» »

Metro Exodus [Metro 2035]

Metro Exodus [Metro 2035]

««
3 / 15
»»

oo7 ::

Anthem jaz sploh ne bom igral.
New Dawn enkrat na razprodaji.
Metro Exodus dan 1 :D

oo7 ::

Nekaj novih slik






scipascapa ::

15.2 še dober mesec :)

fireX88 ::

upam da bo za kaj, ker trenutno je od iger bolj ali manj vse porazno.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Metro Exodus in Outer worlds sta moji najbolj pričakovani igri leta 2019 :D

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

15.2 še dober mesec :)




Hud trailer :)
Grafika je videti odlična no saj je bila odlična že pri obeh Metro igrah. Gameplay, zgodba in vzdušje pri Metro igrah pa je itak zakon :)

scipascapa ::

Kaj so res najavili expansion pack?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Kaj so res najavili expansion pack?


Metro Exodus Expansion Pass
Discover new adventures in the post-apocalyptic Russian wilderness with the Metro Exodus Expansion Pass.

Exact contents still to be determined, but expect hours of gripping single-player, story-driven action of the highest quality!

https://www.microsoft.com/en-us/p/metro...

Kurzweil ::

Se bo ta novi Metro kaj močno navezoval na pretekla dva dela oz. knjige. Ravno toliko, da vem, če bo tole za igrat, ne da bi prebral oz. preigral predhodnike?!

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Se bo ta novi Metro kaj močno navezoval na pretekla dva dela oz. knjige. Ravno toliko, da vem, če bo tole za igrat, ne da bi prebral oz. preigral predhodnike?!


Exodus se bo dogajal 2 leti po Last Light. Drugače pa ja zgodba se nadaljuje.
Najbolje, da preigraš vse. Prvi dve igri sta dolgi vsaka tam po 10 ur odvisno od težavnosti. Exodus pa naj bi bil okoli 20 ur.

Kurzweil ::

Mogoče pa res. Povejte kako gre...

1. Metro 2033
2. Metro Last Light

Samo na hitro... obstajajo kakšni dodatki, popravki in DLCji, da je boljša grafika ali karkoli v tem smislu? Da ne bom doktoriral. Hvala za info...

fireX88 ::

igraj metro redux and metro last light redux

so popravki, mislim da tudi grafični vendar bi moral preverit.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Master_Yoda ::

Metro last light se ni ravno nadaljeval po Metro 2033 - vsaj glede playerjevih odlocitev.
Dovie'andi se tovya sagain.

yayo ::

upam samo, da ne bo potrebno igrati non lethal stealth za dobiti najboljši konec, kot je to bilo pri Last Light, ker je bil en sam ponavljajoč se dolgčas.

oo7 ::

Jaz sem stealth igral samo tam kjer je bilo potrebno.

Izi ::

Za dober konec se je vedno treba potruditi.
Ravno ta dober konec, ki ti je prinesel "Shadow Ranger" achievement, se šteje za canon zgodbo, ki se bo nadaljevala v Metro Exodus. :P

Nisi smel ubiti nobenega človeka, razen če si bil prisiljen v to. Mutante si še vedno moral pobijati, pa nekaj ljudi tudi, če ni bilo druge izbire.
Tukaj je ta konec, ki se bo nadaljeval v Metro Exodus:

scipascapa ::

DROOOOOLLLS

Izi ::

Super paketi. Za to bi pa še jaz dal stotaka, če bi bili naprodaj :D
Ampak samo 10 komadov!? To pa bo ekskluziva.
Grem stavit, da se bodo vsi Artyom Edition paketi prej ali slej znašli na dražbi in cene bodo šle v tisočake.

oo7 ::

Se pravi se samo registriraš na njihovi strani in potem lahko zadeneš enega od 10 paketov ?

matobeli ::

Wow, Artyom Edition je pa res nekaj kar bi človek imel.

Se že splača žrtvovat svoja dva email naslova :D

oo7 ::

Itak, da se splača :)

matobeli ::

Edin dilema kaj bi naredil če bi zadel... jurja bi res lahko dobil, ampak po drugi strani imet tak komplet (sploh uro!!111) je pa tudi nekaj posebnega.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Edin dilema kaj bi naredil če bi zadel... jurja bi res lahko dobil, ampak po drugi strani imet tak komplet (sploh uro!!111) je pa tudi nekaj posebnega.


