» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

gusto ::

Meni je serija super. Kot bi še naprej gledal BB, enako vzdušje, enako mi je zanimiva. Ne vem kako bi nanjo gledal, če nebi prej pogledal BB, vsekakor se mi zdi, da moraš iti v tem vrstnem redu (BB -> BCS). Vse poteka z ravno pravšnjo hitrostjo, vse je smiselno, drži te v pričakovanju. Se veselim nadaljevanj.

Nikec3 ::

Meni je super. Pa malo se celo delajo obrisi stranskih karakterjev, tista ženska mi je všeč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

weasel ::

dr.Akula je izjavil:

Outcast je izjavil:

Saul Goodman's name is a play on words - It's all good, man!
:)

Mene bolj jezi da tega nisem že prej pogruntal. Sem mislil da si je dal zato, ker zveni bolj židovsko.


Ne vem zakaj imam tak občutek, da je bilo to enkrat celo v BB omenjeno.

Nikec3 ::

weasel je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Outcast je izjavil:

Saul Goodman's name is a play on words - It's all good, man!
:)

Mene bolj jezi da tega nisem že prej pogruntal. Sem mislil da si je dal zato, ker zveni bolj židovsko.


Ne vem zakaj imam tak občutek, da je bilo to enkrat celo v BB omenjeno.

To je bilo nekajkrat omenjeno v Breaking Bad.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Shegevara ::

Spoiler: crknu od smeha ko sem vidu tisto straniščno školjko. "Ohhh Give it to me..." :))

WallSreet ::

KAj je kdo gledal ta novi del? Ali se je meni samo zdelo ali je bil eden izmed policajev tisti model, ki je igral v Prison Breaku tistega tweenerja če se ne motim? Če je a ni bil on obtožen zaradi neke prometne nesreče in je nekaj časa mislil da 2 leti celo sedel?

dr.Akula ::

Ja, on je. Lane Garrison
Na wiki imaš več info o prometni nesreči.
ni podatka

Lion29 ::

ne vem natancno kaj naj si mislim o seriji

meni je serija se vedno zelo dobra, vrhunska... ampak me pa malo moti, da nima neke resne premise, ali pa misije... sej veliko serij je nima, ampak vseeno... mogoce bi mi bilo malo bolj interesantno, ce bi vedel, kam to pelje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

???? Saj vemo, kam pelje.

Lion29 ::

kam?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::


Lion29 ::

to je oz. naj bi bil, le intermezzo... oz samo ena alineja v njegovem lajfu... iz njegove perspektive nic pretiran posebnega...

is not like the scope of the series is to meet WW
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Ne vem, kako si ti predstavljaš potek časa, ampak to, kar zdaj gledamo, vodi (čez 6 let) k tistemu, kar že poznamo. Ali bodo kdaj šli v prihodnost, pa ne vem.

O.

Lion29 ::

kolkr sem razumel, bo BCS prequel in sequel BB

evo, se iz wikija

he series was created by Vince Gilligan and Peter Gould, and is a spin-off, prequel, and sequel to Breaking Bad,



med tem ko smo pri BB vedeli premiso in end game WW (ok, ne cisto natanctno, ampak recimo)... pri BCS tega ne vemo... ali je njegov scope postati dober odvetnik, ali cimvec zasluzit, ali kaj?

kakorkoli... olno je takih serij, ki nimajo clear objectiva... kar me ne moti... sej me verjetno tut tle ne moti, apak ce ze "morem" dlakocepit :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Saj vidiš, da še sam ne ve, kaj bi rad. Malo ga zanaša v eno smer, malo v drugo. A ti misliš, da ima vsak človek nek masterplan, podrobno izdelan scenarij za svojo prihodnost? Jasno je samo to, da bi rad zaslužil, in da mu je precej vseeno, kako naj bi to dosegel. Za razliko od njega samega mi vemo, kam ga bo pot zanesla čez 6 let.

O.

Limona ::

nobenih komentarjev na novo epizodo?
meni je bila do zdaj najbolša, sploh mi je pa zelo všeč da so končno tiste ketelmene zašili>:D
pa videli smo Mika v akciji:D

Lion29 ::

meni osebno je serija fenomenalna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krneki ::

They called my abuelita "Biznatch"!

Vedno crknem od smeha ko gledam to sceno.

DuleKrtola ::

Postaja gledljivo, čeprav še vedno vse takoooo raztegujejo. Tista scena z Mikeom v hiši bi loh bla 4x krajša...

dr.Akula ::

Mene sploh ne moti da razvlečejo določene kadre, imajo tak 'zen', pomirjujoč učinek. Pri večini drugih serij bi me motilo, pri tej me ne.
Ampak Saula pa gradijo v vedno večjega good guya. Da bo potem še težje, ko bo prestopil na temno stran.
ni podatka

Nikec3 ::

Najboljša epizoda do zdaj! Vse tako kot mora biti in še boljše. Kim mi je super všeč, tudi to kako prikazujejo njun odnos. Btw, kakšna ugibanja glede tega? Tisti "I love you" na koncu lahko pomeni marsikaj. Najbolj genialna pa je bila scena, ko Kettlemana na koncu resignirata. Vse do zdaj nekak satiričen prikaz njunega zanikanja, potem pa kot da bi stisnil gumb in konec vseh upov. Enako na koncu tudi Saul. Perfektna epizoda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bzzero ::

Nikec3 je izjavil:

Najboljša epizoda do zdaj! Vse tako kot mora biti in še boljše. Kim mi je super všeč, tudi to kako prikazujejo njun odnos. Btw, kakšna ugibanja glede tega? Tisti "I love you" na koncu lahko pomeni marsikaj. Najbolj genialna pa je bila scena, ko Kettlemana na koncu resignirata. Vse do zdaj nekak satiričen prikaz njunega zanikanja, potem pa kot da bi stisnil gumb in konec vseh upov. Enako na koncu tudi Saul. Perfektna epizoda.


