» »

Svoboda govora?

Svoboda govora?

1
2
»

Tr0n ::

Glej, jaz vam lahko tukaj samo toplo priporocam, da upostevate nekatere priporocila uporabnikov, kaj vec pa ne morem. Ostalo presodite sami. Ampak brez sprememb se situacija sigurno ne bo izboljsala.

Slick ::

Se popolnoma strinjam.
Na tem forumu sem precej nov, prijavil sem se zato, ker sem naivno verjel v to, da je na tem forumu pomembnejsa vsebina kot pa muhe in zafrustriranost moderatorjev. Na zivec mi je stopil "ziggga" (ce sem kak g pozabil, naj mi oprosti). Moj post je zaklenil v nekaj minutah po objavi. Njegova obrazlozitev je v tem, da sem s smilejem (taksnim >:D ) na koncu dokazal, da mi gredo po glavi zlobne reci. Se dobro, da nisem vsega napisal Z VELIKIMI CRKAMI, ker bi me potem obtozil se, da sem se drl nanj.
Torej, fante ziggga, get a life. Ni vse v racunalnikih, enicah in nulah. Resno mislim.
Do takrat pa hvala lepa za tak totalitaristicen forum.

PS: Aja, pazi to: >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Sem zloben, a ne? Ziva baraba...

Ziga Dolhar ::

Slick, mislim da sem zaklep teme dobro utemeljil. In kot sem napisal, smily še daleč ni odločilno vplival na moje dejanje. Again: uporabi Pritožbe -- ostali so jih. Še prej pa si preberi Pravila (kot so ti že svetovali).
https://dolhar.si/

darh ::

Slick... kaj bi rad dosegel?
Žal so vsa mesta provokatorjev tukaj že zasedena.

In ne boš verjel.. tale forum je namenjen predvsem težavam z računalnikom.
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Slick ::

Sem ze dosegel. Olajsal sem si duso. Sem in tja to tako dobro dene.
Moj namen ni bil izpasti neki tezki provokator, sem pa zelo lepo dozivel nekaj, zaradi cesar bom sem in tja Slo-Tech uporabljal tako, kot sem ga do sedaj. Kot anonimni uporabnik. In s tem ne bom povzrocal 'tezav' na tem forumu.

Mislim, da prvi clen tako 'opevanih' pravil uporabe pove popolnoma vse...

Dr_M ::

Sodelovanje na Slo-Techovem forum je privilegij in ne pravica.

tole me spominja na birokrate na raznih uradih, kjer misljo da smo mi tam zarad njih in ne oni zarad nas.pa se pravila si krojijo po lastnih potrebah, da si zadovoljijo svoj ego.

drugac pa se strinjam s pravili na slo-techu, ne pa tudi z misljenjem (ki je popolnoma zgreseno, glede moderiranja in uporabe foruma) moderatorjev ,adminov in ostalih "naduporabnikov".
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

Dr_M, jap. Ampak ironija je v tem, da imajo slo-tech bwane še kako prav, pa čeprav se mi ne strinjamo. Stran bo obiskovana kljub vsem glupim pravilom in dejanjem moderatorjev. Ja, to je tista ironija, katere se bwane precej dobro zavedajo in se nanjo tudi opirajo. :)

undefined ::

rezultati referenduma

kuglvinkl je napisal:
Ne zmorete izustit (iztipkat...) boljših argumentov, kot pa, da se omejujete na osebo sogovornika? Po moje lahko.

Sandi79 je odgovoril:
kuglvinkl

Zakaj si pa zbrisal sebastjanov post. Saj me ni motil in pa "samo" svoje mnenje je do mene je izražal.

Pač se mi pa zdi da di vam administratorjem bilo potrebno malce tiste "delete" funkcije omejiti.

A ste res moderatorji (in bwane) tako nedojemljivi? Tako otročji, da si ne date prav nič dopovedat? Uporabniki vam govorimo eno, a vi turite dalje svoje. Kdaj se vam bo užgala tista žarnica nad glavo? :)

kuglvinkl ::

Če se mislita dva obmetavat, je to moj problem. Kljub temu, da sogovornik to odobrava. Štekaš? :)
Your focus determines your reallity

undefined ::

Jaz štekam, sam ti ne štekaš svobode govora. :D

kuglvinkl ::

Boš moral kaj boljšega povedat. ;)
Your focus determines your reallity

undefined ::

Boljše je bilo že vse povedano. Ni več kaj. :)

kuglvinkl ::

Zgleda, da imam višje standarde razumevanja kot ti in ne vidim ene utemeljitve zakaj žaljenje spada v svobodo govora. Če za trenutek zanemarim teorijo.
Your focus determines your reallity

Bakunin ::

Jaz štekam, sam ti ne štekaš svobode govora.


Verjetno tudi ti ne. Ti vidis samo svoje "pravice" oz. zlorabe, ampak pozabis da imas tudi dolocene dolznosti (pravila, etika, bonton) kadar si na Internetu/forumu.

Imas vso pravico cvekati o svojih problemih/karkoli kje na ulici/za sankom/ipd....

vendar imamo bralci s/t pravico da teh problemov nocemo slisati/brati.

sebastjan v ::

Ta pregovor je dokaj redek---
Kjer se prepirata dva-tretji nasrka!:D (v tem in še mogoče katerm drugem primeru)

sebastjan v ::

Torej Vinklkugl-raje obnovi tisti post, ki si mi ga izbrisal-potem ga bom sam(izbrisal):D

Tr0n ::

Žaljenje se verjetno brise zato, ker bi se s tem pokvarali tema oz. bi zašla.

Ampak, in to je moj predlog ze od zacetka, preden se sploh kaj brise (res v ekstremnih primerih) se lahko vkljucenima osebkoma lepo pove, da naj se drzita teme, drugace bo joj, tako kot je nekaj krat pravilno naredil Owca. In tema je bila spet on-track, brez znoja.

Tako sem tudi jaz kr na lepem dobil naziv, ceprav nisem krsil nobenih pravil. Omenil sem namrec sharereactor, nobenega linka etc... kar pocne veliko ljudi v temi eMule,...

smash ::

tema emule je pa razred zase....a mi lahko nekdo razloži zakaj je sploh dovoljena? in zakaj v drugih temah o tem ne sme biti govora?

undefined ::

TrOn, you rude person you. >:D

Primoz ::

IceMan: da ne bo pomote... Tr0n ima naziv že zelo dolgo časa... samo potem se včasih klonira in traja kakšen dan, da se mu najnovejšo pridobitev odstrani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Ja, to bom pocel, dokler mi ne boste dokazali, da sem zares prekrsil katero pravilo. Namrec, jaz sem vam dokazal ravno nasprotno.

undefined ::

TrOn fights the power. :D

darh ::

IceMan daje brezvezne komentarje! :\
Excuses are useless! Results are priceless!

undefined ::

> IceMan daje brezvezne komentarje!

Kurz, dolgcajt mi je v službi. >:D

Tr0n ::

Potem pa nimas prave sluzbe.

undefined ::

Se ne pritožujem. ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Cenzura na internetu in na slotechu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5612984 (10983) Gandalfar

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550823 (22490) OwcA

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844433 (23946) kuglvinkl
»

Komentarji na nova pravila (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
675517 (4352) kuglvinkl

Več podobnih tem