oblast. Kuha lahko tudi v zaporu.

Cunami80 je izjavil:

Res, da je Pinkman lulek, ampak dela najboljši kristaliziran metamfetamin. Dvomim, da bi ga radi videl mrtvega. Tako kot kriminalci in kot oblast. Kuha lahko tudi v zaporu.

Ko si enkrat v teh vodah in ko se takole delaš norca, kot sta se na koncu WW in JP, potem te mimogrede kdo zaradi svojega renomeja pospravi, pa si lahko najboljši "meth chef" na svetu. Se pa strinjam, da je kar nekaj možnosti da preživi, saj imata tudi AMC in Netflix svojo računico. Me pa zanima, če bo to sploh mogoče v kinu gledat...?!

belidihur ::

WW bi moral biti živ, ker drugače ves čar filma zbledi. Na koncu je bil WW osrednja in glavna figura serije.

belidihur je izjavil:

WW bi moral biti živ, ker drugače ves čar filma zbledi. Na koncu je bil WW osrednja in glavna figura serije.

To je vsem jasno, ampak ta film bo fokusiran na Pinkmana... tudi pri Better Call Saul, ne boš videl WWja, ampak je protagonist odvetnik Saul, ker je takrat WW še bil normalen družinski človek, ki še ni vedel za svojo diagnozo, v sequelu pa bo pač mrtev in se bo vse dogajalo okrog Jesseja Pinkmana. Verjemi, če bi bil WW kakšen faktor v tem filmu, bi to že vedeli...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Kurzweil ()

Ne vem zakaj nalima pod prejšnji post... raztopim neko logiko, da če nekdo objavi par stvari po vrsti, sploh če je nekaj pozabil in se potem združi, ampak da je vmes toliko časa in da nalepiš nekaj aktualnega in potem to ne prikaže, je napaka...

IL_DIAVOLO ::

Ma ja, ww is gone in prav je tako. Tista zgodba je ze zdavnaj zakljucena.

louser ::

Kurzweil je izjavil:

Cunami80 je izjavil:

Ko si enkrat v teh vodah in ko se takole delaš norca, kot sta se na koncu WW in JP, potem te mimogrede kdo zaradi svojega renomeja pospravi, pa si lahko najboljši "meth chef" na svetu. Se pa strinjam, da je kar nekaj možnosti da preživi, saj imata tudi AMC in Netflix svojo računico. Me pa zanima, če bo to sploh mogoče v kinu gledat...?!

Ne. Dokler ne nabavi svojih kinematografov, gredo filmi direkt pred male ekrane.
Lobiji in to.

@louser, verjetno res, ne bi bil pa 100% prepričan, ker je namreč pred časom Netflix napovedal, da bo te največje uspešnice dal v kinematografe, tako bo recimo v kratkem The Irishman tudi v kinu in ne samo na streaming servicu Netflixa.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1091137279 (2143) IL_DIAVOLO
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 )

20521374 (1821) Saul Goodman
»

Fringe

463962 (2001) Jst

Več podobnih tem