» »

MODERATORI

MODERATORI

Rott-von-weiler ::

Kakšni se vam zdijo moderatorji na techu jaz bom samo enga opiso :

Thomas-lokalni policaj in filozof v pozitivnem smislu

--------------------------------
piši kao što govoriš



8-O

whatson ::

cool ppl... eni zakomplicirani .. sicer pa so the best... :D vsak svojo funkcijo opravlja odlično...

Elemen_T ::

Takole bom rekel - Že to je dovolj da par ljudekov naredi tako kvalitetno in uporabno stran pa še to poleg študija (ali šole), ki pa sta današnje čase dokaj zahtevna. Sploh nebi komentiral dela moderatorjev, saj mi je vseeno - that's not my bussines.

BugiMen ::

Mislim da moderatorji za zdaj svoje delo opravljajo nadvse dobro oz. izvrsntno in drzijo ta forum na nekem nivoju (ceprav se marsikdaj ne strinjam povsem z njihovimi odlocitvami) :)

Le tako naprej
Born to be wild and wild to be born

Sergio ::

Jao fantje... Vem, da smo v enem smislu na "nasprotni strani", saj vi pišete, mi pa tisto, za kar menimo, da sem ne spada, zaklenemo. Moderatorji smo tu z dvema namenoma: Za to, da vam v vsakem smislu pomagamo v rešitvi kateregakoli problema ter tudi za to, da poskrbimo, da ne zaidete na neprava pota na tem forumu.

Število uporabnikov raste nezadržno iz dneva v dan in samo takim, kot so Thomas, luni, Primož in v bolj redkih primerih tudi moja malenkost, se lahko zahvalimo, da ta forum ni postal zatočišče za uboge na duši.

Seveda bo prihajalo do neskladij in nestrinjanj, a še vsakič je bilo lepo utemeljeno, da tema "3D Mark 2001" pač ne spada v Ložo. Tukaj pa so tudi druge plati zgodbe... Osebe, kot Dr_M, hahaha, kolo ter podobni prav zanalašč svinjajo po forumu ter hočejo to stran poneumiti. Tega pa ne pustimo. Zaradi uporabnika kolo smo bili celo primorani odstraniti uporabo HTML tagov v naslovih tem! (hvala, primož)

Torej, forum je in bo ostal na nivoju. Vem, da gre nekaterim v nos, da je število tem, uporabnikov ter replyjev vsak dan večje - a tako pač je. Pojavila se je celo ena ideja o nastavitvi statusa "privilegiranca", ki bi jo uveljavljali administratorji in moderatorji ter bi jo nastavili osebam, ki so na tem forumu pokazale zmožnost zrelega pogovora ter inteligence. A k temu se bomo zatekli le, če bo postalo res hudo. Za zdaj - se še ne pritožujemo.

Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jeronimo ::

Jaz sem moderatorje ne dolgo nazaj že okarakterizirov.:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

zetko ::

Mislm da kvaliteta foruma sama poda oceno moderatorjem... :D

Tomi ::

Moderatorji so pač samo ljudje, tako kot mi..
Tudi sami imamo bolj ali manj dobre dneve, in včasih ne gre drugače, kot da nekje "počiš".. Toliko o dejanjih, ki vsa včasih spravijo ob živce..
Saj ne, da bi s tem zagovarjal moderatorje, ampak tako je..
Zaenkrat svoje delo opravljajo zelo solidno, kar je ob "delu" uporabnikov kot kolo, Dr_M in ostalih zelo pohvalno..
Samo postavite se v njihovo vlogo, pa boste videli, da ni tako lahka..
That would be all..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844498 (24011) kuglvinkl
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755360 (1864) undefined
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744080 (2924) rozica

Več podobnih tem