Že prej... takrat ko jo je klical pijan sredi noči, je bilo sumljivo:

Jimmy: Yeah. Chuck… Chuck is Chuck. Everything’s alright. But I just wanted to call you, so, uh… hey, what ya doin’?

KIM: Jimmy. No. I’m not talking dirty to you.

Jimmy: What? You think that’s the only reason that I’d call you at this time of night? I mean can you just give me a little bit of credit, ok?

NejcSSD ::

Samo še 3 deli se mi zdi ...
Hitr gre sezona mimo
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Lion29 ::

Better & Better.... meni odlicna epizoda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krneki ::

Enjoy The Magic Flute. :D

Lion29 ::

krneki je izjavil:

Enjoy The Magic Flute. :D


ja, scena v kontejnerju je bla epska, ja!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Limona ::

waaaaaaa
zle gledam tanov del, Trevor iz GTA 5 je v epizodi :D

Lion29 ::

ma jaz sem iz dela v del bolj preprican, da je serija res top notch
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

54j0 ::

O pa res, brkati varnostnik je Trevorjev "glas". Dobro opaženo.

Nikec3 ::

Odlično. Boljšega razloga za to, da je Jimmy postal kriminalni odvetnik si ne bi mogel predstavljati. Edina stvar ki me nakako moti je, da bi rad videl več o odnosu Kim in Jimmyja. Ampak verjamem da me ravno ta skrivnostnost še toliko bolj privlači k gledanju serije.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

hojnikb ::

Wow, epska epizoda res.
Škoda ko je naslednji teden konec za letos *cries loudly inside* :'(
#brezpodpisa

Tr0n ::

Lion29 ::

love it, love it, love it!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Ne morem verjet da je že minilo 10 delov; res super serija, s tem da če bi moral izbrati najboljši del, bi bil to 9 del.
Čista mojstrovina; kot seveda cela serija!

hojnikb ::

Slippin' Jimmy :D
#brezpodpisa

Nikec3 ::

Meni je pa bila ta epizoda najslabša v sezoni. Ne vem zakaj, ampak ni se mi ljubilo poslušati tako dolgega igranja Binga, in pa tistih prevar. Drugače pa dobra sezona.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kopriwa ::

Nikec3 je izjavil:

Meni je pa bila ta epizoda najslabša v sezoni. Ne vem zakaj, ampak ni se mi ljubilo poslušati tako dolgega igranja Binga, in pa tistih prevar. Drugače pa dobra sezona.

Men sta bli pa ravno te sceni najboljši, še posebej bingo. Ker zna model tko dobr vse odigrat, da imam občutek, da ga to, da vleče same B-je zares razžira od znotraj. Pri katerikoli drugi seriji bi vmes zaspal, ta me pa res pritegne. Tok, da si bom še enkrat ogledal celotno 1. sezono pred pričetkom druge. Top serija, brez dvoma.

jizzer ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

gusto ::

jizzer je izjavil:

:))
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphot...


Milijon takšnih in podobnih malenkosti/podrobnosti dela serijo vrhunsko. Enako velja tudi nazaj za BB. Res odlično pripovedovanje zgodbe, vse skupaj super odigrano in posneto. Všeč mi je, da se ne hiti, da posvečajo pozornost detajlom. Se veselim nove sezone.

Lion29 ::

WOW, kire fore... noro.... ziher je se OGROMNO takih biserov
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Pa "Belize" refrence je tudi kar usekal. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

BETTER CALL SAUL Season 2 TEASER TRAILER

starboi ::

oo7 je izjavil:

BETTER CALL SAUL Season 2 TEASER TRAILER



Pa si si ogledal ta posnetek ? Vse je iz prve sezone.

Lion29 ::

zato pa se rece TEASER ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Han ::

Danes štartajo z drugo sezono...

Shegevara ::

wow zakon, zame nenapovedano, sem kar malo pozabil na to serijo. Komi čakam

Outcast ::

Dober začetek sezone, Kim and Jimmy on fire!

Outcast ::

SPOILER:

Pa briljantno, spet nekaj dogodkov/oseb, ki povezujejo BB in BCS...tequila Zafiro Anejo, s katero so zastrupili kartel, broker/biznisman Ken, ki mu je Walt zažgal avto v prvi sezoni ('Ken wins' registrska LOL).
Sam sicer nimam takšnega spomina za te stvari, ampak ko ji 1x vidiš, začneš premišljevati, povezovati, res hudo:)

Outcast ::

(spet) super del, umiral med sceno s 'squat cobbler-jem':))

Lion29 ::

v primerjavi z BB ima manj zanimivo rdeco nit... je pa serija def. zakon
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666568 (2188) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417246 (3480) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195783 (11864) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659542 (6067) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem