» »

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

««
23 / 38
»»

oo7 ::

V nastajanju MOD SOC remaster.

Kardon












Agroprom






Remaster ni zasnovan samo za izboljšanje vizualne komponente, vključno s teksturami, vremenskimi učinki, NPC in modeli orožja, ampak tudi za izboljšanje mehanike igranja in ravnotežja v igri.

Ni še nobene besede o tem, kdaj bo izdana končna različica moda.

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl neuradni Remaster bo na voljo 25 decembra letos. Slike pa si lahko pogledate 1 komentar nazaj.

oo7 ::

Mogoče hje pomota ampak Stalker 2 igra se je spet pojavila v nekaterih Ruskih trgovinah. Prednaročila bodo možna 8 decembra za 30k rubljev in naj bi imela igra tudi Ruski govor čeprav je GSC rekel, da bodo Ruski govor zrezali in bo samo ANG in UKR govor v igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Invictus ::

Vprasanje samo, a hocemo se 1x prspilat igro samo z boljso grafiko?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Vprasanje samo, a hocemo se 1x prspilat igro samo z boljso grafiko?


Zakaj a se ti zdi, da bo enaka igra ?

Gagatronix ::

Invictus je izjavil:

Vprasanje samo, a hocemo se 1x prspilat igro samo z boljso grafiko?


Stalkerja sem prespilal po dolgem in pocez ze leta nazaj. Me ne vlece da bi ga se enkrat.

Nagi Bator ::

Ne bo se GSC tako hitro odpovedal ruskemu trgu, konec koncev delajo za denar
in v Rusiji ter Ukrajini se bo verjetno prodalo 50% Stalkerja.
Bodo naredili igro brez Ruskega jezika, da bodo doma politicno vsecni,
v Rusiji pa bo takoj na voljo "neuradni" audio mod, ze implementiran v igro.

Gagatronix ::

And not a single fuck will be given, really.

oo7 ::

Nagi Bator je izjavil:

Ne bo se GSC tako hitro odpovedal ruskemu trgu, konec koncev delajo za denar
in v Rusiji ter Ukrajini se bo verjetno prodalo 50% Stalkerja.
Bodo naredili igro brez Ruskega jezika, da bodo doma politicno vsecni,
v Rusiji pa bo takoj na voljo "neuradni" audio mod, ze implementiran v igro.



Verjetno je ja Rusija največji Stalker trg čeprav je sedaj igra veliko bolj znana kot je bila ob izidu triologije.

yayo ::

Po mojem je bila rusija največji piratski trg za igro. Drugače pa so baje ruski policaji ubili dva Stalker navdušenca, ki sta larpala na airsoft turnirju. Naj bi šlo za Ukrajinska simpatizerja in "terorista". Kot dokazno gradivo so pokazali cosplay uniforme in airsoft puške... Sicer ne verjamem prveč takim novicam, ki pridejo iz nekih portalov za katere nisi nikoli slišal ampak glede na to, da so rusi še milijonkrat bolj zatelebljena varijanta balkancev je vse mogoče. Tudi, da bo Putin prepovedal ukrajinske igre, ker bi lahko igralci postali bolj naklonjeni svojim sosedom in jiz začeli smatrati za ljudi...

oo7 ::

Jaz imam Stalker SOC in CS v fizični obliki in ju ni bilo treba aktivirati še na nobeni platformi. Stalker COP pa sem kupil že na Steamu.

Gagatronix ::

Jaz sem SOC kupil v dveh izvodih takrat ko je prisel ven, en mi dobesedno pred nosom sedi se neodprt. CS sem dobil neko nemsko collectors edition v kovinski skatli, ker sem bil clan urednistva oblivion-lost.de. COP pa nisem nikdar mel fizicne kopije. Si pa drugace lastim vse tri igre tudi na Steamu.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz sem SOC kupil v dveh izvodih takrat ko je prisel ven, en mi dobesedno pred nosom sedi se neodprt. CS sem dobil neko nemsko collectors edition v kovinski skatli, ker sem bil clan urednistva oblivion-lost.de. COP pa nisem nikdar mel fizicne kopije. Si pa drugace lastim vse tri igre tudi na Steamu.


Tudi jaz imam vse tri igre na Steamu sem jih potem kasneje kupil na razprodajah tako, da ima SOC in CS dvojno.

https://www.oblivion-lost.de/ ? Tole ?

Gagatronix ::

Ne vem sicer kdo si zdaj lasti domeno, ampak ja, smo imeli kar aktivno skupnost, to je sicer bilo 20 let nazaj, ko je bil najavljen prvi STALKER spil. :)

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Ne vem sicer kdo si zdaj lasti domeno, ampak ja, smo imeli kar aktivno skupnost, to je sicer bilo 20 let nazaj, ko je bil najavljen prvi STALKER spil. :)


Pa to je bil Nemški forum ? Ste pisali v nemščini ? Koliko časa pa že ni več tega foruma odkar je bil preklican originalni Stalker 2 ?

Gagatronix ::

Velik del clanov je bil iz nemcije, ja, sicer pa smo pisali v anglescini. Smo imeli tudi kar nekaj clanov iz rusije in ukrajine, ter celo par clanov ki so bili del originalnega GSC GameWorld-a. Je pa forum sel rakom zvizgat nekje med SOC in CS.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Velik del clanov je bil iz nemcije, ja, sicer pa smo pisali v anglescini. Smo imeli tudi kar nekaj clanov iz rusije in ukrajine, ter celo par clanov ki so bili del originalnega GSC GameWorld-a. Je pa forum sel rakom zvizgat nekje med SOC in CS.


Se pravi med SOC in CS takrat, ko je šel studio na tri dele GSC, 4A in Vostok ?
Pa obstaja še kje kakšen screenshot kako je zgledal forum ? Si bil ti med ustanovitelji te strani ?

Gagatronix ::

Pojma nimam ce se obstajajo kaki screenshoti. In ne, nisem bil med ustanovitelji. Sem bil pa administrator kar nekaj casa.

oo7 ::

Gagatronix je izjavil:

Pojma nimam ce se obstajajo kaki screenshoti. In ne, nisem bil med ustanovitelji. Sem bil pa administrator kar nekaj casa.


Zanimivo. Hvala za informacije ;)

oo7 ::

yayo je izjavil:

Po mojem je bila rusija največji piratski trg za igro. Drugače pa so baje ruski policaji ubili dva Stalker navdušenca, ki sta larpala na airsoft turnirju. Naj bi šlo za Ukrajinska simpatizerja in "terorista". Kot dokazno gradivo so pokazali cosplay uniforme in airsoft puške... Sicer ne verjamem prveč takim novicam, ki pridejo iz nekih portalov za katere nisi nikoli slišal ampak glede na to, da so rusi še milijonkrat bolj zatelebljena varijanta balkancev je vse mogoče. Tudi, da bo Putin prepovedal ukrajinske igre, ker bi lahko igralci postali bolj naklonjeni svojim sosedom in jiz začeli smatrati za ljudi...



Še članek

Ruska varnostna služba ubila ukrajinske saboterje, a ti so bili na koncu samo navdušenci nad igro STALKER - https://hop.si/2022/11/28/ruska-varnost...

Kayzon ::

Gagatronix je izjavil:

Velik del clanov je bil iz nemcije, ja, sicer pa smo pisali v anglescini. Smo imeli tudi kar nekaj clanov iz rusije in ukrajine, ter celo par clanov ki so bili del originalnega GSC GameWorld-a. Je pa forum sel rakom zvizgat nekje med SOC in CS.


A to je ta forum k je mel moder "theme" na strani? Se spomnim da sem bral fanmade zgodbe iz stalker univerze takrat predn je izsla igra :O

Gagatronix ::

Ne, tema foruma je bila v olivno zeleni barvi.

oo7 ::

Malo z zamudo. 25 novembra je GSC praznoval 27 let.


oo7 ::

No pa smo dobili 2 sekundi novega gameplaya za igro Stalker 2 :P

Meizu ::

Tudi to je nekaj, ajde :D

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Tudi to je nekaj, ajde :D


Se strinjam je boljše kot pa nič :)

oo7 ::

Ukrainian Developer Of The S.T.A.L.K.E.R. Series Dies Fighting Russians

Volodymyr Ezhov who was involved in the creation of Alexander (RTS/RPG from 2004), Cossacks 2 (RTS, 2005), Heroes of Annihilated Empires (RTS/RPG, 2006) and STALKER: Clear Sky (2008) was killed in Ukraine. Loki from Call of Pripyat has (a younger version of) his face.



https://twitter.com/warlockracy/status/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Official 'Come to Me' Gameplay Trailer


Čez 20 ur gameplay :)

oo7 ::

oo7 je izjavil:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Official 'Come to Me' Gameplay Trailer





EPIC NONLINEAR STORY IN A SEAMLESS OPEN WORLD
Take over the role of the lone stalker and explore a photorealistic seamless open world in a 64-km² radioactive zone with a variety of environments that reveal a post-apocalyptic atmosphere from different angles. Make your way through the Zone to define your destiny as you choose your paths within a highly branching epic story.

VARIETY OF ENEMIES AND HUNDREDS OF WEAPON COMBINATIONS
Meet members of different factions, deciding which of them is worth your friendship and who deserves a bullet. Engage intense gunfights with a variety of enemies that follow different tactics trying to outsmart you. Choose your preferable firearms from 30+ types of weapons with numerous modifications that allow the creation of hundreds of distinctive lethal combinations.

LEGENDARY MUTANTS WITH DIFFERENT BEHAVIOUR MODELS
Prepare to encounter horrifying mutated creatures in STALKER 2 that will try to slaughter you following different behavior models. Each mutant may appear in different subtypes, which makes their behavior less predictable. Truly extreme danger represents regions with lairs with numerous mutants hunting in large groups.

ARTIFACTS OF INCREDIBLE VALUE AND UNFORGIVING ANOMALIES
The most valuable artifacts and secrets of the Zone are hidden in the most dangerous places. Beware of the hazardous anomalies and unique devastating arch-anomalies as you hunt for highly valuable artifacts scattered around the Zone. Will you dare to unveil the mysteries of the Zone that took lives of many others before you?




Men zgleda dobro :) Kar se tiče streljanja pa me malo spomnja na Escape from Tarkov v kombinaciji s starim Stalkerjem :)

Meizu ::

Uuuu, tole bo pa zanimivo porkaduš :)

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Uuuu, tole bo pa zanimivo porkaduš :)



Tudi jaz tako mislim :)
V trailerju kar nekaj starih lokacij :)

yayo ::

mah, meni ravno ne pričara vzdušja starih iger. Nekako bolj generično zgleda. A ni bolj "ozek" FOV?
aja, pa pogrešam tisto polomljeno angleščino z ruskim naglasom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Nagi Bator ::

yayo je izjavil:

mah, meni ravno ne pričara vzdušja starih iger. Nekako bolj generično zgleda. A ni bolj "ozek" FOV?
aja, pa pogrešam tisto polomljeno angleščino z ruskim naglasom.

Zdaj bom mogoče špilferderber, ampak se strinjam.
Tisti stari izgled, sploh zloščen s tanovimi popularnimi modi mi da nek, kaj pa vem, avtentični občutek stalkerja.
Ampak to je verjetno moč navade po preigranih stotinah ur te igre. Je pa res, da brez ruskega naglasa pri meni ne bo šlo skozi.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Ja, tole cisto genericno izpade. Ravno okornost starih spilov je bila tista, ki je celotni zadevi dala car, ki ga genericne AAA igre ne narisejo.

oo7 ::

yayo je izjavil:

mah, meni ravno ne pričara vzdušja starih iger. Nekako bolj generično zgleda. A ni bolj "ozek" FOV?
aja, pa pogrešam tisto polomljeno angleščino z ruskim naglasom.



O vzdušju je prehitro govoriti iz enega trailerja. Zgleda drugače verjetno zaradi tega, ker je pogon drug.
Kar se tiče angleščine pa tudi meni ni bilo najbolj všeč ampak tukaj je še vedno ukrajinski jezik z angleškimi podnapisi.

oo7 ::

Kar se tiče streljanja tale del mi ni deloval kot Stalker



ta del pa kot pravi Stalker




Mogoče zaradi puške in okolice kaj pa vem :D ampak detajlov je pa veliko v okolici.

Samo upam, da bo zanimiva mapa za raziskovati.

Meizu ::

V trailerju kar nekaj starih lokacij :)


Najbolj mi je takoj v oči padel train station v garbage-u :)

Kar se pa gameplaya tiče, se boste že sčasoma navadili na vajb, tole bo majka, če jim uspe naredit dobro okolje in zgodbo, končno se bomo znebili single thread single core limitacij!!

oo7 ::

Meizu je izjavil:

V trailerju kar nekaj starih lokacij :)


Najbolj mi je takoj v oči padel train station v garbage-u :)

Kar se pa gameplaya tiče, se boste že sčasoma navadili na vajb, tole bo majka, če jim uspe naredit dobro okolje in zgodbo, končno se bomo znebili single thread single core limitacij!!




Tudi meni je takoj padlo v uč :) saj to je bandit depo ne ?

Meizu ::

saj to je bandit depo ne ?


Stavim plačo, da je. :)

Edit: Sicer je nekaj stvari dodanih (poleg tistega vlaka), ampak layout je isti, tole dvorišče za train stationom, levo tista vhod kjer gre stopnišče v zgornjo etažo train stationa, torej je obrnjen proti agropromu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

oo7 ::

V trailerju je tudi C-Consciousness :)

oo7 ::

Je možno glede na camo, da so tole Monolith ?



Potem bi bilo tudi možno, da je Skif lik katerega se igra bil pri Monolitih ?

Meizu ::

Po tradiciji in folklori Monolita je to sigurno Monolit armor. Če je pa karakter dejansko Monolit... Kdo ve :)

matobeli ::

Sam tale model k vse potolče zgleda kot monolit, scena mi zgleda kot da bi se v tistem trenutku priklopil brain skorčer in onemogočil vse ostale razen njega, ki ga je že navajen.

Meizu ::

Meni je zelo kul ena specifična veriga misij v Stalker Gamma (ne vem kateri mod to doda, bi bilo treba pobrskat), kjer imaš možnost odigrat del konflikta z Monoliti kot infiltrator v smislu preobleke v Monolita. V osnovnem Anomaly je preoblačenje v Monolite onemogočeno, ampak tu je pa možno, kar sigurno doda en ekstra element k temu od kje in s kje udariš po njih eventualno - lahko pa tudi sploh ne udariš.

yayo ::

Meizu je izjavil:

Meni je zelo kul ena specifična veriga misij v Stalker Gamma

Ravno dan3s sem si tale link preposlal

Meizu ::

Yes, Gamma je res eden daleč najboljših modpackov za Stalker, mega zabavna zadeva in z zelo up to date vizuali.

Mogoče bo edino precej težka in "overwhelming" glede načina igranja za tiste, ki niso dali vsaj Anomaly skozi, ker tu je res miljon stvari za delat, po drugi strani pa tudi ni tako hudo, se pač vržeš noter in spotoma pogruntaš, pa še njihov Discord kanal je hudo uporaben, soigralci vedno radi pomagajo.

Kayzon ::

yayo je izjavil:

mah, meni ravno ne pričara vzdušja starih iger. Nekako bolj generično zgleda. A ni bolj "ozek" FOV?
aja, pa pogrešam tisto polomljeno angleščino z ruskim naglasom.



Enako,mislim da je za to krived UE 5,ki naredi vse tako plasticno. Poleg tega scene kjer je dejanska igralnost,kjer streljas reci zgleda res amatersko narejeno. Nobeneda feedbacka itd

Meizu ::

Mene za te gameplay zadeve ubistvu ne skrbi. Sam platformo naj nam zrihtajo, za vse ostalo imamo pridne modderje, ki bodo špil povzdignili v sedma nebesa. :)

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

yayo je izjavil:

mah, meni ravno ne pričara vzdušja starih iger. Nekako bolj generično zgleda. A ni bolj "ozek" FOV?
aja, pa pogrešam tisto polomljeno angleščino z ruskim naglasom.



Enako,mislim da je za to krived UE 5,ki naredi vse tako plasticno. Poleg tega scene kjer je dejanska igralnost,kjer streljas reci zgleda res amatersko narejeno. Nobeneda feedbacka itd


Če se prav spomnim so prvo delali igro na UE4 pogonu pas so šli kasneje na UE5. Menda je prenos veliko lažji z UE4 na Ue5 kot je bil iz Ue3 na UE4. X-Ray 2 pogona pa ne vem ali so ga sploh začeli delati ? Ampak če ne drugega bo sigruno manj hroščev na UE5 kot bi jih bilo na X-ray pogonu verjetno.

oo7 ::

Meizu je izjavil:

Mene za te gameplay zadeve ubistvu ne skrbi. Sam platformo naj nam zrihtajo, za vse ostalo imamo pridne modderje, ki bodo špil povzdignili v sedma nebesa. :)



Tudi mene ne skrbi gameplay. Stalker 2 pa bo imel podporo za mode od prvega dneva naprej tako, da :)
««
23 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120650 (4728) oo7
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385880 (3760) Meizu
»

Areal

Oddelek: Igre
83951 (3680) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206742 (6458) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282975 (2975) damjan11

Več podobnih tem