Kaj pa če bi zadel na oba maila :))

matobeli ::

Pol bi pa šel na največjo geek konvencijo in bi imel na vsaki roki po eno uro, naj se vidi razkoš :))

oo7 ::

Ta bi bila huda ja :))

oo7 ::

The Making Of Metro Exodus - Episode One

scipascapa ::

SLOTECH: Dajte že uspodobiti iskranje!!!!

oo7 ::

I Played Metro: Exodus for 4 Hours. It's Really, Really Good :D


Se bo pa treba navaditi na 4 letne čase v igri kajti v prvih dveh igrah je bila samo zima :)



Metro Exodus Final Hands-on Impressions - Delightfully Tense and Beautiful
https://wccftech.com/metro-exodus-impre...

scipascapa ::

oo7 ::

Tole bom kupil 1 dan in definitivno v fizični obliki :)

scipascapa ::

najceneje shopto z gratis ptt.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Tole bom kupil 1 dan in definitivno v fizični obliki :)

PS ali PC?

Alien123 ::

Pr meni bo tudi from day one..

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tole bom kupil 1 dan in definitivno v fizični obliki :)

PS ali PC?


PC
FPS iger ne znam igrati z kontrolerjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

FPS se igra na PC na konzoli ni to neko doživetje. Je pa ta novi Metro Exodus meni všečen ni več tako temačen in depresiven.

yayo ::

oo7 je izjavil:



PC
FPS iger ne znam igrati z kontrolerjem.

:)) enako pri meni, zadnji Wolfenstein sem na PCju nekje do polovice igral s kontrolerjem, potem pa sem prišel do stopnjne na sodišču, ki je tako težka, da sem prešaltal spet na miško. Sem pa igral na prenosniku, z napravo na kolenih, zato mi je bil kontroler bolj udoben. Sicer pa končujem RDR2 na konzoli in ne vem kako bi brez dead eye funkcije, ker je mehanika merjenja kar zajebana, posebno zaradi tiste majhne bele pikice, ki predstavlja merek. Če meriš v svetlo podlago je sploh ne vidiš, ne vem zakaj niso mogli narediti križec namesto pike. In, zanimivo, medtem, ko za PS4 vedno kupujem fizično za PC raje kupim digitalno, seveda, ker ne moreš prodati naprej...

kitl76 ::

No vidiš jaz pa dead eye nisem nikoli uporabljal saj je szreljanje z automatic aim prav otročje lahko.

scipascapa ::

Tukaj 50 minut, zgleda hudo.

https://www.gamespot.com/videos/metro-e...

kitl76 ::

Res je huda. Čisto nekaj drugega kot prejšnji deli.

Alien123 ::

scipascapa je izjavil:

Tukaj 50 minut, zgleda hudo.

https://www.gamespot.com/videos/metro-e...


Lahko bi vsaj motion blur izklopli. Kak lahko ljudje igrajo s tem.

opeter ::

Kakšne so kaj zahteve? Podobne kot za starejše verzije?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

yayo ::

kitl76 je izjavil:

No vidiš jaz pa dead eye nisem nikoli uporabljal saj je szreljanje z automatic aim prav otročje lahko.


pri meni pa je naštiman čisti free aim.

kitl76 ::

S tistim free se pa sploh igrat ne da. Naštimaj automatic.

Izi ::

opeter je izjavil:

Kakšne so kaj zahteve? Podobne kot za starejše verzije?

Pogon je enak, kot v starejših Metrojih ampak s precej izboljšavami.
Minimalno, da sploh lahko zaženeš igro je 8 GB RAM in 2 GB VRAM. (Seveda je 2 GB VRAM dovolj samo za 720p resolucijo in Low nastavitve)
Grafična mora podpirati DX 11, OS pa mora biti 64-biten Windows 7 ali več.
Pa vsaj 50 GB prostora rabiš za namestitev.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Res je huda. Čisto nekaj drugega kot prejšnji deli.


Zaradi 4 letnih časov. V prvih dveh je bila samo zima in bil si samo v Moskvi. tokrat pa se boš lahko gibal po Rusiji.


Zima


FACTIONS
HANZA

The post-apocalyptic society of the Moscow Metro is formed from a collection of independent stations and powerful Factions. After years of bloody civil war between the fascists of Reich and communists of Redline, Hanza are now the dominant group. They have remained a relatively benign presence, promoting commerce and social freedoms, and are natural allies of the elite Spartan Order, who still strive to maintain peace in the Metro...


HAZARDS
RADIATION

Everywhere on the surface of Moscow is cloaked in a veil of dangerous radiation. To breathe in this environment, Artyom and the Rangers must wear gas masks at all times on the surface. The Spartan Order had believed that outside of Moscow was just as uninhabitable, until now…







Pomlad


FACTIONS
FANATICS

Many closed communities have evolved in the wasteland, but few are stranger than the fanatics near the Volga river. Believing all technology has been man’s folly, and only its rejection will bring them salvation, these fanatics, under the watchful eye of their sinister and oddly charismatic leader Silantius, have taken to worshipping a great and powerful beast that lurks beneath the water…

BANDITS

When there is no hope of ever returning to normal life, it is no surprise that gangs of bandits have sprung up across the wasteland. Ferocious and merciless, those that have cultivated on the banks of Volga river have seemed to have reached a peace between themselves, and have focussed their attentions on terrifying the locals, and robbing them of anything and everything of value.

HAZARDS
ANOMALY

A buzzing blue ball of electric energy, anomalies are an oddity of the post-apocalyptic world. Extremely dangerous to any within a certain radius, these strangely alluring spheres can appear in day or night, but tend to follow a similar path every time.





Poletje



FACTIONS
FIRE WORSHIPPERS

The Fire Worshippers are the master class in the neo-feudal society of the desert, and they carry themselves with corresponding aplomb and disregard to their opponents' humanity.

Their name comes from the cult of "Holy Flame" created by their leader, The Baron, to keep the enslaved population at bay.


HAZARDS
SAND STORMS

The desert is an unforgiving environment at the best of times. The unbearable heat, relentless maintenance required to deal with the sand and - if you're especially unlucky - the storms. These walls of sand reduce visibility and can well prove fatal if cover isn't found in time.



Jesen




FACTIONS
Children Of The Forest

The Children Of The Forest are, essentially, a group of children who became stranded at a scout camp when the war started, and never really got a chance to grow up.

Raised by their camp master, who they call "Teacher", they have adapted to survive in the wilderness against all threats. Be that the changing weather, fierce creatures, bandit attacks or unwelcome guests.


HAZARDS
Survival

Being cut off from civilization is a real challenge to your ability to survive. It's not just the local wildlife and natural hazards that might kill you, but also the lack of resources. Ammunition and supplies are not easy to find here.


Tukaj več o 4 letnih časih : http://www.metrothegame.com/world/summe...

Alien123 ::

Malo offtopic..
Pohvalil bi uporabnika M-Power, ki nas vedno obda z informacijami o igrah in nam tako poveča željo po njih. :D

Ontopic.. a se ve koliko bo dolg gameplay?

scipascapa ::

govori se nekje 20-25 urah, nisem pa 100%.

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Malo offtopic..
Pohvalil bi uporabnika M-Power, ki nas vedno obda z informacijami o igrah in nam tako poveča željo po njih. :D

Ontopic.. a se ve koliko bo dolg gameplay?


Hvala
Igra naj bi bila dolga toliko kot Metro 2033 in Metro last Light skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

ma kurac naročamo :)

čez 10 dni RESI 2 potem pa ARTYOM :p

opeter ::

Izi je izjavil:

opeter je izjavil:

Kakšne so kaj zahteve? Podobne kot za starejše verzije?

Pogon je enak, kot v starejših Metrojih ampak s precej izboljšavami.
Minimalno, da sploh lahko zaženeš igro je 8 GB RAM in 2 GB VRAM. (Seveda je 2 GB VRAM dovolj samo za 720p resolucijo in Low nastavitve)
Grafična mora podpirati DX 11, OS pa mora biti 64-biten Windows 7 ali več.
Pa vsaj 50 GB prostora rabiš za namestitev.


Zanimivo. Prejšnje Reduxe verzije sem lahko brez težav poganjal na 1080p pri 35-50 fps pri dokaj visokih nastavitvah (Geforce GT 1030).
Torej je kar konkretno bolj zahtevno vse skupaj ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
3 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149660 (1342) Furbo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475239 (2275) Jernej88_
»

turok

Oddelek: Igre
182520 (284) DejchSLO
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26745736 (38970) Glugy
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616056 (9643) Riff

Več podobnih tem