» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
22 / 38
»»

oo7 ::

Posnetki zaslona iz zgodnje različice STALKER 2 so prišli v omrežje






https://www.unian.ua/games/rihter-i-pok...

oo7 ::

Znani bloger Antischnapps je delil seznam načrtovanih lokacij iz STALKER 2 . Opozoril je, da ta seznam sega v obdobje 2019-2020.


Seznam načrtovanih lokacij v STALKER 2:

Hotel "Polesie";
Palača kulture "Energetik";
Bazen "Azure";
"Stadion";
Avtobusna postaja;
Rastlina "Jupiter";
pomol;
Cafe "Pripyat" (na pomolu);
Hiša življenja Jubilej;
pomol in rečno pristanišče;
"Duga" in "Černobil-2";
Krožek VNZ;
Rekreacijski center Emerald;
3PK Volkhov;
Rekreacijski center v mestu Černobil;
Pionirski tabor "Pravljica";
Rekreacijski center filmskega studia "Dovženko";
mesto Polisske;
Tovorni pristaniški žerjavi;
jahtni klub Pripyat;
Janov;
Tretja stopnja jedrske elektrarne Černobil in hladilni stolpi;
Osnova oddelka za delovno oskrbo;
Tovorno dvorišče postaje Yanov;
Terenska baza Oddelka za radioekologijo in radiobiologijo živali;
Kordon. Rookie Village;
Ozemlje obrata "Rostok";
Tamnice Znanstvenoraziskovalnega inštituta "Agroprom".


Antishnaps je delil tudi druge insajderje - po njegovem so jih pridobili iz "korespondence zaposlenih":
V igri bo mogoče igrati karte z drugimi zalezovalci.
Razvijalci so previdni pri dodajanju žensk v igro.
Igra bo imela fiziko tkiv, fiziko las.
Obstaja komplet orodij za razvoj nalog.
Igra bo imela samodejno ustvarjene stranske naloge.
Razvijalci uporabljajo generator predmetov okolja.


https://games.mail.ru/pc/news/2022-09-0...

oo7 ::

Neke Ruske/Ukrajinske strani pišejo, da je Microsoft začel vračati denar tistim, ki so na xboxu prednaročili igro Stalker 2, ker trenutno še ni znanega točnega datuma izida. Ampak igro je pa še vedno možno prednaročiti na xbox uradni strani :|

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. 2 OST — Storming

oo7 ::

Še odziv GSC Game world - We had to postpone the release date after the war started -- we announced it as 2023 during Microsoft's Extended E3 Show. Microsoft refunds the pre-orders for the games with no exact release date -- that's a proper procedure. The game will be available for pre-order on Xbox as soon as we announce the exact release date. Dec 23 is analogue of placeholder until we're ready to share the new release date publicly. S.T.A.L.K.E.R. 2 releases sometime in 2023 as for now.

oo7 ::

Stalker 2 dev insists the game has not been delayed again despite Xbox pre-order refunds

https://www.eurogamer.net/stalker-2-dev...


Se pravi je še vedno planirano leto 2023.

oo7 ::

Ali je možno, da bi Stalker 2 izšel v early access ? :|

Kot piše v opisu naslova: >>Trenutno je ta igra zgodnjega dostopa Steam nedokončana igra in je med razvojem morda podvržena pomembnim spremembam ali pa tudi ne. Za več informacij o zgodnjem dostopu Steam obiščite pogosta vprašanja o zgodnjem dostopu Steam.


https://game-experience.it/stalker-2-po...

Gagatronix ::

Ne.

oo7 ::

Ja upam, da ne bo.

Gagatronix ::

Sicer smo od GSC-ja (originalnega, ne tega revampa) kasneje dobili alpha in beta builde prvega STALKER-ja, ampak to ni isto. :))

oo7 ::

Ja so avtorji igre Stalker 2 zanikali early access.

oo7 ::

Govorice na neki Ruski internetni strani - https://gamemag.ru/news/171357/stalker-...

Koliko je res pa vprašanje.


Google prevajalnik

Govorice: Polovica razvijalcev STALKER 2 je zapustila GSC Game World



Proizvodnja strelca STALKER 2 naj bi zastala zaradi dejstva, da je približno polovica razvojne ekipe zapustila studio GSC Game World po začetku posebne operacije v Ukrajini. O tem poroča publikacija IXBT.games , ki se je pogovarjala z ljudmi, ki so seznanjeni s statusom projekta.

Insajderji so opozorili tudi na težavo v osebi vodje studia Sergeja Grigoroviča , ki domnevno ne vzdržuje podrobne dokumentacije o STALKER 2. Posledično so novinci, najeti za zamenjavo odšelega, prisiljeni izdelati nekatere elemente strelca iz nič. ali popolnoma predelati.

Po preliminarnih podatkih je GSC Game World bolj ali manj uspel dokončati le uvod, preostali del STALKER 2 je v stanju "trajnega popravila". In če se tudi novozaposleni odločijo zapustiti projekt, to ustvarja samo dodatne težave.

Po najbolj optimističnih napovedih naj bi igra izšla šele leta 2024-2025.




Drugače pa so pri GSC Game world ravno pred kratkim rekli, da bo igra sigurno izšla leta 2023.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nagi Bator ::

Se dobro, da je Anomaly tako dober, da trenutno novega Stalkerja niti ne potrebujem.
Glede na trenutno politicno situacijo tudi mocno dvomim, da bi novi Stalker lahko bil nevtralen v tem pogledu
in me nasprotnem niti malo ne bo zanimal.
Ce so govorice vsaj pol resnicne, potem te igre v naslednjih nekaj letih verjetno ne bomo ugledali.

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Se dobro, da je Anomaly tako dober, da trenutno novega Stalkerja niti ne potrebujem.
Glede na trenutno politicno situacijo tudi mocno dvomim, da bi novi Stalker lahko bil nevtralen v tem pogledu
in me nasprotnem niti malo ne bo zanimal.
Ce so govorice vsaj pol resnicne, potem te igre v naslednjih nekaj letih verjetno ne bomo ugledali.



Mislis, da so šli spreminjati zgodbo ? No ja vse je možno.
Igra bi morala iziti letos aprila kar pomeni, da bi morala biti zgodba že končana in bi morali igro samo še spolirati ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Stalker 2 is reportedly being delayed to 2024-2025 according to the latest reports from a Russian insider. Allegedly, GSC Game World still don't have a working demo of the game.


To pa je uradni odgovor GSC Game world - GSC Game World have responded to our email, confirming that the information provided by Kazunov is false. GSC say they don't usually comment on rumours but due to the absurd nature of this claim, they are making an exception. The developer said the game is not delayed and the release date is still 2023, just as they announced at Microsoft's Extended E3 show.


https://www.altchar.com/game-news/rumou...

oo7 ::

Neka mešanica med Stalker in Metro igrama ? :)

Igra Pioner je MMO. Delajo jo Rusi. Igro financira tudi Kitajski velikan Tencent.



PIONER GAMEPLAY TRAILER

Nagi Bator ::

Cim bolj kot bo vlekla na Stalkerja in cim manj na Metro, bolj me bo zanimala.
Ti fajti iz videa pa bolj spominjajo na Metro.
...pa ne morem se spomnit, kje sem ze slisal za ta naslov.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Cim bolj kot bo vlekla na Stalkerja in cim manj na Metro, bolj me bo zanimala.
Ti fajti iz videa pa bolj spominjajo na Metro.
...pa ne morem se spomnit, kje sem ze slisal za ta naslov.



Ti Metro igre niso všeč ?

Meizu ::

Ti Metro igre niso všeč ?


Metro ni švoh, ampak stalker je pa stalker.

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Ti Metro igre niso všeč ?


Metro ni švoh, ampak stalker je pa stalker.



Metro igre so dobre sploh vzdušje je super ampak ja je razlika med Stalkerjem.

Nagi Bator ::

Ti Metro igre niso všeč ?


Metro mi ne pusti niti drobtinice moznosti, da bi se vzivel v igro.
"On rail" gameplay mene pac ne pritegne in ne vem ce sem kdaj,
vsaj v igrah, ki sem jih preigral videl toliko omejitev gibanja v stilu nevidnih zidov.
Grafika iterijerov je ok, eksterijeri pa so nikakvi.
Moti me predvsem dejstvo, da te igra s tistimi filtri prav sili k nervoznemu - hitremu igranju.
Odigral prva dva Metroja in pri obeh z muko prisel do konca. Prvega sem celo prenehal igrat v mislim da v zadnji misiji.
Ce sem si vzel čas za raziskovanje, sem hitro ostal brez filtrov, ceprav sem jih se malo prej mel za 25 minut.
In kaj je bila nagrada za raziskovanje? Vec filtrov, ker sem jih pac vmes porabil.
Da o AI niti ne zacnem. Lahko plesem kolo 2 metra pred nekom, pa me kao ne bo videl ker sem "uradno" v temi,
medtem, ko me bodo po drugi strani napadle horde nekih mutantov, zaradi katerih
bom kar naenkrat primoran potrosit kompletno zalogo municije, 6 krat crknil in se vracal na zacetek levela, ker mi igra ne pusti shranit pozicije.
Aja, ze v osnovi sovrazim igre, ki ti slednjega ne dovolijo niti z modifikacijo.
IMHO je Metro dalec precenjena igra. Govorim za prvi dve. Tretja me po vsem tej muki niti ne mika.

Medtem, ko v Stalkerju in stevilnih modifikacijah prav ljubim cim tezje nastavitve, shranjevanje samo ob prizganem tabornem ognju,
ubitacno zakompliciran "krafting", to da te nasprotnik zadane preko celotne doline, saj konec koncev lahko ti tudi njega itd.,
samo zaradi tega, ker, ko ti nekaj rata, res dobis tisti obcutek, da si nekaj dosegel ter da je bila potrebna planirana pot do zastavljenega cilja.
In potem ugotovis, seveda ce nisi eden od onih neucakanih s pet sekundnim razponom pozornosti, da pravzaprav nisi dosegel se nicesar, ceprav igras ze par noci.

...ne, "Metro" mi ni vsec.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Metro je večerja z ženo v dobri restavraciji, stalker pa piknik s kolegi.

Vsak gejmer rabi oboje.

Mimogrede, Exodus je bistveno bolj open world, in ker se dogaja po etapah (podobno kot stalker) je tudi precej bolj podoben stalkerju kot navadni streljačini.

Dejmo rečt da je Exodus večerja v dobri restavraciji kamor lahko vzameš še najboljšega kolega.

Nagi Bator ::

matobeli je izjavil:

Metro je večerja z ženo v dobri restavraciji...

Saj pravim... precenjen ;)

...je pa res, da sem sel igrat Metro po priporocilu, da je igra podobna Stalkerju,
kar seveda niti priblizno ne drzi, oz. da, ce mi je vsec Stalker, mi bo tudi Metro,
potem pa nisem dobil tega kar sem pricakoval, pa je bilo zaradi teh pricakovanj razocaranje verjetno se vecje.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Huh. Ne, Stalker je prej podoben Falloutu kot pa Metro. To so ti mogl eni ljubitelji raznoraznih kalašnikov predlagat, ker to bo ravno edina skupna točka.

Ampak kakorkoli, Metro Exodus je odlična semi RPG igra z odlično zgodbo. Poslušaš 10min klepeta, ki ti ga ni treba, in se zadeva sploh še ne konča, sploh pa se ne ponavlja, pol veš da je blo nekaj prav narjen. Grafika je pa sploh nekaj svojega, če praviš da ti zunanjost v prvih dveh delih ni bila blazno fina... v tem delu smo večinoma na površju in boy-o-boy, grafika je top. Rabiš pa vsaj pol spodobno grafično, sploh v enhanced edition so vse nardili z ray tracing. Zdejle ko bodo rudarske RTX ven prišle za normalne denarje bo to prvi špil ki ga grem še enkrat.

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Ti Metro igre niso všeč ?


Metro mi ne pusti niti drobtinice moznosti, da bi se vzivel v igro.
"On rail" gameplay mene pac ne pritegne in ne vem ce sem kdaj,
vsaj v igrah, ki sem jih preigral videl toliko omejitev gibanja v stilu nevidnih zidov.
Grafika iterijerov je ok, eksterijeri pa so nikakvi.
Moti me predvsem dejstvo, da te igra s tistimi filtri prav sili k nervoznemu - hitremu igranju.
Odigral prva dva Metroja in pri obeh z muko prisel do konca. Prvega sem celo prenehal igrat v mislim da v zadnji misiji.
Ce sem si vzel čas za raziskovanje, sem hitro ostal brez filtrov, ceprav sem jih se malo prej mel za 25 minut.
In kaj je bila nagrada za raziskovanje? Vec filtrov, ker sem jih pac vmes porabil.
Da o AI niti ne zacnem. Lahko plesem kolo 2 metra pred nekom, pa me kao ne bo videl ker sem "uradno" v temi,
medtem, ko me bodo po drugi strani napadle horde nekih mutantov, zaradi katerih
bom kar naenkrat primoran potrosit kompletno zalogo municije, 6 krat crknil in se vracal na zacetek levela, ker mi igra ne pusti shranit pozicije.
Aja, ze v osnovi sovrazim igre, ki ti slednjega ne dovolijo niti z modifikacijo.
IMHO je Metro dalec precenjena igra. Govorim za prvi dve. Tretja me po vsem tej muki niti ne mika.

Medtem, ko v Stalkerju in stevilnih modifikacijah prav ljubim cim tezje nastavitve, shranjevanje samo ob prizganem tabornem ognju,
ubitacno zakompliciran "krafting", to da te nasprotnik zadane preko celotne doline, saj konec koncev lahko ti tudi njega itd.,
samo zaradi tega, ker, ko ti nekaj rata, res dobis tisti obcutek, da si nekaj dosegel ter da je bila potrebna planirana pot do zastavljenega cilja.
In potem ugotovis, seveda ce nisi eden od onih neucakanih s pet sekundnim razponom pozornosti, da pravzaprav nisi dosegel se nicesar, ceprav igras ze par noci.

...ne, "Metro" mi ni vsec.



Pa če boš kdaj pri volji probaj Metro Exodus :P
V Exodus ne boš potreboval toliko filtrov, ker se večina igre dogaja zunaj na svežem zraku.
Pa tudi bolj odprta je kot prejšnja dva dela Metro.

oo7 ::

Finski Stalker Road to Vostok ima manjši DEMO na Steamu. Igro dela samo eden in je še daleč od končanega.

Don't get it mistaken... Road To Vostok has huge potential

oo7 ::



Malo z zamudo ampak Stalker Call of Pripyat je bil 2 oktobra star 13 let.

On October 2, 2009, that very landing took place in Pripyat. A lot has happened over the years...

Perhaps these 13 years have changed us as humans, but not as stalkers. We will always find a way to the Zone.

oo7 ::

Menda je možno igrati preklicano igro Stalker online - https://3dnews.ru/1075620/utechka-v-otm...

Igra se igra v izometričnem načinu in je bila leta 2010 preklicana zaradi počasnega napredka in nestrinjanja s nadrejenimi. Namesto tega so ves razvoj usmerili v igro Stalker 2. To je še prejšnji preklicani Stalker 2.


oo7 ::



Nekaj časa nazaj sem pisal, da na Kickstarterju zbirajo denar za kratek Stalker film. Jim je uspelo zbrati $319,556 pledged of $255,000 goal.


https://www.kickstarter.com/projects/re...

Invictus ::

Mislim, da bo počasi treba sprejeti grenko pilulo, da igre pač ne bo...

To se vleče že 10 let...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yayo ::

oo7 je izjavil:



Nekaj časa nazaj sem pisal, da na Kickstarterju zbirajo denar za kratek Stalker film. Jim je uspelo zbrati $319,556 pledged of $255,000 goal.



ampak jebeš ti Stalker film katerega delajo neki američani.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:



Nekaj časa nazaj sem pisal, da na Kickstarterju zbirajo denar za kratek Stalker film. Jim je uspelo zbrati $319,556 pledged of $255,000 goal.



ampak jebeš ti Stalker film katerega delajo neki američani.


Bomo videli ali bodo naredili Ukrajinskega Stalkerja ali Kalifornijskega.

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Mislim, da bo počasi treba sprejeti grenko pilulo, da igre pač ne bo...

To se vleče že 10 let...



A zdaj po tolikem času pa menda ne bomo obupali :)

Igra bo samo kakšna in v kakšnem stanju pa bomo videli.

Meizu ::

Bomo videli ali bodo naredili Ukrajinskega Stalkerja ali Kalifornijskega.


Ampak če film delajo amreičani s 300k USD budgetom... To je za njihove standardne nizko proračunc med nizko proračunci.

oo7 ::

Jaaa po drugi strani pa če ne bi bilo Američana tudi Stalkerja ne bi bilo >:D


yayo je izjavil:

sem že omenil pa bom spet kot zanimivost. Par let nazaj se je studio 4A Games (bivši razvijalci prve Stalker igre, ki so šli na svoje in naredili Metro serijo) selil iz Ukrajine. Njihov ameriški direktor Dean Sharpe (kateremu gre zahvala, da je Shadow Of Chernobyl sploh zagledal luč dneva, ker je bil dolga leta v "development hell") se je menil, da bi ekipa prišla živet in delat v Slovenijo zaradi geografske lege in odlične pokritosti z internetom. Pa je potem odkril, da Malta stimulira IT sektor z odličnimi pogoji in ničnimi davki. Tako, da so sedaj na Malti...

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. : GAMMA že kdo probal ?

The Massive Survival Shooter You've Never Played - S.T.A.L.K.E.R. : GAMMA (it's free btw)

Nagi Bator ::

oo7 je izjavil:

S.T.A.L.K.E.R. : GAMMA že kdo probal ?

Mi grafika ne sede, pa ostajam na Anomaly. Poleg tega bi moje lokalne modifikacije sle po zlu,
se cetrtic (Misery > CoC > Anomaly), se mi pa ne da mrcvarit skozi vse one fajle.
Je kaj novega glede gameplaya v "gamma"?

Meizu ::

S.T.A.L.K.E.R. : GAMMA že kdo probal ?


GAMMA je daleč najboljši stalker modpack po mojem osebnem mnenju, igram že 4. playthrough :)

Mi grafika ne sede, pa ostajam na Anomaly.


To pa ne razumem, GAMMA je 1000x bolj grafično speglana kot vanilla Anomaly, razen če ti res sede original Anomaly koncept - ki sicer ni napačen, da se razumemo :)

oo7 ::

Meizu je izjavil:

S.T.A.L.K.E.R. : GAMMA že kdo probal ?


GAMMA je daleč najboljši stalker modpack po mojem osebnem mnenju, igram že 4. playthrough :)




Rabiš pred GAMMO namestiti tudi Anomaly ?

Meizu ::

Rabiš pred GAMMO namestiti tudi Anomaly ?


Da. Navodila za inštalacijo so na voljo preko GAMMA discorda, sicer pa v osnovi zelo enostavno:

1. Potegneš Anomaly 1.5.1
2. Potegneš Anomaly 1.5.2 update
3. Kreiraš install folder na C: ampak ne pod program files! Ustvari novo mapo direkt v C drive, recimo v tem stilu C:Games/StalkerGamma
4. Z orodjem 7zip (ne winrar!) v to mapo ekstrahiraš anomaly 1.5.1
5. Ekstrahiraš Anomaly 1.5.2 update direktno v Anomaly mapo
6. Zaženeš Anomaly client najmanj enkrat in počakaš, da prideš do glavnega menija, zapreš (to kreira potrebne datoteke za normalno delovanje igre)
7. Poteneš GAMMA RC3 client
8. 7zip ekstrahiraš client v mapo iz točke 3 (mapa tega clienta ima trenutno ime GAMMA RC3)
9. Odpreš modpack installer v tej mapi iz točke 7
10. Klikneš "allow powershell scripts"
11. Klikneš "open Mo2"
12. V MO2 nastaviš Anomaly iz mape iz točke 3. kot portable instance
13. Zapreš MO2
14. Klikneš "Update GAMMA data", počakaš, da client izpiše "done"
15. Klikneš "GAMMA Full Install", počakaš, da client izpiše "done"
16. Zapreš installer
17. Zalavfaš GAMMA shortcut ki je zdaj na desktopu - to odpre MO2
18. Zaženeš igro preko MO2, spotoma preveriš, če imaš vse mode, ki bi morali biti (trenutno 335)

ENJOY!

P.S.: Ja, zgleda zakomplicirano, ampak zadeva je toliko logična in enostavna, da sem teh 18 korakov sedaj izpisal dobesedno na pamet. Ko enkrat pogruntaš, kako nastavit te mape in client, je vse ostalo avtomatika, GAMMA installer te celo točkovno vodi po korakih do končne namestitve od točke 10. iz zgornjega vodiča dalje praktično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Rabiš pred GAMMO namestiti tudi Anomaly ?


Da. Navodila za inštalacijo so na voljo preko GAMMA discorda, sicer pa v osnovi zelo enostavno:

1. Potegneš Anomaly 1.5.1
2. Potegneš Anomaly 1.5.2 update
3. Kreiraš install folder na C: ampak ne pod program files! Ustvari novo mapo direkt v C drive, recimo v tem stilu C:Games/StalkerGamma
4. Z orodjem 7zip (ne winrar!) v to mapo ekstrahiraš anomaly 1.5.1
5. Ekstrahiraš Anomaly 1.5.2 update direktno v Anomaly mapo
6. Zaženeš Anomaly client najmanj enkrat in počakaš, da prideš do glavnega menija, zapreš (to kreira potrebne datoteke za normalno delovanje igre)
7. Poteneš GAMMA RC3 client
8. 7zip ekstrahiraš client v mapo iz točke 3 (mapa tega clienta ima trenutno ime GAMMA RC3)
9. Odpreš modpack installer v tej mapi iz točke 7
10. Klikneš "allow powershell scripts"
11. Klikneš "open Mo2"
12. V MO2 nastaviš Anomaly iz mape iz točke 3. kot portable instance
13. Zapreš MO2
14. Klikneš "Update GAMMA data", počakaš, da client izpiše "done"
15. Klikneš "GAMMA Full Install", počakaš, da client izpiše "done"
16. Zapreš installer
17. Zalavfaš GAMMA shortcut ki je zdaj na desktopu - to odpre MO2
18. Zaženeš igro preko MO2, spotoma preveriš, če imaš vse mode, ki bi morali biti (trenutno 335)

ENJOY!

P.S.: Ja, zgleda zakomplicirano, ampak zadeva je toliko logična in enostavna, da sem teh 18 korakov sedaj izpisal dobesedno na pamet. Ko enkrat pogruntaš, kako nastavit te mape in client, je vse ostalo avtomatika, GAMMA installer te celo točkovno vodi po korakih do končne namestitve od točke 10. iz zgornjega vodiča dalje praktično.



O hvala za podrobno razlago :)
Bom probal namestit čez vikend.

Igra pa mora biti Stalker Call of Pripyat ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

O hvala za podrobno razlago :)
Bom probal namestit čez vikend.

Igra pa mora biti Stalker Call of Pripyat ?

Stalker Anomaly je samostojna igra oziroma Mod. Ne rabiš nobene kupljene Stalker igre.
Čez Anomaly pa potem namestiš še GAMMA. GAMMA (Grok's Automated Modular Modpack for Anomaly) je paket modov za Anomaly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Meizu ::

Igra pa mora biti Stalker Call of Pripyat ?


Kot je Izi že napisal, je GAMMA modpack, ki bazira na Anomaly seriji, ki pa je ubistvu že sama po sebi "modpack", ki združi vse tri originalne igre v eno, seveda s precej dodanimi stvarmi. Anomaly je free of charge in jo lahko dobiš preko modDB brezplačno.

oo7 ::

Kaj pa sama vsebina v igri. Ima Gamma veliko več vsebine ?

Meizu ::

Gamma kot Modpack razširi in modificira praktično skoraj vsak aspekt igre. Od načina progressiona, do crafting sistema, dodan je tudi crafting pohištva za lasten hideout ter workbencha (sicer v omejenem obsegu), dehelmeted armor, znatno več različnega orožja, itd itd. Kompleten trader overhaul, orožja in armorja ni mogoče kupiti pri traderjih, kar nabereš od nasprotnikov ali stashev (ki so tudi overhaulani, nič več random stash loota, edini polni stashi so tisti, za katere dobiš namige iz PDAjev, opravljenih misij, ali trupel), to uporabljaš, pred tem pa je treba še vso opremo popraviti.

Poleg teh novitet je tu še kompleten overhaul balistike orožja, damage systema, potem so tu še dodani razni quest-linei, nekatere od njih lahko preigraš samo z določenimi fakcijami. Uglavnem, tega je noter dodanega res ogromno, to, kar sem navedel do zdaj je mogoče kakšnih 10% vsega, kar je noter. Potem so tu še graphic overhauli, izboljšane teksture, dodani shaderji, znatno izboljšan zvok v igri, limb damage sistem, psy damage overhaul, drugačni night vision modeli, tacticool orožja itd itd.

Skratka, v okviru je to anomaly, z ogromno dodane vsebine, vključno s QoL izboljšavami. Seveda je vse to modularno (do neke mere seveda, več o tem preko gamma discorda), tako da lahko po želji izklopiš stvari, ki ti ne ustrezajo.

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Gamma kot Modpack razširi in modificira praktično skoraj vsak aspekt igre. Od načina progressiona, do crafting sistema, dodan je tudi crafting pohištva za lasten hideout ter workbencha (sicer v omejenem obsegu), dehelmeted armor, znatno več različnega orožja, itd itd. Kompleten trader overhaul, orožja in armorja ni mogoče kupiti pri traderjih, kar nabereš od nasprotnikov ali stashev (ki so tudi overhaulani, nič več random stash loota, edini polni stashi so tisti, za katere dobiš namige iz PDAjev, opravljenih misij, ali trupel), to uporabljaš, pred tem pa je treba še vso opremo popraviti.

Poleg teh novitet je tu še kompleten overhaul balistike orožja, damage systema, potem so tu še dodani razni quest-linei, nekatere od njih lahko preigraš samo z določenimi fakcijami. Uglavnem, tega je noter dodanega res ogromno, to, kar sem navedel do zdaj je mogoče kakšnih 10% vsega, kar je noter. Potem so tu še graphic overhauli, izboljšane teksture, dodani shaderji, znatno izboljšan zvok v igri, limb damage sistem, psy damage overhaul, drugačni night vision modeli, tacticool orožja itd itd.

Skratka, v okviru je to anomaly, z ogromno dodane vsebine, vključno s QoL izboljšavami. Seveda je vse to modularno (do neke mere seveda, več o tem preko gamma discorda), tako da lahko po želji izklopiš stvari, ki ti ne ustrezajo.



O hvala za razlago. Ko bo čas bom probal GAMMA :)

oo7 ::

Is this how S.T.A.L.K.E.R. 2 is going to look?

oo7 ::

Lažni STALKER 2 se je pojavil v Googlu Play
Avtorji aplikacije že na začetnem zaslonu zahtevajo plačilo



https://games.mail.ru/pc/news/2022-11-0...

Gagatronix ::

And the universe yawned.

oo7 ::

Studio GSC Game World se je nepričakovano oglasil, da bi oboževalcem čestital za mednarodni dan kumar. Razvijalci so delili strip z novim mutantom, ki očitno temelji na Rickovi kumari. :))



https://vgtimes.ru/news/93031-avtory-s....


Na kakšno bolj pomembno novico od GSC pa bo treba kot kaže še počakati.
««
22 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3040481716 (248) oo7
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120818 (4896) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385900 (3780) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83955 (3684) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206743 (6459) yayo

Več podobnih